výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část

Kladno (24. 5. 2017)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:30.23 690.00
2 Róza-Emily BennettRóza-Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:33.97 644.00
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:44.09 527.00
4 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2:48.31 481.00
5 Helena JankůHelena Janků 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2:56.78 396.00
6 Eliška KotlíkováEliška Kotlíková 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3:00.28 363.00
7 Eliška GregorováEliška Gregorová 02 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3:07.26 301.00
8 Sabina PecušováSabina Pecušová 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2:47.82 486.00
9 Simona PelováSimona Pelová 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2:31.00 680.00
10 Kateřina VyčítalováKateřina Vyčítalová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2:51.24 451.00
Alžběta ZavadilováAlžběta Zavadilová 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SudkováEliška Sudková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 2:33.13 654.00
2 Anežka PetrilákováAnežka Petriláková 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 2:34.58 637.00
3 Eliška FrajbišováEliška Frajbišová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2:42.04 550.00
4 Eliška ZabadanovováEliška Zabadanovová 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2:48.20 482.00
5 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2:49.31 471.00
6 Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2:54.89 414.00
7 Markéta FořtováMarkéta Fořtová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 3:01.92 348.00
8 Adéla ŠáchováAdéla Šáchová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 3:05.90 312.00
9 Soňa KoryntováSoňa Koryntová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 3:29.97 137.00
Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Nikola VaňkováNikola Vaňková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice DNS 0.00
Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 12 závodníků