Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (13. 5. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.04 11.00
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.40 9.00
3 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC ProstějovAC Prostějov 11.50 8.00
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.51 7.00
5 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.54 6.00
6 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.71 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.19 2.00
2 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12.30 1.00
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.32
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.38
5 David BajerDavid Bajer 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.08
Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ValachVáclav Valach 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 12.37
2 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12.56
3 Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.68
4 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.89
5 Roman BlaschkoRoman Blaschko 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 13.14
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.13
2 Vilém BiječekVilém Biječek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.53
MB Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.70
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.28
MB Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12.94
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.14 3.00
2 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.55
3 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.71
Petr UhlířPetr Uhlíř 88 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 13.5.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.43
MB Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.97
MB Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.09
MB Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.24
MB Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.29
MB Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.72
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.43 11.00
2 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12.58 9.00
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.78 8.00
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.10 7.00
5 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.69 2.00
6 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13.64 4.00
2 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13.67 3.00
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.79
4 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14.20
5 Daniela ŠaradínováDaniela Šaradínová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.66
6 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13.99
2 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.18
3 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.26
4 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15.02
5 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.35
6 Kamila BardoňováKamila Bardoňová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.74
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13.19 6.00
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13.56 5.00
3 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13.89
4 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13.93
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 13.73 1.00
2 Natálie KoskováNatálie Kosková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.14
3 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14.32
4 Anna SzegecsováAnna Szegecsová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15.36
MB Michaela SkórováMichaela Skórová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.70
MB Viktorie NovákováViktorie Nováková 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14.35
Celkem 6 závodníků