výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihočeský kraj

Tábor (26. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠupákJakub Šupák 02 ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice 07.61
2 Tomáš JežekTomáš Ježek 01 ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní 07.65
3 Jaroslav ZadražilJaroslav Zadražil 02 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 07.70
4 Adam BrabecAdam Brabec 01 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 07.83
5 Miroslav SvačinaMiroslav Svačina 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 07.91
6 Jan PajerJan Pajer 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 07.95
7 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 08.00
8 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.04
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LehrmannMartin Lehrmann 02 ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice 07.84
2 Jakub DanielJakub Daniel 02 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 07.91
3 Vladimír SmetanaVladimír Smetana 01 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 07.96
4 Leoš VohoskaLeoš Vohoska 02 ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice 07.97
5 Jiří HoschlJiří Hoschl 02 ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní 08.03
6 Richard ŠimoníkRichard Šimoník 02 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 08.17
7 Dominik FousekDominik Fousek 01 ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní 08.32
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 26.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KupkaDaniel Kupka 01 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 07.78
2 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova 07.87
Dominik PlandorDominik Plandor 01 ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova 07.87
4 Martin StaníkMartin Staník 02 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 08.11
5 Adam HovorkaAdam Hovorka 02 ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka 08.16
6 Antonín SypalAntonín Sypal 01 ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova 08.24
7 Patrik BartíkPatrik Bartík 01 ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka 08.37
8 Filip ŘezáčFilip Řezáč 01 ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka 08.45
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Vítr: 2.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek KoloušekRadek Koloušek 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 07.62
2 Milan LašákMilan Lašák 03 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 07.79
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 07.82
4 Vojtěch GornickýVojtěch Gornický 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 08.03
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím 08.15
6 Ondra BílekOndra Bílek 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.49
7 Aleš KellnerAleš Kellner 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.67
8 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 08.69
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby 07.99
2 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 08.17
3 Michal ProkešMichal Prokeš 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.24
4 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby 08.30
5 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.31
6 Jiří DmejchalJiří Dmejchal 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.46
Šantrůček ZdeněkŠantrůček Zdeněk 03 ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 26.5.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František VáchaFrantišek Vácha 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 08.23
2 Václav ŠpinarVáclav Špinar 03 ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím 08.25
3 Jakub TalířJakub Talíř 03 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 08.40
4 Petr ŠotolaPetr Šotola 03 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 08.51
5 Michal TomešMichal Tomeš 04 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 08.60
6 Štěpán JačoŠtěpán Jačo 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.67
7 Daniel PsotaDaniel Psota 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.73
8 Jonáš MojcherJonáš Mojcher 04 ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím 08.98
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 08.19
2 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 08.39
3 Simona RaušováSimona Raušová 02 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.53
4 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 08.66
5 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.69
6 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 ZŠ VelešínZŠ Velešín 08.79
7 Eliška KunováEliška Kunová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 08.93
8 Denisa ŠilhanováDenisa Šilhanová 01 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 09.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.66
2 Kamila NeradováKamila Neradová 02 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 08.71
3 Adéla KracíkováAdéla Kracíková 03 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 08.75
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.88
5 Veronika AdámkováVeronika Adámková 02 ZŠ VelešínZŠ Velešín 08.90
6 Natálie DrozdováNatálie Drozdová 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 09.05
7 Natálie TůmováNatálie Tůmová 01 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 09.09
8 Kateřina SukováKateřina Suková 01 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 09.11
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 26.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.34
2 Klára HovorkováKlára Hovorková 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 08.83
3 Nikola VítkováNikola Vítková 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 09.01
4 Natálie ĎuricováNatálie Ďuricová 02 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 09.06
5 Denisa StejskalováDenisa Stejskalová 01 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 09.24
6 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 09.27
7 Kateřina DrábováKateřina Drábová 03 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 09.31
Nela StrakatáNela Strakatá 02 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 09.31
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Vítr: 1.9m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JackulákováNikola Jackuláková 03 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 08.94
2 Alice KomárkováAlice Komárková 04 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 09.54
3 Kutová LucieKutová Lucie 05 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.81
4 Natálie UhříčkováNatálie Uhříčková 04 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 08.96
5 Anna GrymováAnna Grymová 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.29
6 Krejčová SandraKrejčová Sandra 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.45
7 Kovářová JulieKovářová Julie 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.48
8 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.58
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KotulánováNikola Kotulánová 03 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 08.95
2 Eva ChuráEva Churá 05 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 09.04
3 Jana SučíkováJana Sučíková 04 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 09.13
4 Lucie PiklováLucie Piklová 03 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 09.16
5 Agata KümmelováAgata Kümmelová 05 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.18
6 Marcela VolkováMarcela Volková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 09.26
7 Aneta ŠilhanováAneta Šilhanová 03 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 09.48
8 Zuzana CaisováZuzana Caisová 03 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 10.11
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 26.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Inka BittováInka Bittová 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 08.98
2 Lucie RitterováLucie Ritterová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 08.99
3 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 09.16
4 Zuzana HůlováZuzana Hůlová 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 09.30
5 Anna ŠaškováAnna Šašková 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 09.48
Gabriela RemanováGabriela Remanová 04 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 09.48
7 Anna Janošcová LillyAnna Janošcová Lilly 04 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 09.75
8 Tereza VlkováTereza Vlková 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 09.89
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BártováLenka Bártová 03 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 1:51.38
2 Daniela ŠímováDaniela Šímová 03 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 1:55.00
3 Nella ŠvecováNella Švecová 04 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 1:59.95
4 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková 04 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 2:02.12
5 Anna ŠaškováAnna Šašková 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 2:02.73
6 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 2:05.24
7 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 2:07.12
8 Jana SučíkováJana Sučíková 04 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 2:07.88
9 Alice KomárkováAlice Komárková 04 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 2:09.17
10 Anna GaierováAnna Gaierová 04 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 2:10.94
11 Lucie NováčkováLucie Nováčková 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 2:16.72
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Krchová ŠárkaKrchová Šárka 05 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 1:55.69
2 Kovářová JulieKovářová Julie 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 1:56.49
3 Eignerová LucieEignerová Lucie 03 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 1:57.57
4 Šiková EvaŠiková Eva 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 1:59.68
5 Bára ProcházkováBára Procházková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 2:04.20
6 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:05.48
7 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:07.65
8 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 2:09.78
9 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 2:11.12
10 Lucie Hospodářská Lucie Hospodářská 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:11.23
11 Natálie HundsnurscherováNatálie Hundsnurscherová 04 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 2:14.08
12 Lucie DolejšíLucie Dolejší 04 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 2:19.64
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 2:37.30
2 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2:39.57
3 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2:47.45
4 Johanka HůrkováJohanka Hůrková 03 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 2:48.25
5 Adéla SoumarováAdéla Soumarová 01 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2:52.70
6 Michaela ŠtěchováMichaela Štěchová 02 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 2:54.75
7 Michaela LipavskáMichaela Lipavská 02 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 2:57.02
8 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2:59.81
9 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 3:00.17
10 Klára SoukupováKlára Soukupová 02 ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 3:00.50
11 Denisa MarkovcováDenisa Markovcová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 3:00.70
12 Anna ReinišováAnna Reinišová 03 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 3:03.19
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:43.57
2 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 ZŠ VelešínZŠ Velešín 2:45.20
3 Jana NovákováJana Nováková 01 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 2:49.13
4 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:51.12
5 Nikola FilipováNikola Filipová 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:53.20
6 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 ZŠ VelešínZŠ Velešín 2:56.78
7 Markéta TůmováMarkéta Tůmová 01 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 3:01.34
8 Michaela ŠímováMichaela Šímová 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 3:07.42
9 Hana HouzarováHana Houzarová 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 3:13.21
10 Nela StrakatáNela Strakatá 02 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 3:24.97
11 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 01 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 3:26.00
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán JačoŠtěpán Jačo 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:13.85
2 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby 3:18.58
3 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby 3:24.39
4 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím 3:27.32
5 Tomáš HavelTomáš Havel 03 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 3:33.05
6 Jakub VaňataJakub Vaňata 04 ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby 3:37.93
7 Jaroslav KunešJaroslav Kuneš 04 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 3:39.26
8 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:40.56
9 Vít KalkusVít Kalkus 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:41.28
10 Patrik ReindlPatrik Reindl 04 ZŠ NetoliceZŠ Netolice 3:42.91
11 Šimon SkokŠimon Skok 04 ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím 3:42.92
12 Jakub PavelkaJakub Pavelka 04 ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím 3:46.42
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:13.84
2 Marek VrábíkMarek Vrábík 03 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 3:17.08
3 Ondra SvitákOndra Sviták 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 3:21.13
4 Jiří DmejchalJiří Dmejchal 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:25.53
5 Vojtěch GornickýVojtěch Gornický 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 3:29.96
6 David MerxbauerDavid Merxbauer 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 3:30.79
7 Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:32.35
8 Jáchym PrůchaJáchym Průcha 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 3:37.81
9 Jan DvořákJan Dvořák 05 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 3:40.72
10 Filip TlapaFilip Tlapa 05 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 3:45.07
11 Jiří BenešJiří Beneš 03 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 3:45.86
Michal TomešMichal Tomeš 04 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠurýJakub Šurý 02 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 5:01.76
2 Mendsaikhan BayarsaikhanMendsaikhan Bayarsaikhan 01 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 5:02.21
3 Daniel Petr JašekDaniel Petr Jašek 01 ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova 5:08.88
4 Dominik PlandorDominik Plandor 01 ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova 5:12.06
5 Jan ČinčuraJan Činčura 02 ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice 5:17.65
6 Jakub ŠupákJakub Šupák 02 ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice 5:19.06
7 Filip NovotnýFilip Novotný 03 ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice 5:25.68
8 Antonín SypalAntonín Sypal 01 ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova 5:27.57
9 Adam HovorkaAdam Hovorka 02 ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka 5:33.22
10 Ladislav KortusLadislav Kortus 01 ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 5:52.32
11 Martin FákMartin Fák 01 ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka 5:56.01
Jiří NěmecJiří Němec 03 ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš TrubkaTomáš Trubka 01 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 4:51.37
2 Ondra KohoutOndra Kohout 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 4:51.45
3 Michal PřívozníkMichal Přívozník 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 4:54.49
4 Jakub BudilJakub Budil 02 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 5:00.76
5 Petr HořejšíPetr Hořejší 02 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 5:08.99
6 Jiří KadlecJiří Kadlec 01 ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní 5:13.62
7 Libor FáberLibor Fáber 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 5:16.89
8 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 5:23.82
9 Zdeněk FiedlerZdeněk Fiedler 02 ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní 5:27.21
10 Matyáš FerusMatyáš Ferus 02 ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní 5:32.14
11 David ProkopDavid Prokop 02 ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 5:36.41
12 Antonín CábaAntonín Cába 01 ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 5:45.30
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 CVELE "A" CVELE "A" ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice 29.60
2 VOGYM VOGYM ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 29.72
3 TAMIK TAMIK ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 29.85
4 CBGRU "A" CBGRU "A" ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova 30.16
5 PRNAR "A" PRNAR "A" ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní 30.35
6 TAZBO "A" TAZBO "A" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 30.49
7 PIJKT "A" PIJKT "A" ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 31.10
8 BEFRK "A" BEFRK "A" ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka 31.74
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 BEFRK "B" BEFRK "B" ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka 30.32
2 CBGRU "B" CBGRU "B" ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova 30.72
3 CVELE "B" CVELE "B" ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice 31.09
4 TAZBO "B" TAZBO "B" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 32.36
5 PIJKT "B" PIJKT "B" ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 33.87
6 PRNAR "B" PRNAR "B" ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní 34.26
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 VOGYM VOGYM ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany 30.90
2 CKRUM "A" CKRUM "A" ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím 31.73
3 NETOL NETOL ZŠ NetoliceZŠ Netolice 31.78
4 CBLKU "A" CBLKU "A" ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby 31.98
5 TAZBO "A" TAZBO "A" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 32.00
6 PIEBE PIEBE ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 32.11
NVCEL "A" NVCEL "A" ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 32.11
8 TAHEL TAHEL ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 32.60
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
TAZBO "B" TAZBO "B" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 34.82
