Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev staršího žactva

Šumperk (17. 5. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kolomazník, Jonáš 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 33,00
2 Dohnal, Adam 02 AK Šternberk z.s. 31,00
3 Patrovský, Tomáš 02 Atletický klub Olomouc z.s. 28,00
4 Lawson, Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 27,00
5 Divišová, Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. 27,00
6 Héžová, Barbora 03 Atletický klub Olomouc z.s. 27,00
7 Korhoňová, Tereza 02 AC Prostějov 25,00
8 Lenhart, Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 24,00
9 Vitásková, Andrea 02 AC Prostějov 24,00
10 Morbitzerová, Karolína 02 Atletický klub Olomouc z.s. 24,00
11 Vysloužilová, Anna 02 AC Prostějov 23,00
12 Sládek, Kryštof 03 Atletický klub Olomouc z.s. 23,00
13 Mičunková, Lucie 02 Atletický klub Olomouc z.s. 22,00
14 Psotka, Vojtěch 02 Atletický klub Olomouc z.s. 20,00
15 Grégr, Jakub 02 AK Šternberk z.s. 20,00
16 Urbášková, Elen 03 AK Šternberk z.s. 20,00
17 Nevřela, Štěpán 03 Atletický klub Olomouc z.s. 20,00
18 Petrová, Karolína 02 Atletický klub Olomouc z.s. 19,00
19 Hájková, Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. 19,00
20 Sehnálková, Kateřina 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 19,00
21 Eichlerová, Veronika 02 Atletický klub Olomouc z.s. 18,00
22 Svozilová, Simona 02 Atletický klub Olomouc z.s. 18,00
23 Vašut, Patrik 02 Atletický klub Olomouc z.s. 18,00
24 Bartoň, Jan 03 TJ Šumperk, z.s. 18,00
25 Niebauerová, Radka 03 Atletický klub Olomouc z.s. 18,00
26 Slouka, Robin 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 17,50
27 Peřina, Josef 03 Atletický klub Olomouc z.s. 17,00
28 Kubíčková, Eva 03 Atletický klub Olomouc z.s. 17,00
29 Šalman, Jan 03 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
30 Lochman, Benedikt František 03 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
31 Bořilová, Natálie 02 AC Prostějov 16,00
32 Zbraněk, Robin 03 Atletický klub Olomouc z.s. 15,00
33 Skřeček, David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 15,00
34 Handl, Filip 02 AC Prostějov 15,00
35 Václavík, Zdenek 02 AK Šternberk z.s. 14,50
36 Žvátora, Adam 02 AC Prostějov 14,00
37 Maksová, Anna 02 TJ Šumperk, z.s. 14,00
38 Hajtmarová, Martina 02 TJ Šumperk, z.s. 14,00
39 Navarová, Klára 02 TJ Šumperk, z.s. 13,00
40 Dohnal, Karel 02 AC Prostějov 13,00
41 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 13,00
42 Vítková, Zuzana 03 AC Prostějov 13,00
43 Šišková, Tereza 03 Atletický klub Olomouc z.s. 13,00
44 Nováková, Jana 03 Atletický klub Olomouc z.s. 12,00
45 Matušík, Daniel 03 AC Prostějov 12,00
46 Tichý, Jan 02 AK Šternberk z.s. 12,00
47 Krejčířová, Tereza 02 AK Šternberk z.s. 12,00
48 Sehnal, Filip 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
49 Procházka, Jakub 02 Atletický klub Olomouc z.s. 11,50
50 Komárek, Samuel-Luis 02 AC Prostějov 11,00
51 Slezák, Miroslav 02 AC Prostějov 11,00
52 Přidal, Tomáš 03 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
53 Hroch, Michal 03 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
54 Štěpánková, Zdena 03 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
55 Zahálková, Kateřina 03 AC Prostějov 10,00
56 Grégr, Lukáš 02 AK Šternberk z.s. 10,00
57 Škoda, Václav 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 10,00
58 Bezděk, Lubomír 02 SK Hranice, z.s. 10,00
59 Škriba, Ondřej 02 Atletický klub Olomouc z.s. 10,00
60 Ludva, Michal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9,00
61 Válková, Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. 9,00
62 Zadinová, Zuzana 03 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
63 Korandová, Natálie 03 AC Prostějov 9,00
64 Oplocký, Tomáš 03 AC Prostějov 9,00
65 Dostálová, Adéla 03 SK Hranice, z.s. 9,00
66 Pospíšil, Josef 03 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
67 Moučka, Filip 03 AC Prostějov 9,00
68 Kolář, Jakub 02 Atletický klub Olomouc z.s. 8,50
69 Crha, Tomáš 02 TJ Šumperk, z.s. 8,00
70 Krejčířová, Kristýna 02 AK Šternberk z.s. 8,00
71 Machová, Markéta 02 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
72 Vogelová, Michaela 02 TJ Šumperk, z.s. 7,50
73 Winkler, Jan 02 Atletický klub Olomouc z.s. 7,50
74 Krajíčková, Veronika 03 AC Prostějov 7,50
75 Ševčíková, Markéta 03 AC Prostějov 7,50
76 Nesvadba, Tomáš Oldřich 03 AK Šternberk z.s. 7,00
77 Střídová, Adéla 03 Atletický klub Olomouc z.s. 7,00
78 Vachl, Dominik 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7,00
79 Klvaňová, Klára 02 AC Prostějov 7,00
80 Herníková, Karolína 02 AC Prostějov 6,00
81 Vaverka, Jaroslav 02 AC Prostějov 6,00
82 Duda, Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
83 Luběnová, Monika 03 TJ Šumperk, z.s. 6,00
84 Kočnarová, Terezie 03 SK Hranice, z.s. 6,00
85 Valentová, Eliška 03 TJ Šumperk, z.s. 6,00
86 Kolářová, Anna 03 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
87 Hošťálek, Ondřej 03 AC Prostějov 6,00
88 Horák, Vojtěch 03 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
89 Svobodová, Veronika 03 SK Hranice, z.s. 6,00
90 Červená, Michaela 03 AK Šternberk z.s. 6,00
91 Báťková, Adéla 02 AC Prostějov 5,50
92 Bílý, Tomáš 02 AC Prostějov 5,00
93 Janák, Adam 02 AC Prostějov 5,00
94 Grygarová, Nicole 02 AC Prostějov 5,00
95 Kvapilová, Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. 5,00
96 Pazderová, Adéla 02 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
97 Jurčík, Jakub 03 AC Prostějov 5,00
98 Juřáková, Karolína 03 AK Šternberk z.s. 5,00
99 Nenálová, Kateřina 03 AC Prostějov 5,00
100 Šubová, Gabriela 03 AK Šternberk z.s. 5,00
101 Juránková, Eliška 03 TJ Šumperk, z.s. 5,00
102 Polišenský, Daniel 03 TJ Šumperk, z.s. 4,50
103 Havlík, Filip 02 Atletický klub Olomouc z.s. 4,50
104 Tesař, Jakub 03 AK Šternberk z.s. 4,00
105 Podjuklová, Kristýna 03 SK Hranice, z.s. 4,00
106 Kubečka, Jiří 03 TJ Šumperk, z.s. 4,00
107 Vajda, Lukáš 03 TJ Šumperk, z.s. 3,50
108 Punge, Oliver 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
109 Hlochová, Adéla 02 Atletický klub Olomouc z.s. 3,00
110 Tomčanová, Anna 02 Atletický klub Olomouc z.s. 3,00
111 Šípek, Matěj 02 AC Prostějov 3,00
112 Špičák, Matias 03 AC Prostějov 2,00
113 Svobodová, Barbora 02 Atletický klub Olomouc z.s. 2,00
114 Zdražil, Vít 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2,00
115 Halama, Michal 03 TJ Šumperk, z.s. 2,00
116 Vavřík, Radim 03 TJ Šumperk, z.s. 1,00
117 Zápotocká, Tereza 03 SK Hranice, z.s. 1,00
118 Dohnalová, Natálie 02 AK Šternberk z.s. 1,00
119 Hrbková, Dominika 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1,00
120 Axman, Kryštof 02 AK Šternberk z.s. 1,00