Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (13. 5. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.40 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.89 9.00
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.02 8.00
4 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.77 5.00
5 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.86 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.41 7.00
2 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.75 6.00
3 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.81 4.00
4 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.84 3.00
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.15 1.00
Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.14 11.00
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.92 9.00
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.05 8.00
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.14 7.00
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.20 6.00
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.46 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.26 5.00
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.65 3.00
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.78 2.00
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.79 1.00
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.04
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 27.02
2 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.32
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.60
4 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.79
5 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.65
Celkem 5 závodníků