Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (13. 5. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 22.70 11.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.28 8.00
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 23.53 7.00
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.34 4.00
5 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 24.71
6 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 25.15
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PalašJan Palaš 99 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 25.09
2 Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26.37
3 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26.42
Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.33 5.00
MB Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.70 MB
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 26.47
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 26.85
Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Petr UhlířPetr Uhlíř 88 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22.96 9.00
2 Jiří BaranJiří Baran 82 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 24.30 6.00
3 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.37 3.00
MB Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.63 MB
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 24.98
6 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 25.12
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB lukáš Lehockýlukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.27
MB Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.18
MB Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.43
MB Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 24.81
MB Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.29
MB Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 26.46
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 25.76 11.00
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 26.30 9.00
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 26.92 7.00
4 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 27.02 5.00
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 27.53 3.00
6 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 29.71
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 26.78 8.00
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 27.69 2.00
3 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 28.50
4 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 28.72
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 29.78
6 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 31.87
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 26.97 6.00
2 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 28.26 1.00
3 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 28.67
4 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 31.24
5 Daniela ŠaradínováDaniela Šaradínová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 31.76
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 27.24 4.00
2 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 29.02
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.61
4 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.97
5 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 30.50
6 Lenka KrólikowskáLenka Królikowská 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 33.09
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 30.38
2 Natálie KoskováNatálie Kosková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 30.42
3 Julie BártkováJulie Bártková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.36
MB Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.18
MB Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 29.71
Veronika KvětoňováVeronika Květoňová 96 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků