Krajské finále Poháru rozhlasu - Olomoucký kraj
Olomouc (23. 5. 2017)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ProkopJan Prokop | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 07.51 | 710.00 | ||||||||||||||
2 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 07.56 | 694.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 07.57 | 690.00 | ||||||||||||||
4 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 07.59 | 684.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 07.78 | 625.00 | ||||||||||||||
6 | Miroslav SměšnýMiroslav Směšný | 01 | Gymnázium Šumperk | 08.12 | 525.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KulíšekTomáš Kulíšek | 02 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 08.24 | 492.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub TáborskýJakub Táborský | 01 | Gymnázium Šumperk | 08.25 | 489.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KozákVáclav Kozák | 02 | Gymnázium Šumperk | 07.92 | 583.00 | ||||||||||||||
2 | IVAN NOVÁKIVAN NOVÁK | 01 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.09 | 534.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 08.25 | 489.00 | ||||||||||||||
4 | Aleš CaletkaAleš Caletka | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 08.26 | 487.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik SměšnýDominik Směšný | 02 | RG a ZŠ města Prostějov | 08.37 | 457.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš VojtěchovskýTomáš Vojtěchovský | 02 | Gymnázium Jakuba Škody | 08.87 | 333.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 23.5.2017) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK | 02 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 07.73 | 640.00 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš BohmTadeáš Bohm | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 07.87 | 598.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš ČechákLukáš Čechák | 03 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 08.20 | 503.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub GodlaJakub Godla | 01 | RG a ZŠ města Prostějov | 08.24 | 492.00 | ||||||||||||||
5 | ADAM HRBEKADAM HRBEK | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.32 | 470.00 | ||||||||||||||
6 | Jiří GáborJiří Gábor | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 08.47 | 431.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OplockýTomáš Oplocký | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.05 | 545.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří KaralaJiří Karala | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 08.19 | 506.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 03 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 08.57 | 406.00 | ||||||||||||||
6 | Adam HoušťavaAdam Houšťava | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 08.98 | 309.00 | ||||||||||||||
7 | Oliver PungeOliver Punge | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 08.98 | 309.00 | ||||||||||||||
3= | Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.53 | 416.00 | ||||||||||||||
3= | Daniel MatušíkDaniel Matušík | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.53 | 416.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SedlákMartin Sedlák | 04 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.23 | 495.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BrulíkOndřej Brulík | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 08.41 | 447.00 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Gymnázium Jakuba Škody | 08.57 | 406.00 | ||||||||||||||
4 | Jan LýznarJan Lýznar | 05 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.58 | 403.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš BrezniakLukáš Brezniak | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 08.61 | 396.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub HriníkJakub Hriník | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 08.89 | 329.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek | 05 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.96 | 313.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 08.20 | 788.00 | ||||||||||||||
2 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 08.31 | 755.00 | ||||||||||||||
3 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | Gymnázium Šumperk | 08.37 | 738.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 08.60 | 673.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 08.62 | 667.00 | ||||||||||||||
6 | Klaudie GeistováKlaudie Geistová | 01 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 08.68 | 651.00 | ||||||||||||||
7 | Kolářová AnnaKolářová Anna | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 08.72 | 640.00 | ||||||||||||||
8 | Šišková TerezaŠišková Tereza | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 08.79 | 621.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VykopalováVeronika Vykopalová | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.61 | 670.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula VenclováVendula Venclová | 02 | Přerov ZS U tenisu | 08.62 | 667.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta MachováMarkéta Machová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 08.78 | 624.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea VitáskováAndrea Vitásková | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.80 | 618.00 | ||||||||||||||
5 | Taťána DobešováTaťána Dobešová | 02 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 08.90 | 592.00 | ||||||||||||||
6 | Martina KrejčíMartina Krejčí | 01 | Gymnázium Šumperk | 09.11 | 538.00 | ||||||||||||||
Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 23.5.2017) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | Gymnázium Šumperk | 08.82 | 613.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana VítkováZuzana Vítková | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.91 | 589.00 | ||||||||||||||
3 | Klára AdlerováKlára Adlerová | 03 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 09.02 | 561.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína PorvolováKarolína Porvolová | 01 | Přerov ZS U tenisu | 09.04 | 556.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna MacháčováKristýna Macháčová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 09.27 | 499.00 | ||||||||||||||
6 | Lenka RyšaváLenka Ryšavá | 01 | Přerov ZS U tenisu | 09.57 | 428.00 | ||||||||||||||
7 | Agáta KněžkováAgáta Kněžková | 03 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 09.68 | 404.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 08.61 | 670.00 | ||||||||||||||
2 | Alena LevkováAlena Levková | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 08.68 | 651.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora BílkováBarbora Bílková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 08.76 | 629.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza BílkováTereza Bílková | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.81 | 616.00 | ||||||||||||||
5 | Julie PoláškováJulie Polášková | 05 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 08.82 | 613.00 | ||||||||||||||
6 | Pavlína MičudováPavlína Mičudová | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 09.14 | 531.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška HradečnáEliška Hradečná | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 09.19 | 518.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen VlčkováElen Vlčková | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 08.90 | 592.00 | ||||||||||||||
2 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 09.10 | 541.00 | ||||||||||||||
3 | Amálie OrálováAmálie Orálová | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 09.19 | 518.00 | ||||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 09.19 | 518.00 | ||||||||||||||
5 | Sára ŠevčíkováSára Ševčíková | 03 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 09.35 | 480.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie KollorosováLucie Kollorosová | 03 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 09.40 | 468.00 | ||||||||||||||
7 | Veronika LakomáVeronika Lakomá | 03 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 09.44 | 458.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 23.5.2017) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.74 | 635.00 | ||||||||||||||
2 | Magdalena MarkováMagdalena Marková | 05 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.84 | 608.00 | ||||||||||||||
3 | Sabina HorákováSabina Horáková | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 09.06 | 551.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová | 03 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 09.39 | 470.00 | ||||||||||||||
5 | Radka SchubertováRadka Schubertová | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 09.58 | 426.00 | ||||||||||||||
