výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Ústecký kraj

Ústí nad Labem (23. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ZaspalJaroslav Zaspal 01 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 07.69 653.00
2 Filip KrálíčekFilip Králíček 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 07.71 646.00
3 David HrnčiarDavid Hrnčiar 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 07.73 640.00
4 Michal GulaMichal Gula 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 07.89 592.00
5 Ondřej DoležalOndřej Doležal 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 07.99 563.00
6 Michal PukyMichal Puky 02 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 08.72 369.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PšeničkaTomáš Pšenička 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 07.84 607.00
2 Václav VávraVáclav Vávra 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 07.91 586.00
3 Martin SýkoraMartin Sýkora 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 08.02 554.00
4 Jaroslav KovalčíkJaroslav Kovalčík 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 08.10 531.00
5 Marcel TroníčekMarcel Troníček 01 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 08.30 476.00
6 Matěj ŠtefanovMatěj Štefanov 01 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 08.56 408.00
7 Ondřej KáraOndřej Kára 03 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 08.67 381.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 07.39 749.00
2 Jaroslav TrkovskýJaroslav Trkovský 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 07.68 656.00
3 Jakub OrgoňJakub Orgoň 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 07.95 574.00
4 Kryštof FikarKryštof Fikar 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 08.38 454.00
5 Radek ČápRadek Čáp 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 08.48 428.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 08.11 528.00
2 Matěj JiránekMatěj Jiránek 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 08.25 489.00
3 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 08.52 418.00
4 Daniel BayerDaniel Bayer 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 08.57 406.00
5 Daniel VrbaDaniel Vrba 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 08.67 381.00
6 Jiří ŘíhaJiří Říha 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 09.08 287.00
7 Marek ŠustaMarek Šusta 05 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 09.41 220.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 07.85 604.00
2 David SedlárDavid Sedlár 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 07.96 571.00
3 Vít MartinVít Martin 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 08.36 460.00
4 Štěpán FrajbišŠtěpán Frajbiš 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 08.60 398.00
5 Matěj NáprstekMatěj Náprstek 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 08.93 320.00
6 Robert ChlánRobert Chlán 05 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 09.39 224.00
7 Vít ČítekVít Čítek 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 09.43 216.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 07.73 640.00
2 Adam FialaAdam Fiala 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 08.21 500.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 08.44 439.00
5 Lukáš PrajsLukáš Prajs 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 08.85 338.00
6 Filip JungFilip Jung 04 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 08.92 322.00
3= Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 08.29 478.00
3= Filip TajmrFilip Tajmr 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 08.29 478.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 08.60 673.00
2 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 08.70 645.00
3 Lenka KrippnerováLenka Krippnerová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 08.80 618.00
5 Valerie FaltisováValerie Faltisová 01 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 08.93 584.00
6 Leona JelínkováLeona Jelínková 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 09.40 468.00
4= Michaela PoštováMichaela Poštová 01 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 08.91 589.00
4= Eliška PurkardováEliška Purkardová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 08.91 589.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 08.57 681.00
2 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 08.61 670.00
3 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 08.65 659.00
4 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 08.82 613.00
5 Sára KhattibováSára Khattibová 02 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 09.23 509.00
6 Anna RumlováAnna Rumlová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.25 504.00
7 Anna LukešováAnna Lukešová 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 09.28 496.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 08.09 821.00
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 08.12 812.00
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 08.25 773.00
4 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 08.79 621.00
5 Kateřina LegnerováKateřina Legnerová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 08.87 600.00
6 Sabina PlechingerováSabina Plechingerová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.25 504.00
7 Lucie KlabečkováLucie Klabečková 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 09.27 499.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BenešováAnna Benešová 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 08.79 621.00
2 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 09.14 531.00
4 Lucie HudecováLucie Hudecová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 09.28 496.00
5 Lucie ProcházkováLucie Procházková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 09.79 380.00
6 Daniela RauováDaniela Rauová 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 10.02 332.00
3= Leontýna BenešováLeontýna Benešová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 09.16 526.00
3= Klára VorlíčkováKlára Vorlíčková 04 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 09.16 526.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 08.72 640.00
2 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 08.85 605.00
3 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 08.97 574.00
4 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 08.98 571.00
5 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 09.30 492.00
6 Michaela VydrováMichaela Vydrová 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 09.38 472.00
7 Thi Thuy Linh BuiThi Thuy Linh Bui 03 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 10.17 302.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 08.49 704.00
3 Julie HornáJulie Horná 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 08.93 584.00
4 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 09.31 489.00
5 Anna JančárkováAnna Jančárková 04 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 09.73 393.00
6 Zuzana MágrováZuzana Mágrová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 09.94 348.00
2= Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 08.67 654.00
2= Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 08.67 654.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1:54.83 588.00
2 Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1:54.99 585.00
