Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/

České Budějovice (20. 5. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr PíchaPetr Pícha 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2.00
2 Jan HesJan Hes 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.91
3 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.86
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.86
2 Petr KučeraPetr Kučera 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.76
3 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.71
skok vysoký - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.70
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.61
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.61
3 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.41
skok o tyči - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.30
2 Urs GyselUrs Gysel 69 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.30
3 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2.60
skok o tyči - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.50
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.50
3 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2.30
skok daleký - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.12
2 Michal NovákMichal Novák 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.04
3 Jakub KřížekJakub Křížek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.66
skok daleký - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.62
2 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5.76
3 Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5.61
skok daleký - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.85
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.66
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.26
skok daleký - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.50
2 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.47
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5.05
trojskok - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.90
2 Marek VolfMarek Volf 73 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.32
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 12.24
trojskok - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.26
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.81
3 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.78
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana BulkováJana Bulková 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.14
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.63
3 Linda ČechováLinda Čechová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.84
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.24
2 Radka HambergerováRadka Hambergerová 96 TJ SušiceTJ Sušice 10.86
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.68
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 16.68
2 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14.20
3 Adam KamírAdam Kamír 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.01
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik SládekDominik Sládek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.77
2 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.95
3 Václav HronVáclav Hron 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.78
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 14.32
2 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 13.56
3 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.05
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová 96 TJ SušiceTJ Sušice 38.38
2 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 34.58
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 29.10
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela LondováMichaela Londová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.10
2 Aneta HarvilováAneta Harvilová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 23.50
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 22.57
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 45.38
2 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 40.13
3 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.49
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr ProcházkaPetr Procházka 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.75
2 Dominik SládekDominik Sládek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 44.43
3 Samuel WaageSamuel Waage 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.51
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 41.96
2 David RancDavid Ranc 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.16
3 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 37.30
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka PourováAnežka Pourová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 47.45
2 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.03
3 Linda ČechováLinda Čechová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 36.47
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora VodičkováBarbora Vodičková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.87
2 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 33.66
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam KamírAdam Kamír 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.82
2 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.42
3 Jan CabadajJan Cabadaj 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 35.75
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš OttTomáš Ott 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 50.82
2 Radek ŘíhaRadek Říha 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 42.14
3 Václav HronVáclav Hron 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 30.81
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 48.50
2 David RancDavid Ranc 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.26
3 Miroslav PourMiroslav Pour 74 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 37.66
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 37.10
2 Andrea BalíkováAndrea Balíková 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 36.58
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.14
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.43
2 Viktorie JohánkováViktorie Johánková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.25
3 Radka HambergerováRadka Hambergerová 96 TJ SušiceTJ Sušice 36.23
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 61.45
2 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.89
3 Michael RubášMichael Rubáš 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 43.57
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek JůdaRadek Jůda 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56.69
2 Václav CardaVáclav Carda 81 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 56.32
3 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.80