Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/

České Budějovice (20. 5. 2017)

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 13.14 06.9506.7806.9506.95
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 12.63 06.9506.7806.9506.95
3 Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 11.84 06.9506.7806.9506.95
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 11.64 06.9506.7806.9506.95
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 11.33 06.9506.7806.9506.95
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 11.07 06.9506.7806.9506.95
7 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 10.42 06.9506.7806.9506.95
8 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 09.64 06.9506.7806.9506.95
9 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 09.10 06.9506.7806.9506.95
10 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 09.02 06.9506.7806.9506.95
11 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 08.53 06.9506.7806.9506.95
12 Sára ZelinkováSára Zelinková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 08.02 06.9506.7806.9506.95
13 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 07.52 06.9506.7806.9506.95
14 Tereza PodlahováTereza Podlahová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
01 06.95 06.9506.7806.9506.95
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 DNS
Celkem 15 závodníků