Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (13. 5. 2017)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch BednarskýVojtěch Bednarský 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:16.62 11.00
2 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:17.12 9.00
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:17.95 8.00
4 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:26.68 7.00
5 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:30.83 6.00
6 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:40.30 5.00
7 Václav ŠkodaVáclav Škoda 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:46.61 4.00
8 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 AC ProstějovAC Prostějov 5:02.02 3.00
MB Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:31.78
Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Jan BužgaJan Bužga 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. DNS
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:04.56 11.00
2 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:26.85 9.00
3 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:39.71 8.00
4 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:45.92 7.00
5 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6:06.62 6.00
6 Julie JakubíčkováJulie Jakubíčková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6:10.12 5.00
7 Svatava PřívětiváSvatava Přívětivá 64 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7:59.26 4.00
MB Lucie MatějováLucie Matějová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:41.83
Celkem 8 závodníků