6 | Petra MalíškováPetra Malíšková | 04 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 09.76 | 386.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola LinhartováNikola Linhartová | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 1:56.37 | 563.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela KubešováMichaela Kubešová | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1:59.52 | 516.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KošťálkováKateřina Košťálková | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 1:59.98 | 509.00 | ||||||||||||||
4 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 2:00.27 | 505.00 | ||||||||||||||
5 | Magdalena MarkováMagdalena Marková | 05 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:02.38 | 474.00 | ||||||||||||||
6 | Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:02.51 | 472.00 | ||||||||||||||
7 | Ivana PospíšilováIvana Pospíšilová | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 2:02.84 | 468.00 | ||||||||||||||
8 | Magdalena KuncováMagdalena Kuncová | 04 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 2:05.58 | 430.00 | ||||||||||||||
9 | Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 2:06.45 | 418.00 | ||||||||||||||
10 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | ZŠ 1. máje Hranice | 2:06.88 | 412.00 | ||||||||||||||
Anna GardiánováAnna Gardiánová | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva PopelkováEva Popelková | 03 | ZŠ U Tenisu Přerov | 2:03.84 | 454.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ČižíkováVeronika Čižíková | 05 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 2:07.82 | 400.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza BartlováTereza Bartlová | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 2:07.95 | 398.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 2:08.00 | 397.00 | ||||||||||||||
5 | Jana VylíčilováJana Vylíčilová | 05 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 2:09.40 | 379.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika HrdinováVeronika Hrdinová | 03 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 2:10.79 | 361.00 | ||||||||||||||
7 | Tereza KasparováTereza Kasparová | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 2:11.09 | 358.00 | ||||||||||||||
8 | Klára ObloukováKlára Oblouková | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 2:13.98 | 322.00 | ||||||||||||||
9 | Veronika VenclováVeronika Venclová | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 2:15.52 | 304.00 | ||||||||||||||
10 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 05 | ZŠ 1. máje Hranice | 2:15.77 | 301.00 | ||||||||||||||
11 | Denisa GranátováDenisa Granátová | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 2:18.41 | 272.00 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:34.48 | 638.00 | ||||||||||||||
2 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | Gymnázium Šumperk | 2:36.76 | 611.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 2:42.22 | 548.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie KörnerováLucie Körnerová | 01 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 2:43.79 | 530.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela HermélyGabriela Hermély | 02 | Přerov ZS U tenisu | 2:44.48 | 523.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla PazderováAdéla Pazderová | 02 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 2:46.18 | 504.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška JuránkováEliška Juránková | 03 | Gymnázium Šumperk | 2:47.04 | 495.00 | ||||||||||||||
8 | Simona KotrláSimona Kotrlá | 01 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 2:47.05 | 495.00 | ||||||||||||||
9 | Aneta PoláškováAneta Polášková | 02 | Přerov ZS U tenisu | 2:55.80 | 405.00 | ||||||||||||||
10 | Simona BlahováSimona Blahová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 2:59.64 | 369.00 | ||||||||||||||
Barbora PavlasováBarbora Pavlasová | 02 | Gymnázium Šumperk | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levková TerezaLevková Tereza | 01 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 2:43.35 | 535.00 | ||||||||||||||
2 | Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:49.56 | 468.00 | ||||||||||||||
3 | Merhautová AlenaMerhautová Alena | 02 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 2:49.74 | 466.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta MachováMarkéta Machová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 2:51.57 | 447.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková | 01 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:52.94 | 434.00 | ||||||||||||||
6 | Žochová BarboraŽochová Barbora | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 3:01.27 | 353.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna MacháčováKristýna Macháčová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 3:12.39 | 259.00 | ||||||||||||||
8 | Andrea PalinkováAndrea Palinková | 02 | Přerov ZS U tenisu | 3:14.42 | 243.00 | ||||||||||||||
9 | Eliška PoláchováEliška Poláchová | 01 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 3:16.17 | 230.00 | ||||||||||||||
10 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 03 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 3:17.68 | 218.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik FoltasDominik Foltas | 04 | Gymnázium Jakuba Škody | 3:17.28 | 505.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 3:21.45 | 469.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 3:21.97 | 465.00 | ||||||||||||||
4 | Šimon TibitanzlŠimon Tibitanzl | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 3:23.91 | 449.00 | ||||||||||||||
5 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Gymnázium Jakuba Škody | 3:33.09 | 377.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček | 04 | Gymnázium Jakuba Škody | 3:33.86 | 371.00 | ||||||||||||||
7 | Milan KeprtMilan Keprt | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 3:34.44 | 367.00 | ||||||||||||||
8 | Martin SloukaMartin Slouka | 03 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 3:35.43 | 359.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš PobořilTomáš Pobořil | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 3:37.16 | 347.00 | ||||||||||||||
10 | Lukáš MáčalaLukáš Máčala | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 3:38.82 | 335.00 | ||||||||||||||
11 | Radek RozložníkRadek Rozložník | 04 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 3:41.12 | 318.00 | ||||||||||||||
12 | Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 3:43.06 | 305.00 | ||||||||||||||
13 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 3:43.14 | 304.00 | ||||||||||||||
14 | Vojtěch VágnerVojtěch Vágner | 04 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 3:51.98 | 247.00 | ||||||||||||||
15 | Robin StrykRobin Stryk | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 5:38.77 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 4:39.25 | 685.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 4:42.31 | 666.00 | ||||||||||||||
3 | Krištof ŠpatnýKrištof Špatný | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 4:45.35 | 647.00 | ||||||||||||||
4 | Václav BednarskýVáclav Bednarský | 01 | Gymnázium Šumperk | 4:48.30 | 629.00 | ||||||||||||||
5 | TOMÁŠ HANÁKTOMÁŠ HANÁK | 02 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 4:56.03 | 583.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 5:00.15 | 559.00 | ||||||||||||||
7 | ADAM HRBEKADAM HRBEK | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 5:02.65 | 545.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub GodlaJakub Godla | 01 | RG a ZŠ města Prostějov | 5:03.68 | 539.00 | ||||||||||||||
9 | Jiří SadilJiří Sadil | 01 | Gymnázium Šumperk | 5:05.12 | 531.00 | ||||||||||||||
10 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 5:06.14 | 525.00 | ||||||||||||||
11 | Vít UlehlaVít Ulehla | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 5:06.70 | 522.00 | ||||||||||||||
12 | Michal MalíkMichal Malík | 02 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 5:08.49 | 512.00 | ||||||||||||||
13 | SAMUEL SAMEKSAMUEL SAMEK | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 5:19.07 | 455.00 | ||||||||||||||
14 | Jakub HaraštaJakub Harašta | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 5:19.50 | 453.00 | ||||||||||||||
15 | Filip JílekFilip Jílek | 02 | Gymnázium Šumperk | 5:22.03 | 440.00 | ||||||||||||||
16 | Aleš CaletkaAleš Caletka | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 5:23.78 | 431.00 | ||||||||||||||
17 | Filip JančíkFilip Jančík | 01 | RG a ZŠ města Prostějov | 5:26.25 | 418.00 | ||||||||||||||
18 | Ondřej HandlOndřej Handl | 03 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 5:32.75 | 386.00 | ||||||||||||||
19 | Michal NevěřilMichal Nevěřil | 01 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 5:36.04 | 370.00 | ||||||||||||||
Jiří GáborJiří Gábor | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop, Nevrla, Horák, Lawson Prokop, Nevrla, Horák, Lawson | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 28.13 | 744.00 | ||||||||||||||
