Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (13. 5. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 51.41 11.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.31 9.00
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 53.77 5.00
4 Jiří BaranJiří Baran 82 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 56.40
5 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 67.19
Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 52.68 8.00
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.94 7.00
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 54.00 4.00
4 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.72 2.00
5 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.30
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 53.57 6.00
2 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 55.77 1.00
3 Jan PalašJan Palaš 99 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 57.20
4 Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 57.60
5 Tomáš JankoTomáš Janko 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 67.12
Andrej KoledaAndrej Koleda 88 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 54.22 3.00
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 57.38
3 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 59.62
4 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 60.33
Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 58.06
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 60.54
MB Serhij TkačSerhij Tkač 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
MB Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 56.17
Filip FurišFilip Furiš 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 58.92 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 60.25 9.00
3 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 60.45 8.00
4 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 61.97 7.00
5 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 66.20 2.00
6 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 70.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 62.61 6.00
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 63.31 5.00
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 66.94 1.00
4 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 67.71
5 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 69.24
Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 63.92 4.00
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 65.23 3.00
3 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 70.38
4 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 75.79
5 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 78.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 63.98
MB Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 67.58
Celkem 2 závodníků