CBLKU "B" CBLKU "B" ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby 35.44
CKRUM "B" CKRUM "B" ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím 34.98
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 NVCEL "A" NVCEL "A" ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 32.59
2 PIJKT "A" PIJKT "A" ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 33.04
3 PRGYM PRGYM Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 33.12
4 TYNNV "A" TYNNV "A" ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 33.18
5 VELES VELES ZŠ VelešínZŠ Velešín 33.60
6 STRAK STRAK ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 33.90
7 TAZBO "A" TAZBO "A" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 34.01
8 TAMIK "A" TAMIK "A" ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 34.15
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 NVCEL "B" NVCEL "B" ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 35.09
2 TYNNV "B" TYNNV "B" ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 35.90
3 TAZBO "B" TAZBO "B" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 36.04
4 TAMIK "B" TAMIK "B" ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi 36.25
5 PIJKT "B" PIJKT "B" ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla 37.07
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAZBO "A" TAZBO "A" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 32.62
2 SLAVO "A" SLAVO "A" ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 34.10
3 TAHEL TAHEL ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 34.41
4 VITGM "A" VITGM "A" ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 35.00
5 PIEBE PIEBE ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 35.06
6 STRAK STRAK ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě... 35.73
7 TYNNV "A" TYNNV "A" ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 36.05
8 KAFAN "A" KAFAN "A" ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 38.06
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAZBO "B" TAZBO "B" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 34.79
2 SLAVO "B" SLAVO "B" ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 36.58
3 TYNNV "B" TYNNV "B" ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st... 37.02
4 VITGM "B" VITGM "B" ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 37.75
5 KAFAN "B" KAFAN "B" ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 37.96
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.77
1 Ondřej KulířOndřej Kulíř
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
01 1.73 OOOO-OOOOOXOXOXOXXX
2 Jan AntoňJan Antoň
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
02 1.69 OOOOOOOOOOOOXXX
3 Václav BoháčVáclav Boháč
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
01 1.69 O-----OOOOOXXOXXX
4 Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
02 1.65 OOOOOOOOOXOOXXX
5 Martin DrdelMartin Drdel
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 1.61 OOOOOXOXOOOXOXXX
6= Trinh Minh TuanTrinh Minh Tuan
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
02 1.57 O---OXOXXOOOXXX
6= Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
02 1.57 OOOOOOOXOOXXX
8 Daniel ZemanDaniel Zeman
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
01 1.57 OOOOOOOOXOXXX
9 Jan ŤoupalíkJan Ťoupalík
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 1.57 OOOOOOOXOXOXXX
10 Jaroslav ZadražilJaroslav Zadražil
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
02 1.53 OOOOOOOOXXX
11 Dominik FousekDominik Fousek
ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní
01 1.49 OOOOOOO-XX-
12 Jakub ŠurýJakub Šurý
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 1.49 ---OOOXOXXX
13= Milan PetříkMilan Petřík
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 1.49 OOXOOOOXOXXX
13= Adam BrabecAdam Brabec
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
01 1.49 OOOOOXOXOXXX
15= Filip ŘezáčFilip Řezáč
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
01 1.45 OOOOOOXXX
15= Jan TibitanclJan Tibitancl
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
01 1.45 OOOOOOXXX
15= Petr ŠvecPetr Švec
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
01 1.45 OOOOOOXXX
18 Lukáš KocLukáš Koc
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
01 1.45 O-OOOXOXXX
19 František VaněčekFrantišek Vaněček
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
02 1.41 OOOOOXXX
20 Matyáš CempírekMatyáš Cempírek
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
01 1.37 OOOOXXX
21 Matouš TurekMatouš Turek
ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní
01 1.33 OXOOXXX
22 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.33 XOOXOXXX
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.63
1 Marek VrábíkMarek Vrábík
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
03 1.59 O--OOOOOOOXOXOXXX
2 Milan LašákMilan Lašák
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
03 1.55 O--OOOOXXOOOOXXX
3 Radek KoloušekRadek Koloušek
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.47 OOOOXOOOOXXOXXX
4 Jan NovákJan Novák
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
03 1.43 OOOOOOOOXXX
5 Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
03 1.43 OOOOOXOOOXXX
6 Adam MarťánAdam Marťán
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím
03 1.39 OOXOOOXOOXXX
7 Jiří TíkalJiří Tíkal
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
04 1.39 OOOOOOXXOXXX
8 Petr ŠotolaPetr Šotola
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
03 1.35 XOXOXXOXXOXXOOXXX
9 Saša NedelchevSaša Nedelchev
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.35 OOOXOXOXOXXX
10 Mykola ShcherbanyukMykola Shcherbanyuk
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
03 1.35 OOOOOXXOXXX
11 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
05 1.35 OOOOXXOXXOXXX
12 David DvořáčekDavid Dvořáček
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím
03 1.31 OOOOOXXX
13= Jakub MarkvartJakub Markvart
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.31 OOXOOOXXX
13= Tomáš VelekTomáš Velek
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
03 1.31 OOXOOOXXX
15 Vít KalkusVít Kalkus
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
03 1.27 OOOOXXX
16= Pavel BarteskaPavel Barteska
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.27 OOOXOXXX
16= Ladislav KadlecLadislav Kadlec