2 | Bohm, Ulehla, Caletka, Kolomazník Bohm, Ulehla, Caletka, Kolomazník | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 28.70 | 697.00 | ||||||||||||||
3 | Dohnal, Grégr, Grégr, Lenhart Dohnal, Grégr, Grégr, Lenhart | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 29.15 | 661.00 | ||||||||||||||
4 | HANÁK, HRBEK, KROČEK, NOVÁK HANÁK, HRBEK, KROČEK, NOVÁK | 02 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 30.20 | 580.00 | ||||||||||||||
5 | Kábrt, Kulíšek, Nevřela, Sztwiorok Kábrt, Kulíšek, Nevřela, Sztwiorok | 01 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 30.55 | 554.00 | ||||||||||||||
6 | Godla, Jančík, Mareš, Stružka Godla, Jančík, Mareš, Stružka | 01 | RG a ZŠ města Prostějov | 30.64 | 547.00 | ||||||||||||||
7 | Kozák, Sadil, Směšný, Táborský Kozák, Sadil, Směšný, Táborský | 02 | Gymnázium Šumperk | 31.22 | 506.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gábor, Hájek, Tesař, Václavik Gábor, Hájek, Tesař, Václavik | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 31.37 | 495.00 | ||||||||||||||
2 | POVÝŠIL, ROCHOVANSKÝ, ŘEZNÍČEK, SAMEK POVÝŠIL, ROCHOVANSKÝ, ŘEZNÍČEK, SAMEK | 02 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 32.02 | 451.00 | ||||||||||||||
3 | Bednarský, Šindler, Štrbík, Štrpka Bednarský, Šindler, Štrbík, Štrpka | 01 | Gymnázium Šumperk | 32.03 | 450.00 | ||||||||||||||
4 | Čechák, Handl, Malík, Nevěřil Čechák, Handl, Malík, Nevěřil | 03 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 32.98 | 389.00 | ||||||||||||||
5 | Foldyna, Harašta, Koňařík, Vojtěchovský Foldyna, Harašta, Koňařík, Vojtěchovský | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 33.09 | 382.00 | ||||||||||||||
Kolář, Kocourek, Raclavský, Galus Kolář, Kocourek, Raclavský, Galus | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Míček, Trojek, Punge, Houšťava Míček, Trojek, Punge, Houšťava | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 32.51 | 419.00 | ||||||||||||||
2 | Kolomazník, Máčala, Rozložník, Sedlák Kolomazník, Máčala, Rozložník, Sedlák | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 32.65 | 410.00 | ||||||||||||||
3 | Brulík, Holinka, Novotný, Slouka Brulík, Holinka, Novotný, Slouka | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 33.59 | 351.00 | ||||||||||||||
4 | Blabla, Brezniak, Hriník, Karala Blabla, Brezniak, Hriník, Karala | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 34.06 | 324.00 | ||||||||||||||
5 | Oplocký, Matušík, Hošťálek, Khýr Oplocký, Matušík, Hošťálek, Khýr | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 34.07 | 323.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koblížek, Indra, Slavíček, Kadlec Koblížek, Indra, Slavíček, Kadlec | 05 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 34.20 | 316.00 | ||||||||||||||
2 | Kunovský, Pobořil, Procházka, Tibitanzl Kunovský, Pobořil, Procházka, Tibitanzl | 05 | ZŠ 1. máje Hranice | 34.29 | 311.00 | ||||||||||||||
3 | Kouba, Macháček, Foltas, Kubíček Kouba, Macháček, Foltas, Kubíček | 04 | Gymnázium Jakuba Škody | 35.10 | 266.00 | ||||||||||||||
4 | Lýzner, Schafer, Vágner, Veselý Lýzner, Schafer, Vágner, Veselý | 05 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 36.14 | 214.00 | ||||||||||||||
Juřík, Keprt, Soukup, Tomaščák Juřík, Keprt, Soukup, Tomaščák | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machová, Marková, Mičunková, Moničová Machová, Marková, Mičunková, Moničová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 32.00 | 736.00 | ||||||||||||||
2 | Anna, Barbora, Tereza, Eva Anna, Barbora, Tereza, Eva | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 32.09 | 729.00 | ||||||||||||||
3 | Geistová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková Geistová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková | 01 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 32.17 | 724.00 | ||||||||||||||
4 | Petrová, Pazderová, Adlerová, Dobešová Petrová, Pazderová, Adlerová, Dobešová | 02 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 32.73 | 683.00 | ||||||||||||||
5 | Korhoňová, Vitásková, Vítková, Vykopalová Korhoňová, Vitásková, Vítková, Vykopalová | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 32.74 | 683.00 | ||||||||||||||
6 | Schubertová, Krejčí, Drásalová, Procházková Schubertová, Krejčí, Drásalová, Procházková | 01 | Gymnázium Šumperk | 32.78 | 680.00 | ||||||||||||||
7 | Ryšavá, Polášková, Porvolová, Venclová Ryšavá, Polášková, Porvolová, Venclová | 01 | Přerov ZS U tenisu | 33.12 | 656.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hiemerová, Jurčíková, Vařeková, Voráčová Hiemerová, Jurčíková, Vařeková, Voráčová | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 33.56 | 626.00 | ||||||||||||||
2 | Kněžková, Němcová, Dusová, Körnerová Kněžková, Němcová, Dusová, Körnerová | 03 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 34.16 | 586.00 | ||||||||||||||
3 | Janků, Losertová, Macháčová, Vrbová Janků, Losertová, Macháčová, Vrbová | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 35.83 | 480.00 | ||||||||||||||
4 | Pavlasová, Janíčková, Juránková, Válková Pavlasová, Janíčková, Juránková, Válková | 02 | Gymnázium Šumperk | 36.18 | 459.00 | ||||||||||||||
5 | Škodová, Poláchová, Bílková, Chytilová Škodová, Poláchová, Bílková, Chytilová | 03 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 37.04 | 410.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza, Barbora, Ungrová, Pavla Tereza, Barbora, Ungrová, Pavla | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 38.19 | 347.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bílková, Zahálková, Kučerová, Marková Bílková, Zahálková, Kučerová, Marková | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 33.62 | 622.00 | ||||||||||||||
2 | Levková, Mičudová, Vlčková, Zelová Levková, Mičudová, Vlčková, Zelová | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 33.80 | 610.00 | ||||||||||||||
3 | Pavelková, Turková, Jedličková, Bílková Pavelková, Turková, Jedličková, Bílková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 34.38 | 571.00 | ||||||||||||||
4 | Číhalová, Hradečná, Kročová, Oblouková Číhalová, Hradečná, Kročová, Oblouková | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 34.83 | 542.00 | ||||||||||||||
5 | Granátová, Malíšková, Pospíšilová, Polášková Granátová, Malíšková, Pospíšilová, Polášková | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 35.14 | 523.00 | ||||||||||||||
6 | Ševčíková, Kubová, Lakomá, Dokládalová Ševčíková, Kubová, Lakomá, Dokládalová | 03 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 35.52 | 499.00 | ||||||||||||||
7 | Trefilková, Teličková, Košťálková, Kučerková Trefilková, Teličková, Košťálková, Kučerková | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 36.54 | 438.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linhartová, Krajíčková, Zahradníčková, Světlíková Linhartová, Krajíčková, Zahradníčková, Světlíková | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 34.47 | 565.00 | ||||||||||||||
2 | Gardiánová, Horáková, Orálová, Popelková Gardiánová, Horáková, Orálová, Popelková | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 35.15 | 522.00 | ||||||||||||||
3 | Kollorosová, Vylíčilová, Kubíčková, Hrdinová Kollorosová, Vylíčilová, Kubíčková, Hrdinová | 03 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 35.75 | 485.00 | ||||||||||||||
4 | Andrýsová, Schubertová, Smrčková, Vérostová Andrýsová, Schubertová, Smrčková, Vérostová | 05 | ZŠ 1. máje Hranice | 36.33 | 450.00 | ||||||||||||||
Bendová, Čižíková, Hradilová, Kubešová Bendová, Čižíková, Hradilová, Kubešová | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | DQ | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Gymnázium Jakuba Škody |
03 | 1.78 | 610.00 | |||||||||||||||
2 |
MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ
ZŠ Zeyerova Olomouc |
01 | 1.70 | 544.00 | |||||||||||||||
3 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 1.70 | 544.00 | |||||||||||||||
4 |
Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium Šumperk |
01 | 1.66 | 512.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub KolářJakub Kolář
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 1.62 | 480.00 | |||||||||||||||
6 |
Dominik MarešDominik Mareš
RG a ZŠ města Prostějov |
01 | 1.62 | 480.00 | |||||||||||||||
7= |
Adam DohnalAdam Dohnal
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
02 | 1.58 | 449.00 | |||||||||||||||
7= |
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 1.58 | 449.00 | |||||||||||||||
7= |
IVAN NOVÁKIVAN NOVÁK
ZŠ Zeyerova Olomouc |
01 | 1.58 | 449.00 | |||||||||||||||
10 |
Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
01 | 1.58 | 449.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan ŠtrbíkJan Štrbík
Gymnázium Šumperk |
01 | 1.58 | 449.00 | |||||||||||||||
12 |
Ondřej HájekOndřej Hájek
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
01 | 1.54 | 419.00 | |||||||||||||||
13 |
Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
