Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/

České Budějovice (20. 5. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.06
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.12
3 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.23
4 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.32
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.55
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.62
7 Jakub KřížekJakub Křížek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.85
Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Poznámky:
Postup: 2 přímo + 4 časem
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.07
2 Jiří VašíčekJiří Vašíček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.27
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.63
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.66
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.04
6 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.31
Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Poznámky:
Postup: 2 přímo + 4 časem
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.01
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.03
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.07
4 Jiří VašíčekJiří Vašíček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.16
5 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.19
6 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.19
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.67
Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.23
2 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.52
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.93
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.36
5 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.38
6 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.51
7 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13.13
Poznámky:
Postup: 2 přímo + 2 časem
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.77
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.53
3 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.00
4 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.21
5 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.56
6 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15.39
Poznámky:
Postup: 2 přímo + 2 časem
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.57
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.67
3 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.98
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12.31
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.32
6 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.45
Poznámky:
Postup: 2 přímo + 2 časem
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.87
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.23
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.53
4 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.54
5 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.55
6 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.82
7 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.06
8 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.06
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.36
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.87
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.00
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.01
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.36
6 Karolína ŽďárskáKarolína Žďárská 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.58
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.56
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.10
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.37
4 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.37
5 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 13.47
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.87
7 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.91
Poznámky:
Postup: 8 nejrychlejších časů
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.73
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.89
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.17
4 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.27
5 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13.63
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.78
7 Sára ZelinkováSára Zelinková 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.95
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.09
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.56
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.70
5 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.73
6 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14.00
7 Michaela PilátováMichaela Pilátová 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 15.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.07
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.11
3 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.33
4 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.39
5 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.52
6 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.84
7 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.35
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.07
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.23
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.32
5 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 14.42
Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
Vágnerová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.11
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.32
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.59
4 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.65
5 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.83
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.86
7 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.94
8 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.23
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.56
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.32
3 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.46
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.46
5 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.50
6 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.67
Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.48
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.77
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.11
4 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.20
5 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.73
6 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.80
MS David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.66
Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.81
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.24
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.92
4 Jan UllmannJan Ullmann 00 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 23.42
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.60
6 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.23
7 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.65
8 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.35
2 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.64
3 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.70
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.04
5 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.21
6 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.22
7 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.90
8 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 32.10
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.79
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.51
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.90
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.59
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.77
Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Poznámky:
Benešová - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 27.21
2 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.50
3 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.19
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 28.92
5 Lenka PlevkováLenka Plevková 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 30.64
6 Anna VladařováAnna Vladařová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.33
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.05
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.48
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.44
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.55
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.56
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.66
7 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 27.07
8 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.38
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 26.89
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 27.16
3 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.57
4 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.73
5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.00
6 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 28.29
Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice DNS
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.84
2 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.11
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.21
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 28.51
5 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.87
6 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 29.23
7 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.50
8 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.30
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena TalířováMagdalena Talířová 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 27.33
2 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.43
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 27.83
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.04
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 28.38
6 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.51
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.59
8 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 30.73
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.89
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.02
3 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.05
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.25
5 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.34
6 Jan ČivišJan Čiviš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.73
Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.85
2 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.95
3 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.20
4 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 54.36
5 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 55.29
6 Jan HanzlíkJan Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 57.56
Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.92
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 52.22
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.49
4 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 53.84
5 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.15
6 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 58.88
Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. DNS
Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 60.15
2 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.25
3 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.42
4 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 68.19
5 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69.74
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.30
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 58.39
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 62.76
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 62.90
5 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 64.91
6 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 67.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 65.44
2 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.58
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.56
4 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.14
5 Veronika KrejčíkováVeronika Krejčíková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 67.27
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.27
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.64
3 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:00.39
4 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:00.67
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.82
6 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.29
7 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.50
8 Jan ČivišJan Čiviš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.06
9 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:11.88
10 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:17.12
Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:05.59
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.26
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:07.34
4 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:08.93
5 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:14.79
6 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.37
7 Adam TrhlíkAdam Trhlík 00 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:27.36
8 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.40
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.91
2 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:35.73
3 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.51
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:21.97
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:25.51
3 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:25.73
4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2:28.45
5 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.83
6 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:29.70
7 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.35
8 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.50
9 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:33.83
10 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:42.53
11 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:49.06
12 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:55.14
13 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:00.23
MS Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:38.94
Celkem 14 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:00.71
2 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:01.40
3 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:02.53
4 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:07.37
5 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 4:09.07
6 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:09.30
7 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:12.63
8 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:13.82
9 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:13.87
10 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:28.77
11 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:35.93
