výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (13. 5. 2017)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:06.79 11.00
2 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:07.21 9.00
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:08.17 8.00
4 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:10.08 7.00
5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:10.89 6.00
6 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:11.49 5.00
7 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:12.22 4.00
8 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:13.53 3.00
9 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:13.61 2.00
10 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:13.75 1.00
11 Michael JakůbekMichael Jakůbek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:15.96
12 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:16.46
13 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:17.14
14 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:17.63
15 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:18.61
16 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:41.54
17 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:53.13
Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:41.56 11.00
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:41.87 9.00
3 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:44.19 8.00
4 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:44.93 7.00
5 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:45.29 6.00
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:45.60 5.00
7 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:47.07 4.00
8 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:47.60 3.00
9 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:53.58 2.00
10 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:58.37 1.00
11 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:03.90
12 Anna ŠímováAnna Šímová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:04.96
13 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:50.30
Celkem 13 závodníků