Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický mítink královského města

Kadaň (9. 5. 2017)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip VaškoFilip Vaško
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
02 5.16 -1.1 m/s 4.25-1,04.20-0,5X-0,14.25X+0,04.04-1,13.80+0,0
2 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 5.01 -0.9 m/s 4.25-1,04.20-0,5X-0,14.25X+0,04.04-1,13.80+0,0
3 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 4.62 -1.0 m/s 4.25-1,04.20-0,5X-0,14.25X+0,04.04-1,13.80+0,0
4 David RatimecDavid Ratimec
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 4.25 -1.0 m/s 4.25-1,04.20-0,5X-0,14.25X+0,04.04-1,13.80+0,0
Filip SelingerFilip Selinger
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
03 DNS
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠimánekDavid Šimánek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.14 4.103.664.144.143.963.794.14
2 Daniel KozákDaniel Kozák
AK MostAK Most
06 4.05 3.914.05X4.053.953.844.04
3 Adam ŠípAdam Šíp
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 3.74 3.743.413.353.743.432.903.42
4 Daniel HnátDaniel Hnát
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 3.73 3.623.483.703.703.643.731.98
5 Jan ApolénJan Apolén
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 3.70 3.70XX3.703.59X3.65
6 Jakub KřehlaJakub Křehla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
06 3.08 2.852.702.862.862.893.013.08
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5.28 +1.0 m/s 3.14+1,43.32+1,23.29+0,33.323.36+0,03.53+1,03.35+0,0
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.75 +0.0 m/s 3.14+1,43.32+1,23.29+0,33.323.36+0,03.53+1,03.35+0,0
3 Sára StaškováSára Stašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.50 +0.7 m/s 3.14+1,43.32+1,23.29+0,33.323.36+0,03.53+1,03.35+0,0
4 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 4.39 +0.1 m/s 3.14+1,43.32+1,23.29+0,33.323.36+0,03.53+1,03.35+0,0
5 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.38 +1.1 m/s 3.14+1,43.32+1,23.29+0,33.323.36+0,03.53+1,03.35+0,0
6 Markéta BerezaninováMarkéta Berezaninová
SK junior TepliceSK junior Teplice
03 3.53 +1.0 m/s 3.14+1,43.32+1,23.29+0,33.323.36+0,03.53+1,03.35+0,0
Karolína ŘepováKarolína Řepová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 4.31 2.442.732.402.73
2 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.29 2.442.732.402.73
3 Eliška MagnováEliška Magnová
AK BílinaAK Bílina
05 4.11 2.442.732.402.73
4 Petra SkramušskáPetra Skramušská
AK MostAK Most
05 4.08 2.442.732.402.73
5 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 3.79 2.442.732.402.73
6 Nela SchornáNela Schorná
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 3.69 2.442.732.402.73
7 Viktorie NovákováViktorie Nováková
SK junior TepliceSK junior Teplice
05 3.50 2.442.732.402.73
8 Adéla FialováAdéla Fialová
SK junior TepliceSK junior Teplice
04 3.45 2.442.732.402.73
9 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 3.41 2.442.732.402.73
10 Ema ŠimůnkováEma Šimůnková
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
04 3.36 2.442.732.402.73
11 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
AK BílinaAK Bílina
05 3.16 2.442.732.402.73
12 Eliška FrancouzováEliška Francouzová
AK BílinaAK Bílina
05 3.12 2.442.732.402.73
13 Zuzana KrálováZuzana Králová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 3.03 2.442.732.402.73
14 Simona SlukováSimona Sluková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
06 3.00 2.442.732.402.73
15 Klára AskarKlára Askar
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
06 2.95 2.442.732.402.73
16 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková
AK BílinaAK Bílina
05 2.79 2.442.732.402.73
17 Gábina BerezaninováGábina Berezaninová
SK junior TepliceSK junior Teplice
06 2.73 2.442.732.402.73
Kristína LibováKristína Libová
AK MostAK Most
04 DNS
Celkem 18 závodníků