Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň

Opava (11. 5. 2017)

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:09.84 11.00
2 Michal NovákMichal Novák 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:25.04 9.00
3 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:26.35 8.00
4 Ondřej KučeraOndřej Kučera 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5:29.81 7.00
5 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:31.09 6.00
6 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:31.76 5.00
7 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:32.98 4.00
8 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:39.62 3.00
9 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:40.64 2.00
10 Radim NovákRadim Novák 04 Sokol Opava BSokol Opava B 5:42.31 1.00
11 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:44.21
12 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:44.30
13 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:47.05
14 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:56.31
15 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:02.42
Vilém HodnýVilém Hodný 05 Sokol Opava BSokol Opava B 6:02.42
17 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 Sokol Opava BSokol Opava B 6:31.06
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5:39.69
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:42.82
3 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:49.78
4 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:57.27
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:58.83
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:01.78
7 Natálie BajerováNatálie Bajerová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6:04.58
8 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6:11.44
9 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:15.21
10 Klára VojtkováKlára Vojtková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:29.17
11 Yuliya KharkovskaYuliya Kharkovska 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:42.07
12 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6:56.01
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 13 závodníků