01 | 1.50 | 389.00 | |||||||||||||||
14 |
Zdenek VáclavikZdenek Václavik
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
02 | 1.50 | 389.00 | |||||||||||||||
15 |
ROMAN FILIPECROMAN FILIPEC
ZŠ Zeyerova Olomouc |
02 | 1.50 | 389.00 | |||||||||||||||
16 |
Lukáš DostalLukáš Dostal
Gymnázium Jakuba Škody |
02 | 1.46 | 360.00 | |||||||||||||||
17 |
Hynek ŠtrpkaHynek Štrpka
Gymnázium Šumperk |
01 | 1.46 | 360.00 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej HandlOndřej Handl
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
03 | 1.46 | 360.00 | |||||||||||||||
19 |
Ondřej FoldynaOndřej Foldyna
Gymnázium Jakuba Škody |
01 | 1.34 | 276.00 | |||||||||||||||
20 |
Dominik SměšnýDominik Směšný
RG a ZŠ města Prostějov |
02 | 0.00 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KováčikJan Kováčik
ZŠ Zeyerova Olomouc |
03 | 1.48 | 374.00 | |||||||||||||||
2 |
Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného Prostějov |
04 | 1.48 | 374.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch BestaVojtěch Besta
ZŠ 1. máje Hranice |
03 | 1.44 | 345.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba Škody |
03 | 1.44 | 345.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej VeselýOndřej Veselý
ZŠ Zeyerova Olomouc |
03 | 1.40 | 317.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 1.40 | 317.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub HriníkJakub Hriník
ZŠ 1. máje Hranice |
03 | 1.36 | 290.00 | |||||||||||||||
8 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Gymnázium Jakuba Škody |
04 | 1.36 | 290.00 | |||||||||||||||
9 |
Antonín KadlecAntonín Kadlec
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 1.36 | 290.00 | |||||||||||||||
10 |
Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
ZŠ 1. máje Hranice |
04 | 1.32 | 263.00 | |||||||||||||||
11 |
Štěpán SchaferŠtěpán Schafer
ZŠ Zeyerova Olomouc |
03 | 1.32 | 263.00 | |||||||||||||||
12 |
Jan TomaščákJan Tomaščák
ZŠ Vodní, Mohelnice |
04 | 1.28 | 237.00 | |||||||||||||||
13 |
Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka
ZŠ Vodní, Mohelnice |
04 | 1.24 | 212.00 | |||||||||||||||
14 |
Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba Škody |
03 | 1.20 | 188.00 | |||||||||||||||
Jonáš JuříkJonáš Juřík
ZŠ Vodní, Mohelnice |
04 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
02 | 1.51 | 632.00 | |||||||||||||||
2 |
Klaudie GeistováKlaudie Geistová
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
01 | 1.51 | 632.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
02 | 1.47 | 588.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium Šumperk |
01 | 1.47 | 588.00 | |||||||||||||||
5 |
Karolína PetrováKarolína Petrová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
02 | 1.47 | 588.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
02 | 1.47 | 588.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie VařekováNatálie Vařeková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
01 | 1.47 | 588.00 | |||||||||||||||
8 |
Kubíčková EvaKubíčková Eva
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
03 | 1.43 | 544.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora PavlasováBarbora Pavlasová
Gymnázium Šumperk |
02 | 1.39 | 502.00 | |||||||||||||||
10 |
Breburdová PavlaBreburdová Pavla
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
03 | 1.39 | 502.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina VrbováKateřina Vrbová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 1.35 | 460.00 | |||||||||||||||
12 |
Hanna LosertováHanna Losertová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
01 | 1.35 | 460.00 | |||||||||||||||
13 |
Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
Přerov ZS U tenisu |
01 | 1.35 | 460.00 | |||||||||||||||
14 |
Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
Gymnázium Šumperk |
02 | 1.31 | 419.00 | |||||||||||||||
15 |
Karolína JankůKarolína Janků
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
01 | 1.31 | 419.00 | |||||||||||||||
16 |
Lenka RyšaváLenka Ryšavá
Přerov ZS U tenisu |
01 | 1.31 | 419.00 | |||||||||||||||
17 |
Jurásková TerezaJurásková Tereza
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
03 | 1.27 | 379.00 | |||||||||||||||
18 |
Lenka VykydalováLenka Vykydalová
Přerov ZS U tenisu |
02 | 1.23 | 340.00 | |||||||||||||||
19 |
Tereza ŠkodováTereza Škodová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
03 | 1.23 | 340.00 | |||||||||||||||
20 |
Anna ŠebíkováAnna Šebíková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
02 | 1.23 | 340.00 | |||||||||||||||
21 |
Natalie NěmcováNatalie Němcová
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
02 | 1.23 | 340.00 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
04 | 1.46 | 577.00 | |||||||||||||||
1= |
Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
04 | 1.46 | 577.00 | |||||||||||||||
3 |
Marie JedličkováMarie Jedličková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
04 | 1.42 | 534.00 | |||||||||||||||
4 |
Amálie OrálováAmálie Orálová
ZŠ U Tenisu Přerov |
04 | 1.38 | 491.00 | |||||||||||||||
5= |
Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
04 | 1.38 | 491.00 | |||||||||||||||
5= |
Michaela KubešováMichaela Kubešová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
04 | 1.38 | 491.00 | |||||||||||||||
7 |
Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 1.38 | 491.00 | |||||||||||||||
8 |
Radka SchubertováRadka Schubertová
ZŠ 1. máje Hranice |
04 | 1.38 | 491.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 1.34 | 449.00 | |||||||||||||||
10 |
Sabina HorákováSabina Horáková
ZŠ U Tenisu Přerov |
04 | 1.34 | 449.00 | |||||||||||||||
11 |
Adéla BendováAdéla Bendová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
04 | 1.34 | 449.00 | |||||||||||||||
12 |
Iva TrefilkováIva Trefilková
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
04 | 1.30 | 409.00 | |||||||||||||||
13 |
Veronika HrdinováVeronika Hrdinová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
03 | 1.30 | 409.00 | |||||||||||||||
14 |
Michaela KlabíkováMichaela Klabíková
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 |
03 | 1.26 | 369.00 | |||||||||||||||
15 |
Natálie KolčavováNatálie Kolčavová
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 |
03 | 1.18 | 293.00 | |||||||||||||||
16 |
Eva VérostováEva Vérostová
ZŠ 1. máje Hranice |
03 | 1.14 | 257.00 | |||||||||||||||
17 |
Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
04 | 1.14 | 257.00 | |||||||||||||||
18 |
Veronika LakomáVeronika Lakomá
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
03 | 1.14 | 257.00 | |||||||||||||||
19 |
Jana FojtíkováJana Fojtíková
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 |
04 | 1.14 | 257.00 | |||||||||||||||
20 |
Anežka VrtalováAnežka Vrtalová
ZŠ 1. máje Hranice |
04 | 1.10 | 222.00 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 6.41 | 677.00 | |||||||||||||||
2 |
MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK
ZŠ Zeyerova Olomouc |
02 | 5.84 | 552.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
01 | 5.83 | 550.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej LenhartOndřej Lenhart
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
02 | 5.39 | 459.00 | |||||||||||||||
5 |
MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ
ZŠ Zeyerova Olomouc |
01 | 5.25 | 431.00 | |||||||||||||||
6 |
Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
03 | 5.07 | 396.00 | |||||||||||||||
7 |
Tadeáš BohmTadeáš Bohm
Gymnázium Jakuba Škody |
01 | 4.99 | 380.00 | |||||||||||||||
8 |
Zdenek VáclavikZdenek Václavik
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
02 | 4.98 | 378.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub TáborskýJakub Táborský
Gymnázium Šumperk |
01 | 4.98 | 378.00 | |||||||||||||||
10 |
Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
01 | 4.96 | 375.00 | |||||||||||||||
11 |
Rostislav StružkaRostislav Stružka
RG a ZŠ města Prostějov |
02 | 4.96 | 375.00 | |||||||||||||||
12 |
Filip JančíkFilip Jančík
RG a ZŠ města Prostějov |
01 | 4.96 | 375.00 | |||||||||||||||
13 |
ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK
ZŠ Zeyerova Olomouc |
01 | 4.94 | 371.00 | |||||||||||||||
14 |
Vít UlehlaVít Ulehla
Gymnázium Jakuba Škody |
01 | 4.93 | 369.00 | |||||||||||||||
15 |
Dominik SměšnýDominik Směšný
RG a ZŠ města Prostějov |
02 | 4.78 | 341.00 | |||||||||||||||
16 |
Lukáš GrégrLukáš Grégr
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
02 | 4.73 | 332.00 | |||||||||||||||
17 |
Adam ŠindlerAdam Šindler
Gymnázium Šumperk |
01 | 4.70 | 326.00 | |||||||||||||||
18 |
Tomáš VojtěchovskýTomáš Vojtěchovský
Gymnázium Jakuba Škody |
02 | 4.25 | 247.00 | |||||||||||||||
19 |
Michal NevěřilMichal Nevěřil
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
01 | 4.10 | 222.00 | |||||||||||||||
Miroslav SměšnýMiroslav Směšný
Gymnázium Šumperk |
01 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník
ZŠ Zeyerova Olomouc |
03 | 4.90 | 363.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin SedlákMartin Sedlák
ZŠ Zeyerova Olomouc |
