Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Přeboru družstev staršího žactva

Opava (4. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.58 11.00
2 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.96 7.00
3 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.02 6.00
4 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.07 5.00
5 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.26
6 Ondřej SolnýOndřej Solný 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.39
7 Filip ŠebestaFilip Šebesta 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.40
8 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.47
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.84 9.00
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.11 4
3 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.11 3
4 Šimon KollerŠimon Koller 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.26
5 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.92
6 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.54
Matěj GregořicaMatěj Gregořica 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Adam ŠtefekAdam Štefek 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.88 8.00
2 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.12 2.00
3 Jakub BadošekJakub Badošek 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.25 1.00
4 Roderik KuttyRoderik Kutty 02 Sokol Opava BSokol Opava B 08.30
5 Jan KůželJan Kůžel 02 Sokol Opava BSokol Opava B 08.40
6 Marek NorbertMarek Norbert 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.74
7 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 Sokol Opava BSokol Opava B 09.13
8 Jakub SlanýJakub Slaný 03 Sokol Opava BSokol Opava B 09.42
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ota BenešOta Beneš 03 Sokol Opava BSokol Opava B 08.64
2 Tomáš NávratTomáš Návrat 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.67
3 Jiří HančilJiří Hančil 03 Sokol Opava BSokol Opava B 08.99
4 David KudlaDavid Kudla 03 Sokol Opava BSokol Opava B 09.33
5 Filip MaschkeFilip Maschke 03 Sokol Opava BSokol Opava B 09.67
6 Kristián JelenKristián Jelen 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.12.
MB Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.55
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.27 11.00
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.37 9.00
3 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.45 6.00
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.57 2.00
5 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.73
6 Karolína BuchtováKarolína Buchtová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.11
7 Klára HolubováKlára Holubová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.28
8 Bára MartinkováBára Martinková 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.42 7.00
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.49 3.00
3 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.91
4 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.95
5 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.01
6 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.13
7 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.24
8 Anna MarcinčinováAnna Marcinčinová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.32
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.41 8.00
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.48 4.50
3 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.74
4 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.00
5 Vendula ZajícováVendula Zajícová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.14
6 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.19
7 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.24
Markéta SeichertováMarkéta Seichertová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.48 4.50
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.65 1.00
3 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.06
4 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.44
5 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.49
6 Karolína LičkováKarolína Ličková 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.80
2 Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.94
3 Kateřina KaločováKateřina Kaločová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.22
4 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 03 Sokol Opava BSokol Opava B 09.23
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.84 11.00
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.02 9.00
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.46 8.00
4 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.08 5.00
5 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.43 2.00
6 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.91
7 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.55
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠebestaFilip Šebesta 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.25 4.00
2 Jakub BadošekJakub Badošek 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.18
3 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.54
4 Jakub MacejJakub Macej 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.69
5 Jan KůželJan Kůžel 02 Sokol Opava BSokol Opava B 20.78
6 Ota BenešOta Beneš 03 Sokol Opava BSokol Opava B 21.63
7 Jiří HančilJiří Hančil 03 Sokol Opava BSokol Opava B 22.19
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.51 7.00
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.81 6.00
3 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19.29 3.00
4 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.76 1.00
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.88
6 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.07
Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.05 9.00
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.16 3.00
3 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.66
4 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22.36
5 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.55
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.21
7 Petra BinderováPetra Binderová 03 Sokol Opava BSokol Opava B 23.94
8 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 26.87
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.93 11.00
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.29 7.00
3 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.01 5.00
4 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.33
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22.56
6 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 22.74
7 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.31
8 Tereza KalmusováTereza Kalmusová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 24.81
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.59 6.00
2 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.09 4.00
3 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 21.74
4 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.12
5 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.99
6 Aneta GebkováAneta Gebková 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.14
Eliška PukowiecováEliška Pukowiecová 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.20 8.00
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 21.26 2.00
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.32 1.00
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.56
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.95
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.41
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.58
2 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 22.77
3 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 23.38
Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.07 11.00
2 Filip ŠebestaFilip Šebesta 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.46 7.00
3 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.40 6.00
4 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.97 5.00
5 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 42.40 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.57 9.00
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 39.88 8.00
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 42.14 4.00
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 42.41 2.00
Tomáš NávratTomáš Návrat 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.77 8.00
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 44.17 7.00
