výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část

Kladno (24. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrotilPavel Krotil 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 07.50 713.00
2 Matěj KrálMatěj Král 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 07.82 613.00
3 Jan PhamJan Pham 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.02 554.00
4 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.05 545.00
5 Jan KolářJan Kolář 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.36 460.00
6 Filip VošahlíkFilip Vošahlík 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.47 431.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HulzerMatěj Hulzer 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 07.69 653.00
2 Denis BudínskýDenis Budínský 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 07.79 622.00
3 Kamil ZachKamil Zach 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 07.85 604.00
4 Daniel PetráčekDaniel Petráček 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 07.90 589.00
5 Jan HolečekJan Holeček 03 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 08.19 506.00
6 Lukáš KejhaLukáš Kejha 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.22 498.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.53 703.00
2 Vít SoukupVít Soukup 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 07.68 656.00
3 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.79 622.00
4 Dominik ČerveňákDominik Červeňák 01 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 07.83 610.00
5 Tomáš ČapekTomáš Čapek 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 08.10 531.00
6 Benjamin RaisBenjamin Rais 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.35 462.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.43 441.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.45 436.00
3 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.59 401.00
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.73 366.00
5 Michal ŠlížekMichal Šlížek 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 09.04 295.00
6 Luca WardLuca Ward 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 09.94 129.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 07.72 643.00
2 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 07.82 613.00
3 David ŠrédlDavid Šrédl 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.12 525.00
4 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 08.20 503.00
5 Lukáš UlrichLukáš Ulrich 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 08.73 366.00
6 Marek VrbaMarek Vrba 05 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 08.83 343.00
Tomáš HorkýTomáš Horký 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... DNS 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav NistorMiroslav Nistor 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.00 560.00
2 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.20 503.00
3 Jakub LebedaJakub Lebeda 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.41 447.00
4 Matyáš MitterwaldMatyáš Mitterwald 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.49 426.00
5 Viktor ZemanViktor Zeman 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.54 413.00
6 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.78 354.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.29 761.00
2 Anna-Marie QuadrátováAnna-Marie Quadrátová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.38 735.00
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.48 706.00
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.64 662.00
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.79 621.00
6 Tereza BodnárováTereza Bodnárová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 08.94 582.00
7 Laura ZuckersteinováLaura Zuckersteinová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 09.33 484.00
Dominika MartínkováDominika Martínková 01 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.15 803.00
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.16 800.00
3 Kateřina RoubalováKateřina Roubalová 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.46 712.00
4 Barbora SlámováBarbora Slámová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.70 645.00
5 Kristýna ŠoborováKristýna Šoborová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 08.77 626.00
6 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 09.00 566.00
7 Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 09.66 408.00
8 Tereza KrupkováTereza Krupková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 09.89 359.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PetrilákováAnežka Petriláková 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 08.75 632.00
2 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.89 595.00
3 Karolína KňourkováKarolína Kňourková 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 09.33 484.00
4 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 09.10 541.00
5 Lucie HospodárováLucie Hospodárová 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 09.32 487.00
6 Terezie MackováTerezie Macková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 08.47 709.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Tereza HolečkováTereza Holečková 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.69 648.00
2 Nikol FingerhutováNikol Fingerhutová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.78 624.00
3 Patricie SvobodováPatricie Svobodová 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 09.07 548.00
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 09.18 521.00
5 Natálie LukešováNatálie Lukešová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.67 406.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.35 744.00
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.53 692.00
3 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.71 643.00
4 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 08.91 589.00
5 Valentýna KarhánkováValentýna Karhánková 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 08.94 582.00
6 Kristýna PrůchováKristýna Průchová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 08.96 576.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 08.47 709.00
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.79 621.00
3 Tereza Agáta MaissnerováTereza Agáta Maissnerová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 08.97 574.00
4 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.14 531.00
5 Vendula ČernáVendula Černá 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.16 526.00
6 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 09.30 492.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1:50.95 650.00
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1:54.93 586.00
3 Ema BradáčováEma Bradáčová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1:56.11 567.00
4 Emma KnorováEmma Knorová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1:56.63 559.00
5 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1:58.66 529.00
6 Nela TrešlováNela Trešlová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1:59.70 513.00
7 Sára TýčováSára Týčová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 2:04.58 443.00
