výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Olomoucký kraj

Olomouc (23. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.51 710.00
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.56 694.00
3 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 07.57 690.00
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 07.59 684.00
5 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.78 625.00
6 Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.12 525.00
7 Tomáš KulíšekTomáš Kulíšek 02 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 08.24 492.00
8 Jakub TáborskýJakub Táborský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.25 489.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KozákVáclav Kozák 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 07.92 583.00
2 IVAN NOVÁKIVAN NOVÁK 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.09 534.00
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 08.25 489.00
4 Aleš CaletkaAleš Caletka 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 08.26 487.00
5 Dominik SměšnýDominik Směšný 02 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 08.37 457.00
6 Tomáš VojtěchovskýTomáš Vojtěchovský 02 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 08.87 333.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 07.73 640.00
2 Tadeáš BohmTadeáš Bohm 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 07.87 598.00
3 Lukáš ČechákLukáš Čechák 03 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 08.20 503.00
4 Jakub GodlaJakub Godla 01 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 08.24 492.00
5 ADAM HRBEKADAM HRBEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.32 470.00
6 Jiří GáborJiří Gábor 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 08.47 431.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.05 545.00
2 Jiří KaralaJiří Karala 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 08.19 506.00
5 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 08.57 406.00
6 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 08.98 309.00
7 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 08.98 309.00
3= Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.53 416.00
3= Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.53 416.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlákMartin Sedlák 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.23 495.00
2 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 08.41 447.00
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 08.57 406.00
4 Jan LýznarJan Lýznar 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.58 403.00
5 Lukáš BrezniakLukáš Brezniak 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 08.61 396.00
6 Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 08.89 329.00
7 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.96 313.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 08.20 788.00
2 Kubíčková EvaKubíčková Eva 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 08.31 755.00
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.37 738.00
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 08.60 673.00
5 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 08.62 667.00
6 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 08.68 651.00
7 Kolářová AnnaKolářová Anna 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 08.72 640.00
8 Šišková TerezaŠišková Tereza 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 08.79 621.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.61 670.00
2 Vendula VenclováVendula Venclová 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 08.62 667.00
3 Markéta MachováMarkéta Machová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 08.78 624.00
4 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.80 618.00
5 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 08.90 592.00
6 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.11 538.00
Tereza MarkováTereza Marková 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 DNS 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.82 613.00
2 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.91 589.00
3 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 09.02 561.00
4 Karolína PorvolováKarolína Porvolová 01 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 09.04 556.00
5 Kristýna MacháčováKristýna Macháčová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 09.27 499.00
6 Lenka RyšaváLenka Ryšavá 01 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 09.57 428.00
7 Agáta KněžkováAgáta Kněžková 03 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 09.68 404.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 08.61 670.00
2 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 08.68 651.00
3 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 08.76 629.00
4 Tereza BílkováTereza Bílková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.81 616.00
5 Julie PoláškováJulie Polášková 05 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 08.82 613.00
6 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 09.14 531.00
7 Eliška HradečnáEliška Hradečná 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 09.19 518.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 08.90 592.00
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 09.10 541.00
3 Amálie OrálováAmálie Orálová 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 09.19 518.00
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 09.19 518.00
5 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 09.35 480.00
6 Lucie KollorosováLucie Kollorosová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 09.40 468.00
7 Veronika LakomáVeronika Lakomá 03 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 09.44 458.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.74 635.00
2 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 08.84 608.00
3 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 09.06 551.00
4 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 09.39 470.00
5 Radka SchubertováRadka Schubertová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 09.58 426.00
6 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 09.76 386.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola LinhartováNikola Linhartová 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1:56.37 563.00
2 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1:59.52 516.00
3 Kateřina KošťálkováKateřina Košťálková 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 1:59.98 509.00
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:00.27 505.00
5 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:02.38 474.00
6 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:02.51 472.00
7 Ivana PospíšilováIvana Pospíšilová 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 2:02.84 468.00
8 Magdalena KuncováMagdalena Kuncová 04 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 2:05.58 430.00
9 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 2:06.45 418.00
10 Lucie KročováLucie Kročová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2:06.88 412.00
Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov DNS 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva PopelkováEva Popelková 03 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 2:03.84 454.00
2 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2:07.82 400.00
3 Tereza BartlováTereza Bartlová 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 2:07.95 398.00
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2:08.00 397.00
5 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:09.40 379.00
6 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:10.79 361.00
7 Tereza KasparováTereza Kasparová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 2:11.09 358.00
8 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2:13.98 322.00
9 Veronika VenclováVeronika Venclová 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 2:15.52 304.00
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2:15.77 301.00
11 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 2:18.41 272.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:34.48 638.00
2 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:36.76 611.00
3 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 2:42.22 548.00
4 Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 2:43.79 530.00
5 Gabriela HermélyGabriela Hermély 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 2:44.48 523.00
6 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 2:46.18 504.00
7 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:47.04 495.00
8 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 2:47.05 495.00
9 Aneta PoláškováAneta Polášková 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 2:55.80 405.00
10 Simona BlahováSimona Blahová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2:59.64 369.00
Barbora PavlasováBarbora Pavlasová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk DNS 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Levková TerezaLevková Tereza 01 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2:43.35 535.00
2 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:49.56 468.00
3 Merhautová AlenaMerhautová Alena 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2:49.74 466.00
4 Markéta MachováMarkéta Machová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2:51.57 447.00
5 Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 01 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:52.94 434.00
6 Žochová BarboraŽochová Barbora 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 3:01.27 353.00
7 Kristýna MacháčováKristýna Macháčová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3:12.39 259.00
8 Andrea PalinkováAndrea Palinková 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 3:14.42 243.00
9 Eliška PoláchováEliška Poláchová 01 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 3:16.17 230.00
10 Tereza ŠkodováTereza Škodová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 3:17.68 218.00
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 3:17.28 505.00
2 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3:21.45 469.00
3 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3:21.97 465.00
4 Šimon TibitanzlŠimon Tibitanzl 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3:23.91 449.00
5 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 3:33.09 377.00
6 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 3:33.86 371.00
7 Milan KeprtMilan Keprt 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 3:34.44 367.00
8 Martin SloukaMartin Slouka 03 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 3:35.43 359.00
9 Tomáš PobořilTomáš Pobořil 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3:37.16 347.00
10 Lukáš MáčalaLukáš Máčala 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:38.82 335.00
11 Radek RozložníkRadek Rozložník 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:41.12 318.00
12 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 3:43.06 305.00
13 Daniel IndraDaniel Indra 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3:43.14 304.00
14 Vojtěch VágnerVojtěch Vágner 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:51.98 247.00
15 Robin StrykRobin Stryk 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5:38.77 0.00
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4:39.25 685.00
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4:42.31 666.00
3 Krištof ŠpatnýKrištof Špatný 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4:45.35 647.00
4 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:48.30 629.00
5 TOMÁŠ HANÁKTOMÁŠ HANÁK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4:56.03 583.00
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5:00.15 559.00
7 ADAM HRBEKADAM HRBEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5:02.65 545.00
8 Jakub GodlaJakub Godla 01 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 5:03.68 539.00
9 Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:05.12 531.00
10 Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5:06.14 525.00
11 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 5:06.70 522.00
12 Michal MalíkMichal Malík 02 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 5:08.49 512.00
13 SAMUEL SAMEKSAMUEL SAMEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5:19.07 455.00
14 Jakub HaraštaJakub Harašta 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 5:19.50 453.00
15 Filip JílekFilip Jílek 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:22.03 440.00
16 Aleš CaletkaAleš Caletka 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 5:23.78 431.00
17 Filip JančíkFilip Jančík 01 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 5:26.25 418.00
18 Ondřej HandlOndřej Handl 03 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 5:32.75 386.00
19 Michal NevěřilMichal Nevěřil 01 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 5:36.04 370.00
Jiří GáborJiří Gábor 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk DNS 0.00
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop, Nevrla, Horák, Lawson Prokop, Nevrla, Horák, Lawson 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 28.13 744.00
2 Bohm, Ulehla, Caletka, Kolomazník Bohm, Ulehla, Caletka, Kolomazník 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 28.70 697.00
3 Dohnal, Grégr, Grégr, Lenhart Dohnal, Grégr, Grégr, Lenhart 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 29.15 661.00
4 HANÁK, HRBEK, KROČEK, NOVÁK HANÁK, HRBEK, KROČEK, NOVÁK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 30.20 580.00
5 Kábrt, Kulíšek, Nevřela, Sztwiorok Kábrt, Kulíšek, Nevřela, Sztwiorok 01 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 30.55 554.00
6 Godla, Jančík, Mareš, Stružka Godla, Jančík, Mareš, Stružka 01 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 30.64 547.00
7 Kozák, Sadil, Směšný, Táborský Kozák, Sadil, Směšný, Táborský 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 31.22 506.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gábor, Hájek, Tesař, Václavik Gábor, Hájek, Tesař, Václavik 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 31.37 495.00
2 POVÝŠIL, ROCHOVANSKÝ, ŘEZNÍČEK, SAMEK POVÝŠIL, ROCHOVANSKÝ, ŘEZNÍČEK, SAMEK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 32.02 451.00
3 Bednarský, Šindler, Štrbík, Štrpka Bednarský, Šindler, Štrbík, Štrpka 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 32.03 450.00
4 Čechák, Handl, Malík, Nevěřil Čechák, Handl, Malík, Nevěřil 03 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 32.98 389.00
5 Foldyna, Harašta, Koňařík, Vojtěchovský Foldyna, Harašta, Koňařík, Vojtěchovský 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 33.09 382.00
Kolář, Kocourek, Raclavský, Galus Kolář, Kocourek, Raclavský, Galus 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 DNS 0.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Míček, Trojek, Punge, Houšťava Míček, Trojek, Punge, Houšťava 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 32.51 419.00
2 Kolomazník, Máčala, Rozložník, Sedlák Kolomazník, Máčala, Rozložník, Sedlák 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 32.65 410.00
3 Brulík, Holinka, Novotný, Slouka Brulík, Holinka, Novotný, Slouka 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 33.59 351.00
4 Blabla, Brezniak, Hriník, Karala Blabla, Brezniak, Hriník, Karala 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 34.06 324.00
5 Oplocký, Matušík, Hošťálek, Khýr Oplocký, Matušík, Hošťálek, Khýr 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 34.07 323.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koblížek, Indra, Slavíček, Kadlec Koblížek, Indra, Slavíček, Kadlec 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 34.20 316.00
2 Kunovský, Pobořil, Procházka, Tibitanzl Kunovský, Pobořil, Procházka, Tibitanzl 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 34.29 311.00
3 Kouba, Macháček, Foltas, Kubíček Kouba, Macháček, Foltas, Kubíček 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 35.10 266.00
4 Lýzner, Schafer, Vágner, Veselý Lýzner, Schafer, Vágner, Veselý 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 36.14 214.00
Juřík, Keprt, Soukup, Tomaščák Juřík, Keprt, Soukup, Tomaščák 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice DNS 0.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machová, Marková, Mičunková, Moničová Machová, Marková, Mičunková, Moničová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 32.00 736.00
2 Anna, Barbora, Tereza, Eva Anna, Barbora, Tereza, Eva 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 32.09 729.00
3 Geistová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková Geistová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 32.17 724.00
4 Petrová, Pazderová, Adlerová, Dobešová Petrová, Pazderová, Adlerová, Dobešová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 32.73 683.00
5 Korhoňová, Vitásková, Vítková, Vykopalová Korhoňová, Vitásková, Vítková, Vykopalová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 32.74 683.00
6 Schubertová, Krejčí, Drásalová, Procházková Schubertová, Krejčí, Drásalová, Procházková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 32.78 680.00
7 Ryšavá, Polášková, Porvolová, Venclová Ryšavá, Polášková, Porvolová, Venclová 01 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 33.12 656.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hiemerová, Jurčíková, Vařeková, Voráčová Hiemerová, Jurčíková, Vařeková, Voráčová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 33.56 626.00
2 Kněžková, Němcová, Dusová, Körnerová Kněžková, Němcová, Dusová, Körnerová 03 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 34.16 586.00
3 Janků, Losertová, Macháčová, Vrbová Janků, Losertová, Macháčová, Vrbová 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 35.83 480.00
4 Pavlasová, Janíčková, Juránková, Válková Pavlasová, Janíčková, Juránková, Válková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 36.18 459.00
5 Škodová, Poláchová, Bílková, Chytilová Škodová, Poláchová, Bílková, Chytilová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 37.04 410.00
6 Tereza, Barbora, Ungrová, Pavla Tereza, Barbora, Ungrová, Pavla 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 38.19 347.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bílková, Zahálková, Kučerová, Marková Bílková, Zahálková, Kučerová, Marková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 33.62 622.00
2 Levková, Mičudová, Vlčková, Zelová Levková, Mičudová, Vlčková, Zelová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 33.80 610.00
3 Pavelková, Turková, Jedličková, Bílková Pavelková, Turková, Jedličková, Bílková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 34.38 571.00
4 Číhalová, Hradečná, Kročová, Oblouková Číhalová, Hradečná, Kročová, Oblouková 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 34.83 542.00
5 Granátová, Malíšková, Pospíšilová, Polášková Granátová, Malíšková, Pospíšilová, Polášková 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 35.14 523.00
6 Ševčíková, Kubová, Lakomá, Dokládalová Ševčíková, Kubová, Lakomá, Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 35.52 499.00
7 Trefilková, Teličková, Košťálková, Kučerková Trefilková, Teličková, Košťálková, Kučerková 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 36.54 438.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linhartová, Krajíčková, Zahradníčková, Světlíková Linhartová, Krajíčková, Zahradníčková, Světlíková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 34.47 565.00
2 Gardiánová, Horáková, Orálová, Popelková Gardiánová, Horáková, Orálová, Popelková 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 35.15 522.00
3 Kollorosová, Vylíčilová, Kubíčková, Hrdinová Kollorosová, Vylíčilová, Kubíčková, Hrdinová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 35.75 485.00
4 Andrýsová, Schubertová, Smrčková, Vérostová Andrýsová, Schubertová, Smrčková, Vérostová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 36.33 450.00
Bendová, Čižíková, Hradilová, Kubešová Bendová, Čižíková, Hradilová, Kubešová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 DQ 0.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 1.78 610.00
2 MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 1.70 544.00
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.70 544.00
4 Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 1.66 512.00
5 Jakub KolářJakub Kolář
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.62 480.00
6 Dominik MarešDominik Mareš
RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov
01 1.62 480.00
7= Adam DohnalAdam Dohnal
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 1.58 449.00
7= Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.58 449.00
7= IVAN NOVÁKIVAN NOVÁK
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 1.58 449.00
10 Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
01 1.58 449.00
11 Jan ŠtrbíkJan Štrbík
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 1.58 449.00
12 Ondřej HájekOndřej Hájek
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
01 1.54 419.00
13 Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
01 1.50 389.00
14 Zdenek VáclavikZdenek Václavik
