Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek

Pardubice (6. 5. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Franěk, Matyáš 00 AC Pardubice 31,00
2 Vondrová, Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. 31,00
3 Holý, David 98 Hvězda Pardubice z.s. 30,00
4 Kopecký, Ondřej 98 AC Pardubice 30,00
5 Tichá, Barbora 99 AC Vysoké Mýto z.s. 29,00
6 Pecháčková, Lucie 00 AC Pardubice 27,00
7 Adamec, Vojtěch 99 AC Pardubice 26,00
8 Kuthan, Lukáš 99 AC Pardubice 23,00
9 Blatník, Filip 00 TJ Sokol Hradec Králové 22,00
10 Niščák, Vladimír 01 Atletika Chrudim, z.s. 21,00
11 Vilček, Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 20,00
12 Novotný, Kamil 00 TJ Jiskra Litomyšl 19,00
13 Kašpar, Matěj 98 AC Pardubice 19,00
14 Vaňková, Kristina 01 AC Choceň, spolek 19,00
15 Hlávková, Kateřina 01 AC Pardubice 19,00
16 Čiháková, Martina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 19,00
17 Tylichová, Barbora 99 Hvězda Pardubice z.s. 18,00
18 Šíp, Michael 98 Hvězda Pardubice z.s. 18,00
19 Halíř, Pavel 00 TJ Sokol Hradec Králové 18,00
20 Novotný, Miloslav 00 Hvězda Pardubice z.s. 18,00
21 Vetíšková, Eliška 00 AC Pardubice 17,00
22 Rýdl, Josef 01 TJ SOKOL Nová Paka 17,00
23 Šafářová, Kristýna 98 AC Vysoké Mýto z.s. 17,00
24 Plašil, Petr 99 TJ Sokol Hradec Králové 17,00
25 Horníková, Dominika 01 AC Pardubice 17,00
26 Bartošková, Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 17,00
27 Tomášková, Karolína 99 TJ Sokol Hradec Králové 17,00
28 Holub, Ondřej 99 AC Pardubice 16,00
29 Klejchová, Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 16,00
30 Chocholoušová, Natálie 00 AC Pardubice 16,00
31 Zelenka, Marek 00 AC Pardubice 16,00
32 Petráš, Oto 00 Hvězda Pardubice z.s. 16,00
33 Spěvák, Martin 00 TJ Jiskra Litomyšl 16,00
34 Miler, Adam 00 TJ Sokol Jaroměř 15,00
35 Porubek, Ondřej 00 TJ Sokol Jaroměř 15,00
36 Doubek, František 02 TJ SOKOL Nová Paka 15,00
37 Ziková, Adéla 01 TJ Svitavy, z . s. 14,00
38 Kopfsteinová, Barbora 98 Hvězda Pardubice z.s. 14,00
39 Fajmon, Dominik 98 AC Pardubice 14,00
40 Lakotová, Tereza 00 AC Choceň, spolek 14,00
41 Hájková, Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 14,00
42 Blažek, Michal 01 TJ Sokol Hradec Králové 13,00
43 Nádvorníková, Kateřina Anna 00 AC Pardubice 13,00
44 Šuhájková, Anna 98 Hvězda Pardubice z.s. 13,00
45 Sabolová, Kateřina 98 Hvězda Pardubice z.s. 13,00
46 Hlávková, Hana 02 AC Choceň, spolek 13,00
47 Špániková, Denisa 01 TJ Svitavy, z . s. 12,00
48 Frydrychová, Eliška 01 AC Choceň, spolek 12,00
49 Junková, Margit 00 AC Vysoké Mýto z.s. 12,00
50 Machková, Klára 00 Hvězda Pardubice z.s. 12,00
51 Hojný, Daniel 01 TJ Sokol Jaroměř 12,00
52 Stránská, Markéta 00 TJ Svitavy, z . s. 12,00
53 Sádecká, Sára 01 Hvězda Pardubice z.s. 12,00
54 Nováková, Amálie 01 AC Pardubice 11,00
55 Sedlmajer, Miloš 01 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
56 Duchoslavová, Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 11,00
57 Boháč, Bonifác 01 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
58 Komárek, Jan 01 TJ SOKOL Nová Paka 11,00
59 Bartakovičová, Kateřina 00 AC Pardubice 11,00
60 Trojanová, Hana 00 SK Nové Město nad Metují 11,00
61 Jiráčková, Veronika 01 TJ Svitavy, z . s. 11,00
62 Chladová, Eliška 03 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
63 Škrabalová, Kristýna 02 TJ Svitavy, z . s. 11,00
64 Capoušek, David 99 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
65 Vondra, Vojtěch 98 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
66 Bahník, Marek 99 TJ Sokol Hradec Králové 10,00
67 Drdlová, Eliška 02 TJ Svitavy, z . s. 10,00
68 Petrásová, Žaneta 00 TJ Svitavy, z . s. 10,00
69 Větvička, Tomáš 00 Hvězda Pardubice z.s. 10,00
70 Erben, Nikolas 00 TJ Sokol Jaroměř 10,00
71 Pikola, Matěj 00 TJ Sokol Hradec Králové 10,00
72 Chadima, Pavel 01 TJ Jiskra Litomyšl 10,00
73 Čermáková, Kateřina 99 AC Pardubice 10,00
74 Neprašová, Michaela 01 Hvězda Pardubice z.s. 9,00
75 Chmelík, Dominik 01 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
76 Valenta, Tomáš 01 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
77 Bína, Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. 9,00
78 Urban, Jakub 00 AC Pardubice 9,00
79 Poláková, Eliška 00 AC Pardubice 9,00
80 Šírová, Vendula 00 AC Pardubice 9,00
81 Kloud, Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
82 Milotová, Patricie 02 TJ Svitavy, z . s. 9,00
