Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (6. 5. 2017)

skok vysoký - Junioři

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.96 11.00
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.87 9.00
3 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1.87 8.00
4 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 1.82 7.00
5 Martin KonečnýMartin Konečný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 1.77 6.00
6 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 1.72 5.00
7 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.72 4.00
8 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 1.72 3.00
9 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.72 2.00
10 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1.62 1.00
11 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.93
MB Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 1.93
MB David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 1.90
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.91 11.00
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.88 9.00
3 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.85 8.00
4 Lukáš StraškaLukáš Straška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.82 7.00
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.82 6.00
6 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.72 5.00
7 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.72 4.00
8 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 1.67 3.00
9 Jakub LévJakub Lév
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.67 2.00
10 Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1.62 1.00
11= Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 1.62
11= Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.62
Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 NM
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.71 11.00
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
00 1.62 9.00
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1.52 8.00
4= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.42 6.50
4= Štěpánka DohnalováŠtěpánka Dohnalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.42 6.50
Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 NM
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.74 11.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 1.68 9.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.65 8.00
4 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.62 7.00
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.62 6.00
6 Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.52 5.00
7= Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.52 3.50
7= Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.52 3.50
9= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.42 1.50
9= Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 1.42 1.50
11 Natálie VařekováNatálie Vařeková
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.37
12 Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.32
MB Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.52
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 NM
Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 NM
Celkem 15 závodníků