8 Anežka AbrahámováAnežka Abrahámová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 2:04.67 442.00
9 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:05.46 431.00
10 Sára DuškováSára Dušková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2:15.80 301.00
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1:44.54 760.00
2 Theodora OudováTheodora Oudová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1:48.56 690.00
3 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1:49.11 681.00
4 Denisa ČervenkováDenisa Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 1:49.68 671.00
5 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1:52.72 621.00
6 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1:54.11 599.00
7 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 1:57.56 545.00
8 Lucie ŠafářováLucie Šafářová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2:04.79 440.00
Adéla NečesanáAdéla Nečesaná 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice DNS 0.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:30.23 690.00
2 Róza-Emily BennettRóza-Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:33.97 644.00
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:44.09 527.00
4 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2:48.31 481.00
5 Helena JankůHelena Janků 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2:56.78 396.00
6 Eliška KotlíkováEliška Kotlíková 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3:00.28 363.00
7 Eliška GregorováEliška Gregorová 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3:07.26 301.00
8 Sabina PecušováSabina Pecušová 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2:47.82 486.00
9 Simona PelováSimona Pelová 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2:31.00 680.00
10 Kateřina VyčítalováKateřina Vyčítalová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2:51.24 451.00
Alžběta ZavadilováAlžběta Zavadilová 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SudkováEliška Sudková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 2:33.13 654.00
2 Anežka PetrilákováAnežka Petriláková 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 2:34.58 637.00
3 Eliška FrajbišováEliška Frajbišová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2:42.04 550.00
4 Eliška ZabadanovováEliška Zabadanovová 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2:48.20 482.00
5 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2:49.31 471.00
6 Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2:54.89 414.00
7 Markéta FořtováMarkéta Fořtová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 3:01.92 348.00
8 Adéla ŠáchováAdéla Šáchová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 3:05.90 312.00
9 Soňa KoryntováSoňa Koryntová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 3:29.97 137.00
Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Nikola VaňkováNikola Vaňková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice DNS 0.00
Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2:59.43 670.00
2 Marian DražanMarian Dražan 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 2:59.56 669.00
3 Ondřej PolcarOndřej Polcar 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3:07.78 590.00
4 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:09.84 571.00
5 Denis VosykaDenis Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3:11.87 553.00
6 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 3:12.37 548.00
7 Jakub LebedaJakub Lebeda 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3:12.71 545.00
8 Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3:14.02 533.00
9 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3:15.57 520.00
10 Ondřej ValterOndřej Valter 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:16.70 510.00
11 Jakub KnajfJakub Knajf 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 3:16.74 510.00
12 Luca WardLuca Ward 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 3:20.27 479.00
13 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3:20.28 479.00
14 Ondřej LengartOndřej Lengart 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 3:22.25 463.00
15 Jan MozgaJan Mozga 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3:24.96 441.00
16 Pavel StružkaPavel Stružka 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3:34.43 367.00
17 Karel BartošKarel Bartoš 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3:44.97 292.00
18 Adam ŽingorAdam Žingor 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 3:54.66 230.00
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš VostárekLukáš Vostárek 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 4:46.41 640.00
2 Jakub BrabecJakub Brabec 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 4:46.47 640.00
3 Josef ČížekJosef Čížek 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 4:49.92 619.00
4 Jakub JandaJakub Janda 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4:52.52 604.00
5 Jindřich NovotnýJindřich Novotný 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 4:54.00 595.00
6 Adam NovákAdam Novák 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4:57.18 576.00
7 Filip MüllerFilip Müller 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4:59.72 561.00
8 Jan CihlářJan Cihlář 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 5:00.92 554.00
9 Petr FolprechtPetr Folprecht 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 5:02.86 543.00
10 Petr StrništěPetr Strniště 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5:07.12 519.00
11 David Bedřich TušlDavid Bedřich Tušl 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 5:09.33 507.00
12 Vojtěch DáňaVojtěch Dáňa 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5:09.49 506.00
13 Teodor SticzayTeodor Sticzay 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 5:13.94 482.00
14 David SchwarzDavid Schwarz 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 5:14.57 479.00
Dominik ČerveňákDominik Červeňák 01 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory DNS 0.00
Samuel ChrenkaSamuel Chrenka 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... DNS 0.00
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bártů, Kolář, Král, Pham Bártů, Kolář, Král, Pham 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 27.92 762.00
2 Cihlář, Döllinger, Patera Cihlář, Döllinger, Patera 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 28.42 720.00
3 Budínský, Červeňák, Paták, Krotil Budínský, Červeňák, Paták, Krotil 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 29.19 658.00
4 Hromádka, Čapek, Slovák, Pospíšil Hromádka, Čapek, Slovák, Pospíšil 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 29.33 647.00
5 Bambas, Čížek, Drmla Bambas, Čížek, Drmla 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 29.43 639.00
6 Pulese, Soukup, Šnajdr, Zach Pulese, Soukup, Šnajdr, Zach 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 29.45 637.00
7 Rais, Schwarz, Vošahlík Rais, Schwarz, Vošahlík 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 29.93 600.00
8 Koníček, Řehák, Sticzay Koníček, Řehák, Sticzay 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 30.38 566.00
9 Syrový, Novák, Bohuslavický, Fingerhut Syrový, Novák, Bohuslavický, Fingerhut 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 30.53 555.00
10 Petráček, Holeček, Kuchta, Hulzer Petráček, Holeček, Kuchta, Hulzer 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 30.82 534.00
11 Janda, Buňata, Soukup, Hrubý Janda, Buňata, Soukup, Hrubý 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 31.40 493.00
Kostinec, Javůrek, Folprecht, Novotný Kostinec, Javůrek, Folprecht, Novotný 03 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí DNS 0.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lebeda, Nistor, Křišík, Šrédl Lebeda, Nistor, Křišík, Šrédl 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 30.90 529.00
2 Šlížek, Hrouda, Vít, Krajč Šlížek, Hrouda, Vít, Krajč 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 31.77 468.00
3 Joska, Dočkal, Kobásko, Hylas Joska, Dočkal, Kobásko, Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 31.86 462.00
4 Zeman, Vosyka, Vosyka, Nerad Zeman, Vosyka, Vosyka, Nerad 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 32.13 444.00
5 Dražan, Dráb, Petrilák, Ulrich Dražan, Dráb, Petrilák, Ulrich 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 32.44 423.00
6 Bartoš, Filip, Hrudka, Palata Bartoš, Filip, Hrudka, Palata 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 32.97 389.00
7 Čech, Kolesnyk, Polcar, Stružka Čech, Kolesnyk, Polcar, Stružka 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 33.64 348.00
8 Lengart, Mak, Kvasnička, Mitterwald Lengart, Mak, Kvasnička, Mitterwald 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 33.67 347.00
9 Horký, Havlíček, Havlín, Škoda Horký, Havlíček, Havlín, Škoda 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 34.21 315.00
10 Mbumaston, Podubecký, Bareš Mbumaston, Podubecký, Bareš 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 34.77 284.00
11 Placatka, Vrba, Šrajn, Zholudev Placatka, Vrba, Šrajn, Zholudev 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 35.18 262.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štulcová, Quadrátová, Bennett, Vrábelová Štulcová, Quadrátová, Bennett, Vrábelová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 31.88 745.00
2 Slámová, Kupková, Novotná, Plešivková Slámová, Kupková, Novotná, Plešivková 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 32.36 710.00
3 Vlasáková, Švarcová, Bánová, Stehlíková Vlasáková, Švarcová, Bánová, Stehlíková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 33.73 614.00
4 Melicharová, Skoupá, Budová, Kyptová Melicharová, Skoupá, Budová, Kyptová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 34.88 539.00
5 Fialová, Fořtová, Vaňková, Leinweberová Fialová, Fořtová, Vaňková, Leinweberová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 38.81 316.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Srnová, Trhoňová, Trhoňová, Kálalová Srnová, Trhoňová, Trhoňová, Kálalová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 31.75 754.00
2 Khunová, Roubalová, Cvaková, Krajčiová Khunová, Roubalová, Cvaková, Krajčiová 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 32.25 718.00
3 Bodnárová, Urbánková, Petriláková, Šoborová Bodnárová, Urbánková, Petriláková, Šoborová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 33.61 622.00
4 Zuckersteinová, Frajbišová, Mitošinková, Flegrová Zuckersteinová, Frajbišová, Mitošinková, Flegrová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 34.82 543.00
Tvrdá, Martínková, Holečková, Hodačová Tvrdá, Martínková, Holečková, Hodačová 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ejsmanová, Krupková, Moravcová, Sudková Ejsmanová, Krupková, Moravcová, Sudková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 35.66 490.00
2 Šáchová, Koryntová, Davidová, Davidová Šáchová, Koryntová, Davidová, Davidová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 35.89 477.00
3 Gregorová, Kňourková, Kotlíková, Ryšavá Gregorová, Kňourková, Kotlíková, Ryšavá 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 35.94 474.00
4 Pelová, Sedláčková, Komancová, Roubíková Pelová, Sedláčková, Komancová, Roubíková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 35.13 523.00
Bystřičanová, Čermáková, Hospodárová, Macková Bystřičanová, Čermáková, Hospodárová, Macková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno DQ 0.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beránková, Novotná, Solničková, Hobzová Beránková, Novotná, Solničková, Hobzová 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 32.70 686.00
2 Bartíková, Neradová, Hůlová, Hrabovská Bartíková, Neradová, Hůlová, Hrabovská 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 33.25 647.00
3 Fingerhutová, Pasovská, Faltýnková, Chalupová Fingerhutová, Pasovská, Faltýnková, Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 33.52 629.00
4 Oudová, Jírová, Chrastinová, Klasnová Oudová, Jírová, Chrastinová, Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 33.73 614.00
5 Maissnerová, Karhánková, Tesaříková, Průchová Maissnerová, Karhánková, Tesaříková, Průchová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 33.84 607.00
6 Svobodová, Valtová, Zatloukalová, Zápotočná Svobodová, Valtová, Zatloukalová, Zápotočná 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 35.31 512.00
7 Leváková, Alexová, Vlasatá, Dušková Leváková, Alexová, Vlasatá, Dušková 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 35.80 482.00
8 Nedomová, Kohoutková, Bartošková, Kučerová Nedomová, Kohoutková, Bartošková, Kučerová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 35.83 480.00
9 Červenková, Červenková, Sluková, Vajnerová Červenková, Červenková, Sluková, Vajnerová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 36.75 426.00
10 Černá, Březovská, Lukešová, Dohnalová Černá, Březovská, Lukešová, Dohnalová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 38.00 357.00
11 Sakslová, Vohralíková, Pražáková Sakslová, Vohralíková, Pražáková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 40.46 238.00
Doudová, Bělohlávková Doudová, Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové DNS 0.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Matěj JavůrekMatěj Javůrek
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
01 1.68 528.00
1= Patrik BuňataPatrik Buňata
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 1.68 528.00
3= Martin SkibaMartin Skiba
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
02 1.64 496.00
3= Ondřej BártůOndřej Bártů
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
01 1.64 496.00
3= Vojtěch PatákVojtěch Paták
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 1.64 496.00
6 Lukáš SyrovýLukáš Syrový
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
01 1.60 464.00
7 Jiří KlapalJiří Klapal
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 1.56 434.00
8= Daniel BohuslavickýDaniel Bohuslavický
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 1.52 404.00
8= Matěj DrmlaMatěj Drmla
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
01 1.52 404.00
10= Kamil ZachKamil Zach
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 1.44 345.00
10= Marek KrbecMarek Krbec
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 1.44 345.00
12= Šimon BambasŠimon Bambas
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 1.40 317.00
