Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev staršího žactva

Šumperk (13. 6. 2017)

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 30.08 11.00
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 30.59 9.00
3 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 AC ProstějovAC Prostějov 33.13 7.00
4 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 33.38 6.00
5 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 33.87 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 31.69 8.00
2 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 33.97 4.00
3 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 36.77 3.00
4 Radim SpilkaRadim Spilka 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 43.30 2.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 30.97 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32.22 9.00
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 32.66 8.00
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.86 7.00
2 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 34.98 6.00
3 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 36.89 5.00
4 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.06 4.00
Celkem 4 závodníků