výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část

Kladno (24. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrotilPavel Krotil 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 07.50 713.00
2 Matěj KrálMatěj Král 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 07.82 613.00
3 Jan PhamJan Pham 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.02 554.00
4 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.05 545.00
5 Jan KolářJan Kolář 01 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.36 460.00
6 Filip VošahlíkFilip Vošahlík 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.47 431.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HulzerMatěj Hulzer 01 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 07.69 653.00
2 Denis BudínskýDenis Budínský 02 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 07.79 622.00
3 Kamil ZachKamil Zach 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 07.85 604.00
4 Daniel PetráčekDaniel Petráček 02 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 07.90 589.00
5 Jan HolečekJan Holeček 03 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 08.19 506.00
6 Lukáš KejhaLukáš Kejha 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.22 498.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.53 703.00
2 Vít SoukupVít Soukup 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 07.68 656.00
3 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.79 622.00
4 Dominik ČerveňákDominik Červeňák 01 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 07.83 610.00
5 Tomáš ČapekTomáš Čapek 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 08.10 531.00
6 Benjamin RaisBenjamin Rais 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.35 462.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.43 441.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.45 436.00
3 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 08.59 401.00
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.73 366.00
5 Michal ŠlížekMichal Šlížek 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 09.04 295.00
6 Luca WardLuca Ward 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 09.94 129.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 07.72 643.00
2 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 07.82 613.00
3 David ŠrédlDavid Šrédl 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.12 525.00
4 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 08.20 503.00
5 Lukáš UlrichLukáš Ulrich 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 08.73 366.00
6 Marek VrbaMarek Vrba 05 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 08.83 343.00
Tomáš HorkýTomáš Horký 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... DNS 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav NistorMiroslav Nistor 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.00 560.00
2 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.20 503.00
3 Jakub LebedaJakub Lebeda 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.41 447.00
4 Matyáš MitterwaldMatyáš Mitterwald 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.49 426.00
5 Viktor ZemanViktor Zeman 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.54 413.00
6 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.78 354.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.29 761.00
2 Anna-Marie QuadrátováAnna-Marie Quadrátová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.38 735.00
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.48 706.00
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.64 662.00
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.79 621.00
6 Tereza BodnárováTereza Bodnárová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 08.94 582.00
7 Laura ZuckersteinováLaura Zuckersteinová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 09.33 484.00
Dominika MartínkováDominika Martínková 01 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.15 803.00
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.16 800.00
3 Kateřina RoubalováKateřina Roubalová 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.46 712.00
4 Barbora SlámováBarbora Slámová 03 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 08.70 645.00
5 Kristýna ŠoborováKristýna Šoborová 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 08.77 626.00
6 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 09.00 566.00
7 Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 09.66 408.00
8 Tereza KrupkováTereza Krupková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 09.89 359.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PetrilákováAnežka Petriláková 02 Jiráskovy sady PříbramJiráskovy sady Příbram 08.75 632.00
2 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 08.89 595.00
3 Karolína KňourkováKarolína Kňourková 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 09.33 484.00
4 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 09.10 541.00
5 Lucie HospodárováLucie Hospodárová 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 09.32 487.00
6 Terezie MackováTerezie Macková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 08.47 709.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Tereza HolečkováTereza Holečková 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... DNS 0.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.69 648.00
2 Nikol FingerhutováNikol Fingerhutová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.78 624.00
3 Patricie SvobodováPatricie Svobodová 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 09.07 548.00
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 09.18 521.00
5 Natálie LukešováNatálie Lukešová 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.67 406.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.35 744.00
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.53 692.00
3 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.71 643.00
4 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 08.91 589.00
5 Valentýna KarhánkováValentýna Karhánková 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 08.94 582.00
6 Kristýna PrůchováKristýna Průchová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 08.96 576.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 08.47 709.00
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.79 621.00
3 Tereza Agáta MaissnerováTereza Agáta Maissnerová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 08.97 574.00
4 Jana BřezovskáJana Březovská 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.14 531.00
5 Vendula ČernáVendula Černá 04 ZŠ TGM KomárovZŠ TGM Komárov 09.16 526.00
6 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 09.30 492.00
Celkem 6 závodníků