04 | 4.85 | 354.00 | |||||||||||||||
3 |
Antonín KadlecAntonín Kadlec
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 4.66 | 319.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej BrulíkOndřej Brulík
ZŠ Vodní, Mohelnice |
04 | 4.64 | 315.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 4.55 | 299.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Vodní, Mohelnice |
03 | 4.52 | 294.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba Škody |
03 | 4.47 | 285.00 | |||||||||||||||
8 |
Radek RozložníkRadek Rozložník
ZŠ Zeyerova Olomouc |
04 | 4.45 | 281.00 | |||||||||||||||
9 |
Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody |
03 | 4.33 | 261.00 | |||||||||||||||
10 |
Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
ZŠ 1. máje Hranice |
04 | 4.30 | 255.00 | |||||||||||||||
11 |
Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody |
03 | 4.25 | 247.00 | |||||||||||||||
12 |
Radim KunovskýRadim Kunovský
ZŠ 1. máje Hranice |
05 | 4.18 | 235.00 | |||||||||||||||
13 |
Michal BlablaMichal Blabla
ZŠ 1. máje Hranice |
04 | 4.15 | 230.00 | |||||||||||||||
14 |
Petr SoukupPetr Soukup
ZŠ Vodní, Mohelnice |
03 | 3.97 | 201.00 | |||||||||||||||
15 |
Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek
ZŠ Jana Železného Prostějov |
05 | 3.88 | 187.00 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 4.81 | 508.00 | |||||||||||||||
2 |
Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
02 | 4.80 | 506.00 | |||||||||||||||
3 |
Svobodová BarboraSvobodová Barbora
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
02 | 4.70 | 479.00 | |||||||||||||||
4 |
Simona KotrláSimona Kotrlá
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
01 | 4.65 | 466.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana VítkováZuzana Vítková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 4.64 | 464.00 | |||||||||||||||
6 |
Kolářová AnnaKolářová Anna
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
03 | 4.64 | 464.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
02 | 4.62 | 459.00 | |||||||||||||||
8 |
Šišková TerezaŠišková Tereza
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
03 | 4.59 | 451.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
01 | 4.45 | 416.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium Šumperk |
01 | 4.37 | 396.00 | |||||||||||||||
11 |
Vendula VenclováVendula Venclová
Přerov ZS U tenisu |
02 | 4.35 | 391.00 | |||||||||||||||
12 |
Marie SchubertováMarie Schubertová
Gymnázium Šumperk |
01 | 4.33 | 386.00 | |||||||||||||||
13 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
02 | 4.15 | 343.00 | |||||||||||||||
14 |
Agáta KněžkováAgáta Kněžková
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
03 | 4.15 | 343.00 | |||||||||||||||
15 |
Martina KrejčíMartina Krejčí
Gymnázium Šumperk |
01 | 4.11 | 333.00 | |||||||||||||||
16 |
Aneta PoláškováAneta Polášková
Přerov ZS U tenisu |
02 | 4.10 | 331.00 | |||||||||||||||
17 |
Karolína PorvolováKarolína Porvolová
Přerov ZS U tenisu |
01 | 4.08 | 326.00 | |||||||||||||||
18 |
Klára AdlerováKlára Adlerová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
03 | 4.08 | 326.00 | |||||||||||||||
19 |
Kateřina BílkováKateřina Bílková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
01 | 3.66 | 233.00 | |||||||||||||||
Irena MoničováIrena Moničová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
03 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Natálie VařekováNatálie Vařeková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
01 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 4.56 | 443.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
05 | 4.43 | 411.00 | |||||||||||||||
3 |
Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 |
03 | 4.34 | 388.00 | |||||||||||||||
4 |
Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
03 | 4.30 | 379.00 | |||||||||||||||
5 |
Julie PoláškováJulie Polášková
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 |
05 | 4.17 | 347.00 | |||||||||||||||
6 |
Elen VlčkováElen Vlčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
04 | 4.14 | 340.00 | |||||||||||||||
7 |
Šárka PavelkováŠárka Pavelková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
04 | 4.03 | 315.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna GardiánováAnna Gardiánová
ZŠ U Tenisu Přerov |
04 | 3.97 | 301.00 | |||||||||||||||
9 |
Nikola LinhartováNikola Linhartová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
04 | 3.90 | 285.00 | |||||||||||||||
10 |
Adriana ŠpitováAdriana Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
04 | 3.89 | 283.00 | |||||||||||||||
11 |
Anna TurkováAnna Turková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
03 | 3.88 | 281.00 | |||||||||||||||
12 |
Tereza TeličkováTereza Teličková
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
04 | 3.87 | 279.00 | |||||||||||||||
13 |
Lucie KročováLucie Kročová
ZŠ 1. máje Hranice |
05 | 3.80 | 263.00 | |||||||||||||||
14 |
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
05 | 3.77 | 257.00 | |||||||||||||||
15 |
Nela AndrýsováNela Andrýsová
ZŠ 1. máje Hranice |
05 | 3.72 | 246.00 | |||||||||||||||
16 |
Agáta KubováAgáta Kubová
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
04 | 3.72 | 246.00 | |||||||||||||||
17 |
Klára ObloukováKlára Oblouková
ZŠ 1. máje Hranice |
03 | 3.68 | 237.00 | |||||||||||||||
18 |
Jana VylíčilováJana Vylíčilová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
05 | 3.62 | 225.00 | |||||||||||||||
19 |
Anna VénosováAnna Vénosová
ZŠ U Tenisu Přerov |
03 | 3.58 | 216.00 | |||||||||||||||
20 |
Veronika VenclováVeronika Venclová
ZŠ U Tenisu Přerov |
04 | 3.28 | 157.00 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea VitáskováAndrea Vitásková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
02 | 11.23 | 610.00 | |||||||||||||||
2 |
Leona VoráčováLeona Voráčová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
01 | 09.08 | 469.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina VálkováKateřina Válková
Gymnázium Šumperk |
02 | 08.83 | 453.00 | |||||||||||||||
4 |
Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
Gymnázium Šumperk |
02 | 08.69 | 444.00 | |||||||||||||||
5 |
Denisa OndákováDenisa Ondáková
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
02 | 08.66 | 442.00 | |||||||||||||||
6 |
Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 08.66 | 442.00 | |||||||||||||||
7 |
Alice RášováAlice Rášová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
01 | 08.42 | 427.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
02 | 08.26 | 416.00 | |||||||||||||||
9 |
Lenka VykydalováLenka Vykydalová
Přerov ZS U tenisu |
02 | 08.22 | 414.00 | |||||||||||||||
10 |
Ivana SeidlováIvana Seidlová
Přerov ZS U tenisu |
02 | 08.17 | 410.00 | |||||||||||||||
11 |
Levková TerezaLevková Tereza
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
01 | 08.11 | 406.00 | |||||||||||||||
12 |
Jana NovákováJana Nováková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
03 | 07.91 | 394.00 | |||||||||||||||
13 |
Barbora ChytilováBarbora Chytilová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
02 | 07.88 | 392.00 | |||||||||||||||
14 |
Kateřina BílkováKateřina Bílková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... |
01 | 07.64 | 376.00 | |||||||||||||||
15 |
Eliška JuránkováEliška Juránková
Gymnázium Šumperk |
03 | 07.52 | 368.00 | |||||||||||||||
16 |
Lucie DusováLucie Dusová
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
01 | 07.30 | 354.00 | |||||||||||||||
17 |
Lucie KörnerováLucie Körnerová
ZŠ Šumperk, Sluneční 38 |
01 | 07.11 | 342.00 | |||||||||||||||
18 |
Veronika DivišováVeronika Divišová
Přerov ZS U tenisu |
02 | 06.91 | 329.00 | |||||||||||||||
19 |
Štěpánka UngrováŠtěpánka Ungrová
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
02 | 05.94 | 267.00 | |||||||||||||||
20 |
Michaela MaráčkováMichaela Maráčková
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
02 | 05.19 | 220.00 | |||||||||||||||
Breburdová PavlaBreburdová Pavla
Gymnázium Olomouc-Hejčín |
03 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Gymnázium Jakuba Škody |
03 | 15.27 | 806.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
01 | 12.17 | 617.00 | |||||||||||||||
3 |
FILIP SKLENÁŘFILIP SKLENÁŘ
ZŠ Zeyerova Olomouc |
01 | 11.47 | 574.00 | |||||||||||||||
4 |
ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK
ZŠ Zeyerova Olomouc |
01 | 11.24 | 560.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš GalusLukáš Galus
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 11.22 | 559.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan ŠtrbíkJan Štrbík
Gymnázium Šumperk |
01 | 10.94 | 542.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub KolářJakub Kolář
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
02 | 10.91 | 540.00 | |||||||||||||||
8 |
Adam ŠindlerAdam Šindler
Gymnázium Šumperk |
01 | 10.87 | 538.00 | |||||||||||||||
9 |
Rostislav StružkaRostislav Stružka
RG a ZŠ města Prostějov |
02 | 10.78 | 533.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš DostalLukáš Dostal
