Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (13. 5. 2017)
100 m - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.96 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.08 9.00
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.12 8.00
100 m - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.42 4.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.49 3.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.56 2.00
100 m - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.48 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.49 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.63 8.00
100 m - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.73 4.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.94 3.00
3 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.02 2.00
1500 m - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:06.79 11.00
2 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:07.21 9.00
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:08.17 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:41.56 11.00
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:41.87 9.00
3 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:44.19 8.00
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:45.99 11.00
2 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:48.08 9.00
3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:00.36 8.00
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:15.16 11.00
2 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:30.32 9.00
3 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:39.45 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.00
2 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9.00
3 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8.00