12= Miroslav KoníčekMiroslav Koníček
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 1.40 317.00
Martin ČihákMartin Čihák
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 NM 0.00
Daniel ŘehákDaniel Řehák
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 NM 0.00
Richard HrubýRichard Hrubý
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 NM 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 1.57 441.00
2= Maxim ZholudevMaxim Zholudev
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 1.45 352.00
2= Ondřej PolcarOndřej Polcar
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 1.45 352.00
4 Denis VosykaDenis Vosyka
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 1.41 324.00
5= Denis MbumastonDenis Mbumaston
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 1.37 297.00
5= Michal KolesnykMichal Kolesnyk
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 1.37 297.00
7= Erik HylasErik Hylas
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 1.33 270.00
7= Šimon DrábŠimon Dráb
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 1.33 270.00
7= Lukáš HavlínLukáš Havlín
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.33 270.00
7= Adam KučeraAdam Kučera
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.33 270.00
11= Adam HroudaAdam Hrouda
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
17 1.29 244.00
11= David NovákDavid Novák
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 1.29 244.00
11= Adam ŽingorAdam Žingor
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 1.29 244.00
11= Daniel MezeraDaniel Mezera
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 1.29 244.00
15 Petr SvobodaPetr Svoboda
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 1.25 218.00
David MoravecDavid Moravec
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 NM 0.00
Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 NM 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Dominika MartínkováDominika Martínková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
01 DNS 0.00
Lucie ProcházkováLucie Procházková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
02 DNS 0.00
Štěpánka PodruhováŠtěpánka Podruhová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
01 DNS 0.00
1= Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.56 689.00
1= Kateřina KhunováKateřina Khunová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
02 1.56 689.00
3 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 1.48 599.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 1.48 599.00
5= Šárka FlegrováŠárka Flegrová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 1.44 555.00
5= Róza-Emily BennettRóza-Emily Bennett
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 1.44 555.00
7= Eliška SudkováEliška Sudková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 1.40 512.00
7= Barbora SlámováBarbora Slámová
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
03 1.40 512.00
7= Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 1.40 512.00
10= Karolína CvakováKarolína Cvaková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 1.36 470.00
10= Aneta UrbánkováAneta Urbánková
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
02 1.36 470.00
10= Helena JankůHelena Janků
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
03 1.36 470.00
13 Anna DavidováAnna Davidová
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
01 1.32 429.00
14 Anna VrábelováAnna Vrábelová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 1.28 389.00
15= Lucie HospodárováLucie Hospodárová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 1.28 389.00
15= Zuzana WolfováZuzana Wolfová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 1.28 389.00
17= Kristýna RyšaváKristýna Ryšavá
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
02 1.24 350.00
17= Soňa KoryntováSoňa Koryntová
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
02 1.24 350.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Martina PražákováMartina Pražáková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 DNS 0.00
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 1.47 588.00
2= Nicole HůlováNicole Hůlová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 1.39 502.00
2= Nela TrešlováNela Trešlová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
05 1.39 502.00
4= Valentýna KarhánkováValentýna Karhánková
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
03 1.35 460.00
4= Kristýna PrůchováKristýna Průchová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 1.35 460.00
4= Natálie ChalupováNatálie Chalupová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 1.35 460.00
4= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 1.35 460.00
8= Anna BeránkováAnna Beránková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 1.31 419.00
8= Monika HumlováMonika Humlová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 1.31 419.00
8= Ema BradáčováEma Bradáčová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 1.31 419.00
8= Adéla ZápotočnáAdéla Zápotočná
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
03 1.31 419.00
12= Veronika ValtováVeronika Valtová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 1.27 379.00
12= Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 1.27 379.00
12= Jana BřezovskáJana Březovská
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 1.27 379.00
12= Hanka HráchováHanka Hráchová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 1.27 379.00
16 Adéla NečesanáAdéla Nečesaná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 1.23 340.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
01 5.52 485.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 5.32 445.00
3 Tomáš FingerhutTomáš Fingerhut
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
01 5.19 419.00
4 Matěj KrálMatěj Král
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
01 5.17 415.00
5 Antonín PateraAntonín Patera
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 5.13 407.00
6 Jakub SlovákJakub Slovák
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 5.09 400.00
7 Jan PhamJan Pham
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
01 5.00 382.00
8 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 4.97 377.00
9 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 4.93 369.00
10 Matěj JavůrekMatěj Javůrek
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
01 4.92 367.00
11 Daniel PetráčekDaniel Petráček
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
02 4.74 333.00
12 Jan HolečekJan Holeček
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
03 4.68 323.00
13 Šimon FiurášekŠimon Fiurášek
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 4.67 321.00
14 Denis BudínskýDenis Budínský
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 4.64 315.00
15 Jan BohuslavJan Bohuslav
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 4.37 267.00
16 Benjamin RaisBenjamin Rais
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
03 4.30 255.00
17 Lukáš KejhaLukáš Kejha
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 4.17 234.00
Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 5.00 382.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VaitAdam Vait
