Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (6. 5. 2017)

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 31.77
2 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 29.55
3 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 28.42
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 28.40
5 Ivana BartákováIvana Bartáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 26.36
6 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 24.30
7 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 23.36
8 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 23.32
9 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 21.85
10 Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 20.35
11 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 20.16
12 Veronika VoňkováVeronika Voňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 18.38
13 Adéla ŘehořováAdéla Řehořová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 17.15
14 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 17.10
Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 DNS
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 34.06
2 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 27.21
3 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 26.25
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 24.66
5 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 23.58
6 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 22.33
7 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 21.70
8 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 21.66
9 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 16.02
10 Jana KronďákováJana Kronďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 15.46
Celkem 10 závodníků