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 1.50 389.00
15 ROMAN FILIPECROMAN FILIPEC
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 1.50 389.00
16 Lukáš DostalLukáš Dostal
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
02 1.46 360.00
17 Hynek ŠtrpkaHynek Štrpka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 1.46 360.00
18 Ondřej HandlOndřej Handl
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
03 1.46 360.00
19 Ondřej FoldynaOndřej Foldyna
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
01 1.34 276.00
20 Dominik SměšnýDominik Směšný
RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov
02 0.00 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KováčikJan Kováčik
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 1.48 374.00
2 Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 1.48 374.00
3 Vojtěch BestaVojtěch Besta
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 1.44 345.00
4 Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 1.44 345.00
5 Ondřej VeselýOndřej Veselý
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 1.40 317.00
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 1.40 317.00
7 Jakub HriníkJakub Hriník
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 1.36 290.00
8 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
04 1.36 290.00
9 Antonín KadlecAntonín Kadlec
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 1.36 290.00
10 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 1.32 263.00
11 Štěpán SchaferŠtěpán Schafer
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 1.32 263.00
12 Jan TomaščákJan Tomaščák
ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice
04 1.28 237.00
13 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka
ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice
04 1.24 212.00
14 Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 1.20 188.00
Jonáš JuříkJonáš Juřík
ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice
04 DNS 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
02 1.51 632.00
2 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
01 1.51 632.00
3 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
02 1.47 588.00
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 1.47 588.00
5 Karolína PetrováKarolína Petrová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 1.47 588.00
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
02 1.47 588.00
7 Natálie VařekováNatálie Vařeková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
01 1.47 588.00
8 Kubíčková EvaKubíčková Eva
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 1.43 544.00
9 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 1.39 502.00
10 Breburdová PavlaBreburdová Pavla
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 1.39 502.00
11 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.35 460.00
12 Hanna LosertováHanna Losertová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 1.35 460.00
13 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
01 1.35 460.00
14 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 1.31 419.00
15 Karolína JankůKarolína Janků
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 1.31 419.00
16 Lenka RyšaváLenka Ryšavá
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
01 1.31 419.00
17 Jurásková TerezaJurásková Tereza
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 1.27 379.00
18 Lenka VykydalováLenka Vykydalová
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
02 1.23 340.00
19 Tereza ŠkodováTereza Škodová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 1.23 340.00
20 Anna ŠebíkováAnna Šebíková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 1.23 340.00
21 Natalie NěmcováNatalie Němcová
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
02 1.23 340.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 1.46 577.00
1= Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 1.46 577.00
3 Marie JedličkováMarie Jedličková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
04 1.42 534.00
4 Amálie OrálováAmálie Orálová
ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov
04 1.38 491.00
5= Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
04 1.38 491.00
5= Michaela KubešováMichaela Kubešová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 1.38 491.00
7 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 1.38 491.00
8 Radka SchubertováRadka Schubertová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 1.38 491.00
9 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 1.34 449.00
10 Sabina HorákováSabina Horáková
ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov
04 1.34 449.00
11 Adéla BendováAdéla Bendová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 1.34 449.00
12 Iva TrefilkováIva Trefilková
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
04 1.30 409.00
13 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
03 1.30 409.00
14 Michaela KlabíkováMichaela Klabíková
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10
03 1.26 369.00
15 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10
03 1.18 293.00
16 Eva VérostováEva Vérostová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 1.14 257.00
17 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
04 1.14 257.00
18 Veronika LakomáVeronika Lakomá
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
03 1.14 257.00
19 Jana FojtíkováJana Fojtíková
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10
04 1.14 257.00
20 Anežka VrtalováAnežka Vrtalová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 1.10 222.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 6.41 677.00
2 MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 5.84 552.00
3 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 5.83 550.00
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 5.39 459.00
5 MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 5.25 431.00
6 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
03 5.07 396.00
7 Tadeáš BohmTadeáš Bohm
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
01 4.99 380.00
8 Zdenek VáclavikZdenek Václavik
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 4.98 378.00
9 Jakub TáborskýJakub Táborský
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.98 378.00
10 Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
01 4.96 375.00
11 Rostislav StružkaRostislav Stružka
RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov
02 4.96 375.00
12 Filip JančíkFilip Jančík
RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov
01 4.96 375.00
13 ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 4.94 371.00
14 Vít UlehlaVít Ulehla
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
01 4.93 369.00
15 Dominik SměšnýDominik Směšný
RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov
02 4.78 341.00
16 Lukáš GrégrLukáš Grégr
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 4.73 332.00
17 Adam ŠindlerAdam Šindler
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.70 326.00
18 Tomáš VojtěchovskýTomáš Vojtěchovský
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
02 4.25 247.00
19 Michal NevěřilMichal Nevěřil