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.83 350.00
2 Jiří JoskaJiří Joska
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 4.80 345.00
3 Miroslav NistorMiroslav Nistor
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 4.70 326.00
4 David ŠrédlDavid Šrédl
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 4.55 299.00
5 Marian DražanMarian Dražan
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 4.53 295.00
6 Martin KobáskoMartin Kobásko
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 4.49 288.00
7 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 4.44 280.00
8 Viktor ZemanViktor Zeman
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.43 278.00
9 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 4.36 266.00
10 Petr ČechPetr Čech
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 4.32 259.00
11 Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4.17 234.00
12 Milan VítMilan Vít
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4.04 212.00
13 Matyáš MitterwaldMatyáš Mitterwald
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 4.00 206.00
14 Jakub KnajfJakub Knajf
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 3.96 199.00
15 Lukáš UlrichLukáš Ulrich
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 3.80 174.00
16 Maxim ZholudevMaxim Zholudev
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 3.46 125.00
17 Martin MakMartin Mak
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 2.99 65.00
Radek HavlíčekRadek Havlíček
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.00 206.00
Michal ŠlížekMichal Šlížek
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 DNS 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 5.09 584.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 5.05 573.00
3 Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4.88 527.00
4 Klára VlasákováKlára Vlasáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 4.65 466.00
5 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
04 4.58 448.00
6 Anna-Marie QuadrátováAnna-Marie Quadrátová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 4.55 441.00
7 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.51 431.00
8 Kateřina RoubalováKateřina Roubalová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 4.42 408.00
9 Aneta UrbánkováAneta Urbánková
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
02 4.38 398.00
10 Anna DavidováAnna Davidová
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
01 4.25 367.00
11 Tereza BodnárováTereza Bodnárová
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
02 4.19 352.00
12 Karolína KňourkováKarolína Kňourková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 4.18 350.00
13 Viktorie PavlováViktorie Pavlová
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 4.10 331.00
14 Nikola VaňkováNikola Vaňková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 4.01 310.00
15 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 3.96 299.00
16 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 3.75 252.00
17 Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 3.52 204.00
18 Tereza RoubíkováTereza Roubíková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 4.11 333.00
19 Terezie MackováTerezie Macková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 4.82 511.00
20 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 4.61 456.00
Martina TrhoňováMartina Trhoňová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 4.51 431.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
02 DNS 0.00
Viola SiblíkováViola Siblíková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
01 DNS 0.00
Kateřina HodačováKateřina Hodačová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
03 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.58 448.00
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.52 433.00
3 Theodora OudováTheodora Oudová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.45 416.00
4 Klára NovotnáKlára Novotná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 4.26 369.00
5 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.20 355.00
6 Eliška JírováEliška Jírová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.15 343.00
7 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 4.10 331.00
8 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.09 329.00
9 Michaela BartoškováMichaela Bartošková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.03 315.00
10 Kateřina VostráKateřina Vostrá
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
03 3.97 301.00
11 Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 3.91 287.00
12 Kateřina SolničkováKateřina Solničková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 3.88 281.00
13 Viktorie NeradováViktorie Neradová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 3.82 267.00
14 Nikol TesaříkováNikol Tesaříková
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
03 3.80 263.00
15 Vendula ČernáVendula Černá
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 3.69 239.00
16 Tereza Agáta MaissnerováTereza Agáta Maissnerová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 3.64 229.00
17 Denisa SlukováDenisa Sluková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 3.48 196.00
18 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 3.46 192.00
Michaela VohralíkováMichaela Vohralíková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 DNS 0.00
Michaela PříhodováMichaela Příhodová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 DNS 0.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 10.84 585.00
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 09.92 524.00
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
02 09.72 511.00
4 Tereza SrnováTereza Srnová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 09.19 477.00
5 Šárka FlegrováŠárka Flegrová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 08.83 453.00
6 Martina TýblováMartina Týblová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 08.51 432.00
7 Tereza KrupkováTereza Krupková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 08.40 425.00
8 Eliška NovotnáEliška Novotná
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 08.26 416.00
9 Drew KrajíčkováDrew Krajíčková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
01 08.22 414.00
10 Michaela SkoupáMichaela Skoupá
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
03 08.10 406.00
11 Michaela MitošinkováMichaela Mitošinková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 08.05 403.00
12 Veronika NétkováVeronika Nétková
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
03 07.97 397.00
13 Nikola BudováNikola Budová
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 07.55 370.00
14 Adéla ŠáchováAdéla Šáchová
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
02 07.24 350.00
15 Lucie ČajanováLucie Čajanová
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
01 07.19 347.00
16 Tereza FialováTereza Fialová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 06.62 311.00
17 Tereza KotlíkováTereza Kotlíková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 06.44 299.00
18 Kristýna RyšaváKristýna Ryšavá
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
02 06.20 284.00
