výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město

Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie III (9. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FialaDavid Fiala 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 7 08.5 364.00
2= Lukáš VavřiníkLukáš Vavřiník 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 14 08.6 340.00
2= Richard MakyčaRichard Makyča 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 18 08.6 340.00
4= Jakub MoldavčukJakub Moldavčuk 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 3 08.7 318.00
4= Teofil TesařTeofil Tesař 03 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 5 08.7 318.00
4= Lukáš JaníkLukáš Janík 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 16 08.7 318.00
7 Antonín NěmecAntonín Němec 04 Botanická 70Botanická 70 13 08.8 295.00
8 Martin VendolskýMartin Vendolský 03 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 9 08.9 274.00
9= Filip JahnFilip Jahn 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 22 09.0 253.00
9= Daniel JandaDaniel Janda 03 Botanická 70Botanická 70 12 09.0 253.00
11= Dominik MóryDominik Móry 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 19 09.1 233.00
11= Dominik KřečekDominik Křeček 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 23 09.1 233.00
11= Marek SkoupýMarek Skoupý 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 11 09.1 233.00
11= Vít WičarVít Wičar 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 15 09.1 233.00
15= Vít ŠmerdaVít Šmerda 03 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 6 09.2 214.00
15= Jan KrejčířJan Krejčíř 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 17 09.2 214.00
17 Filip PročekFilip Proček 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 10 09.3 196.00
18 Pavel NovotnýPavel Novotný 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 21 09.4 178.00
19 Radim HladíkRadim Hladík 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 1 09.5 161.00
20 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 20 09.6 145.00
21 Šimon GrycŠimon Gryc 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 09.7 129.00
22 Lukáš NovákLukáš Novák 03 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 8 09.8 115.00
23 David HanákDavid Hanák 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 2 10.1 75.00
Celkem 23 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka KučerováRadka Kučerová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 1 08.7 582.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Botanická 70Botanická 70 18 09.0 506.00
3 Anežka ČechováAnežka Čechová 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 21 09.1 482.00
4 Zuzana HyšplerováZuzana Hyšplerová 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 19 09.2 458.00
5= Michaela ŠkodováMichaela Škodová 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 22 09.3 435.00
5= Tereza JuřicováTereza Juřicová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 13 09.3 435.00
5= Jasmína HnilicováJasmína Hnilicová 03 Botanická 70Botanická 70 17 09.3 435.00
8 Angela Quevedo SantiagoAngela Quevedo Santiago 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 5 09.4 413.00
9= Anna Ludmila HrbáčováAnna Ludmila Hrbáčová 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 4 09.5 391.00
9= Aneta SedláčkováAneta Sedláčková 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 23 09.5 391.00
9= Radka SmejkalováRadka Smejkalová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 10 09.5 391.00
9= Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 15 09.5 391.00
13= Viktorie TomešováViktorie Tomešová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 2 09.6 369.00
13= Andrea NováčkováAndrea Nováčková 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 7 09.6 369.00
15 Martina KoldovskáMartina Koldovská 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 8 09.7 348.00
16= Eliška VedralováEliška Vedralová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 12 09.8 328.00
16= Kristýna GerčákováKristýna Gerčáková 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 20 09.8 328.00
18= Lucie NeubauerováLucie Neubauerová 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 6 09.9 308.00
18= Kateřina SmejkalováKateřina Smejkalová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 9 09.9 308.00
20 Anna BednaříkováAnna Bednaříková 05 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 14 10.1 270.00
21= Adéla KocourkováAdéla Kocourková 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 11 10.4 218.00
21= Magdaléna WawraczováMagdaléna Wawraczová 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 3 10.4 218.00
23 Denisa ŘihováDenisa Řihová 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 16 10.7 170.00
Celkem 23 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 Botanická 70Botanická 70 15 1:52.8 620.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Botanická 70Botanická 70 16 1:56.3 565.00
