Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (14. 5. 2017)

Skok vysoký - Muži

(ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.92 11.00
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.86 9.00
3 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 1.83 8.00
4 Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.80 7.00
5 Michal VoldřichMichal Voldřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 1.80 6.00
6 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 1.75 5.00
7 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 1.75 4.00
8 Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 1.75 3.00
9 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 1.75 2.00
10= Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 1.70 0.50
10= Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
92 1.70 0.50
12 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.70
13 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.65
David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 DNS
Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 NM
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1.63 11.00
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 1.54 9.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.54 8.00
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
TJ SušiceTJ Sušice
01 1.51 7.00
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.51 6.00
6= Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1.46 4.50
6= Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.46 4.50
8= Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
94 1.41 2.00
8= Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 1.41 2.00
8= Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.41 2.00
11= Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 1.41
11= Kristýna AuterskáKristýna Auterská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.41
11= Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 1.41
14 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.41
15= Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 1.36
15= Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.36
Anna VondráčkováAnna Vondráčková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 NM
Celkem 17 závodníků