Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (6. 5. 2017)

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 15.97 11.00
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 15.81 9.00
3 Jaroslav GregušJaroslav Greguš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 15.59 8.00
4 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 14.85 7.00
5 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12.67 6.00
6 Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 12.56 5.00
7 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 12.11 4.00
8 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 10.89 3.00
9 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 10.86 2.00
10 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 09.72 1.00
11 David BajerDavid Bajer
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 09.38
12 Adam BernatíkAdam Bernatík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 08.76
13 Jan HřibJan Hřib
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 08.15
14 Vojtěch OlejníkVojtěch Olejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
01 07.70
15 Richard NeuwirthRichard Neuwirth
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.69
Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 DNS
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 DNS
Adam KuchtaAdam Kuchta
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 DNS
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 DNS
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 NM
Celkem 20 závodníků