výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina

Třebíč (23. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 07.08 854.00
2 Matěj JindraMatěj Jindra 01 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 07.73 640.00
3 Jan FialaJan Fiala 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 07.82 613.00
4 Martin PřibylMartin Přibyl 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 08.00 560.00
5 Antonín VítekAntonín Vítek 01 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 08.15 517.00
6 Luboš HartlLuboš Hartl 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 08.41 447.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PřibylDominik Přibyl 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 07.65 665.00
2 Ondřej SnížekOndřej Snížek 01 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 07.76 631.00
3 Pavel MorongPavel Morong 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 07.78 625.00
4 Lukáš NovákLukáš Novák 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 08.25 489.00
5 Radim PechaRadim Pecha 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 08.37 457.00
6 Petr MazourekPetr Mazourek 01 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 08.40 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš OrtLukáš Ort 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 07.97 568.00
2 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 08.07 540.00
3 Martin VítůMartin Vítů 01 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 08.08 537.00
4 Matěj PelikánMatěj Pelikán 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 08.08 537.00
5 Lukáš KreuzLukáš Kreuz 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 08.33 468.00
6 Jakub GambaJakub Gamba 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 08.35 462.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ZezulaPavel Zezula 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 08.11 528.00
2 Stanislav NečasStanislav Nečas 04 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 08.13 523.00
3 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 08.17 511.00
4 Daniel TesařDaniel Tesař 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 08.26 487.00
5 David VránaDavid Vrána 03 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 08.67 381.00
6 Václav MajorVáclav Major 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 09.04 295.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 08.13 523.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 08.15 517.00
3 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 08.34 465.00
4 Philipp ThonigPhilipp Thonig 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 08.70 374.00
5 Tomáš BuličkaTomáš Bulička 03 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 08.83 343.00
6 Jan NguyenJan Nguyen 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 09.11 280.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PtáčekMartin Ptáček 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 08.56 408.00
2 Dominik FarkaDominik Farka 04 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 08.63 391.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 08.70 374.00
4 Miroslav BalnohaMiroslav Balnoha 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 08.75 362.00
5 Karel KuljaKarel Kulja 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 08.85 338.00
6 Jakub MrňaJakub Mrňa 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 09.41 220.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 08.11 815.00
2 Kristýna KoubskáKristýna Koubská 02 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 08.22 782.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 08.30 758.00
4 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 08.54 690.00
5 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.67 654.00
6 Simona JonášováSimona Jonášová 01 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.68 651.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MaškováNikol Mašková 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.88 597.00
2 Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.95 579.00
3 Eliška ŠvaříčkováEliška Švaříčková 01 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 09.16 526.00
4 Jana TomanováJana Tomanová 02 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 09.19 518.00
5 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 09.32 487.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PfefferováZuzana Pfefferová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 08.76 629.00
2 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.88 597.00
3 Kristýna RyčkováKristýna Ryčková 03 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 08.94 582.00
4 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 08.95 579.00
5 Karolína ČesnekováKarolína Česneková 01 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.11 538.00
6 Natálie VýbornáNatálie Výborná 02 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 09.62 417.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.26 770.00
2 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 08.68 651.00
3 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 08.73 637.00
4 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 08.74 635.00
5 Natálie BednářováNatálie Bednářová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 09.30 492.00
6 Kristýna EliášováKristýna Eliášová 04 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 09.46 454.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 08.83 610.00
2 Denisa NeprašováDenisa Neprašová 05 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 08.99 569.00
3 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.09 543.00
4 Natálie SommerováNatálie Sommerová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 09.57 428.00
5 Aneta BobkováAneta Bobková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 09.79 380.00
6 Rozárie BudigováRozárie Budigová 05 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 10.47 247.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 08.95 579.00
2 Jolana HradilováJolana Hradilová 04 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 09.08 546.00
3 Sabina KourkováSabina Kourková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.21 513.00
4 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 09.43 461.00
5 Adéla MolákováAdéla Moláková 05 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 09.67 406.00
Karolína SalcmanováKarolína Salcmanová 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč DNS 0.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 1:52.97 617.00
2 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 1:54.29 596.00
3 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 1:59.81 512.00
4 Zuzana DubováZuzana Dubová 04 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 2:03.20 463.00
5 Adéla JansíkováAdéla Jansíková 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 2:06.03 424.00
6 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:08.36 393.00
7 Amélie ŽdimerováAmélie Ždimerová 05 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 2:09.04 384.00
8 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:09.08 383.00
9 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2:26.28 192.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda SýkorováLinda Sýkorová 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 1:59.63 514.00
2 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2:02.94 466.00
3 Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová 04 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 2:06.36 419.00
4 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 2:07.69 401.00
5 Natálie SommerováNatálie Sommerová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 2:12.05 346.00
6 Kateřina NepustilováKateřina Nepustilová 05 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 2:12.10 345.00
7 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:12.37 342.00
8 Adéla HavlíčkováAdéla Havlíčková 05 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 2:13.95 323.00
9 Šárka PouvováŠárka Pouvová 03 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 2:16.90 289.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 2:30.90 682.00
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:37.18 606.00
3 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:40.57 566.00
4 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2:45.45 512.00
5 Eliška LinhartováEliška Linhartová 01 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 2:47.37 491.00
6 Zdislava HruškováZdislava Hrušková 03 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 2:48.07 484.00
7 Monika PiskováMonika Pisková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:53.25 430.00
8 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:00.21 363.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Soňa NekovářováSoňa Nekovářová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2:47.73 487.00
2 Veronika KývalováVeronika Kývalová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:59.83 367.00
3 Emma TalačováEmma Talačová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 3:00.66 359.00
4 Anna KudrfalcováAnna Kudrfalcová 02 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 3:01.05 355.00
5 Zoe GrznárováZoe Grznárová 02 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 3:04.95 321.00
6 Zuzana MelmukováZuzana Melmuková 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 3:07.66 297.00
7 Izabela SičováIzabela Sičová 01 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 3:19.35 206.00
Tereza LiškováTereza Lišková 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí DNS
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš SussenbekTomáš Sussenbek 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3:15.51 520.00
2 František OchFrantišek Och 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 3:16.08 515.00
3 David VránaDavid Vrána 03 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 3:20.96 474.00
4 Miroslav KakurMiroslav Kakur 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3:21.68 468.00
5 Jakub KorešJakub Koreš 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 3:21.74 467.00
6 Filip ŘádekFilip Řádek 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 3:24.47 445.00
7 Michal VytlačilMichal Vytlačil 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 3:30.18 399.00
8 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 3:43.38 303.00
9 Vojtěch NeubauerVojtěch Neubauer 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4:12.16 136.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PanskýJakub Panský 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 3:17.88 500.00
2 Stanislav ZachaStanislav Zacha 04 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 3:20.37 479.00
3 Adam KoubskýAdam Koubský 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 3:24.51 444.00
4 Adam PolanskýAdam Polanský 05 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 3:25.96 432.00
5 Zdeněk CoufalZdeněk Coufal 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 3:29.62 403.00
6 Vít KrálíkVít Králík 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3:33.33 375.00
7 René VytiskaRené Vytiska 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 3:39.81 328.00
8 Jan SvobodaJan Svoboda 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 3:45.39 289.00
Ondřej JanýrOndřej Janýr 03 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického DNS 0.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik FicalPatrik Fical 01 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 4:54.06 594.00
2 Matěj PelikánMatěj Pelikán 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 5:03.17 542.00
3 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 5:03.74 538.00
4 Martin KörberMartin Körber 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 5:08.68 511.00
5 Josef SmetanaJosef Smetana 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 5:11.95 493.00
6 Matyáš JanůMatyáš Janů 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 5:12.94 488.00
7 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 5:13.04 487.00
8 Daniel LacinaDaniel Lacina 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 5:15.60 473.00
9 Tomáš PachlTomáš Pachl 01 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 5:17.26 464.00
10 Martin RůžičkaMartin Růžička 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 5:19.42 453.00
11 Vít BrabenecVít Brabenec 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 5:24.87 425.00
12 Matěj JindraMatěj Jindra 01 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 5:25.44 422.00
13 David ŘíháčekDavid Říháček 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 5:28.42 407.00
14 David BrožDavid Brož 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 5:28.59 406.00
15 Tomáš TrtíkTomáš Trtík 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 5:30.61 396.00
16 Antonín VítekAntonín Vítek 01 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 5:30.96 395.00
17 Daniel VeselýDaniel Veselý 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 5:34.66 377.00
18 Lukáš MarekLukáš Marek 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 5:40.47 349.00
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Říháček, Švaříček, Morong, Dvorský Říháček, Švaříček, Morong, Dvorský 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 28.92 679.00
2 Ort, Marek, Vítek, Snížek Ort, Marek, Vítek, Snížek 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 29.26 652.00
3 Janák, Novák, Roháček, Gamba Janák, Novák, Roháček, Gamba 02 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 30.31 572.00
4 Pelikán, Mazourek, Osmík, Jindra Pelikán, Mazourek, Osmík, Jindra 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 30.41 564.00
Holada, Linhart, Libert, Hrobský Holada, Linhart, Libert, Hrobský 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov DQ 391.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fical, Přibyl, Přibyl, Vítů Fical, Přibyl, Přibyl, Vítů 01 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 29.60 625.00
2 Fiala, Fialka, Kreuz, Pecha Fiala, Fialka, Kreuz, Pecha 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 31.47 488.00
3 Vavera, Kozub, Lacina, Pachl Vavera, Kozub, Lacina, Pachl 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 31.92 458.00
4 Fiala, Kocur, Krpálek, Meczl Fiala, Kocur, Krpálek, Meczl 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 32.35 429.00
5 Körber, Martínek, Dvořák, Kolman Körber, Martínek, Dvořák, Kolman 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 32.41 425.00
6 Hartl, Smetana, Veselý, Doležal Hartl, Smetana, Veselý, Doležal 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 33.62 350.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rybnikář, Hobza, Iran, Pelant Rybnikář, Hobza, Iran, Pelant 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 30.98 523.00
2 Zedník, Bantianidis, Nečas, Ptáček Zedník, Bantianidis, Nečas, Ptáček 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 31.00 521.00
3 Matějka, Novák, Tesař Matějka, Novák, Tesař 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 31.14 511.00
4 Och, Digrin, Thonig, Zezula Och, Digrin, Thonig, Zezula 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 31.35 497.00
5 Major, Nguyen, Panský, Kulja Major, Nguyen, Panský, Kulja 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 35.19 262.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bulička, Dáňa, Farka, Vrána Bulička, Dáňa, Farka, Vrána 03 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 32.58 414.00
2 Lee, Martínek, Štancl, Králík Lee, Martínek, Štancl, Králík 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 32.78 401.00
3 Vytiska, Řehoř, Koubský, Balnoha Vytiska, Řehoř, Koubský, Balnoha 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 33.20 375.00
4 Vytlačil, Kunc, Polanský, Řádek Vytlačil, Kunc, Polanský, Řádek 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 34.38 306.00
5 Beránek, Svoboda, Koreš, Mrňa Beránek, Svoboda, Koreš, Mrňa 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 34.39 305.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Niederlová, Jurková, Teplanová, Bartoňková Niederlová, Jurková, Teplanová, Bartoňková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 32.12 727.00
2 Jonášová, Mašková, Česneková, Štorková Jonášová, Mašková, Česneková, Štorková 01 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 32.29 715.00
3 Švaříčková, Ryčková, Kousalová, Smolíková Švaříčková, Ryčková, Kousalová, Smolíková 01 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 32.39 708.00
4 Bajerová, Zmrhalová, Strnadová, Rašovská Bajerová, Zmrhalová, Strnadová, Rašovská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 33.51 629.00
5 Tomanová, Výborná, Šedivá, Koubská Tomanová, Výborná, Šedivá, Koubská 02 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 34.32 575.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bažoutová, Nekovářová, Ondráčková, Žemličková Bažoutová, Nekovářová, Ondráčková, Žemličková 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 32.85 675.00
2 Kývalová, Březnová, Dohnalová, Kloudová Kývalová, Březnová, Dohnalová, Kloudová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 35.31 512.00
3 Jonášová, Kučerová, Bohuňková, Valová Jonášová, Kučerová, Bohuňková, Valová 01 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 36.03 468.00
4 Melmuková, Honzlová, Skotalová, Prokůpková Melmuková, Honzlová, Skotalová, Prokůpková 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 36.69 429.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jeřábková, Kourková, Mikešová, Kosielská Jeřábková, Kourková, Mikešová, Kosielská 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 33.04 662.00
2 Dvořáčková, Humlíčková, Střešňáková, Hradilová Dvořáčková, Humlíčková, Střešňáková, Hradilová 05 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 33.95 600.00
3 Guričová, Mužíková, Kopicová, Krejčí Guričová, Mužíková, Kopicová, Krejčí 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 34.69 551.00
4 Ježková, Keliarová, Fialová, Dudešková Ježková, Keliarová, Fialová, Dudešková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 35.34 510.00
5 Bednářová, Jansíková, Sommerová, Vondrová Bednářová, Jansíková, Sommerová, Vondrová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 36.44 444.00
Nevrklová, Moláková, Kvášová, Dubová Nevrklová, Moláková, Kvášová, Dubová 04 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmilová, Krátká, Hekrlová, Valentová Ludmilová, Krátká, Hekrlová, Valentová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 34.94 535.00
2 Pouvová, Eliášová, Levová, Neprašová Pouvová, Eliášová, Levová, Neprašová 03 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 35.30 513.00
3 Ždimerová, Sýkorová, Šlapničková, Tomášková Ždimerová, Sýkorová, Šlapničková, Tomášková 05 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 35.96 472.00
4 Dvořáková, Bobková, Solařová, Rozmahelová Dvořáková, Bobková, Solařová, Rozmahelová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 36.21 457.00
5 Budigová, Stoklasová, Chodilová, Nepustilová Budigová, Stoklasová, Chodilová, Nepustilová 05 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 37.07 408.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej SnížekOndřej Snížek
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
01 1.64 496.00
2 Filip ŠtěpánFilip Štěpán
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 1.60 464.00
3 Jakub GambaJakub Gamba
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
01 1.56 434.00
4 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
01 1.56 434.00
5= Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
02 1.56 434.00
5= Matyáš JanůMatyáš Janů
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
02 1.56 434.00
7 Martin KocurMartin Kocur
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
01 1.56 434.00
8 Dominik KozubDominik Kozub
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
02 1.56 434.00
9= Aleš FialkaAleš Fialka
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
02 1.52 404.00
9= Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 1.52 404.00
11 Pavel MorongPavel Morong
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
02 1.52 404.00
12 Vít HoladaVít Holada
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 1.52 404.00
13 Aleš VaveraAleš Vavera
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
02 1.48 374.00
14 Martin RoháčekMartin Roháček
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
02 1.48 374.00
15 Martin VítůMartin Vítů
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
01 1.48 374.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip IranFilip Iran
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 1.56 434.00
2 Jakub NovákJakub Novák
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 1.52 404.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 1.48 374.00
4= Matěj DáňaMatěj Dáňa
ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického
03 1.48 374.00
4= Kyryl FrechkaKyryl Frechka
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
04 1.48 374.00
6 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
03 1.44 345.00
7 František OchFrantišek Och
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 1.40 317.00
8 Lukáš FilaLukáš Fila
ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického
04 1.40 317.00
9 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
04 1.36 290.00
10 Athanasios BantianidisAthanasios Bantianidis
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
03 1.36 290.00
11 Adam BalounAdam Baloun
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 1.32 263.00
12 Adam ŘehořAdam Řehoř
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
03 1.32 263.00
13 Michal VytlačilMichal Vytlačil
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
03 1.32 263.00
14 Filip DigrinFilip Digrin
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 1.32 263.00
15= Vojtěch PelantVojtěch Pelant
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 1.28 237.00
15= Jan SvobodaJan Svoboda
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 1.28 237.00
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 1.52 644.00
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
02 1.48 599.00
3 Klára KousalováKlára Kousalová
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
03 1.44 555.00
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.44 555.00
5= Soňa NekovářováSoňa Nekovářová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 1.40 512.00
5= Tereza JonášováTereza Jonášová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
01 1.40 512.00
5= Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.40 512.00
8 Nikola KloudováNikola Kloudová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.40 512.00
9 Kateřina MarkováKateřina Marková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 1.36 470.00
10 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 1.32 429.00
11= Simona JonášováSimona Jonášová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
01 1.32 429.00
11= Denisa ČejkováDenisa Čejková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 1.32 429.00
13 Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
01 1.32 429.00
14 Nela BohuňkováNela Bohuňková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.28 389.00
15 Barbora HonzlováBarbora Honzlová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
02 1.24 350.00
16 Michaela JurkováMichaela Jurková
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
01 1.20 312.00
Eliška LinhartováEliška Linhartová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
01 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 1.42 534.00
2 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
05 1.42 534.00
3 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 1.34 449.00
4 Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
03 1.34 449.00
5 Jana FialováJana Fialová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 1.30 409.00
6 Nikola FerdováNikola Ferdová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 1.30 409.00
7 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 1.26 369.00
8 Tereza PolákováTereza Poláková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 1.26 369.00
9 Barbora LevováBarbora Levová
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
05 1.26 369.00
10 Ester DvořákováEster Dvořáková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 1.26 369.00
11 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 1.26 369.00
12= Kateřina NepustilováKateřina Nepustilová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
05 1.22 331.00
12= Linda SýkorováLinda Sýkorová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 1.22 331.00
14 Valentýna SolařováValentýna Solařová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 1.22 331.00
15 Agáta ValentováAgáta Valentová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 1.22 331.00
16 Šárka PouvováŠárka Pouvová
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
03 1.18 293.00
17 Kateřina VorálkováKateřina Vorálková
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
04 1.14 257.00
Jarmila ŠlapničkováJarmila Šlapničková
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
05 DNS 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
01 6.20 630.00
2 Martin RoháčekMartin Roháček
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
01 5.41 463.00
3 Martin PřibylMartin Přibyl
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 5.30 441.00
4 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 5.11 404.00
5 David ŘíháčekDavid Říháček
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
02 5.05 392.00
6 Lukáš OrtLukáš Ort
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 4.98 378.00
7 Jan FialaJan Fiala
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
01 4.97 377.00
8 Petr MazourekPetr Mazourek
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
01 4.91 365.00
9 Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
02 4.90 363.00
10 Martin KocurMartin Kocur
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
01 4.79 343.00
11 Vít JanákVít Janák
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
02 4.76 337.00
12 Jakub KolmanJakub Kolman
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 4.72 330.00
13 Tomáš PachlTomáš Pachl
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
01 4.69 324.00
14 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
01 4.62 312.00
15 Aleš FialkaAleš Fialka
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
02 4.60 308.00
16 Petr PavelPetr Pavel
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
01 4.55 299.00
17 Lukáš KreuzLukáš Kreuz
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
01 4.54 297.00
Dominik PřibylDominik Přibyl
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KuncOndřej Kunc
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
03 4.88 360.00
2 Filip IranFilip Iran
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 4.87 358.00
3 Pavel ZezulaPavel Zezula
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
03 4.75 335.00
4 Dominik FarkaDominik Farka
ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického
04 4.66 319.00
5 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 4.60 308.00
6 Stanislav NečasStanislav Nečas
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
04 4.54 297.00
7 Daniel TesařDaniel Tesař
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 4.53 295.00
8 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 4.48 287.00
9 Martin PtáčekMartin Ptáček
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
03 4.47 285.00
10 Tomáš BuličkaTomáš Bulička
ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického
03 4.24 245.00
11 Adam ŘehořAdam Řehoř
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
03 4.13 227.00
12 Matyáš NerudaMatyáš Neruda
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 4.12 225.00
13 Vojtěch PelantVojtěch Pelant
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 4.11 224.00
14 Jan NguyenJan Nguyen
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 4.10 222.00
15 Tobiáš BeránekTobiáš Beránek
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 3.88 187.00
16 Karel KuljaKarel Kulja
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 3.77 170.00
17 Adam KoubskýAdam Koubský
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 3.68 156.00
Ondřej JanýrOndřej Janýr
ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického
03 DNS 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 5.23 623.00
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 4.81 508.00
3 Nikol MaškováNikol Mašková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 4.64 464.00
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 4.63 461.00
5 Kristýna KoubskáKristýna Koubská
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
02 4.50 428.00
6 Adéla KývalováAdéla Kývalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 4.33 386.00
7 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
01 4.29 376.00
8 Adéla BajerováAdéla Bajerová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 4.24 364.00
9 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 4.22 359.00
10 Markéta VálkováMarkéta Válková
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
02 4.17 347.00
11 Kristýna RyčkováKristýna Ryčková
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
03 4.17 347.00
12 Sára StrnadováSára Strnadová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 4.08 326.00
13 Hana KučerováHana Kučerová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 4.08 326.00
14 Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 4.02 312.00
15 Eliška ŠvaříčkováEliška Švaříčková
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
01 3.91 287.00
16 Jana TomanováJana Tomanová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
02 3.73 248.00
17 Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
01 3.58 216.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 5.39 668.00
2 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 4.83 514.00
3 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 4.41 406.00
4 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 4.36 393.00
5 Denisa NeprašováDenisa Neprašová
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
05 4.28 374.00
6 Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
03 4.25 367.00
7 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 4.23 362.00
8 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
05 4.19 352.00
9 Denisa VondrováDenisa Vondrová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
04 3.99 306.00
10 Zuzana DubováZuzana Dubová
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
04 3.98 303.00
11 Barbora LevováBarbora Levová
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
05 3.79 261.00
12 Amélie ŽdimerováAmélie Ždimerová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
05 3.70 242.00
13 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 3.66 233.00
14 Adéla JansíkováAdéla Jansíková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 3.65 231.00
15 Agáta ValentováAgáta Valentová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 3.63 227.00
16 Adéla HenzlováAdéla Henzlová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 3.58 216.00
17 Johanka ChodilováJohanka Chodilová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
04 3.40 180.00
Aneta BobkováAneta Bobková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 DNS 0.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LiškováTereza Lišková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 09.54 499.00
2 Denisa ČejkováDenisa Čejková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 09.44 493.00
3 Amálie DvořákováAmálie Dvořáková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 09.25 480.00
4 Michaela NiederlováMichaela Niederlová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 08.32 420.00
5 Renata ValováRenata Valová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 08.15 409.00
6 Lenka DohnalováLenka Dohnalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 07.76 384.00
7 Michaela JurkováMichaela Jurková
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
01 07.76 384.00
8 Klára KousalováKlára Kousalová
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
03 07.54 370.00
9 Adéla KývalováAdéla Kývalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 07.50 367.00
10 Lenka MašejováLenka Mašejová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 07.36 358.00
11 Barbora HonzlováBarbora Honzlová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
02 06.89 328.00
12 Miloslava JordánováMiloslava Jordánová
ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice
02 06.83 324.00
13 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 06.72 317.00
14 Zuzana PfefferováZuzana Pfefferová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 06.66 313.00
15 Izabela SičováIzabela Sičová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
01 05.76 256.00
16 Karolína NečadováKarolína Nečadová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
02 05.49 239.00
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim PechaRadim Pecha
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
01 13.00 667.00
2 Milan DoležalMilan Doležal
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
01 12.37 629.00
3 Dominik KrmášekDominik Krmášek
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
02 11.80 594.00
4 Marcel AlbiniMarcel Albini
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
01 11.52 577.00
5 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
01 11.24 560.00
6 Petr MelicharPetr Melichar
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
01 11.22 559.00
7 Jan NovákJan Novák
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 10.80 534.00
8 Vojtěch ŠkeříkVojtěch Škeřík
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
03 10.61 522.00
9 Lukáš LiberLukáš Liber
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
01 10.51 516.00
10 Aleš VaveraAleš Vavera
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
02 10.37 508.00
11 Luboš HartlLuboš Hartl
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
01 10.32 505.00
12 Viktor LanghansViktor Langhans
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
01 09.88 478.00
13 Václav FialaVáclav Fiala
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
01 09.43 451.00
14 Josef SmetanaJosef Smetana
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
01 09.37 448.00
15 Jakub MartínekJakub Martínek
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
01 08.95 423.00
16 Marek LukášMarek Lukáš
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 08.70 408.00
Celkem 16 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj PelikánMatěj Pelikán 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 1643
2 Lukáš OrtLukáš Ort 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 1598
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 1484
4 Jan FialaJan Fiala 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 1478
5 Patrik FicalPatrik Fical 01 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1219
6 Ondřej SnížekOndřej Snížek 01 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 1127
7 David ŘíháčekDavid Říháček 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 1071
8 Martin PřibylMartin Přibyl 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1001
9 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0972
10 Matyáš JanůMatyáš Janů 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0922
11 Vít JanákVít Janák 02 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0909
12 Jakub GambaJakub Gamba 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0896
13 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0808
14 Jakub LacinaJakub Lacina 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0797
15 Aleš FialkaAleš Fialka 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0712
16 Radim PechaRadim Pecha 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0667
17 Dominik PřibylDominik Přibyl 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0665
18 Matěj JindraMatěj Jindra 01 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0640
19 Milan DoležalMilan Doležal 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0629
20 Pavel MorongPavel Morong 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0625
21 Dominik KrmášekDominik Krmášek 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0594
22 Marcel AlbiniMarcel Albini 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0577
23 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0560
24 Petr MelicharPetr Melichar 01 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0559
25 Jan NovákJan Novák 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0534
26 Vojtěch ŠkeříkVojtěch Škeřík 03 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0522
27 Martin KörberMartin Körber 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0511
28 Aleš VaveraAleš Vavera 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0508
29 Luboš HartlLuboš Hartl 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0505
30 Josef SmetanaJosef Smetana 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0493
31 Lukáš NovákLukáš Novák 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0489
32 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0487
33 Viktor LanghansViktor Langhans 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0478
34 Daniel LacinaDaniel Lacina 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0473
35 Lukáš KreuzLukáš Kreuz 01 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0468
36 Filip ŠtěpánFilip Štěpán 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0464
37 Tomáš PachlTomáš Pachl 01 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0464
38 Martin RoháčekMartin Roháček 01 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0463
39 Martin RůžičkaMartin Růžička 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0453
40 Dominik KozubDominik Kozub 02 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0434
41 Martin KocurMartin Kocur 01 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0434
42 Vít BrabenecVít Brabenec 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0425
43 Jakub MartínekJakub Martínek 01 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0423
44 Vít HoladaVít Holada 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0404
45 Antonín VítekAntonín Vítek 01 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0395
46 Martin RoháčekMartin Roháček 02 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0374
47 Petr MazourekPetr Mazourek 01 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0365
48 Jakub KolmanJakub Kolman 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0330
Celkem 48 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1463
2 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 1389
3 František OchFrantišek Och 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 1329
4 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 1284
5 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0905
6 Pavel ZezulaPavel Zezula 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0863
7 David VránaDavid Vrána 03 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 0855
8 Stanislav NečasStanislav Nečas 04 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0820
9 Miroslav KakurMiroslav Kakur 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0814
10 Filip IranFilip Iran 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0792
11 Daniel TesařDaniel Tesař 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0782
12 Jakub PanskýJakub Panský 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0745
13 Matěj DáňaMatěj Dáňa 03 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 0715
14 Dominik FarkaDominik Farka 04 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 0710
15 Philipp ThonigPhilipp Thonig 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0662
16 Tomáš BuličkaTomáš Bulička 03 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 0659
17 Athanasios BantianidisAthanasios Bantianidis 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0627
18 Filip DigrinFilip Digrin 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0594
19 Lukáš FilaLukáš Fila 04 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 0579
20 Václav MajorVáclav Major 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0557
21 Jan SvobodaJan Svoboda 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0526
22 Tomáš SussenbekTomáš Sussenbek 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0520
23 Stanislav ZachaStanislav Zacha 04 ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 0479
24 Jakub KorešJakub Koreš 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0467
25 Filip ŘádekFilip Řádek 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0445
26 Adam KoubskýAdam Koubský 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0444
27 Adam PolanskýAdam Polanský 05 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0432
28 Jakub NovákJakub Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0404
29 Zdeněk CoufalZdeněk Coufal 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0403
30 Kyryl FrechkaKyryl Frechka 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0374
31 Ondřej KuncOndřej Kunc 03 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0360
32 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0360
33 Karel KuljaKarel Kulja 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0338
34 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0290
35 Přemysl BrabecPřemysl Brabec 04 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0276
36 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0269
37 Adam BalounAdam Baloun 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0263
38 Adam ŘehořAdam Řehoř 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0227
39 Matyáš NerudaMatyáš Neruda 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0225
40 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0224
41 Jan NguyenJan Nguyen 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0222
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 63.36 423.00
2 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 60.06 394.00
3 Jakub MartínekJakub Martínek
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
04 56.09 360.00
4 Miroslav KakurMiroslav Kakur
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 54.46 346.00
5 Matěj DáňaMatěj Dáňa
ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického
03 53.91 341.00
6 Athanasios BantianidisAthanasios Bantianidis
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
03 53.37 337.00
7 Filip DigrinFilip Digrin
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 52.71 331.00
8 Jakub DřímalJakub Dřímal
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 49.83 306.00
9 Philipp ThonigPhilipp Thonig
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
03 47.68 288.00
10 René VytiskaRené Vytiska
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
03 47.17 284.00
11 Přemysl BrabecPřemysl Brabec
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
04 46.20 276.00
12 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
04 45.41 269.00
13 Matěj KaplanMatěj Kaplan
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
04 44.79 264.00
14 Lukáš FilaLukáš Fila
ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického
04 44.58 262.00
15 Jakub PanskýJakub Panský
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
04 42.54 245.00
16 Filip NguyenFilip Nguyen
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 36.78 198.00
17 Stanislav ZachaStanislav Zacha
ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického
04 36.38 195.00
18 Adam BalounAdam Baloun
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 34.88 182.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2113
2 Simona JonášováSimona Jonášová 01 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1795
3 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1744
4 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 1572
5 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 1357
6 Jana TomanováJana Tomanová 02 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 1341
7 Kristýna KoubskáKristýna Koubská 02 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 1210
8 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 1198
9 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1118
10 Nikol MaškováNikol Mašková 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1061
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1016
12 Soňa NekovářováSoňa Nekovářová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0999
13 Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0956
14 Zuzana PfefferováZuzana Pfefferová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0942
15 Kristýna RyčkováKristýna Ryčková 03 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 0929
16 Klára KousalováKlára Kousalová 03 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 0925
17 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0925
18 Eliška OndráčkováEliška Ondráčková 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0829
19 Eliška ŠvaříčkováEliška Švaříčková 01 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 0708
20 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0682
21 Barbora HonzlováBarbora Honzlová 02 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0678
22 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0654
23 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0512
24 Tereza LiškováTereza Lišková 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0499
25 Denisa ČejkováDenisa Čejková 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0493
26 Eliška LinhartováEliška Linhartová 01 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0491
27 Zdislava HruškováZdislava Hrušková 03 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 0484
28 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0470
29 Monika PiskováMonika Pisková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0430
30 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 02 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0429
31 Tereza ŠediváTereza Šedivá 01 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0429
32 Renata ValováRenata Valová 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0409
33 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0386
34 Lenka DohnalováLenka Dohnalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0384
35 Michaela JurkováMichaela Jurková 01 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 0384
36 Veronika KývalováVeronika Kývalová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0367
37 Emma TalačováEmma Talačová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0359
38 Lenka MašejováLenka Mašejová 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0358
39 Anna KudrfalcováAnna Kudrfalcová 02 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 0355
40 Markéta VálkováMarkéta Válková 02 ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 0347
41 Zuzana MelmukováZuzana Melmuková 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0297
42 Izabela SičováIzabela Sičová 01 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0256
Celkem 42 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrejčíLucie Krejčí
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 49.80 477.00
2 Eliška EšnerováEliška Ešnerová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
04 47.88 453.00
3 Kateřina VorálkováKateřina Vorálková
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
04 45.84 427.00
4 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 44.69 413.00
5 Kateřina SkálováKateřina Skálová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
03 44.50 411.00
6 Johanka ChodilováJohanka Chodilová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
04 44.38 409.00
7 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 43.96 404.00
8 Tamara JežkováTamara Ježková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 40.64 363.00
9 Natálie PoděbradskáNatálie Poděbradská
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 37.98 331.00
10 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 37.28 322.00
11 Lucie LukešováLucie Lukešová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk...
05 36.18 309.00
12 Eliška LudmilováEliška Ludmilová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 35.15 296.00
13 Leona KvášováLeona Kvášová
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
05 33.93 282.00
14 Sabina KourkováSabina Kourková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 33.50 277.00
15 Adéla NevrklováAdéla Nevrklová
ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30
04 31.93 258.00
16 Anna RadilováAnna Radilová
ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec
04 29.94 234.00
17 Jolana HradilováJolana Hradilová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
04 27.32 204.00
18 Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
04 23.50 160.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 1778
2 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1611
3 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková 05 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 1486
4 Natálie BednářováNatálie Bednářová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 1470
5 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1438
6 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 1231
7 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 1165
8 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 1114
9 Denisa NeprašováDenisa Neprašová 05 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 0943
10 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0885
11 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0862
12 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0854
13 Linda SýkorováLinda Sýkorová 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0845
14 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0835
15 Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková 03 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 0816
16 Šárka PouvováŠárka Pouvová 03 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 0806
17 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0766
18 Zuzana DubováZuzana Dubová 04 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 0766
19 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0762
20 Jolana HradilováJolana Hradilová 04 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 0750
21 Adéla JansíkováAdéla Jansíková 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0655
22 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0512
23 Tamara JežkováTamara Ježková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0510
24 Kristýna EliášováKristýna Eliášová 04 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 0454
25 Kateřina VorálkováKateřina Vorálková 04 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 0427
26 Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová 04 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 0419
27 Kateřina SkálováKateřina Skálová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0411
28 Johanka ChodilováJohanka Chodilová 04 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 0409
29 Jana FialováJana Fialová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 0409
30 Nikola FerdováNikola Ferdová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0409
31 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0393
32 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0383
33 Aneta BobkováAneta Bobková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0380
34 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0369
35 Barbora LevováBarbora Levová 05 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 0369
36 Natálie PoděbradskáNatálie Poděbradská 04 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0331
37 Adéla HavlíčkováAdéla Havlíčková 05 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 0323
38 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0322
39 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0296
40 Leona KvášováLeona Kvášová 05 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 0282
41 Amélie ŽdimerováAmélie Ždimerová 05 ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 0242
Celkem 41 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Benešova Třebíč ZŠ Benešova Třebíč ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 6077
2 Základní Škola Pacov Základní Škola Pacov Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 5677
3 ZŠ Komenského 2 ZŠ Komenského 2 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 5445
4 Základní škola Otokara Březiny Počátky Základní škola Otokara Březiny Počátky Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 5370
5 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 5297
6 ZŠ TŘEŠŤ ZŠ TŘEŠŤ ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 5183
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola v Jemnici Základní škola v Jemnici Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 4538
2 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4377
3 ZŠ Komenského 2 ZŠ Komenského 2 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 4349
4 ZŠ Hálkova , Humpolec ZŠ Hálkova , Humpolec ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 4119
5 ZŠ Jihlava, Rošického ZŠ Jihlava, Rošického ZŠ Jihlava, RošickéhoZŠ Jihlava, Rošického 3997
6 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 3312
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Chotěboř Gymnázium Chotěboř Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5839
2 Gymnázium Velké Meziříčí Gymnázium Velké Meziříčí Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 5702
3 ZŠ TGM Třebíč ZŠ TGM Třebíč ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 5666
4 ZŠ Okříšky ZŠ Okříšky ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5493
5 ZŠ a MŠ Brtnice ZŠ a MŠ Brtnice ZŠ a MŠ BrtniceZŠ a MŠ Brtnice 5489
6 ZŠ Hálkova , Humpolec ZŠ Hálkova , Humpolec ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 4702
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Okříšky ZŠ Okříšky ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5221
2 Gymnázium Nové Město na Moravě Gymnázium Nové Město na Moravě Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 5111
3 ZŠ Hálkova , Humpolec ZŠ Hálkova , Humpolec ZŠ Hálkova , HumpolecZŠ Hálkova , Humpolec 5072
4 ZŠ Benešova Třebíč ZŠ Benešova Třebíč ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 5030
5 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod Wolk... 4684
6 ZŠ Jihlava Kollárova 30 ZŠ Jihlava Kollárova 30 ZŠ Jihlava Kollárova 30ZŠ Jihlava Kollárova 30 4370
Celkem 6 závodníků