výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (17. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KraváčekJan Kraváček 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 07.77 628.00
2 Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič 02 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.12 525.00
3 Richard PařízekRichard Pařízek 01 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 08.13 523.00
4 Adam KotasAdam Kotas 01 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 08.19 506.00
5 Tomáš DaníčekTomáš Daníček 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.29 478.00
6 Michal ŠmídMichal Šmíd 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.39 452.00
7 Filip SpáčilFilip Spáčil 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 08.40 449.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KociánŠtěpán Kocián 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 07.69 653.00
2 Dominik IndrákDominik Indrák 01 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 07.97 568.00
3 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.01 557.00
4 Patrik KlívarPatrik Klívar 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.09 534.00
5 Petr GoliášPetr Goliáš 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.21 500.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 07.60 681.00
2 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 07.76 631.00
3 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 07.86 601.00
4 Vít PustkaVít Pustka 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 08.00 560.00
5 Tadeáš DřímalTadeáš Dřímal 01 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 08.08 537.00
6 Denis HradilDenis Hradil 02 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 08.56 408.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 07.38 752.00
2 Ondřej LanžhotskýOndřej Lanžhotský 02 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 07.67 659.00
3 Dominik DaďaDominik Daďa 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 07.88 595.00
4 Teodor OstružkaTeodor Ostružka 01 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 07.96 571.00
5 Jakub SedlářJakub Sedlář 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.07 540.00
6 Jiří HlavicaJiří Hlavica 01 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 08.10 531.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 07.97 568.00
2 Vojtěch PaškaVojtěch Paška 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.12 525.00
3 Petr BělíčekPetr Bělíček 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 08.26 487.00
4 Filip ŠtaubertFilip Štaubert 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.40 449.00
5 Tomáš TománekTomáš Tománek 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.63 391.00
6 Martin KlovaničMartin Klovanič 04 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.66 383.00
7 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.72 369.00
Jiří KmentJiří Kment 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 07.83 610.00
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 07.92 583.00
3 David ŠlechtaDavid Šlechta 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 07.98 565.00
4 Josef PlšekJosef Plšek 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.33 468.00
5 Štěpán HábaŠtěpán Hába 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 08.37 457.00
6 Jan KusákJan Kusák 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.42 444.00
7 Filip ŠišákFilip Šišák 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.65 386.00
8 Adam ZemanAdam Zeman 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 08.82 345.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CiranAdam Ciran 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.19 506.00
2 Martin LhotskýMartin Lhotský 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.37 457.00
3 Jan SehnalJan Sehnal 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 08.38 454.00
4 David TomeškaDavid Tomeška 04 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 08.66 383.00
5 Miroslav KolečekMiroslav Koleček 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 08.72 369.00
6 Filip MalinaFilip Malina 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.95 315.00
7 Adam BalajkaAdam Balajka 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.06 291.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KotulkováHana Kotulková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 08.38 735.00
2 Karolína GajdošíkováKarolína Gajdošíková 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 08.86 603.00
3 Dominika BěhůnkováDominika Běhůnková 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 08.92 587.00
4 Barbora KůstkováBarbora Kůstková 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 08.97 574.00
5 Karolína OtépkováKarolína Otépková 02 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 09.14 531.00
6 Vanda KoukalováVanda Koukalová 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 09.18 521.00
7 Karolína VránováKarolína Vránová 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 09.32 487.00
Terezie JavorskáTerezie Javorská 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 07.99 851.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.24 776.00
3 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.73 637.00
4 Alena ChobotováAlena Chobotová 01 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 08.98 571.00
5 Machů NikolaMachů Nikola 01 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.05 553.00
6 Tina ValeriánováTina Valeriánová 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 09.31 489.00
7 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.40 468.00
8 Markéta BarotováMarkéta Barotová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 09.47 451.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela StejskalováMichaela Stejskalová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 08.53 692.00
2 Vendula ŠturmováVendula Šturmová 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 08.55 687.00
3 Marie SvozilováMarie Svozilová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 08.77 626.00
4 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 08.79 621.00
5 Kristýna HorskáKristýna Horská 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.85 605.00
6 Denisa ValováDenisa Valová 02 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 08.98 571.00
7 Monika ChytilováMonika Chytilová 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 09.13 533.00
8 Vendula TřetinováVendula Třetinová 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 09.15 528.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.53 692.00
2 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.60 673.00
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.64 662.00
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.97 574.00
5 Barbora DrgováBarbora Drgová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.23 509.00
6 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 09.49 447.00
7 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 09.50 444.00
8 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 12.47 14.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 08.36 741.00
2 Ema KráčalováEma Kráčalová 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 08.79 621.00
3 Karolína BerkováKarolína Berková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 09.14 531.00
4 Vendula OvesnáVendula Ovesná 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 09.20 516.00
5 Julie TlusťákováJulie Tlusťáková 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 09.28 496.00
6 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 09.58 426.00
7 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 09.66 408.00
8 Terezie FerbasováTerezie Ferbasová 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 09.85 367.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana FrýdlováHana Frýdlová 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.54 690.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 08.90 592.00
3 Karolína SkýpalováKarolína Skýpalová 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 08.96 576.00
4 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 09.18 521.00
5 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 09.36 477.00
6 Ema JanůEma Janů 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 09.49 447.00
7 Sabina OlivíkováSabina Olivíková 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 09.56 431.00
8 Šárka TunováŠárka Tunová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 09.83 371.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1:44.87 754.00
2 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 1:51.51 641.00
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1:59.24 520.00
4 Tereza ŠtefkováTereza Štefková 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 2:00.84 496.00
5 Simona SalingerováSimona Salingerová 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2:01.58 486.00
