Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň

Opava (11. 5. 2017)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 64.60 11.00
2 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 58.50 9.00
3 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 57.41 8.00
4 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 56.47 7.00
5 Daniel GothardDaniel Gothard
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 54.94 6.00
6 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 54.33 5.00
7 Marcel VavříkMarcel Vavřík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 50.49 4.00
8 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 49.05 3.00
9 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 47.16 2.00
10 Jakub DzidaJakub Dzida
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 46.40 1.00
11 Jiří TheuerJiří Theuer
Sokol Opava BSokol Opava B
05 45.12
12 Matěj HoppMatěj Hopp
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 44.45
13 Robert SochaRobert Socha
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 44.44
14 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 44.15
15 Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 43.71
16 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 43.30
17 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 43.25
18 František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 41.92
19 Šimon PaličkaŠimon Palička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 41.69
20 Josef ŠindelářJosef Šindelář
Sokol Opava BSokol Opava B
06 41.32
21 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 41.10
22 Petr SaboPetr Sabo
Sokol Opava BSokol Opava B
05 40.95
23 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 40.69
24 Filip DrozdFilip Drozd
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 40.50
25 Jan HajdaJan Hajda
Sokol Opava BSokol Opava B
04 39.93
26 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 39.44
27 Matyáš DundrMatyáš Dundr
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 39.10
28 Vojtěch BobovskýVojtěch Bobovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 38.77
29 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 38.66
30 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 38.62
31 Jakub SadílekJakub Sadílek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 37.70
32 Šimon ChabroňŠimon Chabroň
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 36.55
33 Jáchym HenzlJáchym Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 36.40
35 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 35.77
36 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
Sokol Opava BSokol Opava B
05 35.41
37 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 35.00
38 Samuel SmolínSamuel Smolín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 34.86
39 Jonáš SallichJonáš Sallich
Sokol Opava BSokol Opava B
05 34.72
40 Jan DavidJan David
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 34.62
41 Marek BieligMarek Bielig
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 34.41
42 Adam HrčekAdam Hrček
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 34.26
43 Dominik HeczkoDominik Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 34.02
44 Michal KostkaMichal Kostka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 33.56
45 Denis UrbanskýDenis Urbanský
Sokol Opava BSokol Opava B
04 33.40
46 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 33.27
47 Lukáš BouchalaLukáš Bouchala
Sokol Opava BSokol Opava B
04 33.06
48 Petr BilskýPetr Bilský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 32.97
49 Jindřich KusJindřich Kus
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 30.38
50 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 30.37
51 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 29.20
52 Teymur AbbasovTeymur Abbasov
Sokol Opava BSokol Opava B
05 28.88
53 Daniel BeinhauerDaniel Beinhauer
Sokol Opava BSokol Opava B
04 27.20
54 Filip StoczekFilip Stoczek
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 25.95
55 Marek KostelníkMarek Kostelník
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 25.06
56 Aleš KuzníkAleš Kuzník
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 22.80
57 Josef MaiwaldJosef Maiwald
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 22.22
58 Vilém SchindlerVilém Schindler
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
06 12.57
Ondřej ToufarOndřej Toufar
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 DNP
Jan PřecechtělJan Přecechtěl
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
06 DNP
Adam HoněkAdam Honěk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 NM
Celkem 60 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie HendrychovaJulie Hendrychova
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 51.82
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 44.74
3 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 39.56
4 Amálie BartákováAmálie Bartáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 38.88
5 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 38.71
6 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 37.13
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 36.41
8 Tereza MatýskováTereza Matýsková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 36.15
9 Karolína KaňokováKarolína Kaňoková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 35.88
10 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 34.64
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 34.52
12 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 33.68
13 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 33.30
14 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 33.25
15 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 33.16
16 Sabina PotůčkováSabina Potůčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 32.84
17 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 32.74
18 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 32.46
19 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 31.75
20 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 31.53
21 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31.25
22 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
04 31.24
23 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 30.97
24 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30.95
25 Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 29.44
26 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 29.40
27 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
06 28.40
28 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Kopřivnice BKopřivnice B
05 28.17
29 Amálie NávratováAmálie Návratová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 27.98
30 Ema RosenbachováEma Rosenbachová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 27.95
31 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 26.31
32 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 26.15
33 Eva KasanováEva Kasanová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
05 25.75
34 Natálie BajerováNatálie Bajerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 25.68
35 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 24.87
36 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
Sokol Opava BSokol Opava B
04 24.69
37 Erika PraskováErika Prasková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 24.25
38 Hana VojkůvkováHana Vojkůvková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 23.69
39 Nikol SchwachulováNikol Schwachulová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 22.15
40 Rozálie DatkováRozálie Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 21.65
41 Kristýna KukurováKristýna Kukurová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
05 21.12
42 Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20.87
43 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 20.55
44 Klára GodulováKlára Godulová
Sokol Opava BSokol Opava B
04 19.87
45 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková
Kopřivnice BKopřivnice B
05 18.26
MB Klaudie BuryováKlaudie Buryová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 18.16
Celkem 46 závodníků