Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (14. 5. 2017)

Skok daleký - Muži

(ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 6.34 11.00
2 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 6.28 9.00
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
98 6.26 8.00
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 6.18 7.00
5 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
78 6.12 6.00
6 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.03 5.00
7 Karel NaxeraKarel Naxera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.96 4.00
8 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 5.88 3.00
9 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 5.65 2.00
10 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 5.56 1.00
11 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
97 5.55
12 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 5.41
13 Michal UrbanMichal Urban
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
90 5.40
14 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.38
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.46 11.00
2 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.38 9.00
3 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 5.38 8.00
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ SušiceTJ Sušice
02 5.32 7.00
5 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.25 6.00
6 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 5.14 5.00
7 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.95 4.00
8 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.93 3.00
9 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 4.89 2.00
10 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.89 1.00
11 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.80
12 Klára HolečkováKlára Holečková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 4.79
13 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
TJ SušiceTJ Sušice
01 4.72
14 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.71
15 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4.58
16 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.56
17 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.56
18 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.50
19 Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.48
20 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 4.47
21 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 4.46
22 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 4.40
23 Klára FilipováKlára Filipová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.39
24 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.10
Tereza HladíkováTereza Hladíková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 DNS
Anna HejlíkováAnna Hejlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 DNS
Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 DNS
Celkem 27 závodníků