Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody

Plzeň (3. 5. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.17
2 Michal MeierMichal Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.61
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.84
4 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.89
5 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 07.99
Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.18
2 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.25
3 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
4 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.50
5 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.55
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.65
7 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.51
Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.09
2 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.17
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.23
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.51
5 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.52
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.55
7 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.69
8 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.90
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.77
2 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.82
3 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.91
4 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.92
5 Karolína VojtováKarolína Vojtová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.98
6 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
7 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.14
8 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.55
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 3.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.01
2 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
3 Simona NoskováSimona Nosková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.03
4 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.07
5 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.42
6 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.43
Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 3.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.68
2 Karolína MatasováKarolína Matasová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.85
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.03
4 ANNA HejlíkováANNA Hejlíková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.07
5 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.75
Vendula OchocováVendula Ochocová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 3.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.80
2 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.90
3 Barbora ŠárováBarbora Šárová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.20
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.24
5 Sára NěmečkováSára Němečková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.43
6 Markéta MarkováMarkéta Marková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.49
7 Denisa ŠvarcováDenisa Švarcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.59
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.49
2 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.99
3 Jan ČivišJan Čiviš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.31
4 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.36
5 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 19.28
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.21
2 Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.55
3 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.59
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.61
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.62
6 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.22
Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 3.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MeierMichal Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.31
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.55
3 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.23
4 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.30
5 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.48
6 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.86
7 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.28
Celkem 7 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.31
2 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.44
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 19.70
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.75
5 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.23
6 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.58
7 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.68
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.59
2 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.73
3 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.90
4 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.38
5 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.68
6 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.85
7 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.58
8 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.61
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 3.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VojtováKarolína Vojtová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.32
2 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.35
3 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.79
4 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.98
5 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.27
6 Markéta MarkováMarkéta Marková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.96
7 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.28
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 3.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.61
2 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.01
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.35
4 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.51
5 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.75
6 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.24
7 Kristýna BrávkováKristýna Brávková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.85
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 3.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.45
2 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.47
3 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.27
4 Sára NěmečkováSára Němečková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.99
5 Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.59
6 Denisa ŠvarcováDenisa Švarcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.82
Sára JuratovacováSára Juratovacová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35.60
2 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.19
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.48
4 Jan ČivišJan Čiviš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.60
5 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.82
6 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.92
7 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.77
Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.85
2 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.70
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.53
4 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.57
5 Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 43.01
6 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.25
7 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.19
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.85
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.50
3 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.77
4 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 47.90
5 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.91
6 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 48.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.99
2 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.46
3 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.38
4 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.41
5 Sára JuratovacováSára Juratovacová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.90
6 Kristýna BrávkováKristýna Brávková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.95
Vendula OchocováVendula Ochocová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.77
2 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.14
3 Simona NoskováSimona Nosková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.31
4 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.87
Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Sára JuratovacováSára Juratovacová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5.55 5.305.555.235.555.345.435.33
2 Michal MeierMichal Meier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5.38 5.385.145.165.38X5.18X
3 Adam ChristophAdam Christoph
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
01 5.18 5.185.184.965.185.124.33X
4 David SoukupDavid Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.97 XX4.554.554.664.974.80
5 Radek HrubýRadek Hrubý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4.64 4.394.644.334.644.11X4.40
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.16 5.165.055.105.16XXX
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 4.56 4.304.234.564.564.384.48X
3 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.47 4.184.473.984.474.174.224.24
4 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.47 X4.184.474.474.074.134.16
5 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4.45 4.223.903.994.224.064.104.45
6 Karolína MatasováKarolína Matasová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.37 X4.304.374.374.193.634.25
7 ANNA HejlíkováANNA Hejlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4.33 4.334.324.174.334.114.13X
8 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4.22 X4.22X4.224.194.11X
9 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 4.13 4.134.074.004.134.013.66X
10 Barbora ŠárováBarbora Šárová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4.10 4.103.993.904.104.043.603.99
11 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4.10 X4.024.104.10XX3.97
12 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.88 3.883.593.733.883.793.723.80
13 Aneta VoskováAneta Vosková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3.57 3.573.18X3.57XX3.14
Celkem 13 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 25.35
2 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 24.70
3 Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 23.87
4 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 23.84
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KvasničkováMichaela Kvasničková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 22.69
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 56.86
2 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 55.47
3 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 33.82
4 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 30.12
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 43.30
2 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 41.17
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 37.26
2 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 24.02
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 41.17
2 Michaela KvasničkováMichaela Kvasničková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 32.58
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 27.80
2 Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 22.89
3 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 22.88
4 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 22.72
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
87 35.56
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 32.85
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 45.04
2 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 28.80
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 46.68
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 39.84
2 Eliška PapežováEliška Papežová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 38.88
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 36.96
2 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 35.73
3 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 27.79
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 39.24
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 34.15
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 42.55
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 45.58
Celkem 1 závodníků