3 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.36 3.00
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.95 2.00
5 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 48.59
6 Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 48.80
7 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.14
8 Karolína BuchtováKarolína Buchtová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 49.31
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 42.41 11.00
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.68 5.00
3 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.10 4.00
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.96 1.00
5 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48.20
6 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.40
7 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 50.08
8 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 51.34
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.53 9.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 44.83 6.00
3 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48.51
4 Vendula ZajícováVendula Zajícová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 49.56
5 Eliška PukowiecováEliška Pukowiecová 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 55.28
Jana GrimanováJana Grimanová 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:20.87 11.00
2 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:25.47 9.00
3 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 Sokol Opava BSokol Opava B 2:28.67 8.00
4 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:29.34 7.00
5 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.46 6.00
6 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:32.85 5.00
7 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:34.18 4.00
8 Radek BrázdilRadek Brázdil 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2:35.85 3.00
9 Martin NovákMartin Novák 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:37.67 2.00
10 David VíchaDavid Vícha 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:38.07 1.00
11 Alex KiszaAlex Kisza 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:46.02
12 David KudlaDavid Kudla 03 Sokol Opava BSokol Opava B 2:47.82
13 Filip MaschkeFilip Maschke 03 Sokol Opava BSokol Opava B 2:50.02
14 Richard WestRichard West 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:50.70
Jakub HavlíčekJakub Havlíček 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Daniel NiderleDaniel Niderle 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 16 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:27.48 11.00
2 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:27.86 9.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:28.15 8.00
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:28.70 7.00
5 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 Sokol Opava BSokol Opava B 2:45.11 6.00
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:47.36 5.00
7 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:47.83 4.00
8 Vendula StanjurováVendula Stanjurová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:48.11 3.00
9 Denisa KuklováDenisa Kuklová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:48.97 2.00
10 Petra BinderováPetra Binderová 03 Sokol Opava BSokol Opava B 2:51.92 1.00
11 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 03 Sokol Opava BSokol Opava B 3:11.56
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:41.30 11.00
2 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:41.62 9.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:43.50 8.00
4 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:44.90 7.00
5 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4:45.13 6.00
6 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:49.22 5.00
7 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:49.79 4.00
8 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:28.27 3.00
9 Dominik HornýDominik Horný 02 Sokol Opava BSokol Opava B 5:44.01 2.00
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:20.66 11.00
2 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:25.22 9.00
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:34.26 8.00
4 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:38.45 7.00
5 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:56.36 6.00
6 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:00.56 5.00
7 Vendula KavanováVendula Kavanová 03 Sokol Opava BSokol Opava B 6:15.09 4.00
Vendula KolářováVendula Kolářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.89 11.00
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.98 9.00
3 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.46 6.00
4 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.49 5.00
5 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.80 2.00
Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.18 8.00
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.23 7.00
3 Roderik KuttyRoderik Kutty 02 Sokol Opava BSokol Opava B 17.56 4.00
4 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.64 3.00
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.53 9.00
2 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.62 8.00
3 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.99 4.00
4 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18.07 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.22 11.00
2 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.10 2.00
3 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 18.18 1.00
4 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.81
5 Lenka KrólikowskáLenka Królikowská 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 21.56
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.81 7.00
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.23 6.00
3 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16.90 5.00
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 18.23
5 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.97
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.71 11.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.88 9.00
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30.54 8.00
4 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.92 7.00
5 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.99 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.18 5.00
2 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.04 4.00
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.34 3.00
4 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.82 2.00
5 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.00 1.00
6 Ondřej VálekOndřej Válek 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.39
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 30.72 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.74 9.00
3 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.47 7.00
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.97 5.00
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.50 4.00
6 Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 32.99 8.00
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.64
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 37.20
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 37.91
5 Aneta GebkováAneta Gebková 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 40.04
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.66 6.00
2 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.62 3.00
3 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.63 2.00
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 36.39 1.00
5 Lenka KrólikowskáLenka Królikowská 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 40.78
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holuscha,Vencl,Zaruba,Černík Holuscha,Vencl,Zaruba,Černík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.48 11.00
2 Kovář,Tzimas,Pastrňák,Zdražila Kovář,Tzimas,Pastrňák,Zdražila Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.74 9.00
3 Bužga,Juříček,Mikšaník,Navrátil Bužga,Juříček,Mikšaník,Navrátil SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.61 8.00
4 B:Duchovný,Macej,Šeděnka,Marek B:Duchovný,Macej,Šeděnka,Marek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.84 7.00
B:Zamazal,Bláha,Gruň,Novák B:Zamazal,Bláha,Gruň,Novák TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
DQ dle par.170.7-nepředání kolíku v předávacím území