3 Ema SebránkováEma Sebránková 05 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 1:56.79 557.00
4 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1:57.33 549.00
5 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2:01.05 493.00
6 Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 2:02.57 472.00
7 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2:03.04 465.00
8 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2:03.46 459.00
9 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2:04.26 448.00
10 Simona ČurdováSimona Čurdová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2:05.42 432.00
11 Sabina KrátkáSabina Krátká 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2:06.46 418.00
12 Aneta MenzelováAneta Menzelová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 2:07.36 406.00
13 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 2:07.89 399.00
14 Marie MatějováMarie Matějová 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2:07.91 398.00
15 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2:13.16 332.00
16 Natálie VětrovskáNatálie Větrovská 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 2:13.89 324.00
17 Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2:16.16 297.00
18 Agáta ČadkováAgáta Čadková 05 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 2:16.46 294.00
19 Thi Thuy Linh BuiThi Thuy Linh Bui 03 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 2:17.06 287.00
20 Adéla JanouškováAdéla Janoušková 03 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 2:24.59 208.00
Celkem 20 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Liliana DoležalováLiliana Doležalová 02 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 2:46.73 498.00
2 Diana ČernáDiana Černá 03 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 2:46.78 498.00
3 Jana JílkováJana Jílková 02 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2:47.87 486.00
4 Anna HvězdováAnna Hvězdová 03 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 2:48.96 474.00
5 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 2:50.71 456.00
6 Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová 03 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 2:51.60 447.00
7 Eliška DoksanskáEliška Doksanská 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2:51.62 447.00
8 Adéla ŠvábkováAdéla Švábková 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2:53.37 429.00
9 Marie RichterováMarie Richterová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2:56.10 402.00
10 Veronika KonášováVeronika Konášová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2:56.14 402.00
11 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2:57.68 387.00
12 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3:01.17 354.00
13 Michaela HejčováMichaela Hejčová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3:01.85 348.00
14 Nikola FialováNikola Fialová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3:04.86 321.00
15 Šárka KabeláčováŠárka Kabeláčová 01 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3:05.50 316.00
16 Adéla LimrováAdéla Limrová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 3:08.07 294.00
17 Anna BrabcováAnna Brabcová 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:14.67 241.00
18 Johanka RiedlováJohanka Riedlová 02 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3:18.50 212.00
19 Julie KinčováJulie Kinčová 03 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 3:21.90 189.00
20 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 02 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 3:23.74 176.00
Celkem 20 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 3:04.42 622.00
2 Filip ChlupFilip Chlup 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 3:10.43 566.00
3 Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3:16.20 514.00
4 Lukáš KočkaLukáš Kočka 04 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 3:16.32 513.00
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 05 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 3:19.38 487.00
6 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 3:20.12 481.00
7 Karel BrabecKarel Brabec 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3:20.59 477.00
8 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3:26.71 426.00
9 Jakub WeidischJakub Weidisch 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3:30.60 396.00
10 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3:30.90 394.00
11 Jan VaitJan Vait 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 3:31.82 387.00
12 Adam DufekAdam Dufek 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 3:32.12 384.00
13 Richard PopelkaRichard Popelka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3:33.03 377.00
14 Oldřich JeřábekOldřich Jeřábek 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3:33.66 373.00
15 Filip TajmrFilip Tajmr 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 3:33.76 372.00
16 Jakub GabrielJakub Gabriel 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3:35.92 356.00
17 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3:39.29 331.00
18 Jan HušákJan Hušák 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3:45.77 287.00
19 Jan BarantálJan Barantál 04 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 3:46.47 282.00
20 Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík 04 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 3:56.12 222.00
Celkem 20 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karol SinuKarol Sinu 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4:39.15 686.00
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4:46.14 642.00
3 Jakub RemutaJakub Remuta 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 4:48.18 630.00
4 Matěj ŠtefanovMatěj Štefanov 01 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 4:55.31 587.00
5 Jakub HejnaJakub Hejna 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 4:59.56 562.00
6 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5:00.79 555.00
7 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5:04.32 535.00
8 Tomáš PšeničkaTomáš Pšenička 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5:07.80 516.00
9 Jan KubiskaJan Kubiska 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5:08.49 512.00
10 Adam BokserAdam Bokser 01 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5:09.22 508.00
11 Jan PeškaJan Peška 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5:14.62 478.00
12 Tomáš KonopásekTomáš Konopásek 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5:17.33 464.00
13 David BetkaDavid Betka 03 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 5:21.48 442.00
14 Ondřej KáraOndřej Kára 03 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 5:25.78 420.00
15 Josef UldrichJosef Uldrich 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5:28.15 409.00
16 Josef KulhánekJosef Kulhánek 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5:30.01 399.00
17 Milan TancošMilan Tancoš 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5:33.30 383.00
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trkovský, Vávra, Kubiska, Hrnčiar Trkovský, Vávra, Kubiska, Hrnčiar 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 29.32 647.00
2 Gula, Martinák, Motl, Troníček Gula, Martinák, Motl, Troníček 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 30.17 582.00
3 Králíček, Štefanov, Remuta, Kořínek Králíček, Štefanov, Remuta, Kořínek 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 30.59 551.00
