Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Přeboru družstev staršího žactva

Opava (4. 5. 2017)
skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.65 11.00
2 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.60 9.00
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.60 8.00
skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.55 11.00
2 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.50 9.00
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.50 8.00
skok o tyči - Žáci (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3.22 11.00
2 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.92 9.00
3 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.62 8.00
skok o tyči - Žákyně (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.70 11.00
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.55 9.00
skok daleký - Žáci (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.59 11.00
2 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.53 9.00
3 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.34 8.00
skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.29 11.00
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.11 9.00
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.01 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.59 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.15 9.00
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.54 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.56 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.35 9.00
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.35 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.11 11.00
2 Hana BrukováHana Bruková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.88 9.00
3 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.97 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.73 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.02 9.00
3 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.93 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana BrukováHana Bruková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35.32 11.00
2 Martina BjalkováMartina Bjalková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.91 9.00
3 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.93 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.10 11.00
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.90 9.00
3 Aleš VotavaAleš Votava 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.82 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.05 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.80 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.90 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (čtvrtek, 4.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.56 11.00
2 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 39.36 9.00
3 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 38.41 8.00