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Picmausová,Oborná,Martinková,Sobčíkvoá Picmausová,Oborná,Martinková,Sobčíkvoá SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.12 11.00
2 A:Minářová, Nováková,Ningerová,Buczková A:Minářová, Nováková,Ningerová,Buczková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33.16 9.00
3 Bjalková,Magerová,Gatnárková,Volovecká Bjalková,Magerová,Gatnárková,Volovecká TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.72 8.00
4 A:Břesková, CHrenová,Rafaelisová,Kaločová A:Břesková, CHrenová,Rafaelisová,Kaločová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 34.53 6.00
5 Franková,Misiorzová,Petříková,Popiolková Franková,Misiorzová,Petříková,Popiolková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35.45 4.00
Bierská,Królikowská,Pukowiecová, Tyrlíková Bierská,Królikowská,Pukowiecová, Tyrlíková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Klečková,Kočvařová,Oborná,Pískova B:Klečková,Kočvařová,Oborná,Pískova SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.77 7.00
2 Binderová,Navrátilová,Stoklasová,Stanjurová Binderová,Navrátilová,Stoklasová,Stanjurová Sokol Opava BSokol Opava B 35.22 5.00
3 B:Kopelová,Žurovcová,Ťahanová,Zemaníková B:Kopelová,Žurovcová,Ťahanová,Zemaníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 35.56 3.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.65 11.00
2 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.60 9.00
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.60 8.00
4 David ŠpokDavid Špok
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 1.55 7.00
5 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.55 6.00
6 Daniel UrbanDaniel Urban
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.50 5.00
7 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.45 4.00
8 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 DNP
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 1.55 11.00
2 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.50 9.00
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.50 8.00
4= Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.45 6.00
4= Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.45 6.00
4= Aneta GebkováAneta Gebková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 1.45 6.00
7 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.40 4.00
8 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.40 3.00
9= Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.35 1.00
9= Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.35 1.00
9= Jana NavrátilováJana Navrátilová
Sokol Opava BSokol Opava B
03 1.35 1.00
12 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 1.35
13 Bára StoklasováBára Stoklasová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 1.35
14 Karolína RoháčováKarolína Roháčová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 1.35
15 Denisa KuklováDenisa Kuklová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.25
16 Agáta SeberováAgáta Seberová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 1.25
17 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 1.20
Vendula ZajícováVendula Zajícová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 NM
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.22 11.00
2 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.92 9.00
3 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.62 8.00
4 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 2.42 7.00
5 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.22 6.00
6 Jakub SlanýJakub Slaný
Sokol Opava BSokol Opava B
03 1.75 5.00
7 Jakub StoklasaJakub Stoklasa
Sokol Opava BSokol Opava B
03 1.55 4.00
MB Jakub LévJakub Lév
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.62
MB Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.42
MB Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.05
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.70 11.00
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.55 9.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 5.59 11.00
2 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.53 9.00
3 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.34 8.00
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 5.30 7.00
5 Ondřej SolnýOndřej Solný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.29 6.00
6 Jakub BadošekJakub Badošek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.09 5.00
7 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.01 4.00
8 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.97 3.00
9 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.97 2.00
10 Tomáš NávratTomáš Návrat
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 4.87 1.00
11 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.83
12 Šimon KollerŠimon Koller
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 4.81
13 Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.71
14 David ŠpokDavid Špok
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 4.52
15 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.32
16 Radek BrázdilRadek Brázdil
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 4.09
17 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
Sokol Opava BSokol Opava B
03 4.05
18 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.97
MB Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.00
David PastrňákDavid Pastrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 NM
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.29 11.00
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.11 9.00
3 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.01 8.00
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.00 7.00
5 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.97 6.00
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.95 5.00
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.94 4.00
8 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.89 3.00
9 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.85 2.00
10 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.63 1.00
11 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.63
12 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.60
13 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.58
14 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.54
15 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.50
16 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 4.46
17 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.41
18 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.39
19 Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.38
20 Nikol MezeyováNikol Mezeyová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 4.30
21 Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.14
22 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.12
23 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.97
24 Karolína RoháčováKarolína Roháčová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 3.94
25 Magdaléna PustějovskáMagdaléna Pustějovská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.92
26 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 3.86
27 Agáta SeberováAgáta Seberová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 3.83
28 Kateřina BřeskováKateřina Břesková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.73
29 Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.73
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.59 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 11.15 9.00
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10.54 8.00
4 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 09.49 7.00
5 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 09.41 6.00
6 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 09.37 5.00
7 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 09.17 4.00
8 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 09.10 3.00
9 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 08.35 2.00
10 Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 08.24 1.00
11 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 08.01
12 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 07.80
13 Magdaléna PustějovskáMagdaléna Pustějovská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 07.54
14 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 07.19
15 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 07.15
16 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.61
17 Hana NavrátilováHana Navrátilová
Sokol Opava BSokol Opava B
03 06.57