3 Radka SmejkalováRadka Smejkalová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 7 1:57.7 543.00
4 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 Botanická 70Botanická 70 14 1:59.2 521.00
5 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 18 2:03.2 463.00
6 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 23 2:04.5 444.00
7 Tereza JuřicováTereza Juřicová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 9 2:07.6 403.00
8 Eliška HoplíčkováEliška Hoplíčková 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 1 2:09.1 383.00
9 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 5 2:11.5 353.00
10 Ema ZahradníkováEma Zahradníková 03 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 4 2:13.8 325.00
11 Ema JetelinováEma Jetelinová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 6 2:16.4 294.00
12 Karolína HýskováKarolína Hýsková 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 13 2:16.8 290.00
13 Klára KolaříkováKlára Kolaříková 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 25 2:17.2 285.00
14 Markéta FabiánkováMarkéta Fabiánková 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 10 2:18.6 270.00
15 Anežka ŠtorováAnežka Štorová 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 2 2:19.4 261.00
16 Markéta CísařováMarkéta Císařová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 17 2:21.9 235.00
17 Lucie KrejčířováLucie Krejčířová 05 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 8 2:25.2 202.00
18 Viktorie TomešováViktorie Tomešová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 22 2:29.5 163.00
19 Anežka PáskováAnežka Pásková 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 21 2:29.9 159.00
20 Natálie LazarováNatálie Lazarová 05 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 11 2:41.5 75.00
21 Aneta ValešováAneta Valešová 05 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 12 2:45.5 52.00
Veronika StuchlíkováVeronika Stuchlíková 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 24 DNS 0.00
Nataša RuskováNataša Rusková 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 3 DNS 0.00
Natálie PolcarováNatálie Polcarová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 20 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš VaveraTomáš Vavera 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 2 3:17.9 500.00
2 Šimon PařilŠimon Pařil 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 19 3:24.8 442.00
3 Pavel NovotnýPavel Novotný 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 18 3:28.9 409.00
4 Josef RacekJosef Racek 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 10 3:33.1 377.00
5 Tomáš KřenekTomáš Křenek 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 1 3:36.2 354.00
6 Jan BartůšekJan Bartůšek 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 20 3:36.8 349.00
7 Jan KrejčířJan Krejčíř 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 16 3:41.6 315.00
8 Albert GaszczykAlbert Gaszczyk 04 Botanická 70Botanická 70 8 3:42.2 311.00
9 Šimon GrycŠimon Gryc 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 13 3:43.5 302.00
10 Vít KlusákVít Klusák 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 12 3:44.2 297.00
11 Tomáš OlbortTomáš Olbort 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 6 3:45.3 290.00
12 Adam StříbrskýAdam Stříbrský 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 4 3:45.8 286.00
13 Marek SkoupýMarek Skoupý 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 7 3:47.7 274.00
14 Martin JuklMartin Jukl 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 11 3:48.9 266.00
15 Lukáš ZichaLukáš Zicha 05 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 14 3:55.3 226.00
16 Jan NebeskýJan Nebeský 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 5 3:55.4 226.00
17 Matěj BarákMatěj Barák 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 17 4:00.9 194.00
18 Roman HlavinkaRoman Hlavinka 05 Botanická 70Botanická 70 9 4:02.1 187.00
19 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 3 4:11.2 141.00
20 Richard KalousekRichard Kalousek 05 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 15 4:49.2 15.00
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janík, Makyča, Moldavčuk, Vavera Janík, Makyča, Moldavčuk, Vavera 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 32.4 410.00
2 Olbort, Olbort, Proček, Vondráček Olbort, Olbort, Proček, Vondráček 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 34.0 314.00
3 Hlavinka, Janda, Němec, Vlach Hlavinka, Janda, Němec, Vlach 05 Botanická 70Botanická 70 34.5 286.00
4 Jukl, Móry, Vavřiník, Wičar Jukl, Móry, Vavřiník, Wičar 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 34.6 280.00
5 Gryc, Hladík, Rous, Šmerda Gryc, Hladík, Rous, Šmerda 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 34.7 275.00
