Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Přeboru družstev staršího žactva

Opava (4. 5. 2017)

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 4.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.59 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 11.15 9.00
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10.54 8.00
4 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 09.49 7.00
5 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 09.41 6.00
6 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 09.37 5.00
7 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 09.17 4.00
8 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 09.10 3.00
9 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 08.35 2.00
10 Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 08.24 1.00
11 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 08.01
12 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 07.80
13 Magdaléna PustějovskáMagdaléna Pustějovská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 07.54
14 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 07.19
15 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 07.15
16 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.61
17 Hana NavrátilováHana Navrátilová
Sokol Opava BSokol Opava B
03 06.57
18 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.33
19 Sabina StarečkováSabina Starečková
Sokol Opava BSokol Opava B
03 05.50
20 Laura FluderováLaura Fluderová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 05.46
21 Eliška KašpárkováEliška Kašpárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 05.39
22 Patricie KonopkováPatricie Konopková
Sokol Opava BSokol Opava B
03 05.31
23 Tereza KalmusováTereza Kalmusová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 05.23
Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 0
Karolína KubováKarolína Kubová
Sokol Opava BSokol Opava B
03 DNP
Celkem 25 závodníků