4 Seiner, Kulas, Puky, Kára Seiner, Kulas, Puky, Kára 01 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 31.39 494.00
Rajchert, Fikar, Doležal, Sýkora Rajchert, Fikar, Doležal, Sýkora 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... DQ 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zaspal, Kovalčík, Orgoň, Janda Zaspal, Kovalčík, Orgoň, Janda 01 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 30.04 592.00
2 Čáp, Pšenička, Trojan, Vybíral Čáp, Pšenička, Trojan, Vybíral 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 30.53 555.00
3 Sinu, Bokser, Hamet, Kubíček Sinu, Bokser, Hamet, Kubíček 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 30.69 544.00
4 Kulhánek, Tancoš, Vandas, Stehlík Kulhánek, Tancoš, Vandas, Stehlík 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 31.04 519.00
5 Matějka, Uldrich, Seják, Duženkov Matějka, Uldrich, Seják, Duženkov 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 31.29 501.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Frajbiš, Chlup, Štefl, Vejražka Frajbiš, Chlup, Štefl, Vejražka 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 31.03 519.00
2 Bělohlávek, Bayer, Hoftych, Náprstek Bělohlávek, Bayer, Hoftych, Náprstek 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 32.60 413.00
3 Sedlár, Šusta, Timer, Vojtela Sedlár, Šusta, Timer, Vojtela 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 32.71 406.00
4 Hřích, Jung, Kočka, Vrba Hřích, Jung, Kočka, Vrba 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 32.85 397.00
5 Říha, Jeřábek, Fiala, Hušák Říha, Jeřábek, Fiala, Hušák 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 34.02 326.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin, Pekař, Vait, Závěrka Martin, Pekař, Vait, Závěrka 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 32.04 450.00
2 Štrympl, Hospodka, Štěpán, Vacata Štrympl, Hospodka, Štěpán, Vacata 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 32.61 412.00
3 Dufek, Prajs, Tichý, Valeška Dufek, Prajs, Tichý, Valeška 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 34.78 283.00
4 Čítek, Hanke, Kůstka, Popelka Čítek, Hanke, Kůstka, Popelka 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 35.13 265.00
5 Jelínek, Kerka, Tomáš, Žák Jelínek, Kerka, Tomáš, Žák 05 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 36.94 177.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hvězdová, Řimnáčová, Divišová, Štekrová Hvězdová, Řimnáčová, Divišová, Štekrová 03 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 32.61 692.00
2 Balcarová, Drudíková, Musílková, Purkardová Balcarová, Drudíková, Musílková, Purkardová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 33.55 627.00
3 Klabečková, Jílková, Fidlerová, Fibichová Klabečková, Jílková, Fidlerová, Fibichová 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 33.72 615.00
4 Patíková, Legnerová, Ferenczeiová, Kolínská Patíková, Legnerová, Ferenczeiová, Kolínská 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 33.77 612.00
5 Frontzová, Khattibová, Krippnerová, Walterová Frontzová, Khattibová, Krippnerová, Walterová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 33.96 599.00
6 Rumlová, Plechingerová, Balášová, Poštová Rumlová, Plechingerová, Balášová, Poštová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 35.31 512.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Fürstová, Lukešová, Susová Čermáková, Fürstová, Lukešová, Susová 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 34.47 565.00
2 Konášová, Kutová, Mariášová, Táchová Konášová, Kutová, Mariášová, Táchová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 36.11 463.00
3 Hájková, Jelínková, Juricová, Richterová Hájková, Jelínková, Juricová, Richterová 01 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 36.36 449.00
4 Dobešová, Doksanská, Dvořáčková, Klöpschová Dobešová, Doksanská, Dvořáčková, Klöpschová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 36.46 443.00
5 Faltisová, Havlíčková, Jelínková, Polcarová Faltisová, Havlíčková, Jelínková, Polcarová 01 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 37.65 376.00
6 Ctiborová, Černá, Doležalová, Ponecová Ctiborová, Černá, Doležalová, Ponecová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 37.96 359.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sajdlová, Benešová, Rychtaříková, Pospíšilová Sajdlová, Benešová, Rychtaříková, Pospíšilová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 33.86 606.00
2 Fučíková, Benešová, Janoušková, Kindermannová Fučíková, Benešová, Janoušková, Kindermannová 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 34.49 564.00
3 Nehybová, Pémová, Skálová, Ungerová Nehybová, Pémová, Skálová, Ungerová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 34.92 536.00
4 Vydrová, Jurincová, Horná, Rauová Vydrová, Jurincová, Horná, Rauová 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 35.48 501.00
5 Charouzková, Martínková, Procházková, Stoklasová Charouzková, Martínková, Procházková, Stoklasová 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 35.50 500.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čurdová, Dubovecká, Hudecová, Šanderová Čurdová, Dubovecká, Hudecová, Šanderová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 34.87 540.00
2 Čadková, Foldová, Říhová, Sebranková Čadková, Foldová, Říhová, Sebranková 05 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 35.19 519.00
3 Venclová, Salačová, Menzelová, Zemanová Venclová, Salačová, Menzelová, Zemanová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 35.60 494.00
4 Červínová, Somrová, Slámová, Kutzlerová Červínová, Somrová, Slámová, Kutzlerová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 35.70 488.00
5 Boučková, Bulvová, Moravčíková, Voborská Boučková, Bulvová, Moravčíková, Voborská 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 37.25 398.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kestlerová, Kubrová, Mágrová, Michalinová Kestlerová, Kubrová, Mágrová, Michalinová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 36.06 466.00
2 Eliška, Suchanová, Švehlová, Vorlíčková Eliška, Suchanová, Švehlová, Vorlíčková 05 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 39.08 302.00
3 Cicková, Pavlasová, Sýkorová, Tíkalová Cicková, Pavlasová, Sýkorová, Tíkalová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 42.73 147.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 1.72 560.00
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 1.68 528.00
3= Jan HametJan Hamet
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 1.64 496.00
3= Adam MotlAdam Motl
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.64 496.00
5= Šimon Jakub FormánekŠimon Jakub Formánek
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 1.56 434.00
5= Petr JandaPetr Janda
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 1.56 434.00
5= Martin SýkoraMartin Sýkora
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 1.56 434.00
8= Matěj GordonMatěj Gordon
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 1.52 404.00
8= David HrnčiarDavid Hrnčiar
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
02 1.52 404.00
8= Sebastian ŠvarcSebastian Švarc
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
02 1.52 404.00
8= Lukáš StehlíkLukáš Stehlík
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 1.52 404.00
11= Matěj KulasMatěj Kulas
Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni...
02 1.48 374.00
11= Filip VybíralFilip Vybíral
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
01 1.48 374.00
11= Miroslav MatějkaMiroslav Matějka
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
01 1.48 374.00
14= Štěpán KocourekŠtěpán Kocourek
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
03 1.44 345.00
14= Radek ČápRadek Čáp
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
02 1.44 345.00
16 Jan PeškaJan Peška
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.40 317.00
17 Roman CibuzarRoman Cibuzar
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 1.36 290.00
Patrik VéghPatrik Végh
Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni...
02 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Lukáš PrajsLukáš Prajs
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
04 DNS 0.00
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.58 449.00
2= Roman ŠteflRoman Štefl
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 1.54 419.00
2= Filip ChlupFilip Chlup
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 1.54 419.00
2= Jiří VojtelaJiří Vojtela
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 1.54 419.00
5 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.50 389.00
6= Jakub WeidischJakub Weidisch
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 1.46 360.00
6= Oldřich JeřábekOldřich Jeřábek
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 1.46 360.00
8 Jakub BělohlávekJakub Bělohlávek
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
03 1.42 331.00
9 Ladislav ValeškaLadislav Valeška
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 1.38 303.00
10= Daniel VrbaDaniel Vrba
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 1.34 276.00
10= Lukáš BláhaLukáš Bláha
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
04 1.34 276.00
12= Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 1.30 250.00
12= Matěj NáprstekMatěj Náprstek
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
03 1.30 250.00
12= Vladimír ŽákVladimír Žák
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
04 1.30 250.00
12= Marek ŠimonMarek Šimon
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 1.30 250.00
12= Adam DufekAdam Dufek
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 1.30 250.00
17= Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 1.26 225.00
17= Jakub GabrielJakub Gabriel
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
04 1.26 225.00
19 Ondřej TichýOndřej Tichý
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 1.22 200.00
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Nikola FialováNikola Fialová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 DNS 0.00
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 1.54 666.00
2 Veronika FürstováVeronika Fürstová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
01 1.50 621.00
3= Viktorie JuricováViktorie Juricová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 1.42 534.00
3= Anna HvězdováAnna Hvězdová
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
03 1.42 534.00
3= Veronika MariášováVeronika Mariášová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 1.42 534.00
6= Kateřina HofmanováKateřina Hofmanová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 1.34 449.00
6= Eliška LímanováEliška Límanová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 1.34 449.00
6= Nikola HájkováNikola Hájková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
01 1.34 449.00
6= Pavla PatíkováPavla Patíková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 1.34 449.00
6= Kateřina BalášováKateřina Balášová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 1.34 449.00
6= Tereza DivišováTereza Divišová
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
01 1.34 449.00
6= Tereza FidlerováTereza Fidlerová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 1.34 449.00
13= Eliška DoksanskáEliška Doksanská
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 1.30 409.00
13= Veronika TáchováVeronika Táchová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 1.30 409.00
13= Sabrina PelíškováSabrina Pelíšková
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
02 1.30 409.00
16= Veronika KonášováVeronika Konášová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 1.26 369.00
16= Helena NováčkováHelena Nováčková
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
02 1.26 369.00
18 Valentina MatzuzziValentina Matzuzzi
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 1.22 331.00
19= Johanka RiedlováJohanka Riedlová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
02 1.14 257.00
19= Anna BrabcováAnna Brabcová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 1.14 257.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Naděžda SalačováNaděžda Salačová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 1.41 523.00
2= Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 1.37 481.00
2= Natálie ZemanováNatálie Zemanová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 1.33 439.00
2= Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 1.33 439.00
2= Nela NehybováNela Nehybová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
03 1.33 439.00
6= Anna BenešováAnna Benešová
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
04 1.33 439.00
6= Eva JurincováEva Jurincová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 1.33 439.00
8= Elen PémováElen Pémová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 1.29 399.00
8= Zuzana KuruncziováZuzana Kuruncziová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 1.29 399.00
10= Alex MoravčíkováAlex Moravčíková
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
04 1.25 359.00
10= Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 1.25 359.00
10= Sára TíkalováSára Tíkalová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 1.25 359.00
13= Tereza LandyšováTereza Landyšová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 1.21 321.00
13= Štěpánka BulvováŠtěpánka Bulvová
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
03 1.21 321.00
13= Klára SlavíkováKlára Slavíková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 1.21 321.00
13= Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
03 1.21 321.00
13= Simona ČurdováSimona Čurdová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 1.21 321.00
18= Natálie TaliánováNatálie Taliánová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 1.17 284.00
18= Adéla FoldováAdéla Foldová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
04 1.17 284.00
18= Agáta ČadkováAgáta Čadková
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
05 1.17 284.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner
Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni...
01 6.15 619.00
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 5.93 571.00
3 Jaroslav TrkovskýJaroslav Trkovský
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
01 5.75 533.00
4 Václav VávraVáclav Vávra
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
01 5.64 510.00
5 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 5.47 475.00
6 Jakub RemutaJakub Remuta
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 5.41 463.00
7 Zdeněk TrojanZdeněk Trojan
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
02 5.31 443.00
8= Karol SinuKarol Sinu
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 5.21 423.00
8= Lukáš StehlíkLukáš Stehlík
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 5.21 423.00
9 Kryštof FikarKryštof Fikar
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 5.19 419.00
10 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
01 5.05 392.00
11 Marcel TroníčekMarcel Troníček
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 4.96 375.00
12 Michal GulaMichal Gula
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 4.95 373.00
13 Šimon Jakub FormánekŠimon Jakub Formánek
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 4.92 367.00
14 Filip VybíralFilip Vybíral
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
01 4.80 345.00
15 Roman CibuzarRoman Cibuzar
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 4.44 280.00
16 Patrik VéghPatrik Végh
Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni...
02 4.43 278.00
17 Patrik LadraPatrik Ladra
Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni...
01 4.39 271.00
18 Oldřich RudolfOldřich Rudolf
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
01 4.10 222.00
Jakub OrgoňJakub Orgoň
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 DNS 0.00
Adam KozlerAdam Kozler
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 DNS 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 5.50 481.00
2 Jiří VojtelaJiří Vojtela
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 4.89 361.00
3 Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.71 328.00
4 Vítek PekařVítek Pekař
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 4.69 324.00
5 Jan KarafiátJan Karafiát
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 4.68 323.00
6 Ladislav ValeškaLadislav Valeška
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 4.50 290.00
7 Lukáš PrajsLukáš Prajs
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
04 4.44 280.00
8 Jakub BělohlávekJakub Bělohlávek
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
03 4.40 273.00
9 Adam FialaAdam Fiala
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 4.39 271.00
10 Matěj JiránekMatěj Jiránek
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 4.30 255.00
11 Štěpán FrajbišŠtěpán Frajbiš
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 4.28 252.00
12 Miroslav KůstkaMiroslav Kůstka
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.27 250.00
13 Jakub VacataJakub Vacata
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.22 242.00
14 Marek ŠimonMarek Šimon
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 4.03 211.00
15 Jan HušákJan Hušák
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 4.01 207.00
16 Kryštof JelínekKryštof Jelínek
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
05 3.97 201.00
17 Lukáš BláhaLukáš Bláha
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
04 3.92 193.00
18 Adam BayerAdam Bayer
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 3.91 191.00
19 Václav KerkaVáclav Kerka
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 3.85 182.00
20 Marek ŠustaMarek Šusta
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
05 3.44 122.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 5.14 598.00
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
02 4.48 423.00
3 Lenka KrippnerováLenka Krippnerová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 4.46 418.00
4 Nikola KolínskáNikola Kolínská
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 4.34 388.00
5 Anna RumlováAnna Rumlová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 4.25 367.00
6 Eliška PurkardováEliška Purkardová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 4.21 357.00
7 Tereza FibichováTereza Fibichová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 4.18 350.00
8 Jana JílkováJana Jílková
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
02 4.16 345.00
9 Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
03 4.10 331.00
10 Natálie SusováNatálie Susová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
02 4.08 326.00
11 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 4.06 322.00
12 Eliška MusílkováEliška Musílková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 4.04 317.00
13 Sabina PlechingerováSabina Plechingerová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 4.03 315.00
14 Nikola HájkováNikola Hájková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
01 4.00 308.00
15 Petra JelínkováPetra Jelínková
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
01 3.93 292.00
16 Viktorie JuricováViktorie Juricová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 3.91 287.00
17 Sára KhatibováSára Khatibová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
02 3.81 265.00
18 Kateřina KlöpschováKateřina Klöpschová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
01 3.54 208.00
19 Lucie KlabečkováLucie Klabečková
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
03 3.46 192.00
20 Tereza WalterováTereza Walterová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
03 3.44 188.00
Michaela PoštováMichaela Poštová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 DNS 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 4.37 396.00
2 Eva JurincováEva Jurincová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 4.35 391.00
3 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 4.20 355.00
4 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
04 4.18 350.00
5 Ema SebránkováEma Sebránková
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
05 4.17 347.00
6= Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 4.10 331.00
6= Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
03 4.10 331.00
8= Leontýna BenešováLeontýna Benešová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 4.05 319.00
8= Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 4.05 319.00
10 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 4.02 312.00
11 Kateřina KindermannováKateřina Kindermannová
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
04 3.91 287.00
12= Tereza UngerováTereza Ungerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 3.89 283.00
12= Barbora MichalinováBarbora Michalinová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 3.89 283.00
14 Julie HornáJulie Horná
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 3.83 270.00
15 Denisa VoborskáDenisa Voborská
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
04 3.68 237.00
16 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 3.67 235.00
17 Naděžda SalačováNaděžda Salačová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 3.62 225.00
18 Sára TíkalováSára Tíkalová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 3.59 218.00
19 Nela SýkorováNela Sýkorová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 3.54 208.00
20 Karolína SomrováKarolína Somrová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 3.34 168.00
21 Šlampiaková EliškaŠlampiaková Eliška
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
05 3.22 146.00
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie FaltisováValerie Faltisová
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
01 09.77 514.00
2 Eva BalcarováEva Balcarová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 09.53 499.00
3 Marie VajsejtlováMarie Vajsejtlová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 08.49 431.00
4 Sára Dominika KutováSára Dominika Kutová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 08.45 428.00
5 Anna PlaničkováAnna Planičková
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
02 08.39 425.00
6 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 08.27 417.00
7 Klára PonecováKlára Ponecová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 08.26 416.00
8 Eliška PekařováEliška Pekařová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
02 08.24 415.00
9 Lucie FleišerováLucie Fleišerová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 07.91 394.00
10 Lenka KruckáLenka Krucká
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
02 07.89 392.00
11 Denisa TimkováDenisa Timková
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
03 07.54 370.00
12 Natálie SusováNatálie Susová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
02 07.53 369.00
13 Leona JelínkováLeona Jelínková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
02 07.50 367.00
14 Bára MyšákováBára Myšáková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
02 07.46 365.00
15 Eliška LecjaksováEliška Lecjaksová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 07.42 362.00
16 Kateřina HromasováKateřina Hromasová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
01 07.41 361.00
17 Tereza PřikrylováTereza Přikrylová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 07.37 359.00
18 Kateřina LegnerováKateřina Legnerová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 06.93 331.00
19 Anna CtiborováAnna Ctiborová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 06.63 311.00
20 Helena NováčkováHelena Nováčková
ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY
02 06.62 311.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David SejákDavid Seják
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
02 12.23 620.00
2 Michal PukyMichal Puky
Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni...
02 12.05 609.00
3 Daniel KubíčekDaniel Kubíček
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 12.01 607.00
4 Jan RůžičkaJan Růžička
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 11.53 578.00
5 Zdeněk TrojanZdeněk Trojan
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
02 11.06 549.00
6 Matěj KulasMatěj Kulas
Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni...
02 11.05 549.00
7 Michal MartinákMichal Martinák
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 11.00 546.00
8 Adam MotlAdam Motl
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 10.95 543.00
9 Jaroslav ZaspalJaroslav Zaspal
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 10.79 533.00
10 Jan VandasJan Vandas
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 10.64 524.00
11 Jan BártaJan Bárta
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 10.44 512.00
12 Rudolf PavlíčekRudolf Pavlíček
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
01 10.31 504.00
13 Sebastian ŠvarcSebastian Švarc
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
02 10.27 502.00
14 Oldřich RudolfOldřich Rudolf
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
01 10.09 491.00
15 Filip KrálíčekFilip Králíček
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 10.05 489.00
16 Jiří CajthamlJiří Cajthaml
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
01 09.99 485.00
17 Matěj GordonMatěj Gordon
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 09.59 461.00
18 Martin CarskaMartin Carska
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 09.48 454.00
19 Tomáš StrouhalTomáš Strouhal
Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni...
02 09.35 447.00
20 Stanislav FilipčukStanislav Filipčuk
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
01 08.87 418.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 1862
2 Jaroslav TrkovskýJaroslav Trkovský 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1836
3 Jaroslav ZaspalJaroslav Zaspal 01 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1778
4 Filip KrálíčekFilip Králíček 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1686
5 Michal GulaMichal Gula 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 1547
6 Michal MartinákMichal Martinák 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 1188
7 Tomáš PšeničkaTomáš Pšenička 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1123
8 Karol SinuKarol Sinu 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1109
9 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1099
10 Jakub RemutaJakub Remuta 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1093
11 David HrnčiarDavid Hrnčiar 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1044
12 Adam MotlAdam Motl 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 1039
13 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1035
14 Matěj ŠtefanovMatěj Štefanov 01 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0995
15 Zdeněk TrojanZdeněk Trojan 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0992
16 Martin SýkoraMartin Sýkora 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0988
17 Radek ČápRadek Čáp 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0983
18 Matěj KulasMatěj Kulas 02 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 0923
19 Josef KulhánekJosef Kulhánek 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0918
20 Sebastian ŠvarcSebastian Švarc 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0906
21 Marcel TroníčekMarcel Troníček 01 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0851
22 Ondřej KáraOndřej Kára 03 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 0801
23 Jan PeškaJan Peška 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0795
24 Filip VybíralFilip Vybíral 01 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0719
25 David SejákDavid Seják 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0620
26 Michal PukyMichal Puky 02 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 0609
27 Daniel KubíčekDaniel Kubíček 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0607
28 Jan RůžičkaJan Růžička 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0578
29 Jakub OrgoňJakub Orgoň 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0574
30 Ondřej DoležalOndřej Doležal 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0563
31 Jakub HejnaJakub Hejna 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0562
32 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0555
33 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0535
34 Jan VandasJan Vandas 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0524
35 Jan KubiskaJan Kubiska 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0512
36 Václav VávraVáclav Vávra 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0510
37 Rudolf PavlíčekRudolf Pavlíček 01 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0504
38 Jan HametJan Hamet 01 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0496
39 Jiří CajthamlJiří Cajthaml 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0485
40 Tomáš KonopásekTomáš Konopásek 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0464
41 David BetkaDavid Betka 03 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 0442
42 Petr JandaPetr Janda 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0434
43 Lukáš StehlíkLukáš Stehlík 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0423
44 Matěj GordonMatěj Gordon 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0404
45 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 01 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0374
46 Šimon Jakub FormánekŠimon Jakub Formánek 01 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0367
47 Patrik VéghPatrik Végh 02 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 0278
Celkem 47 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman ŠteflRoman Štefl
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 68.49 468.00
2 Jan VaitJan Vait
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 58.70 382.00
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 58.53 381.00
4 Jan KarafiátJan Karafiát
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 58.49 381.00
5 Vilém HankeVilém Hanke
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 56.89 367.00
6 Ondřej TichýOndřej Tichý
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 55.98 359.00
7 Ondřej JakubčíkOndřej Jakubčík
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
04 55.58 355.00
8 Filip JungFilip Jung
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
04 54.13 343.00
9 Jiří ŘíhaJiří Říha
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 53.77 340.00
10 Jakub LavičkaJakub Lavička
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
04 52.79 332.00
11 David SedlárDavid Sedlár
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 50.83 315.00
12 Daniel BayerDaniel Bayer
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 50.00 308.00
13 Adam ZávěrkaAdam Závěrka
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 48.82 298.00
14 Matěj KostkaMatěj Kostka
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 46.93 282.00
15 Vít ČítekVít Čítek
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
04 46.27 276.00
16 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 44.78 264.00
17 Daniel TůmaDaniel Tůma
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
04 43.12 250.00
18 Václav KerkaVáclav Kerka
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 41.91 240.00
19 Lukáš MaričLukáš Marič
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
03 39.19 218.00
20 Adam BayerAdam Bayer
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 37.50 204.00
21 Robert ChlánRobert Chlán
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
05 31.86 158.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1623
2 David SedlárDavid Sedlár 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 1292
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1182
4 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 1121
5 Jakub BělohlávekJakub Bělohlávek 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1017
6 Filip ChlupFilip Chlup 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0985
7 Jiří ŘíhaJiří Říha 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0953
8 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0927
9 Vít MartinVít Martin 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0910
10 Roman ŠteflRoman Štefl 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0887
11 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0852
12 Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0842
13 Jiří VojtelaJiří Vojtela 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0780
14 Adam FialaAdam Fiala 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0771
15 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0770
16 Jan VaitJan Vait 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0769
17 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0758
18 Jakub WeidischJakub Weidisch 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0756
19 Matěj JiránekMatěj Jiránek 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0744
20 Oldřich JeřábekOldřich Jeřábek 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0733
21 Daniel BayerDaniel Bayer 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0714
22 Jan KarafiátJan Karafiát 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0704
23 Daniel VrbaDaniel Vrba 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0657
24 Ladislav ValeškaLadislav Valeška 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0593
25 Štěpán FrajbišŠtěpán Frajbiš 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0519
26 Lukáš KočkaLukáš Kočka 04 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0513
27 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0481
28 Filip TajmrFilip Tajmr 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0478
29 Karel BrabecKarel Brabec 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0477
30 Lukáš BláhaLukáš Bláha 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0469
31 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0418
32 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0394
33 Richard PopelkaRichard Popelka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0377
34 Vilém HankeVilém Hanke 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0367
35 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0359
36 Ondřej JakubčíkOndřej Jakubčík 04 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0355
37 Filip JungFilip Jung 04 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0343
38 Jan BarantálJan Barantál 04 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0282
39 Matěj KostkaMatěj Kostka 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0282
40 Vladimír ŽákVladimír Žák 04 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0250
41 Miroslav KůstkaMiroslav Kůstka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0250
42 Adam DufekAdam Dufek 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0250
43 Matěj NáprstekMatěj Náprstek 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0250
44 Lukáš MaričLukáš Marič 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0218
45 Marek ŠimonMarek Šimon 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0211
46 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 05 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0201
47 Adam BayerAdam Bayer 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0191
Celkem 47 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 2086
2 Anna HvězdováAnna Hvězdová 03 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 1700
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1371
4 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 1235
5 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1186
6 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 1130
7 Eva BalcarováEva Balcarová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1126
8 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 1094
9 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1061
10 Pavla PatíkováPavla Patíková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1061
11 Lenka KrippnerováLenka Krippnerová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 1036
12 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1008
13 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0992
14 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0963
15 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 0905
16 Anna RumlováAnna Rumlová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 0879
17 Eliška DoksanskáEliška Doksanská 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0856
18 Jana JílkováJana Jílková 02 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0831
19 Sabina PlechingerováSabina Plechingerová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 0819
20 Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová 03 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 0778
21 Natálie SusováNatálie Susová 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0695
22 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0659
23 Lucie KlabečkováLucie Klabečková 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0615
24 Michaela PoštováMichaela Poštová 01 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 0589
25 Viktorie JuricováViktorie Juricová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0534
26 Veronika MariášováVeronika Mariášová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0534
27 Valerie FaltisováValerie Faltisová 01 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 0514
28 Liliana DoležalováLiliana Doležalová 02 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0498
29 Diana ČernáDiana Černá 03 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0498
30 Anna LukešováAnna Lukešová 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0496
31 Eliška LímanováEliška Límanová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0449
32 Kateřina HofmanováKateřina Hofmanová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 0449
33 Marie VajsejtlováMarie Vajsejtlová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0431
34 Adéla ŠvábkováAdéla Švábková 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0429
35 Anna PlaničkováAnna Planičková 02 ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 0425
36 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0417
37 Klára PonecováKlára Ponecová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0416
38 Eliška PekařováEliška Pekařová 02 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0415
39 Veronika TáchováVeronika Táchová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0409
40 Marie RichterováMarie Richterová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0402
41 Veronika KonášováVeronika Konášová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0402
42 Lucie FleišerováLucie Fleišerová 01 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 0394
43 Lenka KruckáLenka Krucká 02 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0392
44 Denisa TimkováDenisa Timková 03 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0370
45 Leona JelínkováLeona Jelínková 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0367
46 Eliška LecjaksováEliška Lecjaksová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 0362
47 Tereza PřikrylováTereza Přikrylová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0359
48 Eliška PurkardováEliška Purkardová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0357
49 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0354
50 Michaela HejčováMichaela Hejčová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 0348
51 Nikola HájkováNikola Hájková 01 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0308
52 Sára KhatibováSára Khatibová 02 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0265
53 Johanka RiedlováJohanka Riedlová 02 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0257
54 Anna BrabcováAnna Brabcová 03 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0241
Celkem 54 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1768
2 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 1618
3 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1615
4 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1429
5 Simona ČurdováSimona Čurdová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1293
6 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1119
7 Anna BenešováAnna Benešová 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 1060
8 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1039
9 Michaela VydrováMichaela Vydrová 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0973
10 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0930
11 Ema SebránkováEma Sebránková 05 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0904
12 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0864
13 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0861
14 Eva JurincováEva Jurincová 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0830
15 Lucie HudecováLucie Hudecová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0829
16 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0814
17 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0814
18 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0811
19 Agáta ČadkováAgáta Čadková 05 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0803
20 Zuzana KuruncziováZuzana Kuruncziová 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0789
21 Klára VorlíčkováKlára Vorlíčková 04 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0779
22 Natálie ZemanováNatálie Zemanová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0754
23 Kateřina KindermannováKateřina Kindermannová 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 0716
24 Veronika ŘíhováVeronika Říhová 03 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0652
25 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0605
26 Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0585
27 Julie HornáJulie Horná 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0584
28 Sára TíkalováSára Tíkalová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0577
29 Naděžda SalačováNaděžda Salačová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0523
30 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 0515
31 Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0472
32 Sabina KrátkáSabina Krátká 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0418
33 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0399
34 Marie MatějováMarie Matějová 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0398
35 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0396
36 Aneta HubáčováAneta Hubáčová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0367
37 Alex MoravčíkováAlex Moravčíková 04 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 0359
39 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0331
40 Leontýna BenešováLeontýna Benešová 04 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0319
41 Lucie PavlasováLucie Pavlasová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0318
42 Karolína SomrováKarolína Somrová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0297
43 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 0297
44 Thi Thuy Linh BuiThi Thuy Linh Bui 03 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 0287
45 Barbora MichalinováBarbora Michalinová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0283
46 Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0274
47 Anna JančárkováAnna Jančárková 04 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 0268
48 Adéla JanouškováAdéla Janoušková 03 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 0208
Celkem 47 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
04 52.85 515.00
2 Elen PémováElen Pémová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 48.86 465.00
3 Kateřina KindermannováKateřina Kindermannová
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
04 45.97 429.00
4 Zuzana KuruncziováZuzana Kuruncziová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 42.79 390.00
5 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 42.41 385.00
6 Aneta HubáčováAneta Hubáčová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 40.96 367.00
7 Lucie HudecováLucie Hudecová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 38.18 333.00
8 Lucie PavlasováLucie Pavlasová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 36.93 318.00
9 Natálie ZemanováNatálie Zemanová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 36.68 315.00
10 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
04 35.18 297.00
11 Karolína SomrováKarolína Somrová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 35.17 297.00
12 Tereza LandyšováTereza Landyšová
ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245...
03 34.28 286.00
13 Natálie TaliánováNatálie Taliánová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 33.95 282.00
14 Michaela CickováMichaela Cicková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 33.25 274.00
15 Anna JančárkováAnna Jančárková
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
04 32.76 268.00
16 Alex MoravčíkováAlex Moravčíková
ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480
04 31.97 258.00
17 Klára VorlíčkováKlára Vorlíčková
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
04 31.54 253.00
18 Klára SlavíkováKlára Slavíková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 31.32 251.00
19 Tereza ČervínováTereza Červínová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 30.97 247.00
20 Marie ČepelákováMarie Čepeláková
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
04 30.46 241.00
21 Michaela SuchanováMichaela Suchanová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
05 28.50 218.00
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Edisonova Teplice ZŠ Edisonova Teplice ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5920
2 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5916
3 ZŠ Chomutov na Příkopech 895 ZŠ Chomutov na Příkopech 895 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 5717
4 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5557
5 ZŠ a MŠ Meziboří ZŠ a MŠ Meziboří ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5420
6 ZŠ Kamenická Děčín ZŠ Kamenická Děčín ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5285
7 Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad Labem Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad Labem Zš a Mš Školní 1803, Roudnice nad LabemZš a Mš Školní 1803, Roudni... 4915
8 ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 4893
2 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o. ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o. ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4363
3 ZŠ Kamenická Děčín ZŠ Kamenická Děčín ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 4214
4 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o. ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o. ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 4171
5 ZŠ Prokopa Holého Louny ZŠ Prokopa Holého Louny ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 4080
6 ZŠ Buzulucká ZŠ Buzulucká ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3917
7 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3637
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ J. A. Komenského LOUNY ZŠ J. A. Komenského LOUNY ZŠ J. A. Komenského LOUNYZŠ J. A. Komenského LOUNY 5782
2 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5718
3 ZŠ metelkovo nám. ZŠ metelkovo nám. ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 5618
4 Gymnázium Chomutov Gymnázium Chomutov Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5100
5 Gymnázium Varnsdorf Gymnázium Varnsdorf Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4996
6 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 4808
7 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov ZŠ a MŠ Ruská Litvínov ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 4745
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5206
2 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5036
3 ZŠ Chomutov, Školní 1480 ZŠ Chomutov, Školní 1480 ZŠ Chomutov, Školní 1480ZŠ Chomutov, Školní 1480 4763
4 ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o. ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o. ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 2454, p. o.ZŠ, Most, Jakuba Arbesa 245... 4685
5 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 4528
6 Gymnázium Varnsdorf Gymnázium Varnsdorf Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4516
7 ZŠ metelkovo nám. ZŠ metelkovo nám. ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 4410
Celkem 7 závodníků