Gymnázium Jakuba Škody |
02 | 10.57 | 520.00 | |||||||||||||||
11 |
Jiří NekvapilJiří Nekvapil
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
02 | 10.43 | 512.00 | |||||||||||||||
12 |
Martin KoňaříkMartin Koňařík
Gymnázium Jakuba Škody |
01 | 10.25 | 501.00 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš ČechákLukáš Čechák
ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec |
03 | 10.13 | 493.00 | |||||||||||||||
14 |
Dominik MarešDominik Mareš
RG a ZŠ města Prostějov |
01 | 09.73 | 469.00 | |||||||||||||||
15 |
Jakub GrégrJakub Grégr
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
02 | 09.57 | 460.00 | |||||||||||||||
16 |
Jakub TesařJakub Tesař
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
03 | 09.48 | 454.00 | |||||||||||||||
17 |
Hynek ŠtrpkaHynek Štrpka
Gymnázium Šumperk |
01 | 08.75 | 411.00 | |||||||||||||||
18 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
01 | 08.57 | 400.00 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
pohár rozhlasu - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ProkopJan Prokop | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 2004 | |||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 1794 | |||||||||||||||
3 | Tadeáš BohmTadeáš Bohm | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 1675 | |||||||||||||||
4 | Jakub GodlaJakub Godla | 01 | RG a ZŠ města Prostějov | 1578 | |||||||||||||||
5 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 1416 | |||||||||||||||
6 | Filip KábrtFilip Kábrt | 01 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 1378 | |||||||||||||||
7 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1221 | |||||||||||||||
8 | MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK | 02 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 1192 | |||||||||||||||
9 | TOMÁŠ HANÁKTOMÁŠ HANÁK | 02 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 1163 | |||||||||||||||
10 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 1145 | |||||||||||||||
11 | Václav BednarskýVáclav Bednarský | 01 | Gymnázium Šumperk | 1141 | |||||||||||||||
12 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 1125 | |||||||||||||||
13 | Václav KozákVáclav Kozák | 02 | Gymnázium Šumperk | 1089 | |||||||||||||||
14 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 1086 | |||||||||||||||
15 | Jakub KolářJakub Kolář | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1020 | |||||||||||||||
16 | Jan SztwiorokJan Sztwiorok | 01 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 1006 | |||||||||||||||
17 | Jan ŠtrbíkJan Štrbík | 01 | Gymnázium Šumperk | 0991 | |||||||||||||||
18 | IVAN NOVÁKIVAN NOVÁK | 01 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0983 | |||||||||||||||
19 | MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ | 01 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0975 | |||||||||||||||
20 | Dominik MarešDominik Mareš | 01 | RG a ZŠ města Prostějov | 0949 | |||||||||||||||
21 | Rostislav StružkaRostislav Stružka | 02 | RG a ZŠ města Prostějov | 0908 | |||||||||||||||
22 | Vít UlehlaVít Ulehla | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 0891 | |||||||||||||||
23 | Lukáš DostalLukáš Dostal | 02 | Gymnázium Jakuba Škody | 0880 | |||||||||||||||
24 | Adam ŠindlerAdam Šindler | 01 | Gymnázium Šumperk | 0864 | |||||||||||||||
25 | Filip JančíkFilip Jančík | 01 | RG a ZŠ města Prostějov | 0793 | |||||||||||||||
26 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0694 | |||||||||||||||
27 | Krištof ŠpatnýKrištof Špatný | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0647 | |||||||||||||||
28 | FILIP SKLENÁŘFILIP SKLENÁŘ | 01 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0574 | |||||||||||||||
29 | ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK | 01 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0560 | |||||||||||||||
30 | Lukáš GalusLukáš Galus | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0559 | |||||||||||||||
31 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0559 | |||||||||||||||
32 | ADAM HRBEKADAM HRBEK | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0545 | |||||||||||||||
33 | Jiří SadilJiří Sadil | 01 | Gymnázium Šumperk | 0531 | |||||||||||||||
34 | Miroslav SměšnýMiroslav Směšný | 01 | Gymnázium Šumperk | 0525 | |||||||||||||||
35 | Michal MalíkMichal Malík | 02 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 0512 | |||||||||||||||
36 | Jiří NekvapilJiří Nekvapil | 02 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 0512 | |||||||||||||||
37 | Lukáš ČechákLukáš Čechák | 03 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 0503 | |||||||||||||||
38 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 0489 | |||||||||||||||
39 | Aleš CaletkaAleš Caletka | 01 | Gymnázium Jakuba Škody | 0487 | |||||||||||||||
40 | Dominik SměšnýDominik Směšný | 02 | RG a ZŠ města Prostějov | 0457 | |||||||||||||||
41 | Jakub TesařJakub Tesař | 03 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 0454 | |||||||||||||||
42 | Jakub HaraštaJakub Harašta | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 0453 | |||||||||||||||
43 | Ondřej HájekOndřej Hájek | 01 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 0419 | |||||||||||||||
44 | Ondřej HandlOndřej Handl | 03 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 0386 | |||||||||||||||
45 | Jakub TáborskýJakub Táborský | 01 | Gymnázium Šumperk | 0378 | |||||||||||||||
46 | Zdenek VáclavikZdenek Václavik | 02 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 0378 | |||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip VyorálekFilip Vyorálek
ZŠ 1. máje Hranice |
04 | 62.97 | 419.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš OplockýTomáš Oplocký
ZŠ Jana Železného Prostějov |
03 | 62.57 | 416.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan LýznerJan Lýzner
ZŠ Zeyerova Olomouc |
05 | 54.89 | 350.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik FoltasDominik Foltas
Gymnázium Jakuba Škody |
04 | 53.89 | 341.00 | |||||||||||||||
5 |
Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba Škody |
03 | 53.65 | 339.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Vodní, Mohelnice |
03 | 52.46 | 329.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej VeselýOndřej Veselý
ZŠ Zeyerova Olomouc |
03 | 50.70 | 314.00 | |||||||||||||||
8 |
Adam PřerovskýAdam Přerovský
ZŠ Zeyerova Olomouc |
04 | 50.49 | 312.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan WeberJan Weber
ZŠ 1. máje Hranice |
03 | 49.04 | 300.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného Prostějov |
04 | 48.88 | 298.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub ČermákJakub Čermák
ZŠ Jana Železného Prostějov |
04 | 45.38 | 269.00 | |||||||||||||||
12 |
Petr SoukupPetr Soukup
ZŠ Vodní, Mohelnice |
03 | 44.27 | 260.00 | |||||||||||||||
13 |
Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
Gymnázium Jakuba Škody |
04 | 41.29 | 235.00 | |||||||||||||||
14 |
Šimon TibitanzlŠimon Tibitanzl
ZŠ 1. máje Hranice |
03 | 40.54 | 229.00 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OplockýTomáš Oplocký | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 1284 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 1189 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BrulíkOndřej Brulík | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 1113 | |||||||||||||||
4 | Martin MíčekMartin Míček | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 1049 | |||||||||||||||
5 | Martin SedlákMartin Sedlák | 04 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0849 | |||||||||||||||
6 | Dominik FoltasDominik Foltas | 04 | Gymnázium Jakuba Škody | 0846 | |||||||||||||||
7 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0786 | |||||||||||||||
8 | Daniel MatušíkDaniel Matušík | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0715 | |||||||||||||||
9 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 03 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 0700 | |||||||||||||||
10 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Gymnázium Jakuba Škody | 0696 | |||||||||||||||
11 | Martin SloukaMartin Slouka | 03 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 0688 | |||||||||||||||
12 | Daniel KhýrDaniel Khýr | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0672 | |||||||||||||||
13 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0631 | |||||||||||||||
14 | Oliver PungeOliver Punge | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 0570 | |||||||||||||||
15 | Jiří KaralaJiří Karala | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 0506 | |||||||||||||||
16 | Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0465 | |||||||||||||||
17 | Šimon TibitanzlŠimon Tibitanzl | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 0449 | |||||||||||||||
18 | Filip VyorálekFilip Vyorálek | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 0419 | |||||||||||||||
19 | Lukáš BrezniakLukáš Brezniak | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 0396 | |||||||||||||||
20 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Gymnázium Jakuba Škody | 0377 | |||||||||||||||
21 | Jan KováčikJan Kováčik | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0374 | |||||||||||||||
22 | Milan KeprtMilan Keprt | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 0367 | |||||||||||||||
23 | Jan LýznerJan Lýzner | 05 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0350 | |||||||||||||||
24 | Tomáš PobořilTomáš Pobořil | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 0347 | |||||||||||||||
25 | Vojtěch BestaVojtěch Besta | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 0345 | |||||||||||||||
26 | Matouš KubíčekMatouš Kubíček | 03 | Gymnázium Jakuba Škody | 0339 | |||||||||||||||
27 | Lukáš MáčalaLukáš Máčala | 03 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0335 | |||||||||||||||
28 | Michal BlablaMichal Blabla | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 0324 | |||||||||||||||
29 | Antonín KadlecAntonín Kadlec | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0319 | |||||||||||||||
30 | Radek RozložníkRadek Rozložník | 04 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 0318 | |||||||||||||||
31 | Jan WeberJan Weber | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 0300 | |||||||||||||||
32 | Jakub HriníkJakub Hriník | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 0290 | |||||||||||||||
33 | Petr SoukupPetr Soukup | 03 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 0260 | |||||||||||||||
34 | Ladislav ProcházkaLadislav Procházka | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 0255 | |||||||||||||||
35 | Jan TomaščákJan Tomaščák | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 0237 | |||||||||||||||
36 | Radim KunovskýRadim Kunovský | 05 | ZŠ 1. máje Hranice | 0235 | |||||||||||||||
37 | Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka | 04 | ZŠ Vodní, Mohelnice | 0212 | |||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
pohár rozhlasu - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudie GeistováKlaudie Geistová | 01 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 2007 | |||||||||||||||
2 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 1953 | |||||||||||||||
3 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 1944 | |||||||||||||||
4 | Kolářová AnnaKolářová Anna | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 1833 | |||||||||||||||
5 | Markéta MachováMarkéta Machová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1807 | |||||||||||||||
6 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | Gymnázium Šumperk | 1804 | |||||||||||||||
7 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 1299 | |||||||||||||||
8 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1296 | |||||||||||||||
9 | Andrea VitáskováAndrea Vitásková | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 1228 | |||||||||||||||
10 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | Gymnázium Šumperk | 1224 | |||||||||||||||
11 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 1215 | |||||||||||||||
12 | Lenka RyšaváLenka Ryšavá | 01 | Přerov ZS U tenisu | 1075 | |||||||||||||||
13 | Vendula VenclováVendula Venclová | 02 | Přerov ZS U tenisu | 1058 | |||||||||||||||
14 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 1047 | |||||||||||||||
15 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 01 | Gymnázium Šumperk | 0984 | |||||||||||||||
16 | Levková TerezaLevková Tereza | 01 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 0941 | |||||||||||||||
17 | Taťána DobešováTaťána Dobešová | 02 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 0935 | |||||||||||||||
18 | Aneta PoláškováAneta Polášková | 02 | Přerov ZS U tenisu | 0736 | |||||||||||||||
19 | Veronika VykopalováVeronika Vykopalová | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0670 | |||||||||||||||
20 | Natálie VařekováNatálie Vařeková | 01 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0588 | |||||||||||||||
21 | Karolína PorvolováKarolína Porvolová | 01 | Přerov ZS U tenisu | 0556 | |||||||||||||||
22 | Lucie KörnerováLucie Körnerová | 01 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 0530 | |||||||||||||||
23 | Gabriela HermélyGabriela Hermély | 02 | Přerov ZS U tenisu | 0523 | |||||||||||||||
24 | Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0506 | |||||||||||||||
25 | Adéla PazderováAdéla Pazderová | 02 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 0504 | |||||||||||||||
26 | Barbora PavlasováBarbora Pavlasová | 02 | Gymnázium Šumperk | 0502 | |||||||||||||||
27 | Breburdová PavlaBreburdová Pavla | 03 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 0502 | |||||||||||||||
28 | Eliška JuránkováEliška Juránková | 03 | Gymnázium Šumperk | 0495 | |||||||||||||||
29 | Svobodová BarboraSvobodová Barbora | 02 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 0479 | |||||||||||||||
30 | Leona VoráčováLeona Voráčová | 01 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0469 | |||||||||||||||
31 | Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová | 02 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0468 | |||||||||||||||
32 | Merhautová AlenaMerhautová Alena | 02 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 0466 | |||||||||||||||
33 | Simona KotrláSimona Kotrlá | 01 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 0466 | |||||||||||||||
34 | Zuzana VítkováZuzana Vítková | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0464 | |||||||||||||||
35 | Hanna LosertováHanna Losertová | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0460 | |||||||||||||||
36 | Kateřina VrbováKateřina Vrbová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0460 | |||||||||||||||
37 | Kateřina PavelkováKateřina Pavelková | 01 | Přerov ZS U tenisu | 0460 | |||||||||||||||
38 | Kateřina VálkováKateřina Válková | 02 | Gymnázium Šumperk | 0453 | |||||||||||||||
39 | Natálie JaníčkováNatálie Janíčková | 02 | Gymnázium Šumperk | 0444 | |||||||||||||||
40 | Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0442 | |||||||||||||||
41 | Denisa OndákováDenisa Ondáková | 02 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 0442 | |||||||||||||||
42 | Alice RášováAlice Rášová | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0427 | |||||||||||||||
43 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0416 | |||||||||||||||
44 | Lenka VykydalováLenka Vykydalová | 02 | Přerov ZS U tenisu | 0414 | |||||||||||||||
45 | Ivana SeidlováIvana Seidlová | 02 | Přerov ZS U tenisu | 0410 | |||||||||||||||
46 | Jana NovákováJana Nováková | 03 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 0394 | |||||||||||||||
47 | Barbora ChytilováBarbora Chytilová | 02 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 0392 | |||||||||||||||
48 | Simona BlahováSimona Blahová | 02 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0369 | |||||||||||||||
49 | Lucie DusováLucie Dusová | 01 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 0354 | |||||||||||||||
50 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 03 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 0340 | |||||||||||||||
51 | Klára AdlerováKlára Adlerová | 03 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 0326 | |||||||||||||||
52 | Štěpánka UngrováŠtěpánka Ungrová | 02 | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 0267 | |||||||||||||||
53 | Eliška PoláchováEliška Poláchová | 01 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 0230 | |||||||||||||||
Celkem 53 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena LevkováAlena Levková | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1838 | |||||||||||||||
2 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 1510 | |||||||||||||||
3 | Sára ŠevčíkováSára Ševčíková | 03 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 1358 | |||||||||||||||
4 | Tereza BílkováTereza Bílková | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 1238 | |||||||||||||||
5 | Barbora BílkováBarbora Bílková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 1120 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 1078 | |||||||||||||||
7 | Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 1058 | |||||||||||||||
8 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 1052 | |||||||||||||||
9 | Amálie OrálováAmálie Orálová | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 1009 | |||||||||||||||
10 | Michaela KubešováMichaela Kubešová | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1007 | |||||||||||||||
11 | Sabina HorákováSabina Horáková | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 1000 | |||||||||||||||
12 | Eliška HradečnáEliška Hradečná | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 0976 | |||||||||||||||
13 | Julie PoláškováJulie Polášková | 05 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 0960 | |||||||||||||||
14 | Elen VlčkováElen Vlčková | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0932 | |||||||||||||||
