Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část

Kladno (24. 5. 2017)

Skok daleký - Žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
01 5.52 485.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 5.32 445.00
3 Tomáš FingerhutTomáš Fingerhut
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
01 5.19 419.00
4 Matěj KrálMatěj Král
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
01 5.17 415.00
5 Antonín PateraAntonín Patera
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 5.13 407.00
6 Jakub SlovákJakub Slovák
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 5.09 400.00
7 Jan PhamJan Pham
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
01 5.00 382.00
8 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 4.97 377.00
9 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 4.93 369.00
10 Matěj JavůrekMatěj Javůrek
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
01 4.92 367.00
11 Daniel PetráčekDaniel Petráček
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
02 4.74 333.00
12 Jan HolečekJan Holeček
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
03 4.68 323.00
13 Šimon FiurášekŠimon Fiurášek
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 4.67 321.00
14 Denis BudínskýDenis Budínský
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 4.64 315.00
15 Jan BohuslavJan Bohuslav
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
02 4.37 267.00
16 Benjamin RaisBenjamin Rais
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
03 4.30 255.00
17 Lukáš KejhaLukáš Kejha
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 4.17 234.00
Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 5.00 382.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VaitAdam Vait
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.83 350.00
2 Jiří JoskaJiří Joska
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 4.80 345.00
3 Miroslav NistorMiroslav Nistor
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 4.70 326.00
4 David ŠrédlDavid Šrédl
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 4.55 299.00
5 Marian DražanMarian Dražan
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 4.53 295.00
6 Martin KobáskoMartin Kobásko
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 4.49 288.00
7 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 4.44 280.00
8 Viktor ZemanViktor Zeman
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.43 278.00
9 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 4.36 266.00
10 Petr ČechPetr Čech
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 4.32 259.00
11 Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4.17 234.00
12 Milan VítMilan Vít
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4.04 212.00
13 Matyáš MitterwaldMatyáš Mitterwald
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 4.00 206.00
14 Jakub KnajfJakub Knajf
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 3.96 199.00
15 Lukáš UlrichLukáš Ulrich
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 3.80 174.00
16 Maxim ZholudevMaxim Zholudev
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 3.46 125.00
17 Martin MakMartin Mak
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 2.99 65.00
Radek HavlíčekRadek Havlíček
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.00 206.00
Michal ŠlížekMichal Šlížek
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 DNS 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 5.09 584.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 5.05 573.00
3 Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4.88 527.00
4 Klára VlasákováKlára Vlasáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 4.65 466.00
5 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
04 4.58 448.00
6 Anna-Marie QuadrátováAnna-Marie Quadrátová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 4.55 441.00
7 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.51 431.00
8 Kateřina RoubalováKateřina Roubalová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 4.42 408.00
9 Aneta UrbánkováAneta Urbánková
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
02 4.38 398.00
10 Anna DavidováAnna Davidová
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
01 4.25 367.00
11 Tereza BodnárováTereza Bodnárová
Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram
02 4.19 352.00
12 Karolína KňourkováKarolína Kňourková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 4.18 350.00
13 Viktorie PavlováViktorie Pavlová
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
02 4.10 331.00
14 Nikola VaňkováNikola Vaňková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 4.01 310.00
15 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 3.96 299.00
16 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 3.75 252.00
17 Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 3.52 204.00
18 Tereza RoubíkováTereza Roubíková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 4.11 333.00
19 Terezie MackováTerezie Macková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 4.82 511.00
20 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 4.61 456.00
Martina TrhoňováMartina Trhoňová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 4.51 431.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
02 DNS 0.00
Viola SiblíkováViola Siblíková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
01 DNS 0.00
Kateřina HodačováKateřina Hodačová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
03 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.58 448.00
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.52 433.00
3 Theodora OudováTheodora Oudová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.45 416.00
4 Klára NovotnáKlára Novotná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 4.26 369.00
5 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.20 355.00
6 Eliška JírováEliška Jírová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.15 343.00
7 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 4.10 331.00
8 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.09 329.00
9 Michaela BartoškováMichaela Bartošková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.03 315.00
10 Kateřina VostráKateřina Vostrá
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
03 3.97 301.00
11 Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 3.91 287.00
12 Kateřina SolničkováKateřina Solničková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 3.88 281.00
13 Viktorie NeradováViktorie Neradová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 3.82 267.00
14 Nikol TesaříkováNikol Tesaříková
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
03 3.80 263.00
15 Vendula ČernáVendula Černá
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 3.69 239.00
16 Tereza Agáta MaissnerováTereza Agáta Maissnerová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 3.64 229.00
17 Denisa SlukováDenisa Sluková
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 3.48 196.00
18 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov
04 3.46 192.00
Michaela VohralíkováMichaela Vohralíková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 DNS 0.00
Michaela PříhodováMichaela Příhodová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 DNS 0.00
Celkem 20 závodníků