Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň

Opava (11. 5. 2017)
skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr BártekPetr Bártek 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.51 11.00
2 Marek SikoraMarek Sikora 040123 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.43 9.00
3 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 040212 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.40 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.35 11.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.35 9.00
3 Ema RosenbachováEma Rosenbachová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 1.35 8.00
skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5.18 11.00
2 Marek SikoraMarek Sikora 040123 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.15 9.00
3 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 040111 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.06 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva KovaříkováEva Kovaříková 045621 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.80 11.00
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 045408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4.74 9.00
3 Elen KaspříkováElen Kaspříková 046201 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4.66 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.52 11.00
2 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 055601 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.84 9.00
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.34 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.15 11.00
2 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11.38 9.00
3 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.82 8.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie ŠuškováMarie Šušková 055416 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25.13 11.00
2 Julie HendrychovaJulie Hendrychova 045820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 24.87 9.00
3 Nikola JeníšováNikola Jeníšová 045303 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24.59 8.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael GlocmanMichael Glocman 040427 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.13 11.00
2 Marcel VavříkMarcel Vavřík 040428 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 31.70 9.00
3 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.38 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael GlocmanMichael Glocman 040427 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.60 11.00
2 David ProskeDavid Proske 040322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.50 9.00
3 Hynek BartoňHynek Bartoň 040405 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 57.41 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (čtvrtek, 11.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie HendrychovaJulie Hendrychova 045820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 51.82
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 046213 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.74
3 Lucie BačováLucie Bačová 046122 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 39.56