19 Tereza KomancováTereza Komancová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 07.38 359.00
20 Klára LhotákováKlára Lhotáková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 10.11 537.00
21 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 06.36 294.00
Alžběta ZavadilováAlžběta Zavadilová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
02 DNS 0.00
Štěpánka PodruhováŠtěpánka Podruhová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
01 DNS 0.00
Viola SiblíkováViola Siblíková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
01 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Johana CoufalováJohana Coufalová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 NM 0.00
Michaela PříhodováMichaela Příhodová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 NM 0.00
Martina PražákováMartina Pražáková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 NM 0.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KlapalJiří Klapal
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 14.05 731.00
2 Ondřej BártůOndřej Bártů
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
01 13.28 684.00
3 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
01 12.78 654.00
4 Pavel KrotilPavel Krotil
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 12.73 651.00
5 Daniel BohuslavickýDaniel Bohuslavický
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 11.92 602.00
6 Lukáš SyrovýLukáš Syrový
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
01 11.53 578.00
7 Jindřich NovotnýJindřich Novotný
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
02 11.16 556.00
8 Petr FolprechtPetr Folprecht
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
01 10.64 524.00
9 Jan BohuslavJan Bohuslav
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 10.62 523.00
10 Šimon BambasŠimon Bambas
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 10.61 522.00
11 Jan CihlářJan Cihlář
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
01 10.46 513.00
12 Karel BulantKarel Bulant
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 10.20 498.00
13 Ondřej KostinecOndřej Kostinec
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
03 09.53 457.00
14 Daniel ŘehákDaniel Řehák
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 09.35 447.00
15 Šimon FiurášekŠimon Fiurášek
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 09.31 444.00
16 Antonín PateraAntonín Patera
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 09.12 433.00
17 Josef SoukupJosef Soukup
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 09.11 432.00
18 Lukáš MacháčekLukáš Macháček
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 08.86 417.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej BártůOndřej Bártů 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1942
2 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1776
3 Denis BudínskýDenis Budínský 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 1595
4 Daniel PetráčekDaniel Petráček 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 1456
5 Pavel KrotilPavel Krotil 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 1364
6 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1350
7 Benjamin RaisBenjamin Rais 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 1317
8 Jiří KlapalJiří Klapal 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1165
9 Jindřich NovotnýJindřich Novotný 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 1151
10 Jan CihlářJan Cihlář 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1067
11 Petr FolprechtPetr Folprecht 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 1067
12 Matěj KrálMatěj Král 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1028
13 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1022
14 Daniel BohuslavickýDaniel Bohuslavický 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1006
15 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0941
16 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 0895
17 Šimon FiurášekŠimon Fiurášek 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0765
18 Vít SoukupVít Soukup 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0656
19 Matěj HulzerMatěj Hulzer 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 0653
20 Lukáš VostárekLukáš Vostárek 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0640
21 Jakub BrabecJakub Brabec 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0640
22 Josef ČížekJosef Čížek 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0619
23 Kamil ZachKamil Zach 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0604
24 Jakub JandaJakub Janda 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0604
25 Adam NovákAdam Novák 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0576
26 Filip MüllerFilip Müller 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0561
27 Jan PhamJan Pham 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0554
28 Patrik BuňataPatrik Buňata 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0528
29 Jan BohuslavJan Bohuslav 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0523
30 Petr StrništěPetr Strniště 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0519
31 David Bedřich TušlDavid Bedřich Tušl 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0507
32 Karel BulantKarel Bulant 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0498
33 Lukáš KejhaLukáš Kejha 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0498
34 Martin SkibaMartin Skiba 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 0496
35 Teodor SticzayTeodor Sticzay 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0482
36 Lukáš SyrovýLukáš Syrový 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0464
37 Daniel ŘehákDaniel Řehák 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0447
38 Tomáš FingerhutTomáš Fingerhut 01 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0419
39 Antonín PateraAntonín Patera 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0407
40 Matěj DrmlaMatěj Drmla 01 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0404
41 Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0382
42 Marek KrbecMarek Krbec 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0345
43 Miroslav KoníčekMiroslav Koníček 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0317
Celkem 43 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marian DražanMarian Dražan 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1387
2 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1248
3 Viktor ZemanViktor Zeman 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1135
4 Jakub LebedaJakub Lebeda 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1074
5 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1024
6 Ondřej PolcarOndřej Polcar 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0942
7 Miroslav NistorMiroslav Nistor 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0886
8 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0883
9 Denis VosykaDenis Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0877
10 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0840
11 David ŠrédlDavid Šrédl 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0824