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
01 4.10 222.00
Miroslav SměšnýMiroslav Směšný
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 DNS 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 4.90 363.00
2 Martin SedlákMartin Sedlák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 4.85 354.00
3 Antonín KadlecAntonín Kadlec
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 4.66 319.00
4 Ondřej BrulíkOndřej Brulík
ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice
04 4.64 315.00
5 Daniel MatušíkDaniel Matušík
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 4.55 299.00
6 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice
03 4.52 294.00
7 Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 4.47 285.00
8 Radek RozložníkRadek Rozložník
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 4.45 281.00
9 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 4.33 261.00
10 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 4.30 255.00
11 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 4.25 247.00
12 Radim KunovskýRadim Kunovský
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 4.18 235.00
13 Michal BlablaMichal Blabla
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 4.15 230.00
14 Petr SoukupPetr Soukup
ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice
03 3.97 201.00
15 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 3.88 187.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 4.81 508.00
2 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
02 4.80 506.00
3 Svobodová BarboraSvobodová Barbora
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 4.70 479.00
4 Simona KotrláSimona Kotrlá
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
01 4.65 466.00
5 Zuzana VítkováZuzana Vítková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 4.64 464.00
6 Kolářová AnnaKolářová Anna
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 4.64 464.00
7 Kateřina HájkováKateřina Hájková
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
02 4.62 459.00
8 Šišková TerezaŠišková Tereza
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 4.59 451.00
9 Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 4.45 416.00
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.37 396.00
11 Vendula VenclováVendula Venclová
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
02 4.35 391.00
12 Marie SchubertováMarie Schubertová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.33 386.00
13 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 4.15 343.00
14 Agáta KněžkováAgáta Kněžková
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
03 4.15 343.00
15 Martina KrejčíMartina Krejčí
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.11 333.00
16 Aneta PoláškováAneta Polášková
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
02 4.10 331.00
17 Karolína PorvolováKarolína Porvolová
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
01 4.08 326.00
18 Klára AdlerováKlára Adlerová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 4.08 326.00
19 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
01 3.66 233.00
Irena MoničováIrena Moničová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 DNS 0.00
Natálie VařekováNatálie Vařeková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
01 DNS 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 4.56 443.00
2 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.43 411.00
3 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10
03 4.34 388.00
4 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
03 4.30 379.00
5 Julie PoláškováJulie Polášková
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10
05 4.17 347.00
6 Elen VlčkováElen Vlčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 4.14 340.00
7 Šárka PavelkováŠárka Pavelková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
04 4.03 315.00
8 Anna GardiánováAnna Gardiánová
ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov
04 3.97 301.00
9 Nikola LinhartováNikola Linhartová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 3.90 285.00
10 Adriana ŠpitováAdriana Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 3.89 283.00
11 Anna TurkováAnna Turková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
03 3.88 281.00
12 Tereza TeličkováTereza Teličková
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
04 3.87 279.00
13 Lucie KročováLucie Kročová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 3.80 263.00
14 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 3.77 257.00
15 Nela AndrýsováNela Andrýsová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 3.72 246.00
16 Agáta KubováAgáta Kubová
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
04 3.72 246.00
17 Klára ObloukováKlára Oblouková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 3.68 237.00
18 Jana VylíčilováJana Vylíčilová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
05 3.62 225.00
19 Anna VénosováAnna Vénosová
ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov
03 3.58 216.00
20 Veronika VenclováVeronika Venclová
ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov
04 3.28 157.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
02 11.23 610.00
2 Leona VoráčováLeona Voráčová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
01 09.08 469.00
3 Kateřina VálkováKateřina Válková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 08.83 453.00
4 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 08.69 444.00
5 Denisa OndákováDenisa Ondáková
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
02 08.66 442.00
6 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 08.66 442.00
7 Alice RášováAlice Rášová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 08.42 427.00
8 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
02 08.26 416.00
9 Lenka VykydalováLenka Vykydalová
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
02 08.22 414.00
10 Ivana SeidlováIvana Seidlová
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
02 08.17 410.00
11 Levková TerezaLevková Tereza
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
01 08.11 406.00
12 Jana NovákováJana Nováková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 07.91 394.00
13 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 07.88 392.00
14 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
01 07.64 376.00
15 Eliška JuránkováEliška Juránková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 07.52 368.00
16 Lucie DusováLucie Dusová
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
01 07.30 354.00
17 Lucie KörnerováLucie Körnerová
ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38
01 07.11 342.00
18 Veronika DivišováVeronika Divišová
Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu
02 06.91 329.00
19 Štěpánka UngrováŠtěpánka Ungrová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 05.94 267.00
20 Michaela MaráčkováMichaela Maráčková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 05.19 220.00
Breburdová PavlaBreburdová Pavla
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 DNS 0.00
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 15.27 806.00
