Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (6. 5. 2017)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.56 9.00
2 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.69 7.00
3 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.71 6.00
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.51 2.00
5 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 55.55
Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.37 5.00
2 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 55.41
3 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.76
4 Lukáš HanákLukáš Hanák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 58.06
5 Jan PalašJan Palaš 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.81
Dominik PappDominik Papp 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris PribilBoris Pribil 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 49.49 11.00
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.41 8.00
3 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 52.90 4.00
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 53.46 3.00
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.62 1.00
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.48
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 50.83 11.00
2 Matej KvasnicaMatej Kvasnica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 51.87 8.00
3 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.30 6.00
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 52.57 5.00
5 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.72
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.83 9.00
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 52.19 7.00
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.75 4.00
4 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.45 3.00
Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Poznámky:
Při rozcvičování došlo k pádu závodníka Ondřeje Kramného /Sokol Opava/, došlo ke zlomenině levé ruky. Závodník byl převezen ZZS Břeclav do nemocnice Břeclav.
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 53.67 2.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.29 1.00
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.37
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.23
5 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.24
6 Samuel KolářSamuel Kolář 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.65
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 56.14
2 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 56.76
3 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.56
4 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 60.31
MB Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 56.22
Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 56.21
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.68
3 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.44
4 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 59.73
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 60.83
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.28 11.00
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.94 9.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 59.03 8.00
4 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 59.81 6.00
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 60.08 5.00
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 60.62 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 61.14 3.00
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 62.07
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.99
4 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 67.66
5 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 70.74
MB Michaela ZbořilováMichaela Zbořilová 99 SlovenskoSlovensko 66.95
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.66 7.00
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.96 2.00
3 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 62.01 1.00
4 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 64.69
Sabina KramnáSabina Kramná 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.99 11.00
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.05 9.00
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 00 AC ProstějovAC Prostějov 62.12 8.00
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 63.73 7.00
5 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 64.67 6.00
6 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 68.84 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 67.85 5.00
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 70.22 2.50
Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 70.22 2.50
4 Eva KonečnáEva Konečná 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 82.88 1.00
Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 01 AC ProstějovAC Prostějov DNS
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 6 závodníků