výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje

Bílina (6. - 7. 5. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 2:19.53 610
2 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:23.21 567
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:33.38 457
4 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 2:35.45 435
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2:38.39 406
6 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:39.67 394
7 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:40.83 382
8 Daniel JánskýDaniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:41.86 373
9 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:45.69 337
10 Karel JarešKarel Jareš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:46.91 326
11 Tadeáš MašekTadeáš Mašek 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:50.58 295
12 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:53.60 269
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štefan HošekŠtefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:45.03 343
2 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 2:49.46 304
3 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:56.87 243
4 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:59.24 225
5 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:59.48 224
6 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 3:01.34 210
7 Alois MartínekAlois Martínek 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:01.41 209
8 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:03.17 197
9 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:03.95 191
10 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:05.35 182
11 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:08.45 161
12 Jakub MartinovskýJakub Martinovský 05 AK BílinaAK Bílina 3:15.85 117
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 AK BílinaAK Bílina 3:12.39 137
2 Lukáš KarasLukáš Karas 05 AK MostAK Most 3:15.43 119
3 Tomáš NovýTomáš Nový 04 AK BílinaAK Bílina 3:18.14 105
4 Martin VorlíčekMartin Vorlíček 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:19.69 97
5 Jan KoštířJan Koštíř 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:20.52 92
6 Martin CsuhaMartin Csuha 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:21.30 88
7 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:25.65 68
8 Tomáš KosTomáš Kos 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:26.21 66
9 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:31.44 45
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.38 778
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.37 491
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 3:01.75 349
Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:41.10 560
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2:46.12 505
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:49.16 472
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:49.75 466
Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:35.11 630
2 Tereza StrychováTereza Strychová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:39.65 577
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:41.02 561
4 Petra VondráčkováPetra Vondráčková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:54.52 418
5 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:57.83 386
6 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:59.69 368
7 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:34.29 113
Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:37.21 605
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2:40.22 570
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:44.25 525
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:46.16 504
5 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:48.54 479
6 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:52.85 434
7 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:53.52 428
8 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:55.54 408
9 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:55.98 403
10 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:57.17 392
11 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:58.25 382
12 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:10.83 271
13 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:27.52 152
14 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:34.60 111
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2:34.57 637
2 Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková 04 AK BílinaAK Bílina 2:56.77 396
3 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:02.94 338
4 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:02.98 338
5 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 3:04.66 323
6 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:05.93 312
7 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:06.45 308
8 Marie KlackerováMarie Klackerová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:08.39 291
9 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:08.74 288
10 Kristína ZettlitzerováKristína Zettlitzerová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:10.46 274
11 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 3:12.48 258
12 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina 3:12.67 256
13 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 AK MostAK Most 3:13.62 249
14 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:40.86 80
Celkem 14 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie Růžena KleinováLucie Růžena Kleinová 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:03.30 335
2 Adéla GroulíkováAdéla Groulíková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:07.04 303
3 Sára KošťákováSára Košťáková 05 AK BílinaAK Bílina 3:17.92 217
4 Adéla EberlováAdéla Eberlová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:20.42 199
5 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 3:22.17 187
6 Kristýna ReichováKristýna Reichová 05 AK BílinaAK Bílina 3:23.64 177
7 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 3:24.24 173
8 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 3:26.92 156
9 Eliška FrancouzováEliška Francouzová 05 AK BílinaAK Bílina 3:28.31 147
10 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 05 AK BílinaAK Bílina 3:29.23 142
11 Michaela CickováMichaela Cicková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:48.93 47
12 Nikola LammelováNikola Lammelová 05 AK BílinaAK Bílina 3:49.02 47
13 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:46.31 0
Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNP
Celkem 14 závodníků