výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Univerzity Palackého

Olomouc (26. - 26. 4. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 26.4.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.19
2 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.12
3 Adam TomášekAdam Tomášek 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.59
4 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.95
5 Petr AxmanPetr Axman 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.00
MS Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.33
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 26.4.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VránaJakub Vrána 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.58
2 Tobiáš SalaďákTobiáš Salaďák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.28
3 Dominik DosoudilDominik Dosoudil 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.31
MS Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.79
MS Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.99
MS Filip KostelanskýFilip Kostelanský 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.69
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 26.4.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.36
2 Adina LejskováAdina Lejsková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.86
3 Anna KolářováAnna Kolářová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.95
4 Markéta HynečkováMarkéta Hynečková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.09
5 Ivana EliášováIvana Eliášová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.09
6 Marie BrychtováMarie Brychtová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.38
MS Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.57
MS Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 26.4.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.72
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.31
3 Klára PrachařováKlára Prachařová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.82
4 Karolína VanečkováKarolína Vanečková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.83
MS Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.11
MS Karolína JuřákováKarolína Juřáková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.15
MS Zuzana PlodkováZuzana Plodková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.73
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 26.4.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor HolešinskýViktor Holešinský 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 12.32
2 Filip HladišFilip Hladiš 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 12.91
3 Štěpán NesvadbaŠtěpán Nesvadba 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.14
4 Adam DutkevičAdam Dutkevič 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.38
5 Radek JanečkaRadek Janečka 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.45
6 Pavel BartíkPavel Bartík 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 14.08
7 Jiří CaletkaJiří Caletka 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 14.70
Martin KrčMartin Krč 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 26.4.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 11.51
2 Filip DořičákFilip Dořičák 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 11.75
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 12.25
4 Matěj StahMatěj Stah 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 12.77
5 Robert FriedrichRobert Friedrich 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.00
6 Jaroslav OndroušekJaroslav Ondroušek 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.85
7 David KubicaDavid Kubica 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 14.11
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 26.4.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek StojaspalMarek Stojaspal 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 11.98
2 Jiří BrtníčekJiří Brtníček 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 12.30
3 David HanelDavid Hanel 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 12.87
4 Patrik LiškaPatrik Liška 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.45
5 Jan SedlákJan Sedlák 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.49
6 Lukáš HračovLukáš Hračov 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 14.75
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DubováAdéla Dubová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 12.68
2 Daniela JanatováDaniela Janatová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.53
3 Kateřina ImlaufováKateřina Imlaufová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.90
4 Monika PlevákováMonika Pleváková 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 14.14
5 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 14.19
6 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 14.58
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.25
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.49
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.60
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.11
MS Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
MS Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.60
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 26.4.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.24
2 Adam TomášekAdam Tomášek 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.75
3 Petr AxmanPetr Axman 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.61
4 Dominik DosoudilDominik Dosoudil 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 28.95
david Váňadavid Váňa 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 26.4.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.34
2 Jakub VránaJakub Vrána 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.52
3 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.29
4 Tobiáš SalaďákTobiáš Salaďák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.54
MS Filip KostelanskýFilip Kostelanský 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.29
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.65
2 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.33
3 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.46
4 Zuzana PlodkováZuzana Plodková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.25
MS Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.98
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 26.4.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.05
2 Anna KolářováAnna Kolářová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.38
3 Adina LejskováAdina Lejsková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.93
4 Klára PrachařováKlára Prachařová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.74
5 Karolína VanečkováKarolína Vanečková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.98
6 Marie BrychtováMarie Brychtová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 26.4.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.27
2 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.32
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.23
4 Markéta HynečkováMarkéta Hynečková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.30
5 Ivana EliášováIvana Eliášová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.53
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 56.14
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 60.22
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 55.16
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 54.63
2 Andrij LomakaAndrij Lomaka 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 54.87
5 Tomáš HolýTomáš Holý 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 57.99
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 67.27
2 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 68.37
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 69.32
Daniela JanatováDaniela Janatová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc DNS
Celkem 4 závodníků

600 m - Muži (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:34.80
2 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:36.39
3 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:37.77
4 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:39.96
5 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:40.31
6 Roman SmolkaRoman Smolka 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:43.29
7 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:44.59
Celkem 7 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:43.52
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik VoráčDominik Voráč 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 4:21.45
2 David KrálDavid Král 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 4:24.62
3 Vojtěch MatušVojtěch Matuš 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 4:26.61
4 Jiří TeplýJiří Teplý 94 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:30.88
5 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:32.39
6 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:36.98
7 Miloš NekužaMiloš Nekuža 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 4:38.16
8 Robin PetrákRobin Petrák 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 5:05.54
9 Josef HavlíčekJosef Havlíček 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 5:09.48
10 Jáchym JedličkaJáchym Jedlička 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 5:19.58
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 5:43.75
2 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 6:22.77
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (st, 26.4.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.84
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.85
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Joska, Stodůlka, Pleváková, Šinclová Joska, Stodůlka, Pleváková, Šinclová Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 54.37
2 Zbranková, Křížová, Holík, Grulich Zbranková, Křížová, Holík, Grulich Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 56.18
3 Rajsner,Kulišťák, Ševčíková, Křapová Rajsner,Kulišťák, Ševčíková, Křapová Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 56.28
4 Faksová, Karásková, Bulla, Lasovký Faksová, Karásková, Bulla, Lasovký Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 56.28
5 Pazdera,Mqška, Šnévajsová, Rajsiglová Pazdera,Mqška, Šnévajsová, Rajsiglová Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 57.92
6 Holý, Grepl, Háková, Jemelková Holý, Grepl, Háková, Jemelková Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 58.09
7 Děcká, Grulichová, Markovič, Sobek Děcká, Grulichová, Markovič, Sobek Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 58.20
8 Hrobská,Tomanová,Juřina,Havlíček Hrobská,Tomanová,Juřina,Havlíček Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 61.40
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrazdil, Balůsková, Janatová, Smutný Hrazdil, Balůsková, Janatová, Smutný Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 50.45
2 Sadil, Adamuška, Závorková, Dubová Sadil, Adamuška, Závorková, Dubová Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 50.81
3 Lomaka, Krajcovičová, Hurichová, Doležel Lomaka, Krajcovičová, Hurichová, Doležel Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 53.43
4 Fialová, Králová, Siegfried, Czechowský Fialová, Králová, Siegfried, Czechowský Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 55.45
5 Hubáčková, Stratil, Sedláčková, Drápal Hubáčková, Stratil, Sedláčková, Drápal Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 55.74
6 Koukol, Prekop, Brázdová, Krňávková Koukol, Prekop, Brázdová, Krňávková Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 56.46
7 Holčíková, Imlaufová, Honda, Netolický Holčíková, Imlaufová, Honda, Netolický Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 56.75
8 Zástěra, Pjajčíková, Žlutířová, Žamboch Zástěra, Pjajčíková, Žlutířová, Žamboch Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 57.49
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Suchánková, Roupcová, Švec, Holešínský Suchánková, Roupcová, Švec, Holešínský Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 52.24
2 Deptová, Porubská,Horák, Petrák Deptová, Porubská,Horák, Petrák Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 54.48
3 Žák, Bartoněk, Válková, Sztefková Žák, Bartoněk, Válková, Sztefková Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 55.34
4 Dombi, Horvát, Osičková, Banatová Dombi, Horvát, Osičková, Banatová Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 56.63
5 Tichánek, Matocha, Máselníková, Ordáňová Tichánek, Matocha, Máselníková, Ordáňová Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 57.55
6 Sedlářová, Čunderlová, Kristek, Stodůlka Sedlářová, Čunderlová, Kristek, Stodůlka Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 58.42
7 Mocek, Hřebačka,Čermáková, Petrželová Mocek, Hřebačka,Čermáková, Petrželová Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 58.76
8 Zimmer, Haken, Prchalová, Baranová Zimmer, Haken, Prchalová, Baranová Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 62.72
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej TesařOndřej Tesař
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.91
2 Marek HavlíčekMarek Havlíček
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.70
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.70
4 Jakub TichánekJakub Tichánek
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.65
5 Štěpán MaškaŠtěpán Maška
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.60
6 Štěpán BullaŠtěpán Bulla
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.60
7 Andrij LomakaAndrij Lomaka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.55
8 Aleš HegerAleš Heger
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.50
9 Jan HřebačkaJan Hřebačka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.50
10 Jakub PazderaJakub Pazdera
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.45
11 Petr MocekPetr Mocek
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.45
12 Denis ZimmerDenis Zimmer
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.45
13 Adam DutkevičAdam Dutkevič
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.40
Jan AdamuškaJan Adamuška
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 NM
Jiří CaletkaJiří Caletka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 NM
Roman HolíkRoman Holík
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 NM
Marek MatochaMarek Matocha
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 NM
Robin PetrákRobin Petrák
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 NM
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.50
2 Ivana RoupcováIvana Roupcová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.35
3 Karolína OrdáňováKarolína Ordáňová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.35
4 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.30
5 Pavla KrňávkováPavla Krňávková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.30
6 Pavlína PetřekováPavlína Petřeková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1.25
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 6.42
2 Jakub Holý Jakub Holý
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 6.19
3 Jiří BrtníčekJiří Brtníček
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 5.10
4 Filip KoukolFilip Koukol
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 5.00
5 Aleš HegerAleš Heger
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.88
6 Martin CzechowskýMartin Czechowský
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.83
7 Jáchym JedličkaJáchym Jedlička
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.81
8 Jiří KulišťákJiří Kulišťák
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.80
9 Radek DoleželRadek Doležel
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.74
10 Matěj StahMatěj Stah
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.70
11 Jan TichýJan Tichý
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 4.68
12 Dominik ŽákDominik Žák
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.65
13 Jan HřebačkaJan Hřebačka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.64
14 Jakub HonkaJakub Honka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.64
15 Jiří SiegfriedJiří Siegfried
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.63
16 Robert FriedrichRobert Friedrich
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.55
17 Pavel BartíkPavel Bartík
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.45
18 Daniel StratilDaniel Stratil
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.28
19 Ondřej HorváthOndřej Horváth
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.27
20 Dominik DrápalDominik Drápal
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.26
21 Viktor HakenViktor Haken
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 3.63
22 Filip DořičákFilip Dořičák
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 3.59
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela JanatováDaniela Janatová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.89
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.83
3 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.25
4 Veronika KaráskováVeronika Karásková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.18
5 Monika PlevákováMonika Pleváková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.11
6 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 4.03
7 Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 3.86
8 Veronika DeptováVeronika Deptová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 3.78
9 Nikola FaksováNikola Faksová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 3.77
10 Kateřina SedlářováKateřina Sedlářová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 3.65
11 Martina VálkováMartina Válková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 3.61
12 Lucie BanatováLucie Banatová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 3.25
13 Jitka ČunderlováJitka Čunderlová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 2.84
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 09.55
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 07.90
3 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 07.17
4 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 06.17
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11.21
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavla SpurnáPavla Spurná
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 09.41
2 Lenka Hornová Lenka Hornová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 09.01
3 Karolína PorubskáKarolína Porubská
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.55
4 Markéta HurychováMarkéta Hurychová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.42
5 Veronika HolčíkováVeronika Holčíková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.23
6 Denisa Krajčovičová Denisa Krajčovičová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.15
7 Martina JemelkováMartina Jemelková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.08
8 Nikola GrulichováNikola Grulichová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.74
9 Gabriela ZbrankováGabriela Zbranková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.74
10 Barbora KřapováBarbora Křapová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.54
11 Renata FialováRenata Fialová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.19
12 Nikol TomanováNikol Tomanová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.02
13 Sabina OsičkováSabina Osičková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.99
14 Kateřina ImlaufováKateřina Imlaufová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.87
15 Petra Bilíčková Petra Bilíčková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.73
16 Markéta ŠinclováMarkéta Šinclová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.52
17 Kateřina PjajčíkováKateřina Pjajčíková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.48
18 Marie HájkováMarie Hájková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.40
19 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.35
20 Kateřina PrchalováKateřina Prchalová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.30
21 Jiřina SztefkováJiřina Sztefková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.13
22 Nikol SedláčkováNikol Sedláčková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.06
23 Kateřina KrálováKateřina Králová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 05.97
24 Barbora HrobskáBarbora Hrobská
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 05.81
25 Tereza MáselníkováTereza Máselníková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 05.58
26 Eva ŽlutířováEva Žlutířová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 05.28
27 Tereza BrázdováTereza Brázdová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 05.18
28 Markéta DěckáMarkéta Děcká
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 04.48
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 13.61
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 14.51
2 Jan UhrinJan Uhrin
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 13.06
3 Štěpán NesvadbaŠtěpán Nesvadba
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 09.72
4 Štěpán StodůlkaŠtěpán Stodůlka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 09.11
5 Jiří BrtníčekJiří Brtníček
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 09.05
6 Filip HladišFilip Hladiš
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.78
7 David HanelDavid Hanel
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.68
8 Václav KristekVáclav Kristek
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.47
9 David PrekopDavid Prekop
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.45
10 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.41
11 Lukáš HračovLukáš Hračov
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.38
12 Jan SadilJan Sadil
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.28
13 Vojtěch MatrasVojtěch Matras
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.23
14 Marek HavlíčekMarek Havlíček
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.17
15 Patrik LiškaPatrik Liška
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.07
16 Filip MarkovičFilip Markovič
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 08.02
17 Rostislav SobekRostislav Sobek
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.93
18 Jiří HorákJiří Horák
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.92
19 Martin LasovskýMartin Lasovský
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.82
20 Jan SedlákJan Sedlák
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.78
21 Tadeáš DuřinaTadeáš Duřina
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.63
22 Viktor HolešinskýViktor Holešinský
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.59
23 David KubicaDavid Kubica
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.56
24 Mikuláš ZástěraMikuláš Zástěra
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.51
25 Radek JanečkaRadek Janečka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.47
26 Jaroslav OndroušekJaroslav Ondroušek
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.30
27 Zdeněk BartoněkZdeněk Bartoněk
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.25
28 Pavel GreplPavel Grepl
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 07.25
29 David DombiDavid Dombi
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 06.03
Radek DoleželRadek Doležel
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 NM
Celkem 30 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 28.41
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 24.97
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 36.88
2 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 30.45
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 32.84
2 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 28.61
4 Lenka Hornová Lenka Hornová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 26.12
6 Daniela JanatováDaniela Janatová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 21.15
7 Vlasta KaráskováVlasta Karásková
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 19.89
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KukučkaMatěj Kukučka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 31.31
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 22.56
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HorkýDominik Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 41.46
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 45.53
2 Jan UhrinJan Uhrin
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 38.58
3 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 27.36
4 Vojtěch MatrasVojtěch Matras
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 21.83
5 Jaromír DrasalJaromír Drasal
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 19.40
6 Jiří KulišťákJiří Kulišťák
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 17.66
7 Lukáš ŠvecLukáš Švec
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 16.73
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 26.91
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka Hornová Lenka Hornová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 27.76
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 26.67
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 20.51
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 45.41
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 26.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 68.17
2 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 50.50
3 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 41.46
4 Petr GrulichPetr Grulich
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 40.08
5 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 33.06
6 Jáchym JedličkaJáchym Jedlička
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 25.87
7 Marek StojaspalMarek Stojaspal
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 19.88
Celkem 7 závodníků