výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (13. 5. 2017)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:56.44 11.00
2 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.22 9.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.69 8.00
4 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.75 7.00
5 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.58 5.00
6 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:00.22 4.00
7 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.06 1.00
8 David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:01.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.56 6.00
2 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:00.23 3.00
3 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:00.45 2.00
4 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:01.47
5 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:02.31
6 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:02.94
7 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:05.01
8 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:06.11
Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:13.26 11.00
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.79 9.00
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.87 8.00
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.60 7.00
5 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.20 6.00
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.06 5.00
7 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:20.74 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.12 4.00
2 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.84 2.00
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.85 1.00
4 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:31.47
5 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:32.04
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.39
7 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:34.03
Celkem 7 závodníků