výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje

Bílina (6. - 7. 5. 2017)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 10.40 468
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 10.54 444
3 Martin CsuhaMartin Csuha 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.31 92
4 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13.38 86
5 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 AK BílinaAK Bílina 13.40 85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JánskýDaniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.43 463
2 Karel JarešKarel Jareš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.98 371
3 Štefan HošekŠtefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.25 197
4 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.08 40
5 Lukáš KarasLukáš Karas 05 AK MostAK Most 14.38 25
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.25 330
2 Filip MachFilip Mach 05 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.66 271
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.80 252
4 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.30 93
5 Tomáš KosTomáš Kos 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.81 56
6 Jan KoštířJan Koštíř 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.83 9
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 10.59 435
2 Tadeáš MašekTadeáš Mašek 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.70 266
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.09 216
4 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 12.61 157
5 Alois MartínekAlois Martínek 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.69 149
6 Jakub MartinovskýJakub Martinovský 05 AK BílinaAK Bílina 13.17 104
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.75 408
2 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.32 189
3 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.78 140
4 Tomáš NovýTomáš Nový 04 AK BílinaAK Bílina 14.60 16
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.87 389
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.41 306
3 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 13.04 115
4 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 13.09 111
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.44 302
2 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.62 156
3 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.82 136
4 Martin VorlíčekMartin Vorlíček 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.88 8
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.60 442
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.56 309
3 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.12 241
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 13.15 237
5 Adéla EberlováAdéla Eberlová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.76 88
6 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 05 AK BílinaAK Bílina 15.25 55
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.35 648
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.66 594
3 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.80 412
4 Adéla GroulíkováAdéla Groulíková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.51 106
5 Lucie Růžena KleinováLucie Růžena Kleinová 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 16.52 5
Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.45 630
2 Marie KlackerováMarie Klackerová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.38 212
3 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.43 207
4 Michaela CickováMichaela Cicková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.26 127
5 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 14.41 114
6 Sára KošťákováSára Košťáková 05 AK BílinaAK Bílina 15.80 28
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.08 523
2 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.75 420
3 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.87 402
4 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12.03 380
5 Eliška FrancouzováEliška Francouzová 05 AK BílinaAK Bílina 14.13 138
6 Nikola LammelováNikola Lammelová 05 AK BílinaAK Bílina 14.45 111
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.49 459
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 12.35 336
3 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 12.62 301
4 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13.45 204
5 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 13.46 203
6 Kristýna ReichováKristýna Reichová 05 AK BílinaAK Bílina 14.89 78
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.61 441
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 12.27 347
3 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.78 281
4 Kristína ZettlitzerováKristína Zettlitzerová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.89 268
5 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 14.01 149
6 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 AK MostAK Most 14.24 129
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 6.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.12 367
2 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina 12.68 293
3 Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková 04 AK BílinaAK Bílina 14.18 134
4 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 15.01 70
5 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 18.03 0
Leontýna ZitkováLeontýna Zitková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNF
Celkem 6 závodníků