2 Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
01 12.17 617.00
3 FILIP SKLENÁŘFILIP SKLENÁŘ
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 11.47 574.00
4 ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 11.24 560.00
5 Lukáš GalusLukáš Galus
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 11.22 559.00
6 Jan ŠtrbíkJan Štrbík
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 10.94 542.00
7 Jakub KolářJakub Kolář
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 10.91 540.00
8 Adam ŠindlerAdam Šindler
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 10.87 538.00
9 Rostislav StružkaRostislav Stružka
RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov
02 10.78 533.00
10 Lukáš DostalLukáš Dostal
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
02 10.57 520.00
11 Jiří NekvapilJiří Nekvapil
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
02 10.43 512.00
12 Martin KoňaříkMartin Koňařík
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
01 10.25 501.00
13 Lukáš ČechákLukáš Čechák
ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec
03 10.13 493.00
14 Dominik MarešDominik Mareš
RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov
01 09.73 469.00
15 Jakub GrégrJakub Grégr
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 09.57 460.00
16 Jakub TesařJakub Tesař
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
03 09.48 454.00
17 Hynek ŠtrpkaHynek Štrpka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 08.75 411.00
18 Adam ProcházkaAdam Procházka
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
01 08.57 400.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2004
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1794
3 Tadeáš BohmTadeáš Bohm 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 1675
4 Jakub GodlaJakub Godla 01 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 1578
5 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 1416
6 Filip KábrtFilip Kábrt 01 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 1378
7 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1221
8 MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1192
9 TOMÁŠ HANÁKTOMÁŠ HANÁK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1163
10 Jakub GrégrJakub Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1145
11 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1141
12 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1125
13 Václav KozákVáclav Kozák 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1089
14 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 1086
15 Jakub KolářJakub Kolář 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1020
16 Jan SztwiorokJan Sztwiorok 01 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 1006
17 Jan ŠtrbíkJan Štrbík 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0991
18 IVAN NOVÁKIVAN NOVÁK 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0983
19 MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0975
20 Dominik MarešDominik Mareš 01 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 0949
21 Rostislav StružkaRostislav Stružka 02 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 0908
22 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0891
23 Lukáš DostalLukáš Dostal 02 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0880
24 Adam ŠindlerAdam Šindler 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0864
25 Filip JančíkFilip Jančík 01 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 0793
26 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0694
27 Krištof ŠpatnýKrištof Špatný 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0647
28 FILIP SKLENÁŘFILIP SKLENÁŘ 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0574
29 ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0560
30 Lukáš GalusLukáš Galus 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0559
31 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0559
32 ADAM HRBEKADAM HRBEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0545
33 Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0531
34 Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0525
35 Michal MalíkMichal Malík 02 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 0512
36 Jiří NekvapilJiří Nekvapil 02 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 0512
37 Lukáš ČechákLukáš Čechák 03 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 0503
38 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0489
39 Aleš CaletkaAleš Caletka 01 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0487
40 Dominik SměšnýDominik Směšný 02 RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 0457
41 Jakub TesařJakub Tesař 03 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0454
42 Jakub HaraštaJakub Harašta 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0453
43 Ondřej HájekOndřej Hájek 01 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0419
44 Ondřej HandlOndřej Handl 03 ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 0386
45 Jakub TáborskýJakub Táborský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0378
46 Zdenek VáclavikZdenek Václavik 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0378
Celkem 46 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip VyorálekFilip Vyorálek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 62.97 419.00
2 Tomáš OplockýTomáš Oplocký
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 62.57 416.00
3 Jan LýznerJan Lýzner
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 54.89 350.00
4 Dominik FoltasDominik Foltas
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
04 53.89 341.00
5 Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 53.65 339.00
6 Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice
03 52.46 329.00
7 Ondřej VeselýOndřej Veselý
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 50.70 314.00
8 Adam PřerovskýAdam Přerovský
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 50.49 312.00
9 Jan WeberJan Weber
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 49.04 300.00
10 Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 48.88 298.00
11 Jakub ČermákJakub Čermák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 45.38 269.00
12 Petr SoukupPetr Soukup
ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice
03 44.27 260.00
13 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
04 41.29 235.00
14 Šimon TibitanzlŠimon Tibitanzl
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 40.54 229.00
Celkem 14 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1284
2 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1189
3 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 1113
4 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 1049
5 Martin SedlákMartin Sedlák 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0849
6 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0846
7 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0786
8 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0715
9 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 0700
10 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0696
11 Martin SloukaMartin Slouka 03 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 0688
12 Daniel KhýrDaniel Khýr 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0672
13 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0631
14 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0570
15 Jiří KaralaJiří Karala 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0506
16 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0465
17 Šimon TibitanzlŠimon Tibitanzl 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0449
18 Filip VyorálekFilip Vyorálek 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0419
19 Lukáš BrezniakLukáš Brezniak 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0396
20 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0377
21 Jan KováčikJan Kováčik 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0374
22 Milan KeprtMilan Keprt 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 0367
23 Jan LýznerJan Lýzner 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0350
24 Tomáš PobořilTomáš Pobořil 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0347
25 Vojtěch BestaVojtěch Besta 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0345
26 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 0339
27 Lukáš MáčalaLukáš Máčala 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0335
28 Michal BlablaMichal Blabla 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0324
29 Antonín KadlecAntonín Kadlec 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0319
30 Radek RozložníkRadek Rozložník 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0318
31 Jan WeberJan Weber 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0300
32 Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0290
33 Petr SoukupPetr Soukup 03 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 0260
34 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0255
35 Jan TomaščákJan Tomaščák 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 0237
36 Radim KunovskýRadim Kunovský 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0235
37 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 0212
Celkem 37 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 2007
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1953
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1944
4 Kolářová AnnaKolářová Anna 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1833
5 Markéta MachováMarkéta Machová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1807
6 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1804
7 Kubíčková EvaKubíčková Eva 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1299
8 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1296
9 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1228
10 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1224
11 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 1215
12 Lenka RyšaváLenka Ryšavá 01 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 1075
13 Vendula VenclováVendula Venclová 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 1058
14 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 1047
15 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0984
16 Levková TerezaLevková Tereza 01 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0941
17 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0935
18 Aneta PoláškováAneta Polášková 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 0736
19 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0670
20 Natálie VařekováNatálie Vařeková 01 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0588
21 Karolína PorvolováKarolína Porvolová 01 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 0556
22 Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0530
23 Gabriela HermélyGabriela Hermély 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 0523
24 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0506
25 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0504
26 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0502
27 Breburdová PavlaBreburdová Pavla 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0502
28 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0495
29 Svobodová BarboraSvobodová Barbora 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0479
30 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0469
31 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0468
32 Merhautová AlenaMerhautová Alena 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0466
33 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0466
34 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0464
35 Hanna LosertováHanna Losertová 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0460
36 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0460
37 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 01 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 0460
38 Kateřina VálkováKateřina Válková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0453
39 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0444
40 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0442
41 Denisa OndákováDenisa Ondáková 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0442
42 Alice RášováAlice Rášová 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0427
43 Tereza MarkováTereza Marková 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0416
44 Lenka VykydalováLenka Vykydalová 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 0414
45 Ivana SeidlováIvana Seidlová 02 Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 0410
46 Jana NovákováJana Nováková 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0394
47 Barbora ChytilováBarbora Chytilová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0392
48 Simona BlahováSimona Blahová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0369
49 Lucie DusováLucie Dusová 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0354
50 Tereza ŠkodováTereza Škodová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0340
51 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0326
52 Štěpánka UngrováŠtěpánka Ungrová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0267
53 Eliška PoláchováEliška Poláchová 01 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0230
Celkem 53 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1838
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1510
3 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 1358
4 Tereza BílkováTereza Bílková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1238
5 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 1120
6 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1078
7 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 1058
8 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 1052
9 Amálie OrálováAmálie Orálová 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 1009
10 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1007
11 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 1000
12 Eliška HradečnáEliška Hradečná 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0976
13 Julie PoláškováJulie Polášková 05 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0960
14 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0932
15 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0917
16 Nikola LinhartováNikola Linhartová 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0848
17 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 0823
18 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0820
19 Ivana PospíšilováIvana Pospíšilová 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 0801
20 Iva TrefilkováIva Trefilková 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 0774
21 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0755
22 Tereza BartlováTereza Bartlová 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 0713
23 Lucie KročováLucie Kročová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0675
24 Anna TurkováAnna Turková 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0602
25 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0571
26 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0523
27 Kateřina KošťálkováKateřina Košťálková 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 0509
28 Radka SchubertováRadka Schubertová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0491
29 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0491
30 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0474
31 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0472
32 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 0470
33 Eva PopelkováEva Popelková 03 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 0454
34 Magdalena KuncováMagdalena Kuncová 04 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0430
35 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0411
36 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0400
37 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0380
38 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0379
39 Michaela KlabíkováMichaela Klabíková 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0369
40 Tereza KasparováTereza Kasparová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0358
41 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0325
42 Karolína HradilováKarolína Hradilová 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0324
43 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0322
44 Natálie MikulíkováNatálie Mikulíková 04 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 0295
45 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 0279
46 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 04 ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 0257
47 Eva VérostováEva Vérostová 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0257
48 Nela AndrýsováNela Andrýsová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0246
49 Anna VénosováAnna Vénosová 03 ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 0216
50 Vendula KubíčkováVendula Kubíčková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0215
Celkem 50 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra MalíškováPetra Malíšková
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10
04 49.44 472.00
2 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10
03 48.63 462.00
3 Eliška HradečnáEliška Hradečná
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 48.32 458.00
4 Julie ČíhalováJulie Číhalová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 45.78 427.00
5 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 41.99 380.00
6 Iva TrefilkováIva Trefilková
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
04 40.79 365.00
7 Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 38.77 340.00
8 Tereza KasparováTereza Kasparová
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10
03 38.37 335.00
9 Ivana PospíšilováIvana Pospíšilová
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
04 38.21 333.00
10 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 37.48 325.00
11 Karolína HradilováKarolína Hradilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 37.42 324.00
12 Anna TurkováAnna Turková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
03 37.22 321.00
13 Tereza BartlováTereza Bartlová
ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov
04 36.71 315.00
14 Natálie MikulíkováNatálie Mikulíková
ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov
04 35.04 295.00
15 Nela SmrčkováNela Smrčková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 34.13 284.00
16 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 33.36 275.00
17 Darina HampelováDarina Hampelová
ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov
04 33.28 274.00
18 Anna VénosováAnna Vénosová
ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov
03 32.67 267.00
19 Vendula KubíčkováVendula Kubíčková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
04 28.32 215.00
20 Lucie KollorosováLucie Kollorosová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
03 21.22 134.00
Tereza MěšťánkováTereza Měšťánková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 DNS 0.00
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6704
2 ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5992
3 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5804
4 Gymnázium Jakuba Škody Gymnázium Jakuba Škody Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 5802
5 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5519
6 ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec ZŠ Milady Petřkové Velký TýnecZŠ Milady Petřkové Velký Týnec 5383
7 RG a ZŠ města Prostějov RG a ZŠ města Prostějov RG a ZŠ města ProstějovRG a ZŠ města Prostějov 4685
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4241
2 ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4046
3 Gymnázium Jakuba Škody Gymnázium Jakuba Škody Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 3877
4 ZŠ 1. máje Hranice ZŠ 1. máje Hranice ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3866
5 ZŠ Vodní, Mohelnice ZŠ Vodní, Mohelnice ZŠ Vodní, MohelniceZŠ Vodní, Mohelnice 3577
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6346
2 ZŠ Šumperk, Sluneční 38 ZŠ Šumperk, Sluneční 38 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 6061
3 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5906
4 Gymnázium Olomouc-Hejčín Gymnázium Olomouc-Hejčín Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5787
5 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5677
6 Přerov ZS U tenisu Přerov ZS U tenisu Přerov ZS U tenisuPřerov ZS U tenisu 5232
7 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 5065
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5371
2 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5292
3 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 4925
4 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4759
5 ZŠ U Tenisu Přerov ZŠ U Tenisu Přerov ZŠ U Tenisu PřerovZŠ U Tenisu Přerov 4510
6 ZŠ 1. máje Hranice ZŠ 1. máje Hranice ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4477
7 ZŠ Velká Dlážka, Přerov ZŠ Velká Dlážka, Přerov ZŠ Velká Dlážka, PřerovZŠ Velká Dlážka, Přerov 4448
Celkem 7 závodníků