6 Drška, Hanák, Křenek, Tesař Drška, Hanák, Křenek, Tesař 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 35.0 259.00
7 Bartůšek, Kalný, Novotný, Pařil Bartůšek, Kalný, Novotný, Pařil 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 35.1 254.00
8= Barák, Fiala, Medek, Skoupý Barák, Fiala, Medek, Skoupý 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 36.1 204.00
8= Klusák, Minář, Povidaychyk, Souček Klusák, Minář, Povidaychyk, Souček 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 36.1 204.00
10 Munteanu, Nebeský, Růžička, Volný Munteanu, Nebeský, Růžička, Volný 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 36.7 177.00
11 Cau, Matoušek, Novák, Vendolský Cau, Matoušek, Novák, Vendolský 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 37.2 156.00
12 Pospíchal, Stříbrský, Tomášek, Vychodil Pospíchal, Stříbrský, Tomášek, Vychodil 03 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 38.2 117.00
13 Fiala, Jahn, Kopeček, Křeček Fiala, Jahn, Kopeček, Křeček 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 44.8 0.00
Fráňa, Jakš, Kolář, Roznos Fráňa, Jakš, Kolář, Roznos 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 DQ 0.00
Celkem 14 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hnilicová, Hutárková, Pijáková, Svobodová Hnilicová, Hutárková, Pijáková, Svobodová 03 Botanická 70Botanická 70 34.1 574.00
2 Gorani, Pavelcová, Štůsková, Troll Gorani, Pavelcová, Štůsková, Troll 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 35.3 498.00
3 Hrubanová, Sedláčková, Stuchlíková, Škodová Hrubanová, Sedláčková, Stuchlíková, Škodová 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 36.1 450.00
4 Havlíčková, Kolaříková, Rudická, Stráská Havlíčková, Kolaříková, Rudická, Stráská 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 37.6 366.00
5= Měřinská, Neubauerová, Nováčková, Santiago Měřinská, Neubauerová, Nováčková, Santiago 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 37.7 360.00
5= Juřicová, Kocourková, Polcarová, Vedralová Juřicová, Kocourková, Polcarová, Vedralová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 37.7 360.00
7 Hýsková, Řihová, Skopalová, Straková Hýsková, Řihová, Skopalová, Straková 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 37.8 355.00
8 Koldovská, Medáková, Smejkalová, Smejkalová Koldovská, Medáková, Smejkalová, Smejkalová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 38.2 334.00
9 Císařová, Honusová, Slavíková, Tomešová Císařová, Honusová, Slavíková, Tomešová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 38.7 309.00
10 Rusková, Škrabalová, Štorová, Zahradníková Rusková, Škrabalová, Štorová, Zahradníková 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 39.5 271.00
11 Cihlářová, Horká, Matalová, Slavíková Cihlářová, Horká, Matalová, Slavíková 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 39.6 266.00
12 Eliašová, Jetelinová, Kislingová, Slámová Eliašová, Jetelinová, Kislingová, Slámová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 40.1 243.00
13 Bednaříková, Lazarová, Valešová, Veselovská Bednaříková, Lazarová, Valešová, Veselovská 05 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 41.8 173.00
14 Gerčáková, Hoplíčková, Hrbáčová, Wawraczová Gerčáková, Hoplíčková, Hrbáčová, Wawraczová 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 41.9 169.00
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 Body
1 Adam DrškaAdam Drška
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
04 1.50 oooxoooooxoooxxx 389.00
2 Filip JahnFilip Jahn
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
03 1.46 ---oooooxooxxx 360.00
3 Jan BartůšekJan Bartůšek
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
03 1.42 -o--o-oooxxx 331.00
4 Lukáš OlbortLukáš Olbort
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
04 1.42 ---ooooooxxx 331.00
5 Lukáš VavřiníkLukáš Vavřiník
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
03 1.38 ---oooxxoxxoxxx 303.00
6 Matěj RousMatěj Rous
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
03 1.38 oooooxooxoxxx 303.00
7 Daniel JandaDaniel Janda
Botanická 70Botanická 70
03 1.34 ---oxxoxoxoxxx 276.00
8 Josef RacekJosef Racek
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 1.34 ---xooxxoxxoxxx 276.00
9 Omar DubecOmar Dubec
Botanická 70Botanická 70
05 1.34 ---oxoxoxoxxx 276.00
10 Jiří RůžičkaJiří Růžička
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 1.30 oxooxxoooxxx 250.00
11 Teofil TesařTeofil Tesař
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
03 1.30 ---xxooxoxxx 250.00
12 Tibor PospíchalTibor Pospíchal
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
03 1.30 ooooooxxx 250.00
13 Hynek TomášekHynek Tomášek
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
04 1.30 ---xoxxoxxoxxx 250.00
14 Vít KlusákVít Klusák
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 1.26 oooxooxxx 225.00
15= Jan KalnýJan Kalný
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
04 1.22 ---xxoxxx 200.00
15= Martin VendolskýMartin Vendolský
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
03 1.22 ---xoxxx 200.00
17 Jakub JakšJakub Jakš
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
03 1.22 ---oxxx 200.00
18 Daniel MedekDaniel Medek
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
03 1.22 ---oxxx 200.00
19 Jiří VondráčekJiří Vondráček
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
03 1.22 ooooxxx 200.00
20 Matěj SoučekMatěj Souček
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
05 1.18 xooxoxxx 176.00
21 Vít MinářVít Minář
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 1.14 xoxoxxx 153.00
22 Alessandro CauAlessandro Cau
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 0.00 ---xxx 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Eliška PavelcováEliška Pavelcová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
03 1.32 ----oooxoxoxxx 429.00
2 Vanda KadaňkováVanda Kadaňková
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
03 1.32 --oxoooxoxxoxxoxxx 429.00
3 Eliška StrakováEliška Straková
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
04 1.28 --ooxooxooxxx 389.00
4 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
03 1.24 -oooooxoxxx 350.00
5 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
03 1.24 ---o-xooxxx 350.00
6 Yvetta HavlíčkováYvetta Havlíčková
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
04 1.24 ---xoooxoxxx 350.00
7 Denisa ŘihováDenisa Řihová
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
04 1.24 oooooxxoxxoxxx 350.00
8 Anna VeselovskáAnna Veselovská
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
05 1.24 --oooooxxx 350.00
9= Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
03 1.20 ---oooxxx 312.00
9= Veronika HutárkováVeronika Hutárková
Botanická 70Botanická 70
04 1.20 ---oooxxx 312.00
11 Nataša RuskováNataša Rusková
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
05 1.20 --oooxxoxxx 312.00
12 Veronika CihlářováVeronika Cihlářová
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
03 1.16 oooxxoxoxxx 275.00
13 Eliška HoplíčkováEliška Hoplíčková
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 1.16 oooooxxx 275.00
14 Eliška StráskáEliška Stráská
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
03 1.12 oooxxoxxx 239.00
15 Zuzana SlámováZuzana Slámová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
04 1.12 ooooxxx 239.00
16 Anastázie JarošováAnastázie Jarošová
Botanická 70Botanická 70
05 1.12 xooxoxoxxx 239.00
17 Adéla KocourkováAdéla Kocourková
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 1.12 ---oxxx 239.00
18 Lucie KrejčířováLucie Krejčířová
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
05 1.12 -xxooxoxxx 239.00
19 Kateřina MedákováKateřina Medáková
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
05 1.08 xxoooxxx 205.00
20 Anna KislingováAnna Kislingová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
04 1.08 xooxoxxx 205.00
21= Elen DanzingerováElen Danzingerová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
05 0.00 xxx 0.00
21= Monika TrčkováMonika Trčková
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
05 0.00 ---xxx 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
03 4.76 337.00
2 Adam DrškaAdam Drška
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
04 4.57 303.00
3 Vít MinářVít Minář
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 4.38 269.00
4 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 4.34 262.00
5 Lukáš FialaLukáš Fiala
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
04 4.18 235.00
6 Jiří RůžičkaJiří Růžička
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 4.14 229.00
7= Lukáš OlbortLukáš Olbort
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
04 4.09 220.00
7= Vít ŠmerdaVít Šmerda
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
03 4.09 220.00
9 Richard MakyčaRichard Makyča
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 4.08 219.00
10 Tibor PospíchalTibor Pospíchal
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
03 3.92 193.00
11 Matěj RousMatěj Rous
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
03 3.83 179.00
12 Omar DubecOmar Dubec
Botanická 70Botanická 70
05 3.81 176.00
13= David MatoušekDavid Matoušek
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 3.76 168.00
13= Tomáš OlbortTomáš Olbort
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
04 3.76 168.00
15 Vít WičarVít Wičar
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 3.75 167.00
16 Matěj SoučekMatěj Souček
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
05 3.73 164.00
17 David HanákDavid Hanák
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
04 3.72 162.00
18 Filip PročekFilip Proček
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
04 3.69 158.00
19 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
03 3.64 150.00
20 Richard KalousekRichard Kalousek
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
05 3.20 90.00
21 Lukáš VlachLukáš Vlach
Botanická 70Botanická 70
04 3.19 89.00
Dominik BuchtaDominik Buchta
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
04 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka KučerováRadka Kučerová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 4.46 418.00
2 Anita GoraniAnita Gorani
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 4.35 391.00
3 Jasmína HnilicováJasmína Hnilicová
Botanická 70Botanická 70
03 4.24 364.00
4 Eliška PavelcováEliška Pavelcová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
03 4.05 319.00
5 Eliška VedralováEliška Vedralová
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 4.03 315.00
6 Tereza PijákováTereza Pijáková
Botanická 70Botanická 70
04 3.97 301.00
7 Veronika StuchlíkováVeronika Stuchlíková
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
05 3.93 292.00
8 Kristina SkopalováKristina Skopalová
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
03 3.78 259.00
9 Yvetta HavlíčkováYvetta Havlíčková
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
04 3.76 254.00
10 Karolína HýskováKarolína Hýsková
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
03 3.70 242.00
11= Anežka ŠtorováAnežka Štorová
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
05 3.68 237.00
11= Kateřina SmejkalováKateřina Smejkalová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
04 3.68 237.00
13 Andrea NováčkováAndrea Nováčková
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
05 3.59 218.00
14 Anežka MěřinskáAnežka Měřinská
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
04 3.54 208.00
15 Natálie PolcarováNatálie Polcarová
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 3.53 206.00
16 Dominika MendrekováDominika Mendreková
Botanická 70Botanická 70
03 3.48 196.00
17 Gabriela HrubanováGabriela Hrubanová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
04 3.47 194.00
18= Alexandra HorkáAlexandra Horká
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 3.40 180.00
18= Ema JetelinováEma Jetelinová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
04 3.40 180.00
20 Michaela ŠmahajováMichaela Šmahajová
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 3.39 178.00
21 Martina KoldovskáMartina Koldovská
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
04 3.30 161.00
22 Anna BednaříkováAnna Bednaříková
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
05 3.25 151.00
23 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 3.05 116.00
24 Anna Ludmila HrbáčováAnna Ludmila Hrbáčová
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 3.03 112.00
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
03 70.42 485.00
2 David FialaDavid Fiala
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
03 59.42 389.00
3 Lukáš JaníkLukáš Janík
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 57.50 372.00
4 Antonín NěmecAntonín Němec
Botanická 70Botanická 70
04 52.60 330.00
5 Jakub MoldavčukJakub Moldavčuk
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
03 50.48 312.00
6 Martin FráňaMartin Fráňa
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
04 48.14 292.00
7 Alessandro CauAlessandro Cau
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 46.70 280.00
8 Radim HladíkRadim Hladík
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
04 45.00 266.00
9 Jakub VolnýJakub Volný
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
03 44.23 259.00
10 Martin JuklMartin Jukl
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 43.80 256.00
11 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 41.96 240.00
12 Daniel MedekDaniel Medek
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
03 41.13 234.00
13 Tomáš KřenekTomáš Křenek
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
04 40.75 230.00
14 Ivan PovidaychykIvan Povidaychyk
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
05 39.50 220.00
15 Lukáš VychodilLukáš Vychodil
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
03 38.85 215.00
16 David MatoušekDavid Matoušek
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 38.70 213.00
17 Jakub JakšJakub Jakš
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
03 37.70 205.00
18 Matěj BarákMatěj Barák
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
03 31.00 151.00
19 Lukáš VlachLukáš Vlach
Botanická 70Botanická 70
04 30.90 150.00
20 Filip ChadimFilip Chadim
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
05 29.00 135.00
21 Jan KalnýJan Kalný
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
04 26.93 119.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam DrškaAdam Drška 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0951
2 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0822
3 Martin JuklMartin Jukl 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0802
4 Lukáš JaníkLukáš Janík 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0782
5 Tomáš OlbortTomáš Olbort 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0772
6 David FialaDavid Fiala 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0753
7 Josef RacekJosef Racek 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0653
8 Lukáš VavřiníkLukáš Vavřiník 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0643
9 Jakub MoldavčukJakub Moldavčuk 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0630
10 Antonín NěmecAntonín Němec 04 Botanická 70Botanická 70 0625
11 Filip JahnFilip Jahn 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0613
12 Jan BartůšekJan Bartůšek 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0585
13 Tomáš KřenekTomáš Křenek 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0584
14 Šimon GrycŠimon Gryc 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0577
15 Teofil TesařTeofil Tesař 03 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0568
16 Richard MakyčaRichard Makyča 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0559
17 Lukáš OlbortLukáš Olbort 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0551
Jan KrejčířJan Krejčíř 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0529
18 Daniel JandaDaniel Janda 03 Botanická 70Botanická 70 0529
19 Vít KlusákVít Klusák 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0522
20 Marek SkoupýMarek Skoupý 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0507
21 Tomáš VaveraTomáš Vavera 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0500
22 Martin VendolskýMartin Vendolský 03 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0474
23 Roman HlavinkaRoman Hlavinka 05 Botanická 70Botanická 70 0473
24 Omar DubecOmar Dubec 05 Botanická 70Botanická 70 0452
25 Šimon PařilŠimon Pařil 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0442
26 Alessandro CauAlessandro Cau 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0436
27 Vít ŠmerdaVít Šmerda 03 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0434
28 Radim HladíkRadim Hladík 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0427
29 Pavel NovotnýPavel Novotný 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0409
30 David MatoušekDavid Matoušek 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0381
31 Albert GaszczykAlbert Gaszczyk 04 Botanická 70Botanická 70 0311
32 Matěj RousMatěj Rous 03 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0303
33 Martin FráňaMartin Fráňa 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0292
Adam StříbrskýAdam Stříbrský 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0286
34 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0286
35 Vít MinářVít Minář 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0269
36 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0262
37 Jakub VolnýJakub Volný 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0259
38 Hynek TomášekHynek Tomášek 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0250
39 Lukáš VlachLukáš Vlach 04 Botanická 70Botanická 70 0239
40 Lukáš FialaLukáš Fiala 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0235
41 Daniel MedekDaniel Medek 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0234
Dominik KřečekDominik Křeček 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0233
42 Vít WičarVít Wičar 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0233
43 Jiří RůžičkaJiří Růžička 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0229
44 Lukáš VychodilLukáš Vychodil 03 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0215
45 Jiří VondráčekJiří Vondráček 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0200
46 Tibor PospíchalTibor Pospíchal 03 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0193
47 Matěj SoučekMatěj Souček 05 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0176
48 David HanákDavid Hanák 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0162
49 Lukáš NovákLukáš Novák 03 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0150
50 Filip ChadimFilip Chadim 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0135
51 Richard KalousekRichard Kalousek 05 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0015
Jan KalnýJan Kalný 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0000
Matěj BarákMatěj Barák 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0000
Dominik BuchtaDominik Buchta 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0000
Ivan PovidaychykIvan Povidaychyk 05 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0000
Adam RoznosAdam Roznos 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0000
Vendolský MartinVendolský Martin 03 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0000
Filip PročekFilip Proček 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0000
Jan NebeskýJan Nebeský 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
Jakub JakšJakub Jakš 03 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0000
Lukáš ZichaLukáš Zicha 05 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0000
52 Dominik MóryDominik Móry 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
Celkem 65 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandra KyprováAlexandra Kyprová
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
03 43.55 399.00
2 Lucie VeseláLucie Veselá
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
03 38.00 331.00
3 Dominika MendrekováDominika Mendreková
Botanická 70Botanická 70
03 37.45 324.00
4 Anna EliašováAnna Eliašová
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
04 36.80 316.00
5 Kateřina MedákováKateřina Medáková
ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35
05 36.57 314.00
6 Anežka MěřinskáAnežka Měřinská
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
04 35.00 295.00
7 Barbora RudickáBarbora Rudická
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
05 33.15 273.00
8 Ema ZahradníkováEma Zahradníková
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
03 30.45 240.00
9 Anita GoraniAnita Gorani
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
04 30.00 235.00
10 Angela Quevedo SantiagoAngela Quevedo Santiago
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
04 29.90 234.00
11 Kristýna GerčákováKristýna Gerčáková
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
03 29.30 227.00
12 Monika TrčkováMonika Trčková
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
05 29.28 227.00
13 Gabriela HrubanováGabriela Hrubanová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
04 26.40 193.00
14 Michaela ŠmahajováMichaela Šmahajová
ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská
04 26.14 190.00
15 Zuzana HyšplerováZuzana Hyšplerová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
03 26.00 189.00
16 Anika TrollAnika Troll
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
03 24.27 169.00
17 Aneta ValešováAneta Valešová
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
05 23.54 160.00
18 Ela ChocholáčováEla Chocholáčová
Botanická 70Botanická 70
03 23.16 156.00
19 Natálie LazarováNatálie Lazarová
ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno
05 23.04 155.00
20 Alexandra HorkáAlexandra Horká
CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO
04 22.97 154.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jasmína HnilicováJasmína Hnilicová 03 Botanická 70Botanická 70 1373
2 Tereza JuřicováTereza Juřicová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 1198
3 Anita GoraniAnita Gorani 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 1124
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Botanická 70Botanická 70 1071
5 Radka SmejkalováRadka Smejkalová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0934
6 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 Botanická 70Botanická 70 0921
7 Karolína HýskováKarolína Hýsková 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0887
8 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0879
9 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0813
10 Martina KoldovskáMartina Koldovská 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0682
11 Eliška HoplíčkováEliška Hoplíčková 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0658
12 Anežka MěřinskáAnežka Měřinská 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0655
13 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0650
14 Zuzana HyšplerováZuzana Hyšplerová 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0647
15 Eliška VedralováEliška Vedralová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0643
16 Yvetta HavlíčkováYvetta Havlíčková 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0604
17 Andrea NováčkováAndrea Nováčková 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0587
18 Radka KučerováRadka Kučerová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0582
19 Ema ZahradníkováEma Zahradníková 03 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0565
20 Kristýna GerčákováKristýna Gerčáková 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0555
21 Veronika CihlářováVeronika Cihlářová 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0541
22 Kateřina MedákováKateřina Medáková 05 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0519
23 Anežka ŠtorováAnežka Štorová 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0498
24 Anežka ČechováAnežka Čechová 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0482
25 Gabriela HrubanováGabriela Hrubanová 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0450
26 Lucie KrejčířováLucie Krejčířová 05 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0441
Eliška PavelcováEliška Pavelcová 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0429
27 Vanda KadaňkováVanda Kadaňková 03 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0429