12 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:12.36
13 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:42.13
David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:30.94
2 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:33.96
3 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4:34.13
4 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:52.36
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:13.24
2 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:24.90
3 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5:28.56
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09:43.27
2 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:13.32
3 Jakub HesJakub Hes 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10:15.63
4 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:54.32
MS Filip KašparFilip Kašpar 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 09:38.56
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11:36.41
2 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:50.12
3 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:15.51
4 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12:32.62
MS Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13:18.76
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.43
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.93
3 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 89 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 16.10
4 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 16.78
Anna ŠvecováAnna Švecová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17.15
2 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.25
3 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.34
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.35
5 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 18.69
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.90
2 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.79
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.37
4 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.62
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.07
Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Poznámky:
Píchalová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.44
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17.50
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.58
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.92
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 18.70
6 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 22.80
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.24
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15.32
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.46
4 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15.49
5 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 19.31
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.15
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.75
David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DQ
Poznámky:
Novotný - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.69
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.72
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.29
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.82
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.90
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 42.13
4 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 43.47
5 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 43.76
6 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.78
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.65
2 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.85
3 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.56
4 Aneta VrabcováAneta Vrabcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.55
5 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 50.07
6 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.13
7 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.25
8 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.15
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.09
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.41
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 55.00
4 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 55.13
5 Michaela PilátováMichaela Pilátová 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 59.73
6 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 61.95
Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.45
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.24
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 58.90
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.37
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.75
6 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 61.55
7 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 64.23
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.64
2 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.39
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.49
4 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 66.03
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 71.12
6 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 73.25
7 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 76.78
Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:14.46
2 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:25.67
3 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:33.99
MS Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:44.71
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:15.58
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:39.42
3 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:34.53
4 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:38.23
5 Jakub CábaJakub Cába 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:55.82
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:14.74
2 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:24.29
3 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:53.98
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bluďovský, Ličman, Uhlíř, Maruštík Bluďovský, Ličman, Uhlíř, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.97
2 Richter, Osinek, Kůtek, Nádhera Richter, Osinek, Kůtek, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.02
3 Valášek, Pivoňka, Šilhavý, Peták Valášek, Pivoňka, Šilhavý, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.56
4 Větrovský, Barák, Koloros, Švajcr Větrovský, Barák, Koloros, Švajcr AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.43
5 Šebo, Vaidiš, Petrikovič, Had Šebo, Vaidiš, Petrikovič, Had SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.15
6 Zbuzek, Křížek, Pruner, Karlach Zbuzek, Křížek, Pruner, Karlach TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.26
7 Zeman Z., Zeman A., Pokorný, Jelínek Zeman Z., Zeman A., Pokorný, Jelínek SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 52.26
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benešová, Přástková, Maršálková, Píchalová Benešová, Přástková, Maršálková, Píchalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.60
2 Uhlová, Hanykýřová, Tiralová, Jarošová Uhlová, Hanykýřová, Tiralová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.79
3 Pilíková, Zelinková, Plevková, Brejchová Pilíková, Zelinková, Plevková, Brejchová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 53.23
4 Kofroňová, Zykánová, Reindlová, Kršová Kofroňová, Zykánová, Reindlová, Kršová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 54.76
5 Šafaříková J., Kantová, Šafaříková A., Šůsová Šafaříková J., Kantová, Šafaříková A., Šůsová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56.65
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janoušková, Čermáková, Strusková, Krejčí Janoušková, Čermáková, Strusková, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 52.99
2 Raušová, Potocká, Šímová, Koubová Raušová, Potocká, Šímová, Koubová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 53.60
3 Bílková, Maydlová, Lučanová, Suková Bílková, Maydlová, Lučanová, Suková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.84
4 Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 55.70
5 Kalinová, Pilátová, Čížková, Talířová Kalinová, Pilátová, Čížková, Talířová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 56.17
Babická K., Babická T., Jinderlová, Syvulych Babická K., Babická T., Jinderlová, Syvulych T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Sokol ČB - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.561.611.661.711.761.811.861.911.942.002.08
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.00 --OOXOXXX
2 Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.91 --OOXOXXX
3 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 1.86 --OOXOXXX
4 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 1.76 --OOXOXXX
Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 DNS
David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.461.511.561.611.661.711.761.811.861.911.941.972.00
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.86 --XOXXX
2 Petr KučeraPetr Kučera
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1.76 --XOXXX
3 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 1.71 --XOXXX
4 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 1.66 --XOXXX
5 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.61 --XOXXX
6 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.56 --XOXXX
7 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 1.56 --XOXXX
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.661.701.72
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.70 -OOOOXOXOXXX
Lenka PlevkováLenka Plevková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 DNS
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 NM
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.611.661.70
1 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 1.61 OXOXXX
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1.61 OXOXXX
3 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1.41 OXOXXX
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 1.41
Ivana TomíčkováIvana Tomíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 DNS
Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 DNS
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 DNS
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.153.303.40
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.30 XOXXX
2 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
69 3.30 XOXXX
3 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 2.60 XOXXX
Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 DNS
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.2.202.302.402.502.603.303.503.60
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.50 OOXOXOXXX
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 2.50 OOXOXOXXX
3 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 2.30 OOXOXOXXX
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
97 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.12 -1.1 m/s X-1.76.12-1.1X-0.56.12X-2.2X-1.4X-2.7
2 Michal NovákMichal Novák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6.04 -2.2 m/s 5.72-1.1X-1.76.00-0.96.006.04-2.22.27-2.66.01-0.0
3 Jakub KřížekJakub Křížek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 5.66 +0.0 m/s 5.30-1.64.18-1.15.66-0.05.665.62-4.0X-0.84.84-0.5
4 Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.02 -1.7 m/s 5.02-1.74.71-0.22.24-0.15.024.65-1.83.76-1.74.25-1.2
5 Jan HanzlíkJan Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.88 -0.6 m/s 4.88-0.64.75-1.34.64-0.14.88
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.82 -2.3 m/s 3.62-1.04.56-0.34.38-1.74.564.46-1.34.08-4.44.82-2.3
7 Michal BrychMichal Brych
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 4.76 -1.5 m/s 4.52-1.54.46-0.64.40-0.44.524.48-3.04.76-1.54.60-1.2
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.62 -1.3 m/s 6.49-0.96.57-2.0X-0.46.576.62-1.3X-1.2X-0.5
2 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 5.76 -3.5 m/s X-2.7X-2.25.58-1.05.585.26-3.35.76-3.5X-1.4
3 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 5.61 +0.1 m/s 5.49-0.45.33-0.15.34-1.65.495.24-1.05.60-3.55.61+0.1
4 Lukáš HejnaLukáš Hejna
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.47 -0.3 m/s X-2.04.97-0.85.47-0.35.475.18-0.1X-1.75.29-1.2
5 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.38 -1.3 m/s 5.26-1.25.34-1.75.38-1.35.385.07-3.15.15-3.25.22-0.3
6 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 5.34 -2.2 m/s 5.07-2.15.14-1.8X+0.05.145.25-0.55.34-2.25.18-0.7
7 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.34 -2.3 m/s 5.34-2.35.10-0.45.18-0.55.344.94-0.84.89-1.35.04-2.2
8 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 5.31 -1.9 m/s 5.09-2.75.12-0.95.31-1.95.314.68-1.05.05-1.25.07-0.4
9 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 5.12 -1.2 m/s 5.12-1.2X-2.2X-3.25.12
10 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
01 3.31 -1.1 m/s 3.31-1.13.11+2.13.25-1.03.31
11 Jonáš KořenekJonáš Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2.36 -3.4 m/s 2.36-3.4X-2.7X-1.32.36
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5.85 -1.1 m/s -X5.64-2.25.645.85-1.1X5.80-2.3
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.66 -1.0 m/s 5.32-1.85.52-1.65.51-0.65.52X5.66-1.0X
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.26 -1.9 m/s XX5.01-0.65.01XX5.26-1.9
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5.04 -0.2 m/s 4.83-0.25.04-0.24.98-1.45.044.73-1.7XX
5 Denisa BenešováDenisa Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5.02 -2.6 m/s 4.73-1.25.02-2.64.89-0.65.024.96-2.34.88-0.54.86-2.3
6 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 4.84 +0.7 m/s 4.52-1.8X4.60-0.24.604.82+0.14.84+0.74.83-2.1
7 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.64 -1.2 m/s X4.46-1.34.64-1.24.644.30-1.44.55-0.54.51-1.0
8 Anna VladařováAnna Vladařová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 3.75 -0.4 m/s 3.75-0.43.44-1.73.55-3.33.75---
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.50 -0.9 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
2 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 5.47 -1.8 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 5.05 -0.1 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
4 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.96 -0.3 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
5 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.96 -1.1 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
6 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.84 -0.2 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
7 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.78 -0.8 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
8 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.76 -1.1 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
9 Michaela KlímováMichaela Klímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.72 -1.1 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
10 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.72 -1.2 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
11 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.70 -1.5 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
12 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.50 -2.8 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
13 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.44 -1.6 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
14 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.41 -2.1 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
15 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.41 +0.9 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
16 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 4.19 +0.3 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
17 Magdalena TalířováMagdalena Talířová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
00 4.17 -1.5 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
18 Veronika KalinováVeronika Kalinová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
00 4.09 -4.0 m/s 3.94-1.23.95-2.14.09-4.04.09
Ivana TomíčkováIvana Tomíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 DNS
Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 DNS
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 NM
Celkem 21 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 12.90 -2.9 m/s 12.01-1.4X11.70-1.212.01X11.93-0.612.08-1.7
2 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 12.32 -1.4 m/s 12.01-1.4X11.70-1.212.01X11.93-0.612.08-1.7
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 12.24 -0.4 m/s 12.01-1.4X11.70-1.212.01X11.93-0.612.08-1.7
4 Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 12.11 -3.0 m/s 12.01-1.4X11.70-1.212.01X11.93-0.612.08-1.7
5 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 12.08 -1.4 m/s 12.01-1.4X11.70-1.212.01X11.93-0.612.08-1.7
Daniel KondrDaniel Kondr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 DNS
Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 NM
Celkem 7 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 11.26 -0.5 m/s X09.49-2-7-09.49XX09.56-0.8
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 10.81 -0.5 m/s X09.49-2-7-09.49XX09.56-0.8
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 10.78 -2.4 m/s X09.49-2-7-09.49XX09.56-0.8
4 Lucie SmětákováLucie Smětáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 09.70 -1.2 m/s X09.49-2-7-09.49XX09.56-0.8
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 09.56 -0.8 m/s X09.49-2-7-09.49XX09.56-0.8
Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 NM
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 13.14 06.9506.7806.9506.95
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 12.63 06.9506.7806.9506.95
3 Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 11.84 06.9506.7806.9506.95
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 11.64 06.9506.7806.9506.95
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 11.33 06.9506.7806.9506.95
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 11.07 06.9506.7806.9506.95
7 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 10.42 06.9506.7806.9506.95
8 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 09.64 06.9506.7806.9506.95
9 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 09.10 06.9506.7806.9506.95
10 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 09.02 06.9506.7806.9506.95
11 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 08.53 06.9506.7806.9506.95
12 Sára ZelinkováSára Zelinková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 08.02 06.9506.7806.9506.95
13 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 07.52 06.9506.7806.9506.95
14 Tereza PodlahováTereza Podlahová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
01 06.95 06.9506.7806.9506.95
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 DNS
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 11.24 05.9405.9806.5806.5806.1206.4005.91
2 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 10.86 05.9405.9806.5806.5806.1206.4005.91
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
97 10.68 05.9405.9806.5806.5806.1206.4005.91
4 Karolína ŽďárskáKarolína Žďárská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 06.67 05.9405.9806.5806.5806.1206.4005.91
5 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 06.58 05.9405.9806.5806.5806.1206.4005.91
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 16.68 15.5216.68X16.6815.6516.6215.97
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 14.20 14.0113.6913.6814.0114.20X13.68
3 Adam KamírAdam Kamír
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 14.01 13.6313.70X13.7013.8214.0113.58
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 13.11 12.2312.4013.1113.1112.81XX
5 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 12.45 10.5011.5211.6411.6411.51X12.45
6 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 11.89 10.8011.3511.6311.6311.89X10.94
7 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 11.75 11.1611.5911.7511.7511.4811.4911.72
8 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 11.75 10.7611.4011.0111.4011.6311.75X
9 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11.18 11.1810.8210.9111.18
10 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10.35 09.8910.3510.0110.35
11 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 09.90 09.9009.5209.6709.90
12 Michal VimmerMichal Vimmer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 07.28 07.28X06.9707.28
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 15.77 10.2010.22X10.2210.5510.08X
2 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 12.95 10.2010.22X10.2210.5510.08X
3 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11.78 10.2010.22X10.2210.5510.08X
4 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 11.45 10.2010.22X10.2210.5510.08X
5 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 10.97 10.2010.22X10.2210.5510.08X
MS Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 10.55
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
99 DNS
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 14.32 06.6706.7006.9306.93X06.8906.94
2 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 13.56 06.6706.7006.9306.93X06.8906.94
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 13.05 06.6706.7006.9306.93X06.8906.94
4 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 12.64 06.6706.7006.9306.93X06.8906.94
5 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 06.94 06.6706.7006.9306.93X06.8906.94
Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
81 DNS
Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 DNS
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 38.38 36.62X38.3838.3835.5936.3836.54
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 34.58 32.0634.2134.5834.5834.2430.5834.11
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 29.10 28.9228.3626.0028.92XX29.10
4 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 19.70 17.9619.70X19.70XXX
5 Karolína ŽďárskáKarolína Žďárská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 19.31 X17.39X17.3917.1516.8819.31
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela LondováMichaela Londová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 25.10 X24.26X24.26XX25.10
2 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 23.50 X20.2923.5023.50X22.0619.50
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 22.57 XX22.5722.57X19.95X
4 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 22.50 X19.0718.9119.0722.5022.38X
5 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 21.39 17.5318.3221.1921.1921.39XX
6 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 19.30 XX19.3019.30XX17.80
7 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 18.05 18.0517.0717.5118.05X16.6217.87
8 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 15.23 14.9815.23X15.2314.30X15.16
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 45.38 45.3844.5443.5245.3844.0543.3043.45
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 40.13 36.1136.9140.1340.1337.26XX
3 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 34.49 X33.21X33.21X32.4534.49
4 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 30.77 26.1829.1430.7730.7726.9828.7130.48
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 28.00 28.0027.9922.2328.0026.59X24.74
6 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 23.40 XX19.2019.2023.4020.45-
7 Michal VimmerMichal Vimmer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 20.83 X18.18X18.1817.6420.8320.11
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 46.75 39.90X42.4042.4046.2746.7543.91
2 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 44.43 44.43XX44.4335.91X-
3 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 33.51 XX32.5232.5233.4533.51X
4 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 31.52 30.0328.59X30.0330.7931.5231.03
5 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 31.48 31.4830.7930.6231.48XXX
6 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 26.70 25.14XX25.14XX26.70
MS Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 27.72
Celkem 7 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 41.96 39.39XX39.39X41.9640.28
2 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 39.16 37.6835.65X37.6839.16XX
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 37.30 37.3036.7436.8237.3037.03X36.65
4 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 34.68 -34.5134.6834.68XX34.17
5 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 18.22 17.6017.2417.4817.6018.2217.37X
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 47.45 47.4547.3144.6247.45XX44.37
2 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 40.03 34.78X36.4736.4740.03XX
3 Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 36.47 28.1736.47X36.4733.65XX
4 Michaela LondováMichaela Londová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 32.93 X32.93X32.9331.9028.8930.63
5 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 30.12 27.42XX27.42XX30.12
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 34.87 32.8830.9233.8033.8034.8733.4432.75
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 33.66 32.6432.1232.3932.6432.2533.6632.06
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KamírAdam Kamír
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 49.82 46.6145.3449.8249.82XXX
2 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 40.42 X38.5340.2240.22X4.2340.42
3 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 35.75 34.7335.75X35.75XX33.68
4 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 33.34 24.5625.5429.4329.4333.3431.3929.60
5 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 27.70 26.5127.7026.1827.7024.41X-
6 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 23.30 22.0822.4122.1622.4123.3019.4621.21
7 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 21.14 19.6421.1420.0721.1419.6120.29X
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 50.82 50.82X45.3650.82XX50.50
2 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 42.14 38.3036.9437.6038.3042.14X41.45
3 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 30.81 30.81XX30.8130.67XX
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 48.50 19.38X20.9020.90XXX
2 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 41.26 19.38X20.9020.90XXX
3 Miroslav PourMiroslav Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
74 37.66 19.38X20.9020.90XXX
4 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 32.06 19.38X20.9020.90XXX
5 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 20.90 19.38X20.9020.90XXX
Tomáš RysTomáš Rys
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 DNS
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 37.10 12.0111.0610.2612.01
2 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 36.58 12.0111.0610.2612.01
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 35.14 12.0111.0610.2612.01
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 35.00 12.0111.0610.2612.01
5 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 34.86 12.0111.0610.2612.01
6 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 29.01 12.0111.0610.2612.01
7 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 28.85 12.0111.0610.2612.01
8 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 27.92 12.0111.0610.2612.01
9 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 26.35 12.0111.0610.2612.01
10 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 25.67 12.0111.0610.2612.01
11 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 24.89 12.0111.0610.2612.01
12 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 24.58 12.0111.0610.2612.01
13 Kateřina LetochováKateřina Letochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 23.34 12.0111.0610.2612.01
14 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 22.80 12.0111.0610.2612.01
15 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 22.80 12.0111.0610.2612.01
16 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 22.61 12.0111.0610.2612.01
17 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 22.09 12.0111.0610.2612.01
18 Tereza PodlahováTereza Podlahová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
01 12.01 12.0111.0610.2612.01
Michaela LondováMichaela Londová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 DNS
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 47.43 44.10X47.4347.4343.0743.4146.33
2 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 38.25 38.2534.4634.5438.2538.18X31.90
3 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 36.23 29.7430.8330.2330.8336.1636.2332.93
4 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 33.70 33.7032.5032.2433.7033.0233.27X
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 31.25 31.2528.0731.0331.2529.4831.04X
6 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 29.51 28.43X29.5129.5126.06--
7 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
99 27.00 21.2227.0022.9127.0026.0623.21X
8 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 25.58 22.7625.5823.3925.5822.05--
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 61.45 57.8356.9261.4561.45X59.5657.78
2 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 44.89 44.1843.7244.8944.8941.57XX
3 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 43.57 36.8642.7743.5743.5739.85XX
4 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 42.35 42.1642.3540.6942.3542.19XX
5 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 41.26 41.2640.0740.6441.2640.3040.8039.03
6 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 26.07 24.79X25.7525.75X26.07-
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 56.69 50.4651.3653.5053.5056.6956.0155.50
2 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
81 56.32 56.3255.2245.4056.32X54.7353.39
3 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 48.80 47.40X45.8147.4044.8548.8046.82
4 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 46.03 42.94X46.0346.03X--
5 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 45.77 45.77XX45.7744.17--
6 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 42.78 X39.23X39.2342.78X41.49
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 37.15 37.15XX37.15---
8 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 33.94 30.0830.87X30.8733.9433.3532.07
Celkem 8 závodníků