6 Nela SehnalováNela Sehnalová 05 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2:03.28 461.00
7 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 2:06.88 412.00
8 Kristýna BřezovjákováKristýna Březovjáková 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 2:07.25 407.00
9 Viktorie ChytilováViktorie Chytilová 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2:08.51 391.00
10 Dagmar HlucháňováDagmar Hlucháňová 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2:09.23 381.00
11 Valentina MackováValentina Macková 05 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 2:10.43 366.00
12 Alžběta HlačíkováAlžběta Hlačíková 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2:11.43 353.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1:48.73 687.00
10 Adéla KrejčiříkováAdéla Krejčiříková 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2:08.24 394.00
11 Lucie ŽemličkováLucie Žemličková 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2:09.19 382.00
12 Anna VečerkováAnna Večerková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2:15.74 302.00
2 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 1:48.77 687.00
3 Tereza SuráTereza Surá 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 1:54.08 599.00
4 Karolína SkýpalováKarolína Skýpalová 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1:57.52 546.00
5 Kristýna KrocováKristýna Krocová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 2:00.12 507.00
6 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2:03.91 453.00
7 Kateřina JuráňováKateřina Juráňová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2:04.70 442.00
8 Aneta MynářováAneta Mynářová 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2:05.99 424.00
9 Natálie DudováNatálie Dudová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2:06.45 418.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva ChludováEva Chludová 01 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 2:39.83 575.00
2 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2:40.33 569.00
3 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2:40.35 569.00
4 Johana JánošováJohana Jánošová 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2:41.10 560.00
5 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 2:41.51 556.00
6 Vanda KoukalováVanda Koukalová 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2:53.31 430.00
7 Johana DrgáčováJohana Drgáčová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2:53.98 423.00
8 Tina ValeriánováTina Valeriánová 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2:56.42 399.00
9 Denisa ValováDenisa Valová 02 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 2:58.29 381.00
10 Veronika HalováVeronika Halová 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 3:03.60 332.00
11 Ester MísteckáEster Místecká 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 3:08.99 286.00
Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 DNS 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana KotulkováHana Kotulková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2:41.99 550.00
10 Jana PolepilováJana Polepilová 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 3:08.32 292.00
2 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2:44.19 526.00
3 Michaela BaklíkováMichaela Baklíková 01 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2:47.87 486.00
4 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 2:48.85 476.00
5 Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 2:49.26 471.00
6 Lucie SvětlíkováLucie Světlíková 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 2:49.74 466.00
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2:53.85 424.00
8 Denisa ChudějováDenisa Chudějová 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2:56.74 396.00
9 Kristýna GabrhelováKristýna Gabrhelová 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 3:05.50 316.00
Tereza GolováTereza Golová 01 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... DNS 0.00
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ZemanMartin Zeman 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3:17.28 505.00
2 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3:17.29 505.00
3 Tadeáš ForetTadeáš Foret 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3:18.42 495.00
4 Adam HillAdam Hill 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 3:18.49 494.00
5 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 3:21.74 467.00
6 Adam CiranAdam Ciran 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3:22.47 461.00
7 Adam LitošAdam Litoš 05 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 3:23.72 451.00
8 Marek PetlachMarek Petlach 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3:24.38 445.00
9 Daniel AdamecDaniel Adamec 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3:29.65 403.00
10 Dominik HejdaDominik Hejda 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3:33.10 377.00
11 Jan GregorJan Gregor 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 3:33.51 374.00
12 Miroslav HorákMiroslav Horák 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3:37.09 347.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik VytiskaPatrik Vytiska 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3:20.39 478.00
2 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3:23.63 451.00
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3:25.89 433.00
4 David¨ VojáčekDavid¨ Vojáček 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3:26.84 425.00
5 Dávid ŠimekDávid Šimek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3:29.12 407.00
6 Patrik StratilPatrik Stratil 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3:30.84 394.00
7 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 3:32.87 379.00
8 David KryštofDavid Kryštof 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 3:34.31 368.00
9 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 3:36.84 349.00
10 Lukáš FaitLukáš Fait 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3:36.94 348.00
Adam ZemanAdam Zeman 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ DNF 0.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HolubMartin Holub 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 4:49.74 620.00
2 Tomáš DaníčekTomáš Daníček 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5:10.13 503.00
3 Adam MacíkAdam Macík 02 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 5:13.71 483.00
4 Adam SpringerAdam Springer 01 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 5:16.37 469.00
5 Filip SpáčilFilip Spáčil 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5:17.10 465.00
6 Erik HáblErik Hábl 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5:19.05 455.00
7 David LavičkaDavid Lavička 03 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 5:20.02 450.00
8 Lukáš MatejkovičLukáš Matejkovič 02 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 5:21.70 441.00
9 Dominik ČervenkaDominik Červenka 02 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 5:25.10 424.00
10 Richard BičanRichard Bičan 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5:28.81 405.00
11 David JosefčákDavid Josefčák 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 5:36.76 367.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4:29.47 748.00
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4:50.67 615.00
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4:55.76 584.00
4 Matěj KučeraMatěj Kučera 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4:59.63 562.00
5 Roman ŠupčíkRoman Šupčík 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5:10.52 501.00
6 Josef ZajíčekJosef Zajíček 02 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5:11.52 495.00
7 Michal FojtůMichal Fojtů 01 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 5:16.99 466.00
8 Lukáš WinklerLukáš Winkler 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 5:25.12 424.00
9 Tomáš HavranTomáš Havran 02 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 5:31.09 394.00
10 Ondřej VeselýOndřej Veselý 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 5:34.09 379.00
11 Matěj KonečnýMatěj Konečný 03 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 6:47.36 104.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spáčil, Plachý, Kotas, Hudeček Spáčil, Plachý, Kotas, Hudeček 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 29.80 610.00
2 Sedlář, Sigmund, Vojáček, Kocián Sedlář, Sigmund, Vojáček, Kocián 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 30.82 534.00
3 Lanžhotský, Hrbáček, Fojtů, Ostružka Lanžhotský, Hrbáček, Fojtů, Ostružka 02 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 31.14 511.00
4 Matejkovič, Matejkovič, Pfeffer, Semančík Matejkovič, Matejkovič, Pfeffer, Semančík 02 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 32.03 450.00
5 Bičan, Fryšták, Hradil, Šmíd Bičan, Fryšták, Hradil, Šmíd 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 33.08 383.00
6 Hlavica, Lavička, Macík, Pařízek Hlavica, Lavička, Macík, Pařízek 01 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 33.40 363.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Goliáš, Daníček, Kunt, Hábl Goliáš, Daníček, Kunt, Hábl 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 29.93 600.00
2 Holub, Walla, Klívar, Kraváček Holub, Walla, Klívar, Kraváček 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 30.65 547.00
3 Springer, Kovalčík, Janás, Reňák Springer, Kovalčík, Janás, Reňák 01 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 30.73 541.00
4 Josefčák, Kutra, Bardoděj, Hublík Josefčák, Kutra, Bardoděj, Hublík 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 33.33 367.00
Daďa, Kučera, Pustka, Mynařík Daďa, Kučera, Pustka, Mynařík 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov DNF 0.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brandtner, Drábek, Kremel, Kusák Brandtner, Drábek, Kremel, Kusák 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 32.03 450.00
2 Lhotský, Malina, Skapálek, Ciran Lhotský, Malina, Skapálek, Ciran 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 32.47 421.00
3 Novák, Plšek, Šlechta, Vytiska Novák, Plšek, Šlechta, Vytiska 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 32.81 399.00
4 Kyryljuk, Fait, Zeman, Zeman Kyryljuk, Fait, Zeman, Zeman 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 34.77 284.00
5 Foret, Mléčka, Obdržálek, Říha Foret, Mléčka, Obdržálek, Říha 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 35.66 237.00
6 Janečka, Litoš, Tomeček, Vašíček Janečka, Litoš, Tomeček, Vašíček 04 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 35.67 237.00
7 Adamec, Kučera, Převor, Stratil Adamec, Kučera, Převor, Stratil 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 35.76 232.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štaubert, Nejezchleba, Gregor, Šišák Štaubert, Nejezchleba, Gregor, Šišák 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 31.71 472.00
2 Sehnal, Kment, Kryštof, Sedlář Sehnal, Kment, Kryštof, Sedlář 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 32.31 432.00
3 Paška, Tománek, Turčín, Klovanič Paška, Tománek, Turčín, Klovanič 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 32.68 408.00
4 Krupa, Randýsek, Koleček, Cibulec Krupa, Randýsek, Koleček, Cibulec 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 32.98 389.00
5 Bělíček, Balajka, Machů, Hába Bělíček, Balajka, Machů, Hába 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 33.43 361.00
6 Pečenka, Šišlák, Sýkora, Hill Pečenka, Šišlák, Sýkora, Hill 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 34.60 293.00
7 Blažek, Kubíček, Bárta, Macura Blažek, Kubíček, Bárta, Macura 05 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 35.72 234.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fornůsková, Jelínková, Ševčíková, Tomečková Fornůsková, Jelínková, Ševčíková, Tomečková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 31.49 774.00
2 Barotová, Chytilová, Gabrhelová, Šturmová Barotová, Chytilová, Gabrhelová, Šturmová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 33.45 633.00
3 Chludová, Chobotová, Sláčíková, Valová Chludová, Chobotová, Sláčíková, Valová 01 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 33.75 613.00
4 Běhůnková, Gajdošíková, Jánošová, Valeriánová Běhůnková, Gajdošíková, Jánošová, Valeriánová 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 34.76 547.00
5 Halová, Horáková, Machů Halová, Horáková, Machů 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 35.78 483.00
6 Drgáčová, Horáková, Kovářová, Šustrová Drgáčová, Horáková, Kovářová, Šustrová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 35.84 480.00
7 Keroušová, Kozlová, Otépková, Otevřelová Keroušová, Kozlová, Otépková, Otevřelová 02 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 35.99 471.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondříšková, Třetinová, Stejskalová, Kotulková Ondříšková, Třetinová, Stejskalová, Kotulková 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 33.23 648.00
2 Svozilová, Bajčíková, Nejezchlebová, Třetinová Svozilová, Bajčíková, Nejezchlebová, Třetinová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 33.42 635.00
3 Królová, Mikulčíková, Kůstková, Kuželová Królová, Mikulčíková, Kůstková, Kuželová 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 33.73 614.00
4 Koukalová, Urbanová, Daňková, Horská Koukalová, Urbanová, Daňková, Horská 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 33.88 604.00
5 Fiurášková, Jemelková, Vančurová, Paprskářová Fiurášková, Jemelková, Vančurová, Paprskářová 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 35.41 506.00
6 Nováková, Chytilová, Božková, Sabová Nováková, Chytilová, Božková, Sabová 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 36.41 446.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michálková, Mitanová, Ondrigová, Polášková Michálková, Mitanová, Ondrigová, Polášková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 32.81 678.00
2 Pavlasová, Zrníková, Peričová, Pospíšilová Pavlasová, Zrníková, Peričová, Pospíšilová 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 34.69 551.00
3 Zouharová, Ovesná, Fuchsová, Henzlová Zouharová, Ovesná, Fuchsová, Henzlová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 34.97 533.00
4 Flajzarová, Müllerová, Salingerová, Zlatníková Flajzarová, Müllerová, Salingerová, Zlatníková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 35.30 513.00
5 Golasovská, Sváčková, Šustková, Vašková Golasovská, Sváčková, Šustková, Vašková 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 36.30 452.00
6 Hanáková, Matějíčková, Skýpalová, Tomková Hanáková, Matějíčková, Skýpalová, Tomková 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 37.56 381.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berková, Mynářová, Novotná, Frýdlová Berková, Mynářová, Novotná, Frýdlová 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 33.57 625.00
2 Novotná, Šulcová, Kuchmister, Chytilová Novotná, Šulcová, Kuchmister, Chytilová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 34.83 542.00
3 Olivíková, Janů, Zedková, Smýkalová Olivíková, Janů, Zedková, Smýkalová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 35.04 529.00
4 Drgová, Tomšová, Šimoníková, Kráčalová Drgová, Tomšová, Šimoníková, Kráčalová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 35.28 514.00
5 Surá, Štefková, Kneifelová, Krocová Surá, Štefková, Kneifelová, Krocová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 36.43 445.00
Olivíková, Fridrichová, Adamíková, Sehnalová Olivíková, Fridrichová, Adamíková, Sehnalová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov DQ 427.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 1.92 731.00
2= Adam KotasAdam Kotas
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
01 1.64 496.00
2= Erik HáblErik Hábl
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 1.64 496.00
4= Juraj SemančíkJuraj Semančík
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
02 1.60 464.00
4= Dominik ZavadilDominik Zavadil
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
01 1.60 464.00
6= Daniel RaichelDaniel Raichel
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 1.56 434.00
6= Jiří SigmundJiří Sigmund
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
01 1.56 434.00
6= Jakub SedlářJakub Sedlář
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
01 1.56 434.00
6= Michal FryštákMichal Fryšták
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 1.56 434.00
6= Marek PlachýMarek Plachý
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
01 1.56 434.00
11= Teodor OstružkaTeodor Ostružka
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
01 1.52 404.00
11= Ondřej LanžhotskýOndřej Lanžhotský
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
02 1.52 404.00
11= Matěj KučeraMatěj Kučera
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 1.52 404.00
14= David LavičkaDavid Lavička
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
03 1.48 374.00
14= Patrik KlívarPatrik Klívar
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 1.44 345.00
14= Adam MacíkAdam Macík
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
02 1.44 345.00
17= Michal ŠkrabalMichal Škrabal
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 1.44 345.00
17= Viktor ZámečníkViktor Zámečník
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 1.44 345.00
17= David BardodějDavid Bardoděj
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 1.40 317.00
20 Kamil MikeškaKamil Mikeška
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 1.40 317.00
21 Štěpán HorňákŠtěpán Horňák
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
02 1.36 290.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav KolečekMiroslav Koleček
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 1.66 512.00
2 David ŠlechtaDavid Šlechta
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 1.58 449.00
3= Thomas MacuraThomas Macura
