Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (13. 5. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PíchaPetr Pícha 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2.07 11.00
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.90 9.00
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.90 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.72 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.70 9.00
3 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.61 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠvecJan Švec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.60 11.00
2 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.00 9.00
3 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3.70 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.45 11.00
2 Jerneja WritzlJerneja Writzl 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.35 9.00
3 Anna CílkováAnna Cílková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.05 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.94 11.00
2 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.78 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.55 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.72 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.60 9.00
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.57 8.00
trojskok - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.91 11.00
2 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.18 9.00
3 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.09 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.55 11.00
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.18 9.00
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.71 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.75 11.00
2 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová 77 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.07 9.00
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.05 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.04 11.00
2 René HambergerRené Hamberger 92 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.87 9.00
3 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.09 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.20 11.00
2 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová 77 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.02 9.00
3 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34.48 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.42 11.00
2 Jan TauberJan Tauber 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.88 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.72 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.05 11.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.38 9.00
3 Jana ČapkováJana Čapková 74 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.06 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.00 11.00
2 Petr KouckýPetr Koucký 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.28 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.17 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.57 11.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.93 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 35.70 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 13.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠankoMarek Šanko 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.79 11.00
2 Jan MihálJan Mihál 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.98 9.00
3 Václav CardaVáclav Carda 81 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 54.91 8.00