Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (17. 5. 2017)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 6.39 673.00
2 Juraj SemančíkJuraj Semančík
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
02 5.69 521.00
3 Martin HolubMartin Holub
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 5.21 423.00
4 Dominik DaďaDominik Daďa
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 5.20 421.00
5 Richard PařízekRichard Pařízek
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
01 5.10 402.00
6 Štěpán KociánŠtěpán Kocián
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
02 5.08 398.00
7 Lukáš PapšíkLukáš Papšík
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
01 5.00 382.00
8 Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
02 4.96 375.00
9 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
01 4.92 367.00
10 Denis RaiskupDenis Raiskup
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 4.90 363.00
11 Michal ŠmídMichal Šmíd
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 4.88 360.00
12 Jan KraváčekJan Kraváček
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 4.79 343.00
13 Bronislav KutraBronislav Kutra
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 4.77 339.00
14 Vladislav RusynVladislav Rusyn
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
02 4.66 319.00
15 Ondřej HrbáčekOndřej Hrbáček
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
01 4.64 315.00
16 Denis HradilDenis Hradil
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
02 4.60 308.00
17 Dominik HradilDominik Hradil
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 4.48 287.00
18 Miloš WallaMiloš Walla
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
01 4.42 276.00
19 Jiří HlavicaJiří Hlavica
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
01 3.98 203.00
20 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Základní škola Emila Zátopka ZlínZákladní škola Emila Zátopk...
02 3.95 198.00
MS Vít PustkaVít Pustka
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
02 5.20 421.00
Lukáš MatejkovičLukáš Matejkovič
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
02 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SedlářJan Sedlář
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 5.25 431.00
2 Petr BělíčekPetr Bělíček
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 5.05 392.00
3 Jan GregorJan Gregor
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 4.88 360.00
4 Vojtěch PaškaVojtěch Paška
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 4.66 319.00
5= Patrik KremelPatrik Kremel
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 4.65 317.00
5= Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 4.65 317.00
7 Josef MachůJosef Machů
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 4.63 313.00
8 David NovákDavid Novák
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 4.57 303.00
9 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
04 4.51 292.00
10 Jan TomečekJan Tomeček
ZŠ Sportovní Uherské HradištěZŠ Sportovní Uherské Hradiště
03 4.50 290.00
11 Ondřej TurčínOndřej Turčín
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 4.48 287.00
12 Martin KlovaničMartin Klovanič
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
04 4.32 259.00
13 Dominik AdámekDominik Adámek
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
02 4.30 255.00
14 Martin ZemanMartin Zeman
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
04 4.19 237.00
15 Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 4.10 222.00
16 Dávid ŠimekDávid Šimek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 4.04 212.00
17 Jan TobolaJan Tobola
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 4.00 206.00
18 Radim PřevorRadim Převor
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 3.94 196.00
19 David¨ VojáčekDavid¨ Vojáček
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 3.91 191.00
20 Jan BlažekJan Blažek
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
05 3.89 188.00
21= Miroslav HorákMiroslav Horák
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 3.59 143.00
21= David KučeraDavid Kučera
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 3.59 143.00
Jiří KmentJiří Kment
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
02 4.87 524.00
2 Klára UrbanováKlára Urbanová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 4.85 519.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.83 514.00
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.68 474.00
5 Barbora KrólováBarbora Królová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
02 4.59 451.00
6 Johana JánošováJohana Jánošová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 4.57 446.00
7 Klára FiuráškováKlára Fiurášková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 4.50 428.00
8 Anna OndříškováAnna Ondříšková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 4.46 418.00
9 Monika ChytilováMonika Chytilová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 4.43 411.00
10 Dominika BěhůnkováDominika Běhůnková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 4.41 406.00
11 Vendula ŠturmováVendula Šturmová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
01 4.38 398.00
12 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 4.36 393.00
13 Petra HorákováPetra Horáková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
01 4.32 384.00
14 Natálie PaprskářováNatálie Paprskářová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 4.30 379.00
15 Amálie ŠustrováAmálie Šustrová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.23 362.00
16 Barbora KůstkováBarbora Kůstková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
02 4.17 347.00
17 Karolína MachováKarolína Machová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
01 4.16 345.00
18 Ema BajčíkováEma Bajčíková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 4.15 343.00
19 Markéta BarotováMarkéta Barotová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 3.84 272.00
20 Barbora PetřekováBarbora Petřeková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 3.77 257.00
21 Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
02 3.69 239.00
22 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 3.66 233.00
23 Karolína VránováKarolína Vránová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
02 3.48 196.00
24 Karolína OtépkováKarolína Otépková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
02 3.38 176.00
Ester MísteckáEster Místecká
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 DNS 0.00
Barbora KůskováBarbora Kůsková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
02 DNS 0.00
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 4.80 506.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.73 487.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.66 469.00
4 Kamila ZedkováKamila Zedková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 4.55 441.00
5 Natálie NovotnáNatálie Novotná
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 4.35 391.00
6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 4.30 379.00
7 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 4.29 376.00
8 Vendula OvesnáVendula Ovesná
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 4.22 359.00
9 Ema FlajzarováEma Flajzarová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.19 352.00
10 Karolína BerkováKarolína Berková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 4.07 324.00
11 Aneta MynářováAneta Mynářová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 4.03 315.00
12 Barbora DrgováBarbora Drgová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 3.98 303.00
13= Anežka HenzlováAnežka Henzlová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 3.94 294.00
13= Šárka TunováŠárka Tunová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 3.94 294.00
15= Elizabeth TomkováElizabeth Tomková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 3.92 290.00
15= Viktorie ChytilováViktorie Chytilová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 3.92 290.00
17 Tereza NěmečkováTereza Němečková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 3.90 285.00
18 Tereza ŠustkováTereza Šustková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 3.83 270.00
19 Aneta TomšováAneta Tomšová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 3.71 244.00
20 Tereza ZrníkováTereza Zrníková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 3.63 227.00
21 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 3.62 225.00
22 Sabina OlivíkováSabina Olivíková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 3.53 206.00
23 Klára KrpejšováKlára Krpejšová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 3.44 188.00
24 Denisa RafajováDenisa Rafajová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
05 3.31 163.00
Tereza HanákováTereza Hanáková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků