Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Univerzity Palackého

Olomouc (26. - 26. 4. 2017)
skok vysoký - Muži (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej TesařOndřej Tesař 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 1.91
2 Marek HavlíčekMarek Havlíček 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 1.70
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 1.70
skok vysoký - Ženy (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 1.50
2 Ivana RoupcováIvana Roupcová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 1.35
3 Karolína OrdáňováKarolína Ordáňová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 1.35
skok daleký - Muži (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 6.42
2 Jakub Holý Jakub Holý 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 6.19
3 Jiří BrtníčekJiří Brtníček 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 5.10
skok daleký - Ženy (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 4.89
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 4.83
3 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 4.25
vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.55
2 Barbora HéžováBarbora Héžová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.90
3 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.17
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.21
vrh koulí 4kg - Ženy (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla SpurnáPavla Spurná 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 09.41
2 Lenka Hornová Lenka Hornová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 09.01
3 Karolína PorubskáKarolína Porubská 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 08.55
vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.61
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.51
2 Jan UhrinJan Uhrin 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 13.06
3 Štěpán NesvadbaŠtěpán Nesvadba 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 09.72
hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora HéžováBarbora Héžová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 28.41
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.97
hod diskem 1kg - Žáci (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 36.88
2 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 30.45
hod diskem 1kg - Ženy (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iva MachováIva Machová 76 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.84
2 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 28.61
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj KukučkaMatěj Kukučka 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 31.31
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.56
hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik HorkýDominik Horký 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.46
hod diskem 2kg - Muži (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří HorkýJiří Horký 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.53
2 Jan UhrinJan Uhrin 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 38.58
3 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.36
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.91
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Hornová Lenka Hornová 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 27.76
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.67
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.51
hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.41
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 26.4.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 68.17
2 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 50.50
3 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.46