Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/

České Budějovice (20. 5. 2017)
100 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.01
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.03
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.07
100 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.87
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.23
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.53
100 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.36
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.87
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.00
100 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.11
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.32
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.59
400 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.92
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 52.22
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.49
400 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 60.15
2 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.25
3 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.42
800 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.27
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.64
3 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:00.39
800 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:05.59
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.26
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:07.34
800 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.91
2 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:35.73
3 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.51
800 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:21.97
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:25.51
3 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:25.73
1500 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:00.71
2 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:01.40
3 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:02.53
1500 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:30.94
2 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:33.96
3 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4:34.13
1500 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:13.24
2 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:24.90
3 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5:28.56
3000 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09:43.27
2 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:13.32
3 Jakub HesJakub Hes 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10:15.63
3000 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11:36.41
2 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:50.12
3 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:15.51
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.24
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15.32
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.46
110 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.15
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.75
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.69
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.72
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.29
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.82
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.90
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 42.13
400 m překážek (0.91) - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.45
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.24
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 58.90
400 m překážek (0.76) - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.64
2 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.39
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.49
1500 m překážek - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:14.46
2 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:25.67
3 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:33.99
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:15.58
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:39.42
3 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:34.53
2000 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:14.74
2 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:24.29
3 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:53.98
4 x 100 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Bluďovský, Ličman, Uhlíř, Maruštík Bluďovský, Ličman, Uhlíř, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.97
2 Richter, Osinek, Kůtek, Nádhera Richter, Osinek, Kůtek, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.02
3 Valášek, Pivoňka, Šilhavý, Peták Valášek, Pivoňka, Šilhavý, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.56
4 x 100 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Benešová, Přástková, Maršálková, Píchalová Benešová, Přástková, Maršálková, Píchalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.60
2 Uhlová, Hanykýřová, Tiralová, Jarošová Uhlová, Hanykýřová, Tiralová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.79
3 Pilíková, Zelinková, Plevková, Brejchová Pilíková, Zelinková, Plevková, Brejchová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 53.23
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Janoušková, Čermáková, Strusková, Krejčí Janoušková, Čermáková, Strusková, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 52.99
2 Raušová, Potocká, Šímová, Koubová Raušová, Potocká, Šímová, Koubová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 53.60
3 Bílková, Maydlová, Lučanová, Suková Bílková, Maydlová, Lučanová, Suková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.84