28 Radka KučerováRadka Kučerová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0418
29 Angela Quevedo SantiagoAngela Quevedo Santiago 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0413
30 Alexandra KyprováAlexandra Kyprová 03 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0399
31 Anna Ludmila HrbáčováAnna Ludmila Hrbáčová 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0391
32 Eliška StrakováEliška Straková 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0389
33 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0353
Anna VeselovskáAnna Veselovská 05 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0350
34 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 03 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0350
35 Lucie VeseláLucie Veselá 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0331
36 Dominika MendrekováDominika Mendreková 03 Botanická 70Botanická 70 0324
37 Anna EliašováAnna Eliašová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0316
38 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 Botanická 70Botanická 70 0312
39 Veronika StuchlíkováVeronika Stuchlíková 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0292
40 Klára KolaříkováKlára Kolaříková 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0285
41 Barbora RudickáBarbora Rudická 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0273
Markéta FabiánkováMarkéta Fabiánková 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0270
42 Anna BednaříkováAnna Bednaříková 05 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0270
Zuzana SlámováZuzana Slámová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0239
Eliška StráskáEliška Stráská 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0239
Adéla KocourkováAdéla Kocourková 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0239
43 Anastázie JarošováAnastázie Jarošová 05 Botanická 70Botanická 70 0239
44 Kateřina SmejkalováKateřina Smejkalová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0237
45 Markéta CísařováMarkéta Císařová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0235
46 Monika TrčkováMonika Trčková 05 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0227
47 Natálie PolcarováNatálie Polcarová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0206
48 Michaela ŠmahajováMichaela Šmahajová 04 ZŠ Brno, NovoměstskáZŠ Brno, Novoměstská 0190
Ema JetelinováEma Jetelinová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0180
49 Alexandra HorkáAlexandra Horká 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0180
50 Aneta ValešováAneta Valešová 05 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0160
51 Ela ChocholáčováEla Chocholáčová 03 Botanická 70Botanická 70 0156
52 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0116
53 Natálie LazarováNatálie Lazarová 05 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0075
Anika TrollAnika Troll 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
Barbora HonusováBarbora Honusová 05 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
Lenka ToužínováLenka Toužínová 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0000
Viktorie TomešováViktorie Tomešová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
Denisa ŘihováDenisa Řihová 04 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0000
Aneta SedláčkováAneta Sedláčková 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0000
Magdaléna WawraczováMagdaléna Wawraczová 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0000
Anežka PáskováAnežka Pásková 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0000
Ludmila HrbáčováLudmila Hrbáčová 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0000
Adéla MatalováAdéla Matalová 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0000
Elen DanzingerováElen Danzingerová 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0000
Anna KislingováAnna Kislingová 04 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0000
Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0000
Lucie NeubauerováLucie Neubauerová 04 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0000
54 Nataša RuskováNataša Rusková 05 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14 0000
Celkem 75 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Laštůvkova Brno{8} 3474
2 CMcZŠ Lerchova BRNO{8} 3438
3 ZŠ a MŠ Kotlářská{8} 3081
4 ZŠ a MŠ Pastviny Brno{8} 3017
5 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14{8} 2843
6 ZŠ Brno, Hudcova 35{8} 2685
7 Botanická 70{8} 2629
8 ZŠ Brno, Novoměstská{8} 1985
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Botanická 70{8} 4396
2 ZŠ a MŠ Kotlářská{8} 4248
3 ZŠ Laštůvkova Brno{8} 3835
4 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14{8} 3497
5 ZŠ Brno, Hudcova 35{8} 3460
6 ZŠ a MŠ Pastviny Brno{8} 3180
7 CMcZŠ Lerchova BRNO{8} 2938
8 ZŠ Brno, Novoměstská{8} 2917
Celkem 8 závodníků