Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (13. 5. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Hegrová, Eliška 98 TJ Šumperk, z.s. 33,00
2 Jeřábková, Kristýna 99 Atletika Poruba z.s. 30,00
3 Pospíšil, Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. 29,00
4 Hyjánková, Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí 27,00
5 Peluhová, Zuzana 89 TJ Šumperk, z.s. 27,00
6 Hromek, Vít 97 TJ Šumperk, z.s. 27,00
7 Sulková, Lucie 99 Atletika Poruba z.s. 26,00
8 Ďubek, Benedikt 98 AK Šternberk z.s. 25,00
9 Stankuš, Christian 98 SSK Vítkovice 24,00
10 Pospíšil, Ivo 97 TJ Šumperk, z.s. 22,00
11 Bednarský, Vojtěch 97 TJ Šumperk, z.s. 22,00
12 Filipiová, Eva 86 TJ Šumperk, z.s. 22,00
13 Luzarová, Adéla 01 Atletika Poruba z.s. 21,00
14 Vránová, Jindra 01 SKM Valašské Meziříčí 20,00
15 Kučerová, Bára 01 AK Šternberk z.s. 20,00
16 Kolomazník, Pavel 73 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 20,00
17 Vávra, Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. 20,00
18 Trundová, Markéta 99 TJ Šumperk, z.s. 20,00
19 Paťavová, Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 19,50
20 Broda, Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 19,00
21 Hurta, Adam 89 AC Prostějov 19,00
22 Schmidtová, Karolína 98 TJ Jäkl Karviná, z. s. 19,00
23 Godárová, Vanessa 98 SK Hranice, z.s. 18,00
24 Hadašová, Barbora 99 Atletika Poruba z.s. 18,00
25 Jílek, Jan 93 TJ Šumperk, z.s. 18,00
26 Kukla, Pavel 71 SK Hranice, z.s. 18,00
27 Holec, Jan 82 AK Šternberk z.s. 17,00
28 Dubová, Adéla 94 AK Šternberk z.s. 17,00
29 Orava, Adam 98 SK Hranice, z.s. 17,00
30 Kotásek, Filip 98 SSK Vítkovice 17,00
31 Smutný, Štěpán 96 Atletický klub Olomouc z.s. 17,00
32 Holainová, Bára 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 17,00
33 Dohnal, Adam 02 AK Šternberk z.s. 17,00
34 Doležel, Ondřej 92 AK Šternberk z.s. 16,00
35 Jezný, Matěj 80 SSK Vítkovice 16,00
36 Bílský, Pavel 99 SSK Vítkovice 16,00
37 Bužíková, Kateřina 99 TJ Jäkl Karviná, z. s. 15,00
38 Bobák, Lukáš 99 SSK Vítkovice 15,00
39 Langerová, Dominika 99 TJ Šumperk, z.s. 15,00
40 Krupicová, Lucie 01 Atletika Poruba z.s. 14,50
41 Vašinová, Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14,00
42 Höfrová, Lucie 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 14,00
43 Hynčicová, Michaela 86 SK Hranice, z.s. 14,00
44 Podjuklová, Iva 74 SK Hranice, z.s. 13,00
45 Sopuchová, Pavla 75 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13,00
46 Macák, Stanislav 77 AC Prostějov 13,00
47 Klepek, Jiří 91 AK Šternberk z.s. 13,00
48 Kraus, Pavel 00 SSK Vítkovice 13,00
49 Horák, Leonardt 00 SSK Vítkovice 13,00
50 Trundová, Hana 99 TJ Šumperk, z.s. 13,00
51 Klanicová, Marie 99 SKM Valašské Meziříčí 12,00
52 Brančíková, Michaela 01 AC Prostějov 12,00
53 Hedrich, Tomáš 89 TJ Šumperk, z.s. 12,00
54 Sikora, Ondřej 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. 12,00
55 Hoffmann, Marek 98 SSK Vítkovice 12,00
56 Klvaňa, Václav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
57 Hájková, Ludmila 02 Atletika Poruba z.s. 12,00
58 Budík, Martin 87 SSK Vítkovice 11,00
59 Salamon, Ludvík 98 SSK Vítkovice 11,00
60 Blažek, Adam 95 SSK Vítkovice 11,00
61 Střelecký, Lukáš 95 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
62 Skýpala, Michal 89 TJ Šumperk, z.s. 11,00
63 Brabec, David 92 SSK Vítkovice 11,00
64 Štvrtňová, Kristýna 01 Atletika Poruba z.s. 11,00
65 Vlčková, Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 11,00
66 Hrdlička, Robin 00 SSK Vítkovice 11,00
67 Mautner, Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
68 Dušánková, Zita 98 TJ Šumperk, z.s. 11,00
69 Jakubíčková, Julie 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 10,00
70 Rabenseifnerová, Vendula 00 AK Šternberk z.s. 10,00
71 Baladová, Nikol 00 Atletika Poruba z.s. 10,00
72 Grégr, Jakub 02 AK Šternberk z.s. 10,00
73 Schubertová, Marie 01 TJ Šumperk, z.s. 9,00
74 Jedličková, Aneta 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9,00
75 Zdražilová, Adéla 00 SK Hranice, z.s. 9,00
76 Pastor, Patrik 01 SSK Vítkovice 9,00
77 Heczko, Michal 92 AK Bohumín, z.s. 9,00
78 Kostecký, Jan 91 TJ Šumperk, z.s. 9,00
79 Pumprlová, Zuzana 60 TJ Šumperk, z.s. 9,00
80 Dostálová, Adéla 03 SK Hranice, z.s. 9,00
81 Janulíková, Sarah 99 AK Šternberk z.s. 9,00
82 Dočkal, Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. 8,50
83 Slavík, Denis 98 SSK Vítkovice 8,00
84 Kobělář, Jakub 97 TJ Jäkl Karviná, z. s. 8,00
85 Ševčík, Jakub 90 SSK Vítkovice 8,00
86 Podjuklová, Kristýna 03 SK Hranice, z.s. 8,00
87 Svobodová, Veronika 03 SK Hranice, z.s. 8,00
88 Přívětivá, Svatava 64 SKM Valašské Meziříčí 8,00
89 Čech, Zbyněk 83 SK Hranice, z.s. 8,00
90 Nezval, Jakub 01 AC Prostějov 8,00
91 Vaněk, Martin 01 SSK Vítkovice 8,00
92 Martiňák, Lukáš 00 SSK Vítkovice 8,00
93 Szymala, Tomáš 00 TJ Slezan Frýdek-Místek 8,00
94 Bužga, Petr 00 SSK Vítkovice 8,00
95 Matušková, Natálie 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 8,00
96 Indruchová, Tereza 99 SK Hranice, z.s. 8,00
97 Mužný, František 99 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
98 Foukalová, Vendula 99 AK Šternberk z.s. 8,00
99 Koutný, Ladislav 99 SK Hranice, z.s. 8,00
100 Kucharčuková, Klára 01 TJ Šumperk, z.s. 7,00
101 Kowaliková, Simona 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
102 Kuchtíková, Anna 01 TJ Šumperk, z.s. 7,00
103 Horová, Anna Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 7,00
104 Skřeček, David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7,00
105 Zotyková, Veronika 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,00
106 Berková, Katarína 81 TJ Šumperk, z.s. 7,00
107 Tesarčík, Jan 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 7,00
108 Dvorská, Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,50
109 Pospíšil, Jonáš 01 Atletický klub Olomouc z.s. 6,50
110 Vámošová, Sára 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
111 Gogela, Martin 01 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
112 Drimajová, Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. 6,00
113 Lenhart, Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 6,00
114 Hanzelková, Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6,00
115 Schwarzerová, Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6,00
116 Baran, Jiří 82 AK Šternberk z.s. 6,00
117 Urbášková, Elen 03 AK Šternberk z.s. 6,00
118 Michopulu, Nelly 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
119 Winkler, Lukáš 99 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
120 Džubera, Michal 99 SSK Vítkovice 5,00
121 Furišová, Barbora 99 AK Šternberk z.s. 5,00
122 Kobliha, Lukáš 03 SK Hranice, z.s. 5,00
123 Sehnálková, Kateřina 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,00
124 Kvasničková, Pavlína 74 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
125 Šebesta, Zbyněk 62 SK Hranice, z.s. 5,00
126 Kubicová, Nikol 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 5,00
127 Malíková, Kateřina 02 Atletika Poruba z.s. 5,00
128 Divišová, Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. 5,00
129 Kostelná, Marie 01 AK Šternberk z.s. 5,00
130 Vašut, Patrik 02 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
131 Stankov, Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 5,00
132 Michalík, Štěpán 01 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
133 Charvát, Vít 01 AK Šternberk z.s. 5,00
134 Moravec, Lukáš 01 SSK Vítkovice 5,00
135 Valach, Václav 01 AK Bohumín, z.s. 4,00
136 Žlutíř, Marek 01 Atletický klub Olomouc z.s. 4,00
137 Škoda, Václav 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
138 Škrabalová, Eliška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
139 Ohlídal, Evžen 57 AC Prostějov 4,00
140 Kaspar, Vladislav 59 SK Hranice, z.s. 4,00
141 Raška, Daniel 96 TJ Slezan Frýdek-Místek 4,00
142 Bernard, Mikuláš 98 TJ Šumperk, z.s. 3,00
143 Vysloužil, Libor 89 AC Prostějov 3,00
144 Bělica, David 93 AK Šternberk z.s. 3,00
145 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
146 Klimešová, Jarmila 47 TJ Šumperk, z.s. 3,00
147 Mezeyová, Nikol 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 3,00
148 Škovrán, Matěj 02 AK Bohumín, z.s. 3,00
149 Janošík, Adam 01 AK Šternberk z.s. 3,00
150 Charwotová, Aneta 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 3,00
151 Měřínský, Petr 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
152 Vyhlídalová, Markéta 99 AC Prostějov 2,00
153 Lugrová, Natálie 00 AC Prostějov 2,00
154 Vranová, Valerie 00 AK Šternberk z.s. 2,00
155 Ristovský, Jan 00 TJ Šumperk, z.s. 2,00
156 Rezek, František 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2,00
157 Blaschko, Roman 01 AK Bohumín, z.s. 2,00
158 Brzyszkowski, Ondřej 01 SSK Vítkovice 2,00
159 Holonová, Kateřina 01 Atletika Poruba z.s. 2,00
160 Bardoňová, Kamila 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
161 Kolomazník, Jonáš 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2,00
162 Svobodová, Jitka 84 SK Hranice, z.s. 2,00
163 Voznicová, Barbora 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,50
164 Dudík, Viktor 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
165 Žáčková, Vendula 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
166 Dráb, František 49 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
167 Červená, Michaela 03 AK Šternberk z.s. 1,00
168 Tomeš, Šimon 98 TJ Šumperk, z.s. 1,00
169 Tichý, Jan 02 AK Šternberk z.s. 1,00
170 Veselý, Matěj 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 1,00
171 Kozubek, Jakub 99 AK Bohumín, z.s. 1,00