18 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.33
19 Sabina StarečkováSabina Starečková
Sokol Opava BSokol Opava B
03 05.50
20 Laura FluderováLaura Fluderová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 05.46
21 Eliška KašpárkováEliška Kašpárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 05.39
22 Patricie KonopkováPatricie Konopková
Sokol Opava BSokol Opava B
03 05.31
23 Tereza KalmusováTereza Kalmusová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 05.23
Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 0
Karolína KubováKarolína Kubová
Sokol Opava BSokol Opava B
03 DNP
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 13.56 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12.35 9.00
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.35 8.00
4 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.30 7.00
5 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 11.00 6.00
6 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 10.78 5.00
7 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 10.70 4.00
8 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10.50 3.00
9 David ŠpokDavid Špok
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 10.14 2.00
10 Ladislav FiloLadislav Filo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 09.96 1.00
11 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 09.74
12 Ondřej SolnýOndřej Solný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 09.52
13 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 09.44
14 Alex KiszaAlex Kisza
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 09.32
15 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 08.87
16 Tomáš ČernýTomáš Černý
Sokol Opava BSokol Opava B
03 08.38
17 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
Sokol Opava BSokol Opava B
03 07.41
18 Tomáš ChytilTomáš Chytil
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 06.98
Celkem 18 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 34.11 11.00
2 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 28.88 9.00
3 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 27.97 8.00
4 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 24.20 7.00
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 22.16 6.00
7 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 20.96 4.00
8 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 19.66 3.00
9 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 18.59 2.00
10 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 18.10 1.00
11 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 16.86
12 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 16.67
13 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 16.33
14 Vivien UvírováVivien Uvírová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11.99
Laura FluderováLaura Fluderová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 NM
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 43.73 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 42.02 9.00
3 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 35.93 8.00
4 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 29.76 7.00
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 28.82 6.00
6 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
Sokol Opava BSokol Opava B
03 25.30 5.00
7 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 23.95 4.00
8 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 21.85 3.00
9 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 19.66 2.00
10 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 13.78 1.00
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 35.32 11.00
2 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 30.91 9.00
3 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 26.93 8.00
4 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 26.25 7.00
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 25.04 6.00
6 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 21.52 5.00
7 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 18.15 4.00
8 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 18.01 3.00
9 Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 17.44 2.00
10 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 16.93 1.00
11 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 15.23
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 49.10 11.00
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 37.90 9.00
3 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 23.82 8.00
4 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 22.01 7.00
5 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
Sokol Opava BSokol Opava B
03 21.69 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 41.05 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 33.80 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 31.90 8.00
4 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 28.08 7.00
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 27.36 6.00
6 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 26.54 5.00
7 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 23.63 4.00
8 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 21.30 2.50
8 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 21.30 2.50
10 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 21.24 1.00
11 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 20.41
12 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 19.96
13 Ema ŠťastnáEma Šťastná
Sokol Opava BSokol Opava B
02 19.34
14 Eliška KašpárkováEliška Kašpárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 19.04
15 Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 18.26
16 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 17.23
17 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 16.15
18 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 13.03
Hana NavrátilováHana Navrátilová
Sokol Opava BSokol Opava B
03 DNP
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 47.56 11.00
2 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 39.36 9.00
3 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 38.41 8.00
4 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 38.08 7.00
5 Marek ŠpokMarek Špok
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 34.55 6.00
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 33.51 5.00
7 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 32.13 4.00
8 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 30.75 3.00
9 Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 27.82 2.00
10 Ladislav FiloLadislav Filo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 26.86 1.00
11 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
Sokol Opava BSokol Opava B
03 25.86
12 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 25.43
13 Jan ŠeděnkaJan Šeděnka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 24.94
14 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 24.26
15 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 23.62
16 Adam ZajíčekAdam Zajíček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 22.45
17 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
Sokol Opava BSokol Opava B
03 21.44
MB Martin VajdaMartin Vajda
Sokol Opava BSokol Opava B
04 DNP
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 266.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 248.00
3 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 090.00
4 AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 044.00
5 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 042.00
6 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 040.00
7 SOKOPB SOKOPB Sokol Opava BSokol Opava B 037.00
8 SLEOP SLEOP TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 012.00
9 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 010.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 188.00
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 164.00
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 153.00
4 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 149.00
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 046.50
6 AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 031.00
7 SOKOPB SOKOPB Sokol Opava BSokol Opava B 020.00
8 KARVI KARVI TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 019.50
9 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 014.00
10 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 005.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 10 závodníků