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 1.50 389.00
3= David NovákDavid Novák
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 1.50 389.00
5 Jan KusákJan Kusák
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 1.46 360.00
6= Benjamin KřištofBenjamin Křištof
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 1.42 331.00
6= Daniel AdamecDaniel Adamec
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 1.42 331.00
6= Tomáš RandýsekTomáš Randýsek
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 1.38 303.00
9= Vladislav PečenkaVladislav Pečenka
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 1.38 303.00
9= Jan TobolaJan Tobola
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 1.38 303.00
9= Filip JanečkaFilip Janečka
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
04 1.38 303.00
9= Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 1.38 303.00
9= Michal ŠišlákMichal Šišlák
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 1.38 303.00
9= Stanislav ZbranekStanislav Zbranek
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 1.30 250.00
9= Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 1.30 250.00
16= Tomáš SkapálekTomáš Skapálek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 1.30 250.00
16= Matěj MléčkaMatěj Mléčka
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 1.30 250.00
18 David TomeškaDavid Tomeška
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
04 1.26 225.00
19= Tomáš PetrželTomáš Petržel
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 1.22 200.00
19= Petr BártaPetr Bárta
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 1.22 200.00
19= Martin ŘíhaMartin Říha
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 1.22 200.00
22 Tobiáš HolerTobiáš Holer
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 1.18 176.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Tereza TřetinováTereza Třetinová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 1.54 666.00
1= Marie SvozilováMarie Svozilová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 1.54 666.00
1= Barbora KrólováBarbora Królová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
02 1.54 666.00
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
01 1.50 621.00
5= Adéla LekešováAdéla Lekešová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 1.46 577.00
5= Michaela StejskalováMichaela Stejskalová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 1.46 577.00
5= Adriana KovářováAdriana Kovářová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
01 1.42 534.00
8 Tereza DaňkováTereza Daňková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 1.42 534.00
9= Tina SabováTina Sabová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 1.38 491.00
9= Kristýna HorskáKristýna Horská
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
02 1.38 491.00
9= Ester ZemánkováEster Zemánková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 1.34 449.00
9= Michaela BaklíkováMichaela Baklíková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
01 1.34 449.00
9= Dominika VančurováDominika Vančurová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 1.34 449.00
14= Eva ChludováEva Chludová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
01 1.34 449.00
14= Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 1.34 449.00
14= Anna ChytilováAnna Chytilová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 1.30 409.00
17= Viktória BalázsováViktória Balázsová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
01 1.30 409.00
17= Machů NikolaMachů Nikola
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
01 1.30 409.00
19 Petra JankůPetra Janků
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 1.26 369.00
20= Tereza OtevřelováTereza Otevřelová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
02 1.22 331.00
20= Viktorie KozlováViktorie Kozlová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 1.22 331.00
20= Michaela UrbanováMichaela Urbanová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 1.22 331.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Denisa PeričováDenisa Peričová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 1.42 534.00
1= Hana FrýdlováHana Frýdlová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 1.42 534.00
1= Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 1.42 534.00
1= Tereza HanákováTereza Hanáková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 1.42 534.00
1= Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.42 534.00
6 Barbora SváčkováBarbora Sváčková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 1.38 491.00
7= Ema KráčalováEma Kráčalová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 1.34 449.00
7= Julie MichálkováJulie Michálková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 1.34 449.00
9= Kamila ZedkováKamila Zedková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 1.30 409.00
9= Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 1.30 409.00
9= Zuzana ZouharováZuzana Zouharová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 1.30 409.00
9= Adéla KrejčiříkováAdéla Krejčiříková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 1.26 369.00
9= Natálie OlivíkováNatálie Olivíková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 1.26 369.00
14 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 1.26 369.00
15= Lucie AdamíkováLucie Adamíková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 1.22 331.00
15= Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 1.22 331.00
15= Vendula SukupováVendula Sukupová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 1.22 331.00
15= Valentina MackováValentina Macková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
05 1.22 331.00
15= Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 1.18 293.00
20 Agáta ZelinkováAgáta Zelinková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 1.18 293.00
21 Simona SalingerováSimona Salingerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 1.10 222.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 6.39 673.00
2 Juraj SemančíkJuraj Semančík
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
02 5.69 521.00
3 Martin HolubMartin Holub
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 5.21 423.00
4 Dominik DaďaDominik Daďa
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 5.20 421.00
5 Richard PařízekRichard Pařízek
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
01 5.10 402.00
6 Štěpán KociánŠtěpán Kocián
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
02 5.08 398.00
7 Lukáš PapšíkLukáš Papšík
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
01 5.00 382.00
8 Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
02 4.96 375.00
9 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
01 4.92 367.00
10 Denis RaiskupDenis Raiskup
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 4.90 363.00
11 Michal ŠmídMichal Šmíd
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 4.88 360.00
12 Jan KraváčekJan Kraváček
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 4.79 343.00
13 Bronislav KutraBronislav Kutra
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 4.77 339.00
14 Vladislav RusynVladislav Rusyn
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 4.66 319.00
15 Ondřej HrbáčekOndřej Hrbáček
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
01 4.64 315.00
16 Denis HradilDenis Hradil
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
02 4.60 308.00
17 Dominik HradilDominik Hradil
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 4.48 287.00
18 Miloš WallaMiloš Walla
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
01 4.42 276.00
19 Jiří HlavicaJiří Hlavica
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
01 3.98 203.00
20 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
02 3.95 198.00
MS Vít PustkaVít Pustka
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 5.20 421.00
Lukáš MatejkovičLukáš Matejkovič
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
02 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SedlářJan Sedlář
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 5.25 431.00
2 Petr BělíčekPetr Bělíček
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 5.05 392.00
3 Jan GregorJan Gregor
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 4.88 360.00
4 Vojtěch PaškaVojtěch Paška
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 4.66 319.00
5= Patrik KremelPatrik Kremel
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 4.65 317.00
5= Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 4.65 317.00
7 Josef MachůJosef Machů
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 4.63 313.00
8 David NovákDavid Novák
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 4.57 303.00
9 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
04 4.51 292.00
10 Jan TomečekJan Tomeček
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 4.50 290.00
11 Ondřej TurčínOndřej Turčín
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 4.48 287.00
12 Martin KlovaničMartin Klovanič
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 4.32 259.00
13 Dominik AdámekDominik Adámek
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
02 4.30 255.00
14 Martin ZemanMartin Zeman
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
04 4.19 237.00
15 Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 4.10 222.00
16 Dávid ŠimekDávid Šimek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 4.04 212.00
17 Jan TobolaJan Tobola
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 4.00 206.00
18 Radim PřevorRadim Převor
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 3.94 196.00
19 David¨ VojáčekDavid¨ Vojáček
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 3.91 191.00
20 Jan BlažekJan Blažek
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
05 3.89 188.00
21= Miroslav HorákMiroslav Horák
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 3.59 143.00
21= David KučeraDavid Kučera
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 3.59 143.00
Jiří KmentJiří Kment
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
02 4.87 524.00
2 Klára UrbanováKlára Urbanová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 4.85 519.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.83 514.00
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.68 474.00
5 Barbora KrólováBarbora Królová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
02 4.59 451.00
6 Johana JánošováJohana Jánošová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 4.57 446.00
7 Klára FiuráškováKlára Fiurášková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 4.50 428.00
8 Anna OndříškováAnna Ondříšková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 4.46 418.00
9 Monika ChytilováMonika Chytilová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 4.43 411.00
10 Dominika BěhůnkováDominika Běhůnková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 4.41 406.00
11 Vendula ŠturmováVendula Šturmová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 4.38 398.00
12 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 4.36 393.00
13 Petra HorákováPetra Horáková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
01 4.32 384.00
14 Natálie PaprskářováNatálie Paprskářová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 4.30 379.00
15 Amálie ŠustrováAmálie Šustrová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.23 362.00
16 Barbora KůstkováBarbora Kůstková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
02 4.17 347.00
17 Karolína MachováKarolína Machová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
01 4.16 345.00
18 Ema BajčíkováEma Bajčíková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 4.15 343.00
19 Markéta BarotováMarkéta Barotová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 3.84 272.00
20 Barbora PetřekováBarbora Petřeková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 3.77 257.00
21 Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 3.69 239.00
22 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 3.66 233.00
23 Karolína VránováKarolína Vránová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
02 3.48 196.00
24 Karolína OtépkováKarolína Otépková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
02 3.38 176.00
Ester MísteckáEster Místecká
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 DNS 0.00
Barbora KůskováBarbora Kůsková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
02 DNS 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 4.80 506.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.73 487.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.66 469.00
4 Kamila ZedkováKamila Zedková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 4.55 441.00
5 Natálie NovotnáNatálie Novotná
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 4.35 391.00
6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 4.30 379.00
7 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 4.29 376.00
8 Vendula OvesnáVendula Ovesná
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 4.22 359.00
9 Ema FlajzarováEma Flajzarová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.19 352.00
10 Karolína BerkováKarolína Berková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 4.07 324.00
11 Aneta MynářováAneta Mynářová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 4.03 315.00
12 Barbora DrgováBarbora Drgová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 3.98 303.00
13= Anežka HenzlováAnežka Henzlová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 3.94 294.00
13= Šárka TunováŠárka Tunová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 3.94 294.00
15= Elizabeth TomkováElizabeth Tomková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 3.92 290.00
15= Viktorie ChytilováViktorie Chytilová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 3.92 290.00
17 Tereza NěmečkováTereza Němečková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 3.90 285.00
18 Tereza ŠustkováTereza Šustková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 3.83 270.00
19 Aneta TomšováAneta Tomšová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 3.71 244.00
20 Tereza ZrníkováTereza Zrníková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 3.63 227.00
21 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 3.62 225.00
22 Sabina OlivíkováSabina Olivíková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 3.53 206.00
23 Klára KrpejšováKlára Krpejšová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 3.44 188.00
24 Denisa RafajováDenisa Rafajová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
05 3.31 163.00
Tereza HanákováTereza Hanáková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna OndříškováAnna Ondříšková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 10.74 578.00
2 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
01 10.18 541.00
3 Viktória BalázsováViktória Balázsová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
01 09.97 527.00
4 Petra HorákováPetra Horáková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
01 09.94 526.00
5 Tereza TřetinováTereza Třetinová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 09.40 490.00
6 Natálie PaprskářováNatálie Paprskářová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 09.25 480.00
7 Markéta NovákováMarkéta Nováková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 08.99 464.00
8 Beatrice KotasováBeatrice Kotasová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 08.86 455.00
9 Ester MísteckáEster Místecká
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 08.63 440.00
10= Terezie JavorskáTerezie Javorská
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 08.51 432.00
10= Lenka JemelkováLenka Jemelková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
01 08.40 425.00
12 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
02 08.40 425.00
13= Veronika KeroušováVeronika Keroušová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
02 08.36 423.00
13= Tereza DaňkováTereza Daňková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 08.36 423.00
15 Karolína GajdošíkováKarolína Gajdošíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 07.84 389.00
16 Klára UrbanováKlára Urbanová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 07.82 388.00
17 Andrea NovákováAndrea Nováková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 07.76 384.00
18 Veronika HalováVeronika Halová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 07.34 357.00
19 Petra JankůPetra Janků
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 07.14 344.00
20 Barbora HorákováBarbora Horáková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 06.98 334.00
Tereza OtevřelováTereza Otevřelová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
02 DNS 0.00
Veronika SuchánkováVeronika Suchánková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KonečnýJakub Konečný
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
01 12.00 606.00
2 Marek PlachýMarek Plachý
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
01 11.35 567.00
3 Jiří KedraJiří Kedra
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 11.22 559.00
4 Vladislav RusynVladislav Rusyn
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 11.09 551.00
5 Lukáš BěčákLukáš Běčák
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 10.85 537.00
6 Lukáš PapšíkLukáš Papšík
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
01 10.71 528.00
7 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
02 10.41 510.00
8 Dominik IndrákDominik Indrák
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
01 10.40 510.00
9 Filip KašnýFilip Kašný
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 10.21 498.00
10 Tomáš PosoldaTomáš Posolda
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
02 10.19 497.00
11 Matěj ReňákMatěj Reňák
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
01 10.13 493.00
12 Adam SpringerAdam Springer
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
01 10.12 493.00
13 Tadeáš DřímalTadeáš Dřímal
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
01 10.00 486.00
14 Robert JanásRobert Janás
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
01 09.76 471.00
15 Ondřej HrbáčekOndřej Hrbáček
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
01 09.75 471.00
16 Dominik HradilDominik Hradil
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 09.48 454.00
17 František HublíkFrantišek Hublík
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 09.34 446.00
18 Matouš OdstrčilíkMatouš Odstrčilík
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 09.30 444.00
19 Matěj KonečnýMatěj Konečný
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
03 09.29 443.00
20 Denis VrankaDenis Vranka
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 09.28 443.00
21 Pavel FocherPavel Focher
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 09.09 431.00
22 Petr GoliášPetr Goliáš
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 09.05 429.00
23 Denis RaiskupDenis Raiskup
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 08.95 423.00
24 Tomáš HavranTomáš Havran
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
02 08.36 388.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej LanžhotskýOndřej Lanžhotský 02 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 1574
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1404
3 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 1124
4 Petr GoliášPetr Goliáš 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1100
5 Jiří HlavicaJiří Hlavica 01 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 1097
6 Dominik IndrákDominik Indrák 01 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1078
7 Štěpán KociánŠtěpán Kocián 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1051
8 Adam SpringerAdam Springer 01 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 1034
9 Tadeáš DřímalTadeáš Dřímal 01 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 1023
10 Dominik DaďaDominik Daďa 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 1016
11 Adam KotasAdam Kotas 01 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1002
12 Marek PlachýMarek Plachý 01 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1001
13 Juraj SemančíkJuraj Semančík 02 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0985
14 Teodor OstružkaTeodor Ostružka 01 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 0975
15 Jan KraváčekJan Kraváček 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0971
16 Martin HolubMartin Holub 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0970
17 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0968
18 Lukáš PapšíkLukáš Papšík 01 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 0910
19 Vladislav RusynVladislav Rusyn 02 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0870
20 Ondřej HrbáčekOndřej Hrbáček 01 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 0786
21 Petr HudečekPetr Hudeček 01 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0752
22 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0681
23 Filip SpáčilFilip Spáčil 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0610
24 Jakub KonečnýJakub Konečný 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0606
25 Jiří KedraJiří Kedra 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0559
26 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0557
27 Lukáš BěčákLukáš Běčák 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0537
28 Jakub SedlářJakub Sedlář 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0534
29 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík 02 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 0510
30 Filip KašnýFilip Kašný 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0498
31 Tomáš PosoldaTomáš Posolda 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0497
32 Erik HáblErik Hábl 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0496
33 Tomáš DaníčekTomáš Daníček 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0478
34 Dominik ZavadilDominik Zavadil 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0464
35 Dominik HradilDominik Hradil 02 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0454
36 František HublíkFrantišek Hublík 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0446
37 Jiří SigmundJiří Sigmund 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0434
38 Daniel RaichelDaniel Raichel 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0434
39 Vít PustkaVít Pustka 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0421
40 Matěj KučeraMatěj Kučera 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0404
41 Richard PařízekRichard Pařízek 01 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 0402
42 Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič 02 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0375
43 David LavičkaDavid Lavička 03 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 0374
44 David JosefčákDavid Josefčák 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0367
45 Denis RaiskupDenis Raiskup 02 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0363
46 Michal ŠmídMichal Šmíd 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0360
47 Patrik KlívarPatrik Klívar 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0345
48 Michal ŠkrabalMichal Škrabal 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0345
49 Adam MacíkAdam Macík 02 Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 0345
50 David BardodějDavid Bardoděj 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0317
Celkem 50 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1256
2 Vojtěch PaškaVojtěch Paška 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1252
3 Petr BělíčekPetr Bělíček 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 1240
4 Filip ŠtaubertFilip Štaubert 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 1235
5 Martin LhotskýMartin Lhotský 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1195
6 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1161
7 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1132
8 David NovákDavid Novák 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1091
9 Jan SedlářJan Sedlář 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 1014
10 David ŠlechtaDavid Šlechta 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1014
11 Adam CiranAdam Ciran 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0967
12 Jan SehnalJan Sehnal 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0886
13 Patrik KremelPatrik Kremel 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0885
14 Miroslav KolečekMiroslav Koleček 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0881
15 Adam HillAdam Hill 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0812
16 Jan KusákJan Kusák 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0804
17 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0792
18 Štěpán HábaŠtěpán Hába 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0778
19 Filip ŠišákFilip Šišák 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0768
20 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0754
21 Josef PlšekJosef Plšek 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0748
22 Martin ZemanMartin Zeman 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0742
23 Tomáš TománekTomáš Tománek 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0725
24 Stanislav ZbranekStanislav Zbranek 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0651
25 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0620
26 Dávid ŠimekDávid Šimek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0619
27 Jan TobolaJan Tobola 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0509
28 Tadeáš ForetTadeáš Foret 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0495
29 Patrik VytiskaPatrik Vytiska 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0478
30 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0467
31 Adam LitošAdam Litoš 05 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0451
32 Marek PetlachMarek Petlach 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0445
33 Daniel AdamecDaniel Adamec 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0403
34 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0391
35 Jakub KrčJakub Krč 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0390
36 Thomas MacuraThomas Macura 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0389
37 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0379
38 David KryštofDavid Kryštof 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0368
39 Jan GregorJan Gregor 03 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0360
40 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0349
41 Benjamin KřištofBenjamin Křištof 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0331
42 Tomáš ObdržálekTomáš Obdržálek 04 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0324
43 Josef MachůJosef Machů 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0313
44 Vladislav PečenkaVladislav Pečenka 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0303
45 Michal ŠišlákMichal Šišlák 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0303
46 Filip JanečkaFilip Janečka 04 ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 0303
47 Petr VilímekPetr Vilímek 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0296
48 Filip MalinaFilip Malina 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0276
49 Dominik AdámekDominik Adámek 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0255
50 Tomáš SkapálekTomáš Skapálek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0250
51 Matěj MléčkaMatěj Mléčka 04 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0250
52 Martin ŘíhaMartin Říha 04 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0200
53 Radim PřevorRadim Převor 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0196
54 Jan BlažekJan Blažek 05 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0188
Celkem 54 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub CibulecJakub Cibulec
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 77.92 551.00
2 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
04 66.53 451.00
3 Stanislav ZbranekStanislav Zbranek
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 60.80 401.00
4 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 59.73 391.00
5 Jakub KrčJakub Krč
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 59.54 390.00
6 Filip ŠišákFilip Šišák
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 58.63 382.00
7 Roman BrandtnerRoman Brandtner
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 57.58 373.00
8 Tomáš TománekTomáš Tománek
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 53.06 334.00
9 Tomáš ObdržálekTomáš Obdržálek
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 51.95 324.00
10 Štěpán HábaŠtěpán Hába
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 51.53 321.00
11 Richard KovářRichard Kovář
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
04 51.24 318.00
12 Adam HillAdam Hill
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 51.21 318.00
13 Martin LhotskýMartin Lhotský
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 51.12 317.00
14 Filip ŠtaubertFilip Štaubert
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 50.78 314.00
15 Petr VilímekPetr Vilímek
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 48.55 296.00
16 Michal KozumplíkMichal Kozumplík
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 47.12 283.00
17 Benjamin KřištofBenjamin Křištof
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 47.05 283.00
18 Josef PlšekJosef Plšek
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 46.74 280.00
19 Filip MalinaFilip Malina
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 46.24 276.00
20 Tobiaš HolerTobiaš Holer
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 45.64 271.00
21 David KryštofDavid Kryštof
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 44.88 265.00
22 Adam BalajkaAdam Balajka
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 42.10 242.00
23 Jan TomečekJan Tomeček
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 35.72 189.00
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2099
2 Marie SvozilováMarie Svozilová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1927
3 Barbora KrólováBarbora Królová 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 1731
4 Anna OndříškováAnna Ondříšková 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1644
5 Eva ChludováEva Chludová 01 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 1637
6 Vanda KoukalováVanda Koukalová 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1555
7 Dominika BěhůnkováDominika Běhůnková 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1540
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1290
9 Hana KotulkováHana Kotulková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1285
10 Michaela StejskalováMichaela Stejskalová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1269
11 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 1162
12 Tereza TřetinováTereza Třetinová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1156
13 Kristýna HorskáKristýna Horská 02 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1096
14 Vendula ŠturmováVendula Šturmová 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 1085
15 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1014
16 Johana JánošováJohana Jánošová 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1006
17 Karolína GajdošíkováKarolína Gajdošíková 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0992
18 Tereza DaňkováTereza Daňková 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0957
19 Denisa ValováDenisa Valová 02 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0952
20 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková 02 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0949
21 Monika ChytilováMonika Chytilová 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0944
22 Michaela BaklíkováMichaela Baklíková 01 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0935
23 Petra HorákováPetra Horáková 01 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0910
24 Klára UrbanováKlára Urbanová 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0907
25 Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0814
26 Petra JankůPetra Janků 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0713
27 Markéta BarotováMarkéta Barotová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0633
28 Adéla LekešováAdéla Lekešová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0577
29 Barbora KůstkováBarbora Kůstková 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0574
30 Alena ChobotováAlena Chobotová 01 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0571
31 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0569
32 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0569
33 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0556
34 Machů NikolaMachů Nikola 01 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0553
35 Adriana KovářováAdriana Kovářová 01 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0534
36 Viktória BalázsováViktória Balázsová 01 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0527
37 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0526
38 Tina SabováTina Sabová 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0491
39 Natálie PaprskářováNatálie Paprskářová 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0480
40 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0476
41 Lucie SvětlíkováLucie Světlíková 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0466
42 Markéta NovákováMarkéta Nováková 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0464
43 Beatrice KotasováBeatrice Kotasová 01 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0455
44 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0449
45 Ester ZemánkováEster Zemánková 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0449
46 Ester MísteckáEster Místecká 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0440
47 Klára FiuráškováKlára Fiurášková 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0428
48 Kateřina BožkováKateřina Božková 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0424
49 Veronika KeroušováVeronika Keroušová 02 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0423
50 Tina ValeriánováTina Valeriánová 02 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0399
51 Karolína MachováKarolína Machová 01 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0345
52 Barbora HorákováBarbora Horáková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0334
53 Tereza OtevřelováTereza Otevřelová 02 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0331
54 Kristýna GabrhelováKristýna Gabrhelová 02 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0316
55 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0233
Celkem 55 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1800
2 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 1583
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1507
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1354
5 Barbora DrgováBarbora Drgová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 1326
6 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 1247
7 Hana FrýdlováHana Frýdlová 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1224
8 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1221
9 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1161
10 Karolína SkýpalováKarolína Skýpalová 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1122
11 Ema KráčalováEma Kráčalová 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 1070
12 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1028
13 Jana PoláškováJana Polášková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1021
14 Eliška NovotnáEliška Novotná 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0968
15 Karolína BerkováKarolína Berková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0949
16 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0913
17 Vendula OvesnáVendula Ovesná 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0875
18 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0852
19 Kamila ZedkováKamila Zedková 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0850
20 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0838
21 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0803
22 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0754
23 Aneta MynářováAneta Mynářová 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0739
24 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0687
25 Tereza ŠustkováTereza Šustková 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0674
26 Natálie DudováNatálie Dudová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0649
27 Tereza SuráTereza Surá 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0599
28 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0549
29 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0534
30 Sabina OlivíkováSabina Olivíková 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0529
31 Kristýna KrocováKristýna Krocová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0507
32 Barbora SváčkováBarbora Sváčková 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0491
33 Simona SalingerováSimona Salingerová 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0486
34 Nela SehnalováNela Sehnalová 05 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0461
35 Ema FlajzarováEma Flajzarová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0459
36 Ema JanůEma Janů 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0447
37 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0447
38 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0409
39 Adéla KrejčiříkováAdéla Krejčiříková 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0394
40 Viktorie ChytilováViktorie Chytilová 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0391
41 Dagmar HlucháňováDagmar Hlucháňová 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0381
42 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0376
43 Denisa RafajováDenisa Rafajová 05 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0373
44 Natálie OlivíkováNatálie Olivíková 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0369
45 Adéla KrejčiříkováAdéla Krejčiříková 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0369
46 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0352
47 Veronika MenšíkováVeronika Menšíková 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0338
48 Vendula SukupováVendula Sukupová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0331
49 Valentina MackováValentina Macková 05 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0331
50 Aneta TomšováAneta Tomšová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0316
51 Pavlína PekařováPavlína Pekařová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0300
52 Thi Anh Anna PhamThi Anh Anna Pham 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0300
53 Šárka TunováŠárka Tunová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0294
54 Anežka HenzlováAnežka Henzlová 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0294
55 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0290
56 Dominika ŠímováDominika Šímová 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0278
57 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 05 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0274
58 Anna VečerkováAnna Večerková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0242
59 Tereza ZrníkováTereza Zrníková 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0227
Celkem 59 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 55.48 549.00
2 Ema FlajzarováEma Flajzarová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 48.38 459.00
3 Tereza ŠustkováTereza Šustková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 43.98 404.00
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 42.98 392.00
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 42.15 382.00
6 Eliška NovotnáEliška Novotná
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 41.66 376.00
7 Denisa RafajováDenisa Rafajová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
05 41.45 373.00
8 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 40.30 359.00
9 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 39.71 352.00
10 Veronika MenšíkováVeronika Menšíková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 38.58 338.00
11 Agáta ZelinkováAgáta Zelinková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 37.60 326.00
12 Aneta TomšováAneta Tomšová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 36.73 316.00
13 Hanka VečeřováHanka Večeřová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 36.57 314.00
14 Thi Anh Anna PhamThi Anh Anna Pham
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 35.43 300.00
15 Pavlína PekařováPavlína Pekařová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 35.42 300.00
16 Kristýna ElšíkováKristýna Elšíková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 34.94 294.00
17 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 34.56 289.00
18 Dominika ŠímováDominika Šímová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 33.57 278.00
19 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
05 33.28 274.00
20 Anna VečerkováAnna Večerková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 30.57 242.00
21 Natálie DudováNatálie Dudová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 29.64 231.00
22 Tereza ZrníkováTereza Zrníková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 28.72 220.00
23 Gabriela KutrováGabriela Kutrová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 24.31 169.00
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Staré Město ZŠ Staré Město ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5809
2 ZŠ Slovan Kroměříž ZŠ Slovan Kroměříž ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5803
3 ZŠ Oskol Kroměříž ZŠ Oskol Kroměříž ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5677
4 1. ZŠ Holešov 1. ZŠ Holešov 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 5366
5 2. ZŠ Napajedla 2. ZŠ Napajedla 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 5340
6 ZŠ Sportovní Uherské Hradiště ZŠ Sportovní Uherské Hradiště ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 5330
7 ZŠ Ohrada Vsetín ZŠ Ohrada Vsetín ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 5105
8 Základní škola Emila Zátopka Zlín Základní škola Emila Zátopka Zlín Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk... 4684
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ ZUBŘÍ ZŠ ZUBŘÍ ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4670
2 ZŠ Slovan Kroměříž ZŠ Slovan Kroměříž ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4421
3 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4266
4 ZŠ Sportovní Uherské Hradiště ZŠ Sportovní Uherské Hradiště ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště 4204
5 1. ZŠ Holešov 1. ZŠ Holešov 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4171
6 Základní škola Vizovice, přísp. org. Základní škola Vizovice, přísp. org. Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 4098
7 ZŠ Staré Město ZŠ Staré Město ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4038
8 2. ZŠ Napajedla 2. ZŠ Napajedla 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3816
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6456
2 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 6041
3 Základní škola Vizovice, přísp. org. Základní škola Vizovice, přísp. org. Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 5862
4 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 5827
5 ZŠ Slovan Kroměříž ZŠ Slovan Kroměříž ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5429
6 1. ZŠ Holešov 1. ZŠ Holešov 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 5261
7 Základní škola a Mateřská škola Základní škola a Mateřská škola Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5099
8 ZŠ Zlín Slovenská 3076 ZŠ Zlín Slovenská 3076 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 5056
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6230
2 1. ZŠ Holešov 1. ZŠ Holešov 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 5164
3 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4912
4 Základní škola Vizovice, přísp. org. Základní škola Vizovice, přísp. org. Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 4903
5 ZŠ Slovan Kroměříž ZŠ Slovan Kroměříž ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4885
6 2. ZŠ Napajedla 2. ZŠ Napajedla 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 4664
7 ZŠ Zlín Slovenská 3076 ZŠ Zlín Slovenská 3076 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 4646
8 ZŠ Oskol Kroměříž ZŠ Oskol Kroměříž ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4549
Celkem 8 závodníků