Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (6. 5. 2017)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 13.97 11.00
2 Michaela VreckováMichaela Vrecková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 13.74 9.00
3 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 12.19 8.00
4 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.68 7.00
5 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 11.57 6.00
6 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 11.47 5.00
7 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 11.32 4.00
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 11.13 3.00
9 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 10.67 2.00
10 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 10.19 1.00
11 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 10.06
12 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 09.98
13 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 09.32
14 Leona VoráčováLeona Voráčová
AC ProstějovAC Prostějov
01 08.85
15 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 08.69
16 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 08.41
17 Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 07.98
18 Eva RambouskováEva Rambousková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 07.25
19 Adéla JuráčkováAdéla Juráčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 06.43
Celkem 19 závodníků