15 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0917 | |||||||||||||||
16 | Nikola LinhartováNikola Linhartová | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0848 | |||||||||||||||
17 | Anna GardiánováAnna Gardiánová | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 0823 | |||||||||||||||
18 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 0820 | |||||||||||||||
19 | Ivana PospíšilováIvana Pospíšilová | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 0801 | |||||||||||||||
20 | Iva TrefilkováIva Trefilková | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 0774 | |||||||||||||||
21 | Natálie KolčavováNatálie Kolčavová | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 0755 | |||||||||||||||
22 | Tereza BartlováTereza Bartlová | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 0713 | |||||||||||||||
23 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | ZŠ 1. máje Hranice | 0675 | |||||||||||||||
24 | Anna TurkováAnna Turková | 03 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 0602 | |||||||||||||||
25 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 0571 | |||||||||||||||
26 | Denisa GranátováDenisa Granátová | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 0523 | |||||||||||||||
27 | Kateřina KošťálkováKateřina Košťálková | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 0509 | |||||||||||||||
28 | Radka SchubertováRadka Schubertová | 04 | ZŠ 1. máje Hranice | 0491 | |||||||||||||||
29 | Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková | 03 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0491 | |||||||||||||||
30 | Magdalena MarkováMagdalena Marková | 05 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0474 | |||||||||||||||
31 | Petra MalíškováPetra Malíšková | 04 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 0472 | |||||||||||||||
32 | Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová | 03 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 0470 | |||||||||||||||
33 | Eva PopelkováEva Popelková | 03 | ZŠ U Tenisu Přerov | 0454 | |||||||||||||||
34 | Magdalena KuncováMagdalena Kuncová | 04 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 0430 | |||||||||||||||
35 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0411 | |||||||||||||||
36 | Veronika ČižíkováVeronika Čižíková | 05 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0400 | |||||||||||||||
37 | Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková | 04 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0380 | |||||||||||||||
38 | Jana VylíčilováJana Vylíčilová | 05 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 0379 | |||||||||||||||
39 | Michaela KlabíkováMichaela Klabíková | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 0369 | |||||||||||||||
40 | Tereza KasparováTereza Kasparová | 03 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 0358 | |||||||||||||||
41 | Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková | 04 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 0325 | |||||||||||||||
42 | Karolína HradilováKarolína Hradilová | 03 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 0324 | |||||||||||||||
43 | Klára ObloukováKlára Oblouková | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 0322 | |||||||||||||||
44 | Natálie MikulíkováNatálie Mikulíková | 04 | ZŠ U Tenisu Přerov | 0295 | |||||||||||||||
45 | Tereza TeličkováTereza Teličková | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 0279 | |||||||||||||||
46 | Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová | 04 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 0257 | |||||||||||||||
47 | Eva VérostováEva Vérostová | 03 | ZŠ 1. máje Hranice | 0257 | |||||||||||||||
48 | Nela AndrýsováNela Andrýsová | 05 | ZŠ 1. máje Hranice | 0246 | |||||||||||||||
49 | Anna VénosováAnna Vénosová | 03 | ZŠ U Tenisu Přerov | 0216 | |||||||||||||||
50 | Vendula KubíčkováVendula Kubíčková | 04 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 0215 | |||||||||||||||
Celkem 50 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 23.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra MalíškováPetra Malíšková
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 |
04 | 49.44 | 472.00 | |||||||||||||||
2 |
Natálie KolčavováNatálie Kolčavová
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 |
03 | 48.63 | 462.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška HradečnáEliška Hradečná
ZŠ 1. máje Hranice |
03 | 48.32 | 458.00 | |||||||||||||||
4 |
Julie ČíhalováJulie Číhalová
ZŠ 1. máje Hranice |
04 | 45.78 | 427.00 | |||||||||||||||
5 |
Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
04 | 41.99 | 380.00 | |||||||||||||||
6 |
Iva TrefilkováIva Trefilková
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
04 | 40.79 | 365.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
04 | 38.77 | 340.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza KasparováTereza Kasparová
FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 |
03 | 38.37 | 335.00 | |||||||||||||||
9 |
Ivana PospíšilováIvana Pospíšilová
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
04 | 38.21 | 333.00 | |||||||||||||||
10 |
Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
04 | 37.48 | 325.00 | |||||||||||||||
11 |
Karolína HradilováKarolína Hradilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
03 | 37.42 | 324.00 | |||||||||||||||
12 |
Anna TurkováAnna Turková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
03 | 37.22 | 321.00 | |||||||||||||||
13 |
Tereza BartlováTereza Bartlová
ZŠ U Tenisu Přerov |
04 | 36.71 | 315.00 | |||||||||||||||
14 |
Natálie MikulíkováNatálie Mikulíková
ZŠ U Tenisu Přerov |
04 | 35.04 | 295.00 | |||||||||||||||
15 |
Nela SmrčkováNela Smrčková
ZŠ 1. máje Hranice |
03 | 34.13 | 284.00 | |||||||||||||||
16 |
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
05 | 33.36 | 275.00 | |||||||||||||||
17 |
Darina HampelováDarina Hampelová
ZŠ Velká Dlážka, Přerov |
04 | 33.28 | 274.00 | |||||||||||||||
18 |
Anna VénosováAnna Vénosová
ZŠ U Tenisu Přerov |
03 | 32.67 | 267.00 | |||||||||||||||
19 |
Vendula KubíčkováVendula Kubíčková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
04 | 28.32 | 215.00 | |||||||||||||||
20 |
Lucie KollorosováLucie Kollorosová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk |
03 | 21.22 | 134.00 | |||||||||||||||
Tereza MěšťánkováTereza Měšťánková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
03 | DNS | 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 6704 | ||||||||||||||||
2 | ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova Olomouc | ZŠ Zeyerova Olomouc | 5992 | ||||||||||||||||
3 | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk | 5804 | ||||||||||||||||
4 | Gymnázium Jakuba Škody Gymnázium Jakuba Škody | Gymnázium Jakuba Škody | 5802 | ||||||||||||||||
5 | Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk | Gymnázium Šumperk | 5519 | ||||||||||||||||
6 | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec | 5383 | ||||||||||||||||
7 | RG a ZŠ města Prostějov RG a ZŠ města Prostějov | RG a ZŠ města Prostějov | 4685 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného Prostějov | ZŠ Jana Železného Prostějov | 4241 | ||||||||||||||||
2 | ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova Olomouc | ZŠ Zeyerova Olomouc | 4046 | ||||||||||||||||
3 | Gymnázium Jakuba Škody Gymnázium Jakuba Škody | Gymnázium Jakuba Škody | 3877 | ||||||||||||||||
4 | ZŠ 1. máje Hranice ZŠ 1. máje Hranice | ZŠ 1. máje Hranice | 3866 | ||||||||||||||||
5 | ZŠ Vodní, Mohelnice ZŠ Vodní, Mohelnice | ZŠ Vodní, Mohelnice | 3577 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného Prostějov | ZŠ Jana Železného Prostějov | 6346 | ||||||||||||||||
2 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | ZŠ Šumperk, Sluneční 38 | 6061 | ||||||||||||||||
3 | Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk | Gymnázium Šumperk | 5906 | ||||||||||||||||
4 | Gymnázium Olomouc-Hejčín Gymnázium Olomouc-Hejčín | Gymnázium Olomouc-Hejčín | 5787 | ||||||||||||||||
5 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 5677 | ||||||||||||||||
6 | Přerov ZS U tenisu Přerov ZS U tenisu | Přerov ZS U tenisu | 5232 | ||||||||||||||||
7 | Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice | Masarykova ZŠ a MŠ Velká By... | 5065 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného Prostějov | ZŠ Jana Železného Prostějov | 5371 | ||||||||||||||||
2 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 5292 | ||||||||||||||||
3 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 | 4925 | ||||||||||||||||
4 | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk | 4759 | ||||||||||||||||
5 | ZŠ U Tenisu Přerov ZŠ U Tenisu Přerov | ZŠ U Tenisu Přerov | 4510 | ||||||||||||||||
6 | ZŠ 1. máje Hranice ZŠ 1. máje Hranice | ZŠ 1. máje Hranice | 4477 | ||||||||||||||||
7 | ZŠ Velká Dlážka, Přerov ZŠ Velká Dlážka, Přerov | ZŠ Velká Dlážka, Přerov | 4448 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |