Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Liberecký kraj

Turnov (17. 5. 2017)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj RusMatěj Rus
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
01 5.47 475.00
2 Lukáš JandákLukáš Jandák
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
01 5.46 473.00
3 Jan BílýJan Bílý
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
01 5.40 461.00
4 Václav SvobodaVáclav Svoboda
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
01 5.39 459.00
5 Petr DemeterPetr Demeter
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
01 5.28 437.00
6 Štěpán BorlŠtěpán Borl
ZŠ Sportovní TanvaldZŠ Sportovní Tanvald
01 5.22 425.00
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 5.20 421.00
8 Petr AdamPetr Adam
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
01 5.19 419.00
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ Sportovní TanvaldZŠ Sportovní Tanvald
02 5.09 400.00
10 Kristián PokornýKristián Pokorný
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
01 5.02 386.00
11 Jakub PlatilJakub Platil
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 5.01 384.00
12 Ondřej ŠormOndřej Šorm
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 5.00 382.00
13 Karel HorkelKarel Horkel
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
01 4.97 377.00
14 Ondřej MedekOndřej Medek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 4.88 360.00
15 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ Sportovní TanvaldZŠ Sportovní Tanvald
02 4.80 345.00
16 Marek StankulovMarek Stankulov
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
02 4.79 343.00
17 Filip HuťkaFilip Huťka
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 4.77 339.00
18 Jan KadašJan Kadaš
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
01 4.72 330.00
19 Luboš FotrLuboš Fotr
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
02 4.71 328.00
20 Luděk PodopskýLuděk Podopský
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
01 4.66 319.00
21 Lukáš PešlLukáš Pešl
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
02 4.62 312.00
22 Karel VeličkaKarel Velička
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 4.52 294.00
23 Jakub JandaJakub Janda
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
01 4.22 242.00
Kryštof KonrádKryštof Konrád
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
01 NM 0.00
Vojtěch HavelVojtěch Havel
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman PrincRoman Princ
ZŠ Arbesova Jablonec nad NisouZŠ Arbesova Jablonec nad Nisou
04 5.13 407.00
2 Šimon MachačŠimon Machač
ZŠ Arbesova Jablonec nad NisouZŠ Arbesova Jablonec nad Nisou
03 4.98 378.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 4.92 367.00
4 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav
ZŠ Arbesova Jablonec nad NisouZŠ Arbesova Jablonec nad Nisou
03 4.84 352.00
5 Robin KoňákRobin Koňák
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 4.81 346.00
6 Martin BodiMartin Bodi
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
03 4.77 339.00
7 Pavel ČernýPavel Černý
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
03 4.62 312.00
8 Jakub MizeraJakub Mizera
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 4.55 299.00
9 Otakar MalýOtakar Malý
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
04 4.45 281.00
10 Lukáš HoffmanLukáš Hoffman
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
04 4.36 266.00
11 Jaroslav SchovanecJaroslav Schovanec
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 4.31 257.00
12 Alexandr StankulovAlexandr Stankulov
ZŠ B. Hynka CvikovZŠ B. Hynka Cvikov
04 4.27 250.00
13 Petr LupoměskýPetr Lupoměský
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 4.24 245.00
14 Mirek DrapákMirek Drapák
ZŠ B. Hynka CvikovZŠ B. Hynka Cvikov
04 4.14 229.00
15 Michal TímaMichal Tíma
ZŠ B. Hynka CvikovZŠ B. Hynka Cvikov
04 4.10 222.00
16 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 4.10 222.00
17 Ondřej DaněkOndřej Daněk
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
03 4.05 214.00
18 Adam ReslerAdam Resler
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 4.02 209.00
19 Radim KyselaRadim Kysela
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 4.02 209.00
20 Michal WodwudMichal Wodwud
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 3.71 161.00
21 Štěpán LubasŠtěpán Lubas
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 3.60 145.00
Aleš ThumaAleš Thuma
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
03 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.13 595.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
01 5.10 587.00
3 Adéla FolprechtováAdéla Folprechtová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 4.98 554.00
4 Františka RappováFrantiška Rappová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 4.85 519.00
5 Karolína KořínkováKarolína Kořínková
ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 4.84 516.00
6 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 4.77 498.00
7 Sára ČihulováSára Čihulová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
03 4.75 492.00
8 Lucie StrnádkováLucie Strnádková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
02 4.49 426.00
9 Denisa UlrychováDenisa Ulrychová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
01 4.45 416.00
10 Gabriela MasaříkováGabriela Masaříková
ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 4.44 413.00
11 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
02 4.43 411.00
12 Barbora VanclováBarbora Vanclová
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
02 4.21 357.00
13 Klára HájkováKlára Hájková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
02 4.18 350.00
14 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 4.08 326.00
15 Eliška StřihavkováEliška Střihavková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 4.05 319.00
16 Helena ŠpachmanováHelena Špachmanová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
02 4.03 315.00
17 Jana KejmarováJana Kejmarová
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
01 4.01 310.00
18 Vendula BrožováVendula Brožová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
01 3.98 303.00
19 Anna SchwarzováAnna Schwarzová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 3.95 296.00
20 Lucie JechováLucie Jechová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 3.93 292.00
21 Pavlína SrbováPavlína Srbová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
03 3.90 285.00
22 Linda ZahradníkováLinda Zahradníková
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
03 3.84 272.00
Kateřina KolčováKateřina Kolčová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
03 DNS 0.00
Anna BudskáAnna Budská
ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
01 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.64 464.00
2 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.56 443.00
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 4.53 436.00
4 Simona TrnečkováSimona Trnečková
ZŠ Sportovní TanvaldZŠ Sportovní Tanvald
04 4.40 403.00
5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.31 381.00
6 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 4.20 355.00
7 Anna ČapkováAnna Čapková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.18 350.00
8 Aneta DusilováAneta Dusilová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.13 338.00
9 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 4.13 338.00
10 Barbora MařasováBarbora Mařasová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.08 326.00
11 Liliana KvětováLiliana Květová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 4.07 324.00
12 Pavlína MánkováPavlína Mánková
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
04 3.98 303.00
13 Johana NovotnáJohana Novotná
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 3.96 299.00
14 Adéla MislerováAdéla Mislerová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 3.88 281.00
15 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
04 3.80 263.00
16 Linda BělohlávkováLinda Bělohlávková
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 3.78 259.00
17 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
04 3.77 257.00
18 Lea AndrlováLea Andrlová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 3.73 248.00
19 Michaela SobotkováMichaela Sobotková
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
05 3.72 246.00
20 Šárka HruškováŠárka Hrušková
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
03 3.70 242.00
21 Kristýna RašováKristýna Rašová
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
04 3.68 237.00
22 Veronika FantováVeronika Fantová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 3.61 223.00
23 Viktorie ŠourkováViktorie Šourková
ZŠ Sportovní TanvaldZŠ Sportovní Tanvald
03 3.60 220.00
24 Vanesa MarkováVanesa Marková
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 3.54 208.00
25 Kristýna StolarzováKristýna Stolarzová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 3.45 190.00
26 Klára SochováKlára Sochová
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
05 3.27 155.00
27 Lucie KohlbergerováLucie Kohlbergerová
ZŠ Sportovní TanvaldZŠ Sportovní Tanvald
04 3.24 150.00
Celkem 27 závodníků