Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (13. 5. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kubicová, Zuzana 89 Spartak Praha 4 29,00
2 Svojanovská, Michaela 90 ASK Slavia Praha 28,00
3 Holeček, Adam 95 Atletika Stará Boleslav, z.s. 23,00
4 Pokorný, Jan 88 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22,00
5 Pavlíček, Miroslav 87 A. C. TEPO Kladno 22,00
6 Čelišová, Sára 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22,00
7 Brůhová, Karla 00 Spartak Praha 4 22,00
8 Růžička, Martin 95 TJ Spartak Třebíč, spolek 22,00
9 Vachata, Martin 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21,00
10 Koutník, Jan 91 Spartak Praha 4 20,00
11 Viskotova, Alesia 92 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20,00
12 Štolová, Markéta 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 20,00
13 Nevole, Tomáš 00 Spartak Praha 4 19,00
14 Linhartová, Eliška 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. 19,00
15 Fischer, Radek 91 Spartak Praha 4 19,00
16 Noasová, Jindřiška 78 Spartak Praha 4 19,00
17 Voňavka, Tomáš 90 A. C. TEPO Kladno 19,00
18 Müllerová, Zděnka 77 TJ VS Tábor, z. s. 18,00
19 Nádhera, Matěj 00 AC Domažlice, z. s. 18,00
20 Holcová, Tereza 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 18,00
21 Bešta, Jiří 97 Atletika Klatovy 18,00
22 Duchoňová, Andrea 99 ASK Slavia Praha 18,00
23 Záhorová, Adéla 99 TJ VS Tábor, z. s. 18,00
24 Pícha, Petr 96 T. J. Sokol České Budějovice 17,00
25 Pužman, Vít 93 A. C. TEPO Kladno 17,00
26 Strejčková, Tereza 92 Spartak Praha 4 17,00
27 Tauer, Jan 95 AC Domažlice, z. s. 16,00
28 Sekyra, Daniel 96 TJ Spartak Třebíč, spolek 15,00
29 Holubová, Magdaléna 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
30 Panovská, Alena 99 TJ VS Tábor, z. s. 15,00
31 Janoušková, Barbora 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
32 Dvorský, Tobiáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 15,00
33 Marková, Tereza 01 ASK Slavia Praha 15,00
34 Suchá, Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15,00
35 Čechová, Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 14,00
36 Zach, Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 14,00
37 Tauber, Jan 91 A. C. TEPO Kladno 14,00
38 Beľová, Katarína 84 Spartak Praha 4 14,00
39 Koucký, Petr 85 A. C. TEPO Kladno 14,00
40 Váchová, Hana 99 TJ VS Tábor, z. s. 14,00
41 Tůma, Luboš 96 Atletika Klatovy 13,50
42 Pivoňka, Martin 96 AC Domažlice, z. s. 13,00
43 Kunová, Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
44 Bartoš, Martin 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 13,00
45 Peták, Jan 98 AC Domažlice, z. s. 13,00
46 Fairaislová, Petra 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13,00
47 Čížek, Jakub 91 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13,00
48 Kaletová, Ema 02 Spartak Praha 4 13,00
49 Čechová, Lenka 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12,00
50 Hamberger, René 92 AC Domažlice, z. s. 12,00
51 Rejmon, Vít 86 Spartak Praha 4 12,00
52 Burdová, Magdalena 98 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
53 Šamanová, Simona 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,50
54 Jánský, Matyáš 00 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
55 Nedvědová, Lucie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
56 Kratochvíl, Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
57 Ulrichová, Kateřina 87 ASK Slavia Praha 11,00
58 Valášek, Jan 94 AC Domažlice, z. s. 11,00
59 Šanko, Marek 94 A. C. TEPO Kladno 11,00
60 Hrachovcová, Monika 94 ASK Slavia Praha 11,00
61 Havel, David 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 11,00
62 Doležalová, Lada 99 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
63 Švec, Jan 99 A. C. TEPO Kladno 11,00
64 Ekl, Šimon 96 AC Domažlice, z. s. 11,00
65 Veselý, Jakub 98 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
66 Polák, Jiří 98 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
67 Hlaváč, Vít 97 A. C. TEPO Kladno 11,00
68 Kostohryz, Martin 96 Spartak Praha 4 10,00
69 Pulgretová, Kateřina 99 TJ VS Tábor, z. s. 10,00
70 Richter, David 98 AC Domažlice, z. s. 10,00
71 Dyrynková, Nikola 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10,00
72 Dušek, Vladimír 91 Atletika Klatovy 10,00
73 Cymbálová, Zuzana 01 ASK Slavia Praha 10,00
74 Nedvědová, Veronika 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
75 Korelová, Kristýna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
76 Martínek, Tomáš 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
77 Wenigová, Valentina 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
78 Writzl, Jerneja 85 Spartak Praha 4 9,00
79 Koželuh, Vojtěch 92 Atletika Klatovy 9,00
80 Lajdová, Tereza 93 ASK Slavia Praha 9,00
81 Gregor, Jiří 94 AC Domažlice, z. s. 9,00
82 Mihál, Jan 86 A. C. TEPO Kladno 9,00
83 Fiala, Michal 85 A. C. TEPO Kladno 9,00
84 Pražáková, Zdeňka 83 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
85 Kliner, Jiří 84 TJ Spartak Třebíč, spolek 9,00
86 Gorner, Tomáš 81 Atletika Klatovy 9,00
87 Šimková, Anna 98 ASK Slavia Praha 9,00
88 Sládek, Dominik 98 Atletika Klatovy 9,00
89 Procházka, Tadeáš 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 9,00
90 Stýblová, Bára 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
91 Feigel, Jiří 97 A. C. TEPO Kladno 9,00
92 Hlaváčková, Šárka 95 ASK Slavia Praha 8,00
93 Žežulka, Martin 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. 8,00
94 Kotlíková, Petra 82 Spartak Praha 4 8,00
95 Carda, Václav 81 AC Domažlice, z. s. 8,00
96 Hnízdil, Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 8,00
97 Veverková, Markéta 89 ASK Slavia Praha 8,00
98 Linhart, David 89 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
99 Řežábek, Michal 93 Spartak Praha 4 8,00
100 Cílková, Anna 93 Spartak Praha 4 8,00
101 Novotný, Šimon 92 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
102 Bělohlavová, Andrea 00 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
103 Strnad, Marek 01 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
104 Čapková, Jana 74 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
105 Holubová, Justýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,50
106 Veselá, Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
107 Bittengl, Zdeněk 61 Atletika Klatovy 7,00
108 Šámalová, Sofie 01 ASK Slavia Praha 7,00
109 Kordíková, Barbora 01 Spartak Praha 4 7,00
110 Koubková, Anežka 90 Spartak Praha 4 7,00
111 Bešta, Lukáš 94 Atletika Klatovy 7,00
112 Valešová, Jana 87 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7,00
113 Benda, Ondřej 85 Spartak Praha 4 7,00
114 Cenefels, Filip 94 Atletika Klatovy 7,00
115 Budil, Roman 97 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
116 Bosák, Štěpán 98 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
117 Kršková, Kateřina 97 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
118 Korel, Vojtěch 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
119 Peřich, Marek 98 Spartak Praha 4 7,00
120 Pardamcová, Lenka 99 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
121 Tvrzová, Veronika 99 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
122 Kofroňová, Erika 99 TJ VS Tábor, z. s. 6,00
123 Jakůbek, Michael 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 6,00
124 Šilhavý, Martin 99 AC Domažlice, z. s. 6,00
125 Sunkovská, Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
126 Ondrková, Hana 97 Spartak Praha 4 6,00
127 Siebeltová, Kateřina 96 ASK Slavia Praha 6,00
128 Vilímek, Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 6,00
129 Šmíd, Jan 97 A. C. TEPO Kladno 6,00
130 Šafránková, Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
131 Stewartová, Moira 95 Spartak Praha 4 6,00
132 Lehocký, Marek 85 Spartak Praha 4 6,00
133 Cílková, Kristýna 88 Spartak Praha 4 6,00
134 Šilhavý, Václav 95 Atletika Klatovy 6,00
135 Piklová, Veronika 01 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
136 Kordová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
137 Hebký, Robert 50 Atletika Klatovy 6,00
138 Boudný, Matouš 00 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
139 Svoboda, Aleš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 5,50
140 Poslušná, Dita 99 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
141 Šímová, Anna 99 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
142 Přástková, Kristýna 97 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
143 Pasler, Dominik 98 Spartak Praha 4 5,00
144 Palaštuková, Aneta 00 ASK Slavia Praha 5,00
145 Prouzová, Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
146 Papežová, Eliška 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
147 Novotná, Veronika 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
148 Zeibert, Milan 63 TJ Spartak Třebíč, spolek 5,00
149 Kratochvílová, Tereza 02 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
150 Matoušková, Karolína 00 ASK Slavia Praha 5,00
151 Černý, Pavel 91 AC Domažlice, z. s. 5,00
152 Meissner, Jan 89 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5,00
153 Kuptík, Jan 89 Spartak Praha 4 5,00
154 Čada, Michal 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5,00
155 Květ, Jaroslav 82 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5,00
156 Fetter, Lukáš 82 Spartak Praha 4 5,00
157 Křenek, Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4,00
158 Janoušek, Václav 85 Spartak Praha 4 4,00
159 Turková, Kateřina 91 ASK Slavia Praha 4,00
160 Doubek, Jaroslav 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4,00
161 Blatská, Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
162 Jinderlová, Lucie 01 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
163 Tvrdá, Kateřina 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4,00
164 Kotková, Daniela 02 Spartak Praha 4 4,00
165 Placatková, Bára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
166 Kofroňová, Karolína 00 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
167 Majerová, Kateřina 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
168 Houska, Jan 96 Spartak Praha 4 4,00
169 Pelichovská, Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
170 Jůda, Radek 99 Atletika Klatovy 4,00
171 Rybníček, Patrik 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 4,00
172 Štefek, David 99 Atletika Klatovy 3,00
173 Martinovský, Ivo 98 Atletika Klatovy 3,00
174 Slavíček, Lukáš 98 Atletika Klatovy 3,00
175 Urbánek, Petr 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
176 Němcová, Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
177 Burianová, Barbora 96 ASK Slavia Praha 3,00
178 Krejčová, Dominika 96 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
179 Tomek, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
180 Maršálková, Kateřina 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
181 Padělek, Pavel 00 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
182 Matějček, Antonín 00 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
183 Marek, Stanislav 42 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
184 Fikes, Metoděj 67 A. C. TEPO Kladno 3,00
185 Honkeová, Karolína 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
186 Frolík, Petr 91 A. C. TEPO Kladno 3,00
187 Holá, Michaela 83 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
188 Bureš, Šimon 92 Atletika Klatovy 2,00
189 Váchal, Ondřej 94 Atletika Klatovy 2,00
190 Špindler, David 94 AC Domažlice, z. s. 2,00
191 Kršová, Tereza 01 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
192 Syrovátka, Milan 70 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2,00
193 Severová, Denisa 76 Spartak Praha 4 2,00
194 Smětáková, Lucie 01 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
195 Fikrle, Matyáš 00 AC Domažlice, z. s. 2,00
196 Procházková, Veronika 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2,00
197 Kopecká, Monika 00 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
198 Ředinová, Klára 99 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
199 Ott, Tomáš 98 AC Domažlice, z. s. 2,00
200 Barešová, Karolína 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2,00
201 Moucha, Radek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1,00
202 Feder, Martin 98 AC Domažlice, z. s. 1,00
203 Volfová, Kristýna 95 Spartak Praha 4 1,00
204 Končický, Tomáš 96 Spartak Praha 4 1,00
205 Graf, Stefanie 00 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
206 Přibylová, Valentýna 00 ASK Slavia Praha 1,00
207 Reindlová, Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. 1,00
208 Lehar, Daniel 01 A. C. TEPO Kladno 1,00
209 Kulhánek, Michal 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1,00
210 Šimůnková, Adéla 03 Spartak Praha 4 1,00
211 Fišer, Pavel 66 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1,00
212 Bělohlavová, Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
213 Uhlířová, Miroslava 92 Spartak Praha 4 1,00
214 Vaš, David 90 T. J. Sokol České Budějovice 1,00