12 Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0767
13 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0715
14 Jakub KnajfJakub Knajf 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0709
15 Adam VaitAdam Vait 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0679
16 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0643
17 Matyáš MitterwaldMatyáš Mitterwald 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0632
18 Martin KobáskoMartin Kobásko 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0621
19 Lukáš HavlínLukáš Havlín 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0596
20 Šimon DrábŠimon Dráb 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0593
21 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0571
22 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0548
23 Lukáš UlrichLukáš Ulrich 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0540
24 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0520
25 Ondřej ValterOndřej Valter 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0510
26 Luca WardLuca Ward 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0479
27 Michal ŠlížekMichal Šlížek 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0468
28 Jan SássJan Sáss 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0441
29 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0436
30 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0366
31 Maxim ZholudevMaxim Zholudev 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0352
32 Ondřej LengartOndřej Lengart 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0347
33 Martin KračekMartin Kraček 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0337
34 Michal KolesnykMichal Kolesnyk 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0297
35 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0297
36 Filip HornofFilip Hornof 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0283
37 Martin MakMartin Mak 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0283
38 Petr ČechPetr Čech 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0281
39 Adam KučeraAdam Kučera 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0270
40 David NovákDavid Novák 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0244
41 David MoravecDavid Moravec 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0239
42 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0218
Celkem 42 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KrajčOndřej Krajč
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 55.47 354.00
2 Matouš PetrilákMatouš Petrilák
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 53.43 337.00
3 Martin KračekMartin Kraček
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 53.40 337.00
4 Martin KobáskoMartin Kobásko
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 52.92 333.00
5 Adam VaitAdam Vait
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 52.48 329.00
6 Lukáš HavlínLukáš Havlín
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 52.15 326.00
7 Šimon DrábŠimon Dráb
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 51.76 323.00
8 Martin MakMartin Mak
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 47.10 283.00
9 Filip HornofFilip Hornof
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 47.02 283.00
10 Jan PodubeckýJan Podubecký
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 46.89 282.00
11 Petr ČechPetr Čech
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 46.86 281.00
12 Michal KolesnykMichal Kolesnyk
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 44.98 266.00
13 Filip ŠrajnFilip Šrajn
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 43.30 252.00
14 Ondřej HumlOndřej Huml
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 42.08 241.00
15 David MoravecDavid Moravec
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 41.83 239.00
16 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 39.25 218.00
17 Karel BartošKarel Bartoš
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 34.99 183.00
18 David NovákDavid Novák
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 33.20 169.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2034
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1918
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1384
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1334
5 Anežka PetrilákováAnežka Petriláková 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 1269
6 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1257
7 Barbora SlámováBarbora Slámová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1222
8 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1216
9 Róza-Emily BennettRóza-Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1199
10 Anna-Marie QuadrátováAnna-Marie Quadrátová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1176
11 Eliška SudkováEliška Sudková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 1166
12 Kateřina RoubalováKateřina Roubalová 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1120
13 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1078
14 Šárka FlegrováŠárka Flegrová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1008
15 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0990
16 Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0898
17 Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0884
18 Aneta UrbánkováAneta Urbánková 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0868
19 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0818
20 Anna DavidováAnna Davidová 01 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0796
21 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0706
22 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0690
23 Adéla ŠáchováAdéla Šáchová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0662
24 Kristýna ŠoborováKristýna Šoborová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0626
25 Tereza BodnárováTereza Bodnárová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0622
26 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0595
27 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0585
28 Eliška FrajbišováEliška Frajbišová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0550
29 Eliška ZabadanovováEliška Zabadanovová 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0482
30 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0481
31 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0471
32 Helena JankůHelena Janků 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0470
33 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0448
34 Tereza KrupkováTereza Krupková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0425
35 Drew KrajíčkováDrew Krajíčková 01 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0414
36 Michaela SkoupáMichaela Skoupá 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 0406
37 Veronika NétkováVeronika Nétková 03 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 0397
38 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0389
39 Eliška KotlíkováEliška Kotlíková 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0363
40 Karolína KňourkováKarolína Kňourková 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0350
41 Markéta FořtováMarkéta Fořtová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0348
42 Tereza FialováTereza Fialová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0311
43 Nikola VaňkováNikola Vaňková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0310
Celkem 43 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 53.81 527.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 52.38 509.00
3 Jessica ParkosováJessica Parkosová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
03 49.43 472.00
4 Emma KnorováEmma Knorová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 45.17 419.00
5 Anna BeránkováAnna Beránková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 42.80 390.00
6 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 42.72 389.00
7 Karolína JanákováKarolína Janáková
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 42.41 385.00
8 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 41.67 376.00
9 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 41.36 372.00
10 Sabina ČervenkováSabina Červenková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 41.17 370.00
11 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 36.76 316.00
12 Sára DuškováSára Dušková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 36.53 313.00
13 Veronika ValtováVeronika Valtová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 33.35 275.00
14 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 32.88 269.00
15 Kristýna HlaváčkováKristýna Hlaváčková
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 28.51 218.00
Nikol FingerhutováNikol Fingerhutová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 DNS 0.00
Celkem 16 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Theodora OudováTheodora Oudová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1720
2 Anna BeránkováAnna Beránková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1495
3 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1425
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1308
5 Nikol FingerhutováNikol Fingerhutová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1253
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1194
7 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1097
8 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1069
9 Valentýna KarhánkováValentýna Karhánková 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1042
10 Nela TrešlováNela Trešlová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1015
11 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1012
12 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1003
13 Emma KnorováEmma Knorová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0978
14 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0971
15 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0932
16 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0910
17 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0893
18 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0849
19 Vendula ČernáVendula Černá 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0765
20 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0760
21 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0703
22 Denisa ČervenkováDenisa Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0671
23 Hana PavlováHana Pavlová 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0666
24 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0650
25 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0647
26 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0621
27 Tereza Agáta MaissnerováTereza Agáta Maissnerová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0607
28 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0586
29 Kristýna PrůchováKristýna Průchová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0576
30 Ema BradáčováEma Bradáčová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0567
31 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0527
32 Jessica ParkosováJessica Parkosová 03 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0472
33 Adéla ZápotočnáAdéla Zápotočná 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0419
34 Monika HumlováMonika Humlová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0419
35 Karolína JanákováKarolína Janáková 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0385
36 Hanka HráchováHanka Hráchová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0379
37 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0376
38 Sabina ČervenkováSabina Červenková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0370
39 Sára DuškováSára Dušková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0313
40 Kateřina VostráKateřina Vostrá 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0301
41 Nikol TesaříkováNikol Tesaříková 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0263
42 Martina SakslováMartina Sakslová 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0238
43 Denisa SlukováDenisa Sluková 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 0196
Celkem 43 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6110
2 ZŠ Příbram - Březové Hory ZŠ Příbram - Březové Hory ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 6086
3 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6020
4 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 5850
5 ZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí ZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 5718
6 ZŠ Černošice ZŠ Černošice ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 4466
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 2. základní škola Rakovník 2. základní škola Rakovník 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 4587
2 Jungmannova ZŠ Beroun Jungmannova ZŠ Beroun Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4492
3 ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4281
4 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 4260
5 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4206
6 ZS Dobrichovice ZS Dobrichovice ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 3576
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6663
2 ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6603
3 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 5921
4 2. základní škola Rakovník 2. základní škola Rakovník 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 5644
5 Jiráskovy sady Příbram Jiráskovy sady Příbram Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 5240
6 ZŠ Řevnice ZŠ Řevnice ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 4665
7 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0
7 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6003
2 ZS Dobrichovice ZS Dobrichovice ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5671
3 ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5495
4 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5335
5 3. základní škola, Rakovník 3. základní škola, Rakovník 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 5167
6 ZŠ TGM Komárov ZŠ TGM Komárov ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 4734
7 Gymnázium Boženy Němcové Gymnázium Boženy Němcové Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 238
Celkem 7 závodníků