83 Petrová, Pavlína 01 AC Pardubice 9,00
84 Burešová, Lucie 01 TJ Svitavy, z . s. 9,00
85 Jirásková, Ludmila 01 TJ Svitavy, z . s. 9,00
86 Machek, Jiří 98 AC Pardubice 9,00
87 Vebr, Patrik 98 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
88 Bojanovská, Gabriela 99 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
89 Růžek, Michal 99 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
90 Kubík, Lukáš 99 AC Pardubice 8,00
91 Sádlová, Adéla 01 SK Nové Město nad Metují 8,00
92 Tůmová, Kateřina 01 SK Nové Město nad Metují 8,00
93 Orlíčková, Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
94 Leksová, Kateřina 01 TJ Svitavy, z . s. 8,00
95 Urban, Daniel 00 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
96 Kühr, Jan 01 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
97 Špaček, Radim 01 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
98 Hřivna, David 01 TJ Sokol Jaroměř 7,00
99 Kinská, Tereza 00 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
100 Hašková, Barbora 01 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
101 Ptáčková, Marie Kristýna 01 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
102 Bělohlávková, Iveta 02 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
103 Volejník, Jan 99 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
104 Stenzl, Jan 99 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
105 Koldinská, Tereza 98 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
106 Halberštát, Jan 98 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
107 Žaluda, Jan 98 SK Nové Město nad Metují 6,00
108 Bártová, Klára 00 Hvězda Pardubice z.s. 6,00
109 Holubcová, Jana 00 SK Nové Město nad Metují 6,00
110 Pánková, Nikol 00 AC Vysoké Mýto z.s. 6,00
111 Stříhavka, Jindřich 00 AC Vysoké Mýto z.s. 6,00
112 Polák, Robin 01 TJ Sokol Jaroměř 6,00
113 Šigutová, Johana 99 AC Pardubice 6,00
114 Doležalová, Tereza 99 TJ Dvůr Králové n/L. 5,00
115 Hovorka, Vojtěch 01 TJ Sokol Jaroměř 5,00
116 Jánská, Kristina 01 SK Nové Město nad Metují 5,00
117 Vítek, Jan 01 Hvězda Pardubice z.s. 5,00
118 Novotný, Štěpán 01 AC Pardubice 5,00
119 Kalous, Jan 98 Hvězda Pardubice z.s. 5,00
120 Fadrná, Natálie Anna 03 TJ Svitavy, z . s. 5,00
121 Cöger, Jiří 98 Hvězda Pardubice z.s. 5,00
122 Kňourková, Kateřina 99 TJ Dvůr Králové n/L. 5,00
123 Kušnír, Jakub 02 TJ Sokol Hradec Králové 5,00
124 Mlejnková, Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. 4,00
125 Frantová, Vendula 03 TJ Svitavy, z . s. 4,00
126 Jebavá, Kateřina 01 SK Nové Město nad Metují 4,00
127 Králíčková, Nikola 98 SK Nové Město nad Metují 4,00
128 Němec, Šimon 99 AC Vysoké Mýto z.s. 4,00
129 Pospíšil, Daniel 01 TJ SOKOL Nová Paka 4,00
130 Krejsová, Marie 01 AC Choceň, spolek 4,00
131 Dušková, Linda 01 Hvězda Pardubice z.s. 4,00
132 Jirásko, Sebastián 01 TJ SOKOL Nová Paka 4,00
133 Lukeš, Tomáš 00 SK Nové Město nad Metují 4,00
134 Horák, Josef 99 SK Nové Město nad Metují 4,00
135 Černá, Karolína 99 TJ Dvůr Králové n/L. 3,00
136 Vrbata, David 01 TJ SOKOL Nová Paka 3,00
137 Šponer, Jan 01 TJ Sokol Jaroměř 3,00
138 Šilarová, Karolína 00 AC Pardubice 3,00
139 Němeček, David 01 Hvězda Pardubice z.s. 3,00
140 Duchan, Kryštof 99 TJ Sokol Hradec Králové 3,00
141 Vognarová, Dominika 98 TJ Dvůr Králové n/L. 3,00
142 Juránová, Eliška 03 TJ Svitavy, z . s. 3,00
143 Krejčí, Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové 3,00
144 Řeháková, Natálie 02 AC Vysoké Mýto z.s. 3,00
145 Bělík, Jakub 02 TJ Sokol Jaroměř 3,00
146 Jakoubková, Jana 03 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
147 Kvirencová, Ester 01 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
148 Jeřábek, Dalibor 98 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
149 Hrůša, Vojtěch 99 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
150 Klouda, Tadeáš 01 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
151 Jirmanová, Sabina 01 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
152 Bártová, Klára 00 Hvězda Pardubice z.s. 2,00
153 Dachovská, Natálie 00 TJ Sokol Hradec Králové 1,00
154 Schütz, Michael 00 SK Nové Město nad Metují 1,00
155 Hlaváčová, Barbora 99 AC Vysoké Mýto z.s. 1,00
156 Loskotová, Martina 98 TJ Sokol Hradec Králové 1,00
157 Šmíd, David 02 Hvězda Pardubice z.s. 1,00
158 Štěpánková, Veronika 02 AC Vysoké Mýto z.s. 1,00
159 Johanová, Adéla 99 SK Nové Město nad Metují 1,00