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
03 1.27 OOOXOXXX
18 Jiří BenešJiří Beneš
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 1.27 OXOOXXOXXX
19 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
05 1.19 XOXXOXXX
20 Pavel MarešPavel Mareš
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.15 OXXX
21 Matěj ForejtMatěj Forejt
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 1.15 XOXXX
22 Jakub ŠtohanzlJakub Štohanzl
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
04 XXX
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
03 1.55 ---OOOOOXXOXOXXOXXX
2 Zdislava SvatkováZdislava Svatková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.43 OOOOOOOOXXX
3 Michaela TaubrováMichaela Taubrová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
01 1.39 OOOOXXOXXOXXOXXX
4= Kateřina SukováKateřina Suková
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
01 1.35 OOOOOOXXX
4= Nikola NěmečkováNikola Němečková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
01 1.35 OOOOOOXXX
6= Eliška KrouzováEliška Krouzová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
01 1.35 OOOXOOOXXX
6= Kateřina MazanáKateřina Mazaná
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
03 1.35 OOOOXOOXXX
6= Kateřina HálováKateřina Hálová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.35 OOOOXOOXXX
6= Patricie Pet NěmcováPatricie Pet Němcová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
03 1.35 OOOXOOOXXX
10 Lucie ŠikováLucie Šiková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.31 OOOOOXXX
11 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
01 1.31 OXOOOOXXX
12= Adéla HanákováAdéla Hanáková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
02 1.31 OOOOXOXXX
12= Natálie LangweilováNatálie Langweilová
ZŠ VelešínZŠ Velešín
03 1.31 OOOOXOXXX
14 Irena ŠpánikováIrena Špániková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
02 1.31 OOOXOXXOXXX
15 Ester KoutníkováEster Koutníková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
02 1.31 OOXXOXXOXXOXXX
16 Eva ValouchováEva Valouchová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
02 1.27 OOOXOXXX
17 Denisa MarkovcováDenisa Markovcová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 1.27 OXOOXOXXX
18 Denisa KřivanováDenisa Křivanová
ZŠ VelešínZŠ Velešín
02 1.23 OOOXXX
19 Magdalena AujezdeckáMagdalena Aujezdecká
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
02 1.23 XOOOXXX
20 Nikola ČečkováNikola Čečková
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
01 1.23 OOXXOXXX
21 Denisa KuntováDenisa Kuntová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
02 1.15 OXXX
22 Helena TůmováHelena Tůmová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 1.15 XOXXX
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46
1 Vesecká NelaVesecká Nela
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.42 OOOOOOOOOXXX
2 Natálie UhříčkováNatálie Uhříčková
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
04 1.38 OOOOXOOOXXOXXX
3 Příhodová BarboraPříhodová Barbora
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 1.34 OOOOOOXOXXX
4 Ema JánskáEma Jánská
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
03 1.34 OOOOXOOXOXXX
5 Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.30 OOOOOOXXX
6 Anna GrymováAnna Grymová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.30 OOOOOXOXXX
7 Čechová MarkétaČechová Markéta
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.30 OOXOOOXOXXX
8 Markéta RážováMarkéta Rážová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
03 1.30 OOOOXXOXOXXX
9= Bára PavézkováBára Pavézková
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
03 1.30 OOOOXOXXOXXX
9= Anna TurnhoferováAnna Turnhoferová
ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova
04 1.30 OOOOXOXXOXXX
11 Lucie BoháčováLucie Boháčová
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 1.26 OOXOOOXXX
12 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
03 1.26 OOOOXOXXX
13 Jana TesárkováJana Tesárková
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
04 1.26 OOXOXOXXOXXX
14= Barbora CílkováBarbora Cílková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 1.22 OOOOXXX
14= Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková
ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova
04 1.22 OOOOXXX
14= Daniela VašicováDaniela Vašicová
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
05 1.22 OOOOXXX
17 Eliška PreňkováEliška Preňková
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
04 1.22 XOOOOXXX
18 Eliška LacinováEliška Lacinová
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 1.22 OXOOXOXXX
19 Anna FrolováAnna Frolová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
03 1.22 XOOXOXOXXX
20 Natálie FoučkováNatálie Foučková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
04 1.18 OXXOOXXX
21 Eva ChuráEva Churá
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
05 1.18 OOXOXXX
22 Bára ProcházkováBára Procházková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
04 1.10 OXXX
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 5.46 +0.8 m/s 5.081,05.460,85.091,05.46X1,3
2 Patrik BartíkPatrik Bartík
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
01 5.33 +0.8 m/s 4.890,3X0,84.981,74.985.330,8
3 Vladimír SmetanaVladimír Smetana
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
01 5.30 +0.9 m/s X1,45.282,45.300,95.305.160,2
4 Martin LehrmannMartin Lehrmann
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
02 5.30 +0.7 m/s 5.300,75.220,84.570,55.305.212,1
5 Jan PajerJan Pajer
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 5.25 +0.5 m/s 5.201,6X1,35.250,55.255.091,2
6 Martin StaníkMartin Staník
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 5.20 +1.8 m/s 5.201,84.772,25.191,65.205.140,8
7 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
02 5.20 +1.0 m/s 5.201,04.720,74.691,05.204.961,1
8 Jakub DanielJakub Daniel
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
02 5.16 +2.5 m/s X1,25.162,55.001,05.165.121,6
9 Martin FákMartin Fák
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
01 5.08 +0.3 m/s X0,45.080,35.012,05.08X1,8
10 Petr HořejšíPetr Hořejší
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
02 5.06 +1.2 m/s 4.271,94.810,85.061,25.064.561,4
11 Tomáš JežekTomáš Ježek
ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní
01 5.05 +2.0 m/s 4.760,94.372,74.7604.765.052,0
12 Trinh Minh TuanTrinh Minh Tuan
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
02 5.03 +2.0 m/s 5.032,04.781,34.530,85.034.871,8
13 Daniel KupkaDaniel Kupka
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
01 5.00 +0.9 m/s 4.880,74.761,64.992,24.995.000,9
14 Daniel Petr JašekDaniel Petr Jašek
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
01 4.97 +0.6 m/s 4.671,14.951,74.970,64.974.912,7
15 Ondra KohoutOndra Kohout
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 4.94 +0.8 m/s 4.940,8X1,74.741,44.944.601,7
16 Jiří HoschlJiří Hoschl
ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní
02 4.89 +0.0 m/s 4.720,74.570,44.8904.894.651,8
17 Jan AntoňJan Antoň
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
02 4.86 +0.6 m/s 4.420,5X2,04.860,64.864.670,5
18 Cong Duy ChuCong Duy Chu
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
01 4.83 +1.5 m/s 4.642,04.771,64.831,54.83X1,7
19 Ladislav KortusLadislav Kortus
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
01 4.60 +1.3 m/s X0,44.261,54.601,34.60X1,6
20 Jaroslav HryzbilJaroslav Hryzbil
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
02 4.55 +1.4 m/s 4.551,4X3,2X1,24.55X0,5
21 Jiří KadlecJiří Kadlec
ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní
01 4.49 +2.3 m/s X0,34.492,3X1,74.49X2,5
22 Jiří NěmecJiří Němec
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
03 4.44 +1.1 m/s X0,64.441,1X1,04.44X0,5
23 Lukáš HořínekLukáš Hořínek
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
01 4.18 +1.3 m/s 4.051,14.181,3X2,04.18X1,9
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
03 5.05 +1.3 m/s 5.042,05.031,95.051,35.055.011,1
2 Adam VenderAdam Vender
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
03 5.03 +1.0 m/s 5.031,04.761,24.250,75.03X1,8
3 Václav ŠpinarVáclav Špinar
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím
03 4.87 +1.3 m/s X1,54.871,3X1,64.87X1,6
4 Štěpán KroupaŠtěpán Kroupa
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 4.86 +1.6 m/s X1,34.621,24.650,84.654.861,6
5 Vojtěch BrožVojtěch Brož
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
03 4.85 +2.4 m/s X0,3X1,54.852,44.85X3,5
6 Pavel DvořákPavel Dvořák
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
04 4.83 +2.3 m/s X0,94.741,34.832,34.83X3,0
7 Daniel ČížekDaniel Čížek
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
03 4.77 +1.5 m/s 4.771,54.232,44.180,44.774.200,6
8 Michael ŠimekMichael Šimek
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 4.70 +1.1 m/s 4.701,14.481,44.000,34.704.050,5
9 Josef PešekJosef Pešek
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
03 4.65 +1.4 m/s 4.511,4X2,94.651,44.65X2,7
10 Michal ProkešMichal Prokeš
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
03 4.64 +0.9 m/s 4.622,24.342,34.640,94.64X1,7
11 Marek KrňanskýMarek Krňanský
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
03 4.60 +2.3 m/s X2,34.532,24.260,94.534.602,3
12 Jonáš MojcherJonáš Mojcher
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím
04 4.50 +1.8 m/s 4.322,14.501,8X1,54.504.331,3
13 Radek ZíkaRadek Zíka
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
03 4.49 +1.1 m/s 4.420,64.410,94.491,14.494.461,8
14 Daniel PsotaDaniel Psota
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 4.47 +1.8 m/s 4.411,33.921,23.931,74.414.471,8
15 Ondra BílekOndra Bílek
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 4.36 +0.7 m/s 4.360,74.221,1X1,04.364.061,4
16 Ladislav KadlecLadislav Kadlec
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
03 4.29 +0.9 m/s 3.491,84.290,9X0,74.293.981,8
17 Aleš KellnerAleš Kellner
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 4.23 +1.8 m/s 4.141,43.942,04.231,84.233.881,3
18 Roman HanusRoman Hanus
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 4.19 +1.9 m/s 4.083,13.930,84.191,94.194.112,3
19 Jiří BrunaJiří Bruna
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 4.13 +0.8 m/s 4.130,84.051,5X0,64.13X1,5
20 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
05 4.13 +1.8 m/s 3.470,83.421,14.001,64.004.131,8
21 Petr BořuckýPetr Bořucký
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím
03 4.11 +1.4 m/s 4.100,44.111,43.981,44.11X1,4
22 Dominik FialaDominik Fiala
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 3.96 +0.8 m/s X0,43.960,8X2,23.963.402,8
23 Adam BednářAdam Bednář
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
03 3.89 +0.8 m/s 3.841,23.720,93.890,83.893.832,0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
02 5.07 +1.1 m/s 4.741,74.661,54.850,54.855.071,1
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
01 4.94 +0.6 m/s 4.550,54.940,64.801,24.944.350,3
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 4.90 +1.3 m/s 4.690,8X1,54.901,34.904.650
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
03 4.76 +0.7 m/s 3.440,5X0,44.760,74.763.751,9
5 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
03 4.60 +2.4 m/s X1,64.450,5X1,04.454.602,4
6 Denisa ŠilhanováDenisa Šilhanová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
01 4.56 +1.4 m/s 4.331,64.561,43.9704.564.501,4
7 Patricie Petra NěmcováPatricie Petra Němcová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
03 4.43 +1.4 m/s 4.201,84.431,44.33-0,24.434.221,6
8 Veronika AdámkováVeronika Adámková
ZŠ VelešínZŠ Velešín
02 4.42 +1.5 m/s 4.261,04.401,93.981,44.404.421,5
9 Nikola VítkováNikola Vítková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 4.38 +1.7 m/s 3.990,23.901,04.160,54.164.381,7
10 Ivana DudlováIvana Dudlová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
01 4.32 +1.8 m/s 4.321,84.251,83.24-0,64.32X0,5
11 Simona RaušováSimona Raušová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
02 4.25 +0.9 m/s 4.121,24.070,94.140,94.144.250,9
12 Veronika BenešováVeronika Benešová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
02 4.24 -1.4 m/s 4.200,53.640,84.24-1,44.24X1,6
13 Eliška KrouzováEliška Krouzová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
01 4.20 +1.0 m/s 4.170,74.201,04.130,84.204.150,3
14 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
01 4.16 +1.4 m/s X0,93.100,94.051,64.054.161,4
15 Ema KřížkováEma Křížková
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
03 4.16 -0.9 m/s 4.000,24.16-0,93.771,24.163.911,3
16 Nikola NěmečkováNikola Němečková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
01 4.10 +0.3 m/s 4.040,74.100,33.710,94.103.670,5
17 Adéla KracíkováAdéla Kracíková
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
03 4.09 +0.8 m/s 3.851,14.090,83.130,34.09--
18 Veronika VotíkováVeronika Votíková
ZŠ VelešínZŠ Velešín
01 4.07 +1.4 m/s X1,03.940,73.840,83.944.071,4
19 Anna KřížováAnna Křížová
ZŠ VelešínZŠ Velešín
02 4.04 +1.3 m/s 3.830,64.041,3--4.04--
20 Adéla SoumarováAdéla Soumarová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
01 4.00 +1.3 m/s 4.001,33.7803.720,44.00--
21 Jolana JelínkováJolana Jelínková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 3.94 +1.4 m/s 3.40-0,63.650,53.831,63.833.941,4
22 Aneta KalašováAneta Kalašová
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
03 3.92 +0.5 m/s 3.770,83.860,73.901,03.903.920,5
23 Irena ŠpánikováIrena Špániková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
02 3.88 +0.7 m/s 3.760,83.860,93.720,43.863.880,7
24 Nikola FilipováNikola Filipová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 3.62 +1.8 m/s 3.220,33.500,83.621,83.62X0,9
Nicola FilipiNicola Filipi
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krejčová SandraKrejčová Sandra
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 4.48 -0.9 m/s 4.25-2,14.48-0,94.41-0,94.48X-1,6
2 Nikola JackulákováNikola Jackuláková
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
03 4.39 -0.8 m/s 4.39-0,84.24-1,64.16-1,84.393.67-1,9
3 Příhodová BarboraPříhodová Barbora
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 4.37 -2.6 m/s 3.89-1,24.37-2,64.09-2,24.374.31-0,8
4 Inka BittováInka Bittová
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 4.09 -1.1 m/s 3.75-0,33.87-0,93.90-1,33.904.09-1,1
5 Eignerová LucieEignerová Lucie
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
03 4.05 -0.5 m/s 4.05-0,53.45-1,53.64-2,54.053.43-0,8
6 Anna LepschyAnna Lepschy
ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova
04 4.02 -0.6 m/s 3.40-0,63.67-2,43.680,33.684.02-0,6
7 Lucie PiklováLucie Piklová
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
03 4.00 -1.1 m/s 3.89-0,9X-1,93.40-1,93.894.00-1,1
8 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
04 3.94 -0.3 m/s 3.71-1,23.84-1,83.80-2,03.843.94-0,3
9 Burešová KarolínaBurešová Karolína
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 3.92 -0.2 m/s 2.92-3,33.92-0,23.67-1,43.923.64-1,0
10 Eliška LacinováEliška Lacinová
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 3.88 -1.0 m/s 3.58-3,2X-1,9X03.583.88-1,0
11 Kateřina MarušováKateřina Marušová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 3.86 -1.5 m/s X-2,03.86-1,53.70-1,43.863.27-1,2
12 Natálie FoučkováNatálie Foučková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
04 3.83 -2.0 m/s 3.83-2,0X-0,83.74-0,93.833.79-1,0
13 Nikola KotulánováNikola Kotulánová
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
03 3.81 -1.9 m/s 3.74-1,23.75-0,43.81-1,93.813.81-0,7
14 Anna TurnhoferováAnna Turnhoferová
ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova
04 3.78 -1.7 m/s 3.56-2,53.49-1,03.78-1,73.78X-1,2
15 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
04 3.75 -1.7 m/s 3.49-1,13.46-1,03.75-1,73.753.16-2,0
16 Lucie BoháčováLucie Boháčová
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 3.73 -1.3 m/s 3.54-2,43.24-2,03.73-1,33.733.31-0,5
17 Lucie RitterováLucie Ritterová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
04 3.68 -2.0 m/s 3.68-2,03.52-0,4X-1,13.683.53-1,0
18 Aneta ŠilhanováAneta Šilhanová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
03 3.67 -0.4 m/s 3.67-0,43.60-2,12.35-1,23.673.40-0,9
19 Anna FrolováAnna Frolová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
03 3.64 -1.1 m/s X-1,4X-1,63.64-1,13.64X-1,7
20 Karolína LetkováKarolína Letková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 3.53 -1.4 m/s 3.53-1,43.48-1,53.47-0,23.53X-1,9
21 Vendula KocmichováVendula Kocmichová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 3.40 -1.1 m/s 3.27-1,73.40-1,13.28-1,13.402.94-0,1
22 Anna Janošcová LillyAnna Janošcová Lilly
ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova
04 3.30 -1.3 m/s 3.19-2,23.30-1,33.06-1,63.302.55-0,4
23 Zuzana CaisováZuzana Caisová
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
03 3.24 +0.3 m/s 3.23-0,93.240,33.16-0,93.243.19-0,8
24 Tereza VlkováTereza Vlková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
03 3.11 -1.4 m/s X-1,2X-0,33.00-1,03.003.11-1,4
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
03 09.52
2 Jana NovákováJana Nováková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
01 09.46
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
02 09.34
4 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
02 09.21
5 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
01 08.77
6 Veronika VaňkováVeronika Vaňková
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
02 08.43
7 Natálie LangweilováNatálie Langweilová
ZŠ VelešínZŠ Velešín
03 08.41
8 Vodičková EvaVodičková Eva
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 08.32
Kateřina DrábováKateřina Drábová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
03 08.32
10 Petra BundováPetra Bundová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 08.28
11 Veronika NebeskáVeronika Nebeská
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
02 07.92
Gabriela KolářováGabriela Kolářová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 07.92
13 Linda RambouskováLinda Rambousková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 07.90
14 Nicola FilipiNicola Filipi
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 07.87
15 Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
03 07.74
16 Anna KřížováAnna Křížová
ZŠ VelešínZŠ Velešín
02 07.73
17 Ivana DudlováIvana Dudlová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
01 07.72
18 Michaela LipavskáMichaela Lipavská
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
02 07.60
19 Kateřina ŠpindlerováKateřina Špindlerová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
02 07.43
20 Lenka MoravcováLenka Moravcová
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
01 07.31
21 Michaela ŠtěchováMichaela Štěchová
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 07.04
22 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
01 06.90
23 Adéla SokolováAdéla Sokolová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
03 06.61
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leoš VohoskaLeoš Vohoska
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
02 13.40
2 Daniel ZemanDaniel Zeman
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
01 13.10
3 Jaroslav VondrášekJaroslav Vondrášek
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
01 13.00
4 Martin ČervenecMartin Červenec
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
02 12.41
5 Petr ŠvecPetr Švec
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
01 12.37
6 Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
02 12.34
7 Jan ŤoupalíkJan Ťoupalík
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 12.30
8 Matouš TurekMatouš Turek
ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní
01 12.14
9 Ondra DušekOndra Dušek
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 12.02
10 Karel BöhmKarel Böhm
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
02 11.90
11 Petr HlouškaPetr Hlouška
ZŠ Prachatice, NárodníZŠ Prachatice, Národní
02 11.57
12 Tomáš VlčekTomáš Vlček
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
02 11.30
13 Václav BoháčVáclav Boháč
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
01 11.09
14 David SvobodaDavid Svoboda
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
01 10.95
15 Tomáš HouskaTomáš Houska
ZŠ Tábor, Mik. z HusiZŠ Tábor, Mik. z Husi
01 10.90
16 Zbyněk ValešZbyněk Valeš
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 10.63
Richard ŠimoníkRichard Šimoník
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
02 10.63
18 Lukáš ŠkvarekLukáš Škvarek
ZŠ Č.Budějovice, GrünwaldovaZŠ Č.Budějovice, Grünwaldova
01 10.44
19 Vojtěch JanošVojtěch Janoš
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 10.30
20 Denis MatuščinDenis Matuščin
ZŠ České VeleniceZŠ České Velenice
02 10.11
21 Josef KřížJosef Kříž
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 09.84
22 Samuel ValentaSamuel Valenta
ZŠ Bechyně, Fr. KřižíkaZŠ Bechyně, Fr. Křižíka
03 09.83
23 Martin DrdelMartin Drdel
ZŠ Písek, J.K.TylaZŠ Písek, J.K.Tyla
02 09.36
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef PešekJosef Pešek
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
03 69.46
2 Tomáš VelekTomáš Velek
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
03 66.27
3 Jakub LeškaničJakub Leškanič
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 60.39
4 Jan NovákJan Novák
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
03 58.18
5 František VáchaFrantišek Vácha
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 57.05
6 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
03 55.67
7 Adam MarťánAdam Marťán
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím
03 55.22
8 Matyáš KašákMatyáš Kašák
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím
03 53.43
9 Viktor JechViktor Jech
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
04 52.69
10 Kryštof KvasničkaKryštof Kvasnička
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 51.56
11 Adam BednářAdam Bednář
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
03 50.81
12 Saša NedelchevSaša Nedelchev
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 50.72
13 Jakub JanovskýJakub Janovský
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 49.22
14 Ivan LakatošIvan Lakatoš
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 48.92
15 Radek ZíkaRadek Zíka
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
03 48.73
16 David DvořáčekDavid Dvořáček
ZŠ Č. Krumlov, Za nádražímZŠ Č. Krumlov, Za nádražím
03 45.99
17 Matyáš DurdiakMatyáš Durdiak
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 45.90
18 Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 44.91
19 Filip NovákFilip Novák
ZŠ NetoliceZŠ Netolice
04 44.65
20 Filip VrabecFilip Vrabec
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
04 44.60
21 Jakub VaňataJakub Vaňata
ZŠ Č.Budějovice, L.KubyZŠ Č.Budějovice, L.Kuby
04 43.20
22 Pavel DvořákPavel Dvořák
ZŠ a Gymnázium VodňanyZŠ a Gymnázium Vodňany
04 36.44
23 Roman HanusRoman Hanus
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 33.19
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková
ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova
04 54.17
2 Eliška PreňkováEliška Preňková
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
04 46.48
3 Adéla VrbkováAdéla Vrbková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
03 42.55
4 Andrea SlunečkováAndrea Slunečková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 42.28
5 Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 39.45
6 Šmahlíková KateřinaŠmahlíková Kateřina
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
05 39.12
7 Linh Vu Dieu TrinhLinh Vu Dieu Trinh
ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova
04 38.84
8 Michaela KašákováMichaela Kašáková
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
05 38.23
9 Harazinová KateřinaHarazinová Kateřina
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
05 36.31
10 Burešová KarolínaBurešová Karolína
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 35.90
11 Barbora KubovcováBarbora Kubovcová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
03 35.47
12 Anna GaierováAnna Gaierová
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
04 35.16
Natálie HundsnurscherováNatálie Hundsnurscherová
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
04 35.16
14 Adéla JohanesováAdéla Johanesová
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
04 34.46
15 Natálie VlkováNatálie Vlková
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
04 34.11
16 Adéla TouškováAdéla Toušková
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
03 33.25
17 Marcela VolkováMarcela Volková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
04 31.42
18 Karolína LetkováKarolína Letková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 28.86
19 Nela KočerováNela Kočerová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá stranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá st...
05 28.82
20 Lucie DolejšíLucie Dolejší
ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM
04 28.10
21 Lucie NováčkováLucie Nováčková
ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše
03 28.07
22 Bára PavézkováBára Pavézková
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
03 27.78
23 Jennifer BambáskováJennifer Bambásková
ZŠ Strakonice, Kr.J. z PoděbradZŠ Strakonice, Kr.J. z